TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova na Náměstí

4 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 2:18 am

Prostě jsme se chvíli nedívali a mobily jsou fuč. *Zakření se a podívá se na Lexi.* Hééj, zamykání není fér!!! Já jsem... *Nic nedořekne, páč je tam Lexi nechá.. Podívá se na Stefana a pokrčí rameny.* Tak jdem rozbít tu nudu. *Sedne si na zem a koukne na Stefana.* Takže.... jak se tady bavíš? *Koukne na něj a zakření se.* Házíš kameny o stěnu?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 2:23 am

*(Druhý bude chtít za chvíli taky?) zeptá se sám sebe v duchu a nadechne se*Co tím..*taky chtěl něco říct a nestihl to.Vydechne a koukne na Enza,jak si sedá na zem*Chodím z místa na místo,přemýšlím a někdy si hraju se svým prstenem.Nic jiného se tady nedá dělat*zavrtí hlavou*ne,kameny neházím,protože tady žádný nejsou*pousměje se a zadívá se na zem*Co Lexi myslela tím,že druhý bude chtít za chvíli taky trhat hlavy?*Nechtěl se ptát,ale vážně ho to zajímá.Nevydržel to v sobě dusit a jen tak nad tím přemýšlet*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 2:27 am

Škoda... Takže já budu házet o zeď prstenem... *zakření se a podívá se na něj.* No to jsem se jí chtěl zeptat taky. Asi se bojí, že mi rupne v kouli nebo co... Jsem trošku pokousanej. *Zazubí se a cukne mu v rameni.* Ale jsem fakt v pohodě.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 2:39 am

no,můžeš to zkusit*kývne a pousměje se.Pozvedne obočí,když začne,že mu rupne v kouli.Když řekne pravdu,polkne*Jsi pokousanej??Tak...jako Damon?*znovu polkne a zadívá se před sebe.Teď už tomu všemu začíná rozumět*To byl Damon ze začátku taky*odpoví mu a koukne se na něho*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 2:55 am

Mmm... podobně jako Damon. Kousnul mě šílenej hybrid.... Klaus asi získal krev od Eleny, protože ten bejvalej Rose se k nám vydal a nějak jsme se nepohodli nebo co. Rafnul mě do zad.... Blbec *Uleví si.* Ale no taaak Ftefííí..... Damon na tom byl zle, já mám pocit, že to jen šíleně bolí a nechce se to hojit. Budu v pohodě. *Mávne rukou a koukne po místnosti. Zvedne se na nohy a sundá si prsten.Párkrát s ním pohodí v ruce.* Víš co... Radši mi řekni,  jak je tobě. Cejtíš se líp? *Koukne na něj a zašklebí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 3:09 am

Takže Klaus už dostal Eleny krev a vytvořil si hybridy..?*vydechne a zadívá se do země*ze začátku na tom byl dobře,Enzo.Vím to,mluvil jsem s ním...*zvedne hlavu ve chvíli,kdy si Enzo stoupne na nohy*O proti tobě se mám dobře...Až na tu celodenní nudu*koukne na flašku,která leží na zem netknutá.Hned od ní pohled odvrátí a koukne zpět na Enza*Nejhorší na tom však je,když si uvědomuješ,co si komu udělal a už to nedokážeš vrátit zpátky..
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 3:23 am

Vím jen o jednom. O tom, co pokousal Damona... Nakecali jsme mu, že Rose za Damona obětovala život a on to nějak nemohl unést a teď.... No pomstil se, protože mu Klaus řekl, že Rose žije. No uznej, že pro Damona ten život skoro obětovala.... *Koukne na Stefana napůl pobaveně, napůl vážně.* Hele.... Já se nebojím... A jesli mám umřít... Tak stejně nenadělám nic. Každopádně jsem si trest za dnešek zasloužil. Choval jsem se jak debil. *Ušklíbne se.* Karma kámo... To je svině. *Zasměje se a pak si povzdychne. Nasadí si prsten zpátky na ruku..* Užíráš se kvůli těm lidem? *Koukne na něj a zvedne obočí.* Neměl by ses tím tolik zabývat....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 3:36 am

Jo,Rose ho pro Damona skoro obětovala,ale co když se teď Klaus rozhodne nedat krev pro tebe...?*Pořád se na něho dívá*No,nenaděláš nic,ale je blbost,že si to zasloužíš.Takovou smrt si nezaslouží nikdo*zavrtí hlavou.Nemůže uvěřit tomu,co se venku za tak krátkou dobu,co on je zavřen uvnitř,dělo.Přijde mu to,jako by tam byl zavřený měsíce a teprve po měsíci se dozvěděl tolik novinek,které by raději neslyšel*Jo*sklopí pohled k zemi*Není to tak jednoduchý,nemyslet na to a nezabývt se tím.Hlavně,když jsem tady zavřený....a ještě k tomu,když jedna z nich mohla být*polkne*Elena...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 3:45 am

Hele.... Nemyslím si, že je to se mnou tak špatný a myslím to vážně.... *stáhne obočí a pousměje se.* Myslím,že Damon by mi zrovna dneska a možná ještě teď přál co největší utrpení. *Uchechtne se, ale vlastně je mu to pořád líto.Začne přecházet po místnosti.* Už se nedivím, že to tu na tebe padá. Je to tu šílený a to jsem tu pár minut. *Zašklebí se a začne si poskakovat. Najednou se mu udělá zle a tak se radši posadí.* Fuj, asi jsem vypil moc whiskey.... Zamračí se a snaží se uklidnit.* O Elenu si nemusíš dělat starosti. Vysvětlil jsem jí proč ses do ní zakousl a ona ti vzkazuje, že za ní máš přijít. Chybíš jí. Chce tě vidět a nezavrhla tě. Jsem prostě frajer. Občas hovado, ale frajer. *Uchechtne se znovu a opře si hlavu o zeď za sebou.* Jo a jinak Damon je v Kalifornii. *Řekne mu novinku ze všech nejčerstvější.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 4:09 am

Zatím*dodá a zadívá se na něho trochu nechápavě*Proč si tohle myslíš?Já nevím,jak je na tom teď,ale nemyslím si,že by ti to přál.Sám si to prožil..*vydechne a sklopí pohled k zemi nad tou vzpomínkou.Nejradši by jí smazal,ale nejde to*Jo*kývne mu na tu Whiskey,i když tomu sám moc nevěří*To by mě zajímalo,co si jí řekl,že mě chce ještě vidět.Já už bych se v životě nechtěl ani potkat*zašklebí se a koukne na něho*Jsi v pořádku?*zeptá se,když uvidí,že si opřel hlavu,po tom,co si postěžoval na whiskey.Damona nekomentuje.Neví co by měl říct na to,že zatím co on sedí zavřený ve sklepě,tak jeho bratr si užívá někde v Kalifornii*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 4:18 am

Ááále.... Přál by mi i hůř. Rose má narozeniny a Damon jí udělal překvapení, odvezl si jí a já jim to pěkně posral.... Věř mi, radši bych se za to neviděl. A Eleně jsem řekl jen pravdu, jak to s tebou je a ona to pochopila, vzala a chce tě vidět. Máš prý být hlavně v pořádku a potom za ní přijít. *Koukne na Stefana a usměje se.* Jo, jsem v pohodě. Udělalo se mi blbě z tý whiskey. *Zašklebí se a koukne před sebe.Zničehonic se mu udělají mžitky před očima, předkloní se a začne kašlat. Když oddálí ruku od pusy, všimne si krve.* Ups..... No tak to asi funguje. *Ušklíbne se znechuceně a otře si tu krev do kalhot. Znovu se opře o zeď za sebou a zrchleně oddechuje.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 4:35 am

Ať si mu udělal cokoliv,tohle by ti určitě nepřál.Vím jaký je a tak dobře vím,že není tak zlý,jak se ukazuje.Umí být i dobrý a to v něm objevila Rose.Viděl jsem,jak se bavil s Klausem*vydechne a pousměje se*Divím se,že jí to nevadí.Já bych se ze sebou už nechtěl vidět a to myslím vážně*prohlédne si ho.Jemu se moc nezdá,že je v pohodě,ale nic mu na to neřekne,až do chvíle,kdy začne kašlat krev.Stoupne si pohotově na nohy*A je to tady..*řekne a zadívá se ke dveřím.Doufá,že se Lexi co nejdřív vrátí s tím lékem.Nerad by se díval na to,jak mu před očima Enzo umírá*nechceš si raději sednout??*zeptá se a koukne na to ne moc pohodlné křeslo,stojící uprostřed sklepení*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 4:46 am

To, že je v něm něco dobrýho jsem si myslel už ve Whitmoru... Bohužel to smazal vypnutím emocí. Rose je.... Hrozně hodná. A on je asi fakt šťastnej. Nebo se tak aspoň tváří, protože ho to baví. *Pokrčí rameny a vydechne. Není mu nejlíp.* Já ti rozumím... Taky bych měl asi takovej problém. Asi máte s bráchou štěstí na hodný holky, co při vás budou stát. Vlastně mám to štěstí taky... Lexi je skvělá... A kdyby to nestihla... Tak se o ní postarej prosímtě. *Zamračí sena chvíli a když Stefan vyskočí na nohy, uklidní ho mávnutím ruky.* Nevzrušuj se tak, Stefane.. Jsem v pořádku. Jen ... Kašlu no. *Nadechne se zhluboka a zavře na vteřinu oči. Začínají se mu zdát nějaký bludy. Hned je zase otevře a rozmáchne se rukou před obličejem. Zdálo se mu, že po něm jde vlk.* Myslím, že na tý zemi to je fajn. *Hlesne a ztěžka polkne. Má hroznou chuť na krev.Utře si opocené čelo a povzdychne si.* Jééžííš... Kdybych náhodou neměl příležitost. Řekni těm dvoum výletníkům, že mě to mrzí. *Koukne na něj vážně.* Tys viděl jak se Damon bavil s Klausem o Rose? To nechápu... Jak se s ním bavil? *Zvedne obočí. Radši bude řešit tohle, než jeho situaci.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 5:00 am

On to vždycky dokáže nějak zkazit a všechny kolem sebe poštvat,aby byli jeho nepřátelé*zašklebí se*Jo,Rose je hodná a pokud to Damon nehraje,jak si teď řekl,má na něho Rose dobrý vliv..*vydechne a koukne na zem*Že bych já měl zrovna štěstí na hodný holky se říct nedá,ale Elena hodná je*koukne na něho a kývne*To se neboj,ale ona to stihne,musíme tomu věřit...oba*koukne na něho s nadějí.Věří,že to Lexi stihne dřív,než bude hůř*A tím to pokud vím,všechno začíná..*Kouká na něho,jak máchl rukami před obličejem,jako by se někomu bránil nebo tak.Sám to nechápe a vyptávat se ho nechce.Neví sice,jaké to je,ale je mu jasné,že příjemné to není*Tak si aspoň sedni,než se tady složíš*polkne a kývne*řeknu jim to,ale ještě není po všem.Ještě pořád má Lexi čas na to,aby sem přišla a přinesla ten lék*kouká na něho trochu smutně.Nerad se dívá na to,když někdo trpí a on s tím nemůže nic dělat*Jo...Viděl jsem Klause s Damonem a podle toho jsem usoudil,že to nehraje.Znovu se v něm probudila i ta dobrá část..
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 5:09 am

Takže teď prostě to štěstí máš. Páč ta hodná holka na tebe čeká. *Pousměje se a než aby si sednul si radši na tu zem rovnou lehne. Nasucho polkne. Nechce Stefanovi přiznávat, že by nejradši utekl a už asi ví, proč utekl Damon z Penzionu a zakousl se do toho kolemjdoucího.* Tak vidíš.... Poznal jsi že nic nehraje...Nikdo mi nevěřil, že to Rose dokáže a přece ano... *Oddychne si a během toho, co leží si představuje, co ještě může přijít horšího než to neskutečný motání hlavy, stažené plíce a opakované přechody z halucinací do reality. Znovu se rozkašle, tentokrát té krve vykašle o něco víc.* No  nevím... Tohle nevypadá dobře. *Zasípe a snaží se pořádně nadechnout. Zavře oči a začne si prozpěvovat.Pak si radši sedne a opře se zády o zeď. Zadívá se před sebe a místo Stefana uvidí před sebou Damona.* Damone?? *Koukne na něj šokovaně a protře si oči.* Co tady....???Ne to  ne... *Zavře oči a polkne. Ještě pořád si uvědomuje, že jsou to jen halucinace.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 5:22 am

Jo,ale myslím,že se ještě načeká*vydechne a když uvidí,že si Enzo na zem rovnou lehl,rozejde se za ním a sedne si kousek od něho,kdyby náhodou,aby byl poblíž.Přeci jen už neměl pěknou dobu krev*U Damona nikdy nevíš,kdy se nechá a kdy i prostě udělá něco,čím dotyčného od sebe odežene a nic se nepovede tak,jak má.Rose měla buď štěstí,nebo je v tom opravdu dobrá*Vzdychne,když té krve vykašle více.Díky tomu,že byl s Rose shánět krev,neví úplně co se bude dít dál a co by měl dělat,jestli je nějaká možnost,jak mu alespoň trochu pomoct*Ona to stihne,neboj*koukne na zem a poslouchá ho,jak si prozpěvuje.Když si najednou sedne a osloví ho jako Damona,hned pochopí,že má halucinace*To jsem já,Stefan...*řekne a kouká na něho smutně.Tohle se mu přestává líbit čím dál víc*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 5:34 am

*Ztěžka se pokusí o nějaký úsměv.* Elena ti dává času, kolik budeš potřebovat... Jen tě prosí, abys za ní pak přišel. To je všechno.... *Dostane ze sebe ztěžka, ale další jeho slova ho opět přinutí se usmát.* Škoda, žes s nima strávil zatím tak álo čas... Věděl bys, že Rose je prostě fakt dobrá..... *Hlesne a pousměje se. Položí si dlaně na obličej.Po té halucinaci, kdy před ním seděl Damon se zdá, že bude všechno dobrý.* Přestan se tvářit jak na funusu... Ještě furt jsem tady. *Zakření se ztěžka a cítí, jak z něj lije pot. Ztěžka se postaví na nohy a opře se o stěnu rukou a udělá pár kroků. Vytřeští před sebe oči.* Mag.....Maggie??? *Dostane ze sebe ztěžka její jméno. Sahne po ''ní'' rukama, prohrábne vzduch a spadne na kolena. Rozkašle se a už se ani nesnaží si zakrývat pusu.Zmateně se rozhlédne kolem sebe. Zdá se mu, že je někde bůh ví kde. Když místo Stefana uvidí sedět Damona s Rose rozejde se za nimi po kolenou.* Lidi.... Já věděl, že se přijdete rozloučit. *Špitne dojatě a utře si pusu od krve. Má hrozný hlad.* Rose.... Damone... *Podívá se skrz Stefana a mluví ke svým bludům. Pak začnou halucinace postupně blednout. Lehne si na záda.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 5:49 am

Já vím a taky za ní půjde,jen co to bude trochu možné*pousměje se a poslouchá jeho další slova*Jo,třeba budu mít příležitost v blízké době,abych to taky viděl*Polkne a zavrtí hlavou*Přeci po mě nechceš,abych se usmívat,když jsi na tom tak zle*koukne na něho,jak si stoupá na nohy a už se chtěl postavit taky,když řekne jméno nějaké dívky.Nadechne se a dál ho sleduje.Je připravený,kdykoliv se zvednout a pomoct mu,i přesto,že sám té síly moc nemá.Když k němu přijde po kolenou a zase řekne Damonovo jméno a tentokrát k tomu přidá i Rose,zadívá se znovu do země.Teď by si vážně přál být jinde a mít po ruce více věcí a více možností,jak mu pomoci nebo mu aspoň trochu ulevit.Jenže jediné,co má.Je láhev krve,kterou Enzo stejně nepije,navíc krev neustále kašle a kdoví,jak dlouho by v sobě udržel tu zvířecí.Začíná být zoufalí z pohled na Enza,proto se stále dívá na zem.Teď ho trochu mrzí,že nebyl u toho,když se tohle dělo Damonovi a nemá vůbec ponětí,co bude dál a kdy je na tom ještě dobře.Nemá vůbec ponětí,jak to s ním je zlý...*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 6:11 am

Snad... Snad se vrátí.... Odtud.... *Hlesne.Halucinace ho přešly. Místo toho leží na zádech a cítí šílenou bolest. Snaží se nevykřiknout nahlas, ale nevydrží to a vykřikne. Chytne se za břicho a zrychleně dýchá.* Stefane.... *Zašeptá.* Já.... Už nevím, jak to mám zvládat. Nechápu, jak to Damon dokázal. Taky... mu to vyřiď. *Ušklíbne se pobaveně a koukne ne Stefana.* A nejsem na tom zle....Nezapomeň, že jsem ještě pořád tady... Nemůžu na tom bejt zle... Jen... Mám hroznej hlad. *Mluví vysíleně, opravdu je hladový. Připadá si, jako by neměl krev už několik let. Navíc má sucho v puse, dal by si nějakou vodu. Vzpomene se na Lexi a přivře s úsměvem oči. Přesune se v myšlenkách na rockový koncert i s ní i se Stefanem a Elenou. Postupně si tam přizve i Damona a Rose a všichni se tam společně baví. Má zavřené oči, oddechuje a usmívá se z jakéhosi ''polospánku''.Není nic, co by teď dělal radši.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 2:56 pm

Vrátí se*šeptne a polkne.Sedne si na paty a stále ho sleduje.Zadívá se na zem,když vykřikne.Neví,jak mu má pomoct,i když by tolik chtěl.Nechce už se dívat na to,jak Enzo trpí.Když pak řekne jeho jméno,podívá se na něho a polkne.Poslouchá,co říká*Zvládneš to*polkne*musíš*dodá a otočí hlavu,jestli už se náhodou nezačnou otevírat dveře.Když se nic takového neděje,koukne znovu na něho*Ty už na tom zle jsi,přiznej to.....*Když vidí,že má zavřený oči a oddechuje.Stoupne si a rozejde se na druhou stranu,než Enzo leží.Cestou si vezme tu láhev s krví,kterou mu Lexi přinesla a otevře jí.Konečně si po dlouhé době lokne trochu krve.Potřebuje trochu síly na to,co se předním teď děje.Stále méně a méně doufá v to,že to Lexi stihne.Opravdu na tom Enzo není dobře,aspoň podle něho ne*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 5:34 pm

Jasně,že to zvládnu.... Nejsem bábovka.... *Zašeptá vysíleně a koukne se do stropu.* Ještě na tom nejsem nejhůř.... *Polkne a nadzvedne hlavu, takže ho sleduje, jak přechází po místnosti pryč od něj. Nadzvedne se na loktech a zakřičí, protože ho to rameno ukrutně zabolí.Svalí se na zdraví bok a zvedne se na kolena. Pomocí opírání se o zdi se vyškrábe na nohy a rozejde se ke dveřím, že se odtud prostě dostane. Začíná se dostávat mimo realitu. Když se před ním zase objeví Damon, klekne si a do očí se mu nahrnou slzy.* Damone..... Mrzí mě to... Všechno ..... I ta hloupá pomsta. Jsi můj přítel.... *Hlesne a místo Damona uvidí Rose. Zatřese hlavou a natáhne k ní ruku.* Odpusťte mi.... *Zašeptá a sklopí hlavu.* Všichni mi odpusťte. *Přelízne si suché rty a když zvedne hlavu, místo zdi uvidí Lexi. Úlevně vydechne a když proti ní vyrazí, že jí obejme, narazí hlavou do zdi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 5:45 pm

Nejsi*šeptne a kývne hlavou.Otočí se na něho,když zakřičí bolestí a láhev s krví zase zavře.Chce se za ním rozejít.Když si ale klekne na kolena,vydechne a odloží tu láhev někam ke křeslu.Sleduje ho a poslouchá,co říká.Je mu vážně líto,že tohle musí prožívat.Polkne.Když se zase znovu zvedne,zadívá se na ní a kouká,kam se tam rozešel.Zavrtí hlavou,když narazí do zdi.Rozeběhne se k němu a dostane ho zpátky na zem*Měl bys být v klidu a nechodit za nimi*hraje s nimi tu hru,protože je mu jasné,že měl znovu halucinace.Slyšel to už několikrát*musíš to ještě vydržet Enzo.Lexi se určitě brzo vrátí...*koukne na něho trochu smutně*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 7:03 pm

*Dojde k budově, rychle seběhne dolu po schodech. Otevře dveře a vejde dovnitř. Když uvidí Enza v jakém je stavu tak se jí zase začnou hrnout slzy do očí, ale zatlačí je nazpět.* Jsem tu... *Řekne u dveří a dojde ke Stefanovi a Enzovi.* Bude to už dobrý. *Zlehka se pousměje. Dá Enzovi ke rtům láhev s krví.*Vypij to, zlato.*Mírně mu to přikáže.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 7:13 pm

*Koukne na Stefana a rozhlédne se okolo sebe.Stojí tam všichni. Položí si hlavu na zem a přivře oči.* Všem se moc omlouvám.... *Polkne ztěžka a nahrnou se mu slzy do očí.* Řekni jim to Stefane.... *Vydechne a koukne se na dveře, když přijde Lexi, už ani nevnímá realitu. Jen ucítí krev a nakloní trochu hlavu, napije se. Přejede mu žilkování po rukách a s výdechemse zase po doušku té krve položí.* Jste tu.... všichni? *Semkne víčka k sobě a nechá oči zavřené. Cítí, že se mu dělá o něco lépe.Dostává se zpátky do reality, ale oči zatím neotvírá.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 7:22 pm

*Kývne Enzovi na to,že všem řekne jeho slova.Vydechne,když Lexi otevře dveře a přijde i s krví.Sedne si normálně a opře se o zeď,je rád,že to Lexi stihla a on nemusí být svědkem toho,jak Enzo zemře.Zadívá se na své ruce a začne si pohrávat s prstenem,občas koukne na Enza.Už chápe,jak asi bylo Damonovi,když to zažíval.Na jednu stranu je rád,že u toho nebyl,asi by to nezvládal.Už u Enza měl co dělat,aby to zvládal,jen měl trochu nevýhodu v tom,že neměl nic po ruce a nemohl mu nijak pomoci.Posazovat ho na křeslo a připoutat ho řetězma se mu nechtělo.Koukne krátce na Lexi,znovu na Enza a hned zpátky na své prsty.Neví,co by teď řekl.*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 3 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru