TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova na Náměstí

4 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 9:25 pm

*Koukne na Stefana, po chvíli pohled vrátí na Enza.*Jo jsme tu všichni. *Odpoví mile Enzovi. Vidí že nedopil všechnu krev a že mu není ještě úplně dobře.* Musíš vypít všechnu tu krev... *Láhev mu strčí ke rtům a když začne pít tak jí o něco více nakloní. Přidržuje mu tu láhev u úst dokud není prázdná. Láhev pak odloží stranou. Čeká až Enzo přijde k sobě.Mezitím koukne na Stefana.* Stefane, děkuji že ses o něj tady postaral a promiň že jsem ti ho sem tak hodila. *Koukne na něj děkovně a zároveň omluvně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 9:35 pm

*Vypije všechnu krev z té lahve a položí se. Sleduje Lexi i Stefana skrz přimhouřená víčka. Cítí, že to rameno se mu hojí.Nadzvedne se do sedu a rozhlédne se. Všichni se mu zdáli. Je mu trapně.* Dík lásko... *Pousměje se na Lexi a pohladí jí po tváři.* Už jsem ani nemyslel, že to stihneš.... *Nadechne se a koukne na Stefana.* Mrzí mě to taky... Žes na to musel koukat. *Sklopí hlavu.* Už je to dobrý.... *Pousměje se a prohrábne si vlasy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 9:49 pm

*Koukne na Lexi,když na něho promluví*To nevadí,rád jsem pomohl.Kamarádi si mají pomáhat*pokrčí rameny a pousměje se.Když se pak probere i Enzo a taky na něho promluví,kývne*Nemusíš se omlouvat,nemohl jsi za to.Hlavní je,že to Lexi stihla a ty už jsi v pořádku..*vydechne a koukne zpět na Lexi*Slyšel jsem,že už má Klaus svého hybrida..Jak se dostal k Eleně?*kouká na ní a čeká,že mu odpoví pravdu.Chce tu pravdu znát a vědět,jak se mu to povedlo,když nemohl být pozván dovnitř.Doufá tedy,že ho Elena nepozvala dovnitř a aspoň u sebe doma je v bezpečí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 10:18 pm

*Otočí pohled zase na Enza, vidí že mu je už i líp.* Neděkuj mi to byla samozřejmost, brouku.*Mrkne na něj.*No Klaus byl nějaký moc milý a tak to šlo docela rychle. *O tom že Klaus za to něco chce mu už neříká, to vědět nemusí. Stoupla si, vytáhla z kapse mobil a podala ho Stefanovi.* Stefane jsi volný, už odtud můžeš vypadnout. *Pousměje se na něj.* No to nevím...Třeba se k ní ale nedostal a zařídil si to jinak. *Pokrčí rameny. Nechce mu lhát, ale jinak to nejde. Ví že by jí za to nenáviděl, stejně tak i Enzo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 10:49 pm

*Kouká na oba a vlastně k tomu všemu ani nemá co říct. Postaví se a protáhne se.* Fuj.....Myslím, že bych se měl Rose a Damonovi omluvit znovu.... To bylo hrozný. Ten pocit, že umřu a nestihnu to... *Oklepe se a zadívá se na Lexi a Stefana.* Vidíš, Stefane.. Můžeš za Elenou... *Pousměje se a obejme Lexi pevně.* Miluju Tě....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Nov 04, 2014 11:07 pm

Klaus a milý??*pozvedne  překvapeně obočí a zavrtí hlavou nevěřičně*Díky*pousměje se a vydechne*Třeba*kývne a stoupne si chvíli po tom,co si stoupne Enzo*Jo,můžu za ní,ale nejsem si jistý,že je dobrý nápad jít tam hned.Nejdřív se musím dát trochu dokupy*koukne na sebe a potom zase na ně.Nijak tu omluvu od Enza nekomentuje.Neví o čem mluví,tak k tomu ani nic neříká.Sklopí hlavu,když Enzo Lexi obejme a řekne jí ty dvě slova.Hned hlavu zvedne a rozejde se pomalu ke dveřím.Chce jim dát chvilku o samotě.Vyjde ze dveří a zavře je.nechá jim tam jen trochu mezeru,aby měli možnost odejít.Rozejde se pomalu po schodech nahoru.Když vyjde ven,nadechne se vzduchu a rozejde se pomalu pryč od té budovy*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Nov 04, 2014 11:44 pm

Já nevím že si vždy ty omluvy rozmyslíte až, když máte umřít. *Pokroutí hlavou a ušklíbne se. Obejme také pevně Enza.* Taky tě miluji. *Odtáhne se mírně od něj a políbí ho. Pak otočí hlavu na Stefana.* Jo, milej. *Pousměje se. Koukne jak Stefan odchází a musí se nad tím ušklíbnout.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Tue Nov 04, 2014 11:50 pm

Já se jim omlouval přes SMSky, ale nikdo mi neodpověděl... Chtěl jsem aby to věděli... Viděl jsem je tu. *Pokrčí rameny a pousměje se.Kývne na Stefana.* Uvidíme se... *Mávne mu a koukne na Lexi.* Je zvláštní, že je Klaus tak vstřícný.... *Zvedne obočí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Nov 05, 2014 12:14 am

Viděl jsi je tu ? *Nakrčí čelo.Pak jí dojde že to byly halucinace.* Halucinace... *Odpoví si sama na otázku.* No je to divný, ale tak třeba má slabost pro blondýny, já nevím... *Pokrčí rameny a pousměje se. Ví že to tím není, ale taky mu tu pravdu nechce ani nemůže říci. Určitě by byl naštvaný a to nechce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Enzo Wed Nov 05, 2014 12:18 am

Jo... Halucinace... *Povzdychne si a usměje se na ní.* Já mu dám, že je na blondýny... I když se to zrovna docela hodilo. *Pousměje se a obejme jí kolem ramen.* Pojď, jdeme domů... *Vydechne a rozejde se s ní domů.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Nov 05, 2014 1:01 am

Už je dobře, ale... *Pousměje se na něj, když slyší že si povzdychl.* No kdybych byla bruneta tak by mi to třeba nedal, kdo ví...*Pokrčí rameny a zasměje se.* Jo jdeme, nelíbí se mi tu moc. *Zavrtí hlavou a rozejde se společně s ním domů.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 18, 2015 5:59 pm

*Dostane se se Stefanem až na místo, kde ho i naposledy napravovala. Usadí ho do toho křesla a spoutá mu ruce řetězy. Chvíli na něj jen tak kouká.Pak vytáhne mobil a zjistí že už hodinu přetáhla.Takže musí napsat Enzovi.*
kód:
Zlato, jsem v pořádku.Stefana už jsem našla... -L.
*Odešle zprávu Enzovi a pak hned otevře další.*
kód:
Našla jsem Stefana, později se pro tebe zastavím.
*Odešle tuto zprávu Eleně.mobil pak strčí do kapsy a vrátí se za Stefanem.Kouká na něj zatím co on je v bezvědomí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Mar 18, 2015 8:12 pm

*Po nějaké době se vzbudí*Ach...*Zašklebí se nad bolestí hlavy a teprve potom zvedne doteď sklopenou hlavu.Koukne na Lexi a místo,kde zase je.Vydechne,když si uvědomí,kde se nachází a co se asi zase bude dít*Tohle sem nečekal...*Usměje se*Víš,že už by sis mohla najít lepší místo?*Nakloní trochu hlavu do strany*Já se divím,že tě to pořád neotravuje...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 18, 2015 9:13 pm

*Koukne na Stefane, když se ozve.*No mohla bych, ale tady nás nenajde ten vyšinutej původní hybrid..A navíc líbí se mi tu, tobě snad ne ?*Pozvedne lehce obočí.*No možná že otravuje, ale co bych to byla za kámošku, kdybych kámošovi nepomohla v takovéto těžké chvíli...*Pousměje se schválně. Je už zvyklá za ty roky na řečičky Stefana a nic si z nich nedělá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Mar 18, 2015 9:28 pm

Ne,mě se tady nelíbí...*Rozhlédne se kolem,jak jen mu to krk dovolí*Je tady tak tmavo a vůbec veselo....*Koukne zpět na ní*Byla bys ta nejlepší,kdybys mě pustila a nechala mě být šťastným.To tady rozhodně nebudu...Podívej *Usměje se na ní*Tohle je být šťastný....a když mě nepustíš,všechno to zkazíš....To chceš?*Pokusí se jí hrát na city,aby se odtud dostal.Chce zabít a ne někde tvrdnout*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 18, 2015 9:55 pm

Tak to máš bohužel blbý, bude se ti tu muset začít líbit...*Pokrčí rameny.*Ale veselo tu bude, už za chvíli...*Hraně se na něj usměje. Poslouchá Stefana jak se ji snaží hrát na city.Nebere jeho slova vážně.*Teď nejsi doopravdy šťastný...Šťastný budeš až z tebe dostaneme toho rozparovače...*Pousměje se.Nakloní se k němu a zadívá se mu do očí.*Myslím že by jsme mohli začít..*Oznámí mu a dostane se do jeho hlavy kde ho začne vysoušet.Takže je po chvíli jakoby bez krve dva měsíce.Nepřestává s tím a za další chvíli je už půl roku bez krve i tak pokračuje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Mar 18, 2015 10:16 pm

K tomu mě nedonutíš...*Zavrtí hlavou*Já bych neřekl,že tady bude veselo.Tady to ani veselý být nemůže*Vydechne a usměje se*Tohle je můj šťastný úsměv....*Zvážní,když se k němu nakloní a zadívá se mu do očí.Ví,přesně co přijde a mít jen nejmenší šanci,tak uteče pryč*Lexi....ne...*Otevře pusu dokořán a začne dělat zvuky,jako by se topil.Hned na to se,i když marně,pokusí dostat z těch řetězů*a.....ááááá*Sesune se v tom křesle trochu dolu a zavrčí na ní*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 18, 2015 11:54 pm

*Odtáhne od něj svůj pohled, ale stále je v jeho hlavě. Tím jak je slabší tak je snadné se mu tam dostat.Je zatím bez krve rok. Dál pokračuje ve vysušování. Potřebuje ho ještě více slabšího.Slyší mezitím i ty dvě příchozí zprávy.* Řekla bych že je tu už veselo, ne?*Zeptá se ho schválně a hraně se zase usměje. Pomalu ho obejde dokola a nepřestává ho vysušovat. Momentálně je Stefan bez krve rok a půl.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 19, 2015 12:08 am

*Vrátí se v tom křesle zase do sedu,když mu to začne být nepohodlný.Nenávidí,tohle napravování.Chce jí odpovědět,ale nemá na to.Znovu na ní zavrčí a už se moc nepokouší škubat rukama.Stejně je to úplně zbytečné vysilování*ááá.......přestaň!*Dostane ze sebe pár slov.Má hlad.Má tak velký hlas a z toho všeho zrychlený dech.Přestává mít sílu na to,bojovat,ale stále se aspoň trochu snaží,i když zbytečně*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Mar 19, 2015 9:31 am

*Vysuší hl na dva a půl roku a pak s tím přestane. Potřebuje ho teď donutit cítit. Zajde si pred dveře pro dřevo co tam leží od minule. Vrátí se zpátky za Stefanem. Koukne na něj a nic mu neříká teď potřebuje aby prostě cítil něco. Položí mu ruku na rameno a dřevo mu zabodne do břicha, trochu tam s ním pootočí a na konec ho vytáhne ven.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 19, 2015 10:43 am

*Zakloní hlavu a uklidňuje svůj dech,když s tím Lexi konečně přestane*Pusť mě odsud.....mám hlad*Polkne*Mám hlad*Šeptne.Zvedne hlavu,když mu položí ruku na rameno.Jakmile mu skončí dřevo v břiše,vykřikne bolestí a zavrčí,když to dřevo vytáhne*Vzdej to....Tohle ti neprojde.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Mar 19, 2015 12:15 pm

*Dá hlavu na stranu po slovech Stefana.*Ale ano projde...*Ušklíbne se.Dřevo mu bodne těsně vedle srdce.Po chvíli ho vytáhne.*Řekni mi co cítíš k Eleně...*Zůstane na něj koukat.Čeká že z něj bude zase mluvit ten rozparovač a bude akorát lhát.Tak jako vždy.Mezitím vytáhne telefon a napíše Eleně.*
kód:
Přijď na náměstí za čtvrt hodiny.-L.
*Odešle zprávu.Hned otevře další, protože už je to zase více jak hodinu co se neozvala.Přečte si nejdříve co jí napsal a zahřeje ji z toho až u srdce.Bude potřebovat být silná, aby toto zvládla dokončit.Pousměje se trochu.*
kód:
Čoklík se zatím neshání... Jsme v pohodě...Miluji tě, miláčku..
*Odešle zprávu Enzovi a mobil schová zase.Koukne na Stefana a přejde blíž k němu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Mar 19, 2015 4:46 pm

*Znovu vykřikne,když dřevo ucítí těsně vedle srdce*Miluju jí...prosím,pusť mě ať můžu jít za ní.*Koukne na ní trochu smutně*Musím za ní Lexi....*Využije situaci a znovu se pokusí hrát jí na city*Jsem v pohodě Lexi..Já půjdu za Elenou,ty za Enzem a všechno bude zase dobrý....*Jednou musí povolit a pustit ho.Nevydá to jenom tak bez boje*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Mar 19, 2015 10:57 pm

*Sleduje ho, když mluví.Ví že zase lže. Snaží se tak jako vždycky.*To co říkáš nemyslíš vážně... Stefane měl by ses za ty roky naučit lépe lhát a předstírat..*Pozvedne koutky.Ruce si založí v bok a na Stefana chvílí kouká.Po chvíli vezme to dřevo a bodne mu ho do hrudi.* Nelži mi Stefane...*Koukne mu přímo do očí.Uslyší příchozí zprávu, ale nečte si ji.Vytrhne dřevo z hrudi Stefana a hned mu ho bodne zase do břicha.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Mar 20, 2015 12:16 am

Já ti nelžu,Lexi....Nevím,jak ti to mám dokázat*Vydechne a snaží se dál.Když mu zabodne dřevo do hrudi,vykřikne a pak plivne.Koukne na ní s vážnou a dost naštvanou tváří*Měl jsem s tebou dávno skončit.Přestala bys mi kazit život a starat se o to,o co nemáš.....*Vybije si na ní vztek a znovu zakřičí,když mu dřevo z hrudi,skončí v břiše*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Budova na Náměstí  - Stránka 4 Empty Re: Budova na Náměstí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru