TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel L.A.

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 34 z 36 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next

Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 2:23 pm

Já to chápu Lexi.Vím,že je těžké bavit se o tak vážných tématech jen tak,ale aby jsi pak nelitovala,že ses nezeptala*Usměje se a dopije své kafe*Jo....Damon si hraje na tajemného*Kývne a hned na to hlavou zavrtí*Nemusím za ním hned.Má mi napsat,až bude někde tady,takže v klidu*Vydechne*Ale jestli chceš jít ty,tak můžeme....*Pokrčí rameny*Já tě nechci držet od Enza dlouho,když ty to nechceš...Takže?
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 2:57 pm

Stefane, ještě chvíli mi o tomto tématu budeš povídat a já se snad vážně zeptám...*Zasměje se a zavrtí lehce hlavou.*To je v pohodě nedržíš mě tu... Já myslím že to ještě nějakou chvíli bez Enza vydržím...*Usměje se.*Spíš jestli Eleně se nebude už stýskat, protože myslím že v tuto hodinu už ani člověk nespí...*Řekne s úsměvem.*A co vy dva vůbec? Budou zásnuby či rovnou svatba ?*Optá se ho s úsměvem na rtech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 4:41 pm

Tak to bych to měl začít ještě rozvádět,ne??*Zasměje se tomu*Nechával sem jí vzkaz,takže ví,že jsem s tebou.Kdyby něco potřebovala,tak mi napíše*Pokrčí rameny*Zásnuby??Ne...*Zavrtí hlavou s úsměvem*Nic takového nebude.Ne v brzké době.Vždyť jsme spolu jenom chvíli.My nejsme jako vy,že je jedno,kdy se vezmete,ale víte,že spolu budete navěky.Já vím,že si pak může najít jinýho a já toho budu litovat,ale na druhou stranu.Bude šťastná a bude žít normální život.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 5:10 pm

Raději ne...*Zasměje se zeširoka.*Elena je tak hodná že tě nebude rušit ani kdyby to bylo sebevíce naléhavé...*Mrkne na něj s úsměvem.*Proč ne ?*Zeptá se udiveně.*Ale no tak můžeš jí kdykoliv proměnit třeba až ji bude padesát...*Zasměje se.*Jak dlouho spolu jste, půl roku ? *Optá se ho.*Co vůbec po škole, kam se chystáš nebo chystáte?*Usměje se a Sleduje Stefana.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 5:23 pm

To si nemyslím.Kdyby to bylo naléhavý,tak by mi dala vědět..*Usměje se*Jo a později mi to bude vyčítat,protože tohle není život pro ní.Ne s její povahou.Byla by na tom,tak jako já ne-li hůř.Tohle pro ní nechci*Zavrtí hlavou*Emmm...*Zamyslí se krátce*Nevím,já asi už nikam.Měl jsem tý školy dost.Dám si na nějakou dobu zase pauzu...*Uchechtne se*A kam Elena,nevím.O tom jsme se zatím nebavily...*Pokrčí rameny*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 5:33 pm

Ona by se ozvala až by šlo o život... *Usměje se.* V padesáti myslím že bude ráda že vůbec jde.Na výčitky čas nebude. Právě proto bych ji neproměnila, její povaha k tomuto životu nejde.... *Mrkne na něj.Chápe ho, proč to nechce udělat.*Už nikam ? Nepůjdeš třeba studovat práva? Mohl by z tebe být právník, kdybych náhodou někdy se potřebovala rozvést...*Rozesměje se.Musela to tam trochu mezi nimi odlehčit.*Půjdeš s ní, když třeba půjde na školu do Arizony?*Zeptá se ho i když ji je jeho odpověď jasná.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 5:48 pm

Jenomže,když jí proměním,problémy mít nebude.Takže výčitky budou moci být třeba každý den*Pousměje se.Tohle téma začínat neměli*Rozvést se?Myslíš,že k nečemu takovému dojde?*Pozvedne obočí a uchechtne se.Nakonec jen s úsměvem zavrtí hlavou*Já si myslím,že tak daleko nepůjde,ale kdyby tam chtěla,tak bych asi jel s ní.Pokud by si to teda přála.Pokud by byla proti,zůstal bych.Nechci na ní nějak tlačit..
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 6:03 pm

Dokážeš si představit že žiješ s padesátiletou babčou?*Zasměje se nad tou představou. Chce aby byl Stefan veselej a tak téma proměnu Eleny ukončí.*No já nevím, stát se může všechno, ale nebudeme předbíhat ani svatba není jistá...*Zasměje se s úšklebkem.*Chápu.. Takže to záleží na Eleně...Hezké*Ohodnotí s úsměvem.Sama neví kde bude za rok až se bude Elena rozhodovat o další škole. Se Stefanem si, ale k sobě vždy cestu našli.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 6:21 pm

Ne....To si představit neumím*Zavrtí hlavou a zasměje se*Přesně.Dokud není jistá svatba,je zbytečné po mě chtít,abych studoval kvůli tobě práva..*Uchechtne se.Neumí si představit ani to,že by byl právník*Jo...záleží to na Eleně.Nemůžu jí přeci na rovinu říct,že jedu,když ona to nebude chtít*Pokrčí rameny*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 7:19 pm

Je to šílená představa...*Zasměje se pobaveně.*Přesně tak, ale tak co právníci mají dobrý platy a myslím že oblek by ti slušel...*Pokrčí lehce rameny se širokým úsměvem.*No právě to by bylo divný...*Přikývne s úsměvem.* Je něco nového u tebe a Eleny? *Zeptá se ho po chvíli s úsměvem na tváři.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 8:20 pm

Jo....To je*Kývne s úsměvem*To možná mají,ale já takovou práci nepotřebuju. *Vydechne* Oblek?No nevim....*Uchechtne se*To by bylo hodně divný*Usměje se zeširoka*Emm.....ne.Nic u nás nového není.Víš,že kdyby bylo něco,řekl bych ti to*Nepřestává se před ní usmívat.Byl opravdu dobrý nápad jít s Lexi na snídani*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 8:27 pm

*Zasměje se, když s ní souhlasí.*Ano oblek..Ale já vím, že ano...*Usměje se a mrkne na Stefana.Musí se zasmát taky, když vidí ten široký úsměv Stefana.*No to sice vím, ale tak víš jak člověk může zapomenout... Já ti taky málem zapomněla oznámit svoje zasnoubení... Takže vím že i takové to novinky se zapomenout dají. Proto se raději ptám.*Zasměje se a pokrčí rameny mírně.Mezi prsty si promne pramínek vlasů a krátce koukne po lidech kolem nich.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 9:04 pm

No dobře.....Věřím ti*Usměje se*Ne.Žádné novinky nejsou,já bych na důležitý věci nezapomněl.Zásnuby se dají prominout.Byla si z toho tak nadšená,že jsi to zapomněla říct všem ostatním*Pokrčí rameny*Pokud budou mezi mnou a Elenou novinky,dám ti o tom vědět.To ti slibuju...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 9:20 pm

Mě věřit můžeš...*Pokrčí rameny s úsměvem.Nepřestává se usmívat, když Stefan se ji snaží omluvit z toho že zapomněla na takovou to věc.*No je pěkný jak mě z toho omlouváš, ale raději bych to nikde neříkala, že jsem zapomněla...*Zasměje se na Stefana a mírně se ušklíbne.*Tak dobře, věřím ti...*Kývne na jeho slova s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 9:45 pm

Vždyť já vím*Usměje se*Tak to nikde neříkej*Pokrčí rameny*Já to taky neřeknu.Bude to jen mezi námi.Souhlasíš?*Pozvedne s úsměvem obočí*To bys měla..*Sleduje jí a usmívá se na ní.Vždycky mu bude vyhovovat,když si občas zajde někam s Lexi sám,jen tak si popovídat.*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 9:58 pm

Ne nikde to nepovím*Zasměje se na Stefana.*Tak s tím stoprocentně souhlasím. Bude to naše tajemstvíčko...*Zaculí se na něj.* Si piš že budu...*Mrkne na něj. Je skvělé zase si tak po dlouhé době se Stefanem popovídat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 10:15 pm

Naše malé tajemství*Usměje se*Píšu si*Kývne a zasměje se*No,asi půjdeme,ne?*Pozvedne obočí a mávne na číšníka,že bude platit.Když k nim potom přijde,zaplatí za oba útratu a zvedne se ze židle.Potom se s ní pomalu rozejde pryč z jídelny.I ta chvilka s Lexi mu stačila*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 10:23 pm

*Přikývne na jeho slova a spiklenecky se zaculí.*Skvěle..*Zasměje se.* Jo můžeme...*Kývne souhlasně.Potom co to Stefan vyřídí s číšníkem tak se zvedne ze židle. Společně se Stefanem opustí jídelnu a dojde s ním až k výtahu, který jim přivolá a pak jak se jeho dveře otevřou tak do něj nastoupí, potom co z něj vylezou lidé.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun Mar 29, 2015 10:39 pm

*Opustí s Lexi jídelnu a potom,co jim přivolá výtah a ten přijede.Počká,až vystoupí lidé a hned po Lexi zaleze dovnitř.Zmáčkne jejich patro a založí ruce na hrudi*Doufám,že to zase brzy zopakujeme*Usměje se na ní.Když je pak výtah vyveze do jejich patra,vystoupí a rozejde se ke svému pokoji*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 29, 2015 11:24 pm

*Koukne na Stefana.*To i já v to doufám...Bylo to příjemné ráno...*Usměje se na něj.Vystoupí z výtahu, když zastaví v jejich patře a rozejde se k pokoji.* Budu sena další takové ráno těšit...*Mrkne na něj zvesela. Zastaví se pak u svého pokoje.Otočí se na Stefana.*Pozdravuj Elenu a zatím se měj, Stefane...*Rozloučí se se Stefanem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Mar 30, 2015 12:07 am

Jo,to bylo..*Kývne s úsměvem a položí ruku na kliku od pokoje*Já se budu taky těšit*Stiskne kliku dolu,ale dveře zatím neotvírá*Budu..Ty pozdravuj Enza*Usměje se mile*Měj se,Lexi..*Rozloučí se s ní a pak už vleze do jeho a Eleny pokoje*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 30, 2015 7:07 pm

*Přečte si zprávu a zasměje se nad ní.Zavrtí hlavou,sundá si kabátek,protože venku je fakt krásně a nechá ho u recepční.S mobilem v ruce pak odejde k výtahu a nechá se vyvézt do patra,kde má Lexi pokoj.Upraví si vlasy v zrcadle a přehodí si prameny přes prsa.Těší se na Lexi,až jí konečně uvidí.Koketně se na sebe zazubí a skloní hlavu k rameni.Dlouho se s Lexi neviděla.Utře si trochu řasenky pod okem a vystoupí z výtahu.Hned zamíří k pokoji Lexi a zaklepe.* Tady pomocník k výběru dokonalého outfitu. *Zasměje se a přešlápne přede dveřmi.Tolik se na ní těší,že nedokáže stát v klidu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 7:11 pm

*Přijde do hotelu a odejde hned do jídelny,aby ho popřípadě Enzo neviděl.Normálně by šel do baru,ale tam by zrovna Enzo mohl být a to nechce.Vejde do jídelny,posadí se ke stolu a vytáhne mobil z kapsy.Napíše Stefanovi zprávu*
kód:
Jsem dole v jídelně,pojď za mnou.
*Odešle tu zprávu a uklidí mobil.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Mar 30, 2015 7:16 pm

*Přijde za Damonem dolu do jídelny a posadí se naproti jemu ke stolu.Položí spojené ruce na stůl a zadívá se na něho*Tak co potřebuješ??*Zeptá se ho se zájmem.Hlavně to chce mít rychle za sebou,aby se mohl vrátit za Elenou na pokoj*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 7:23 pm

*Koukne na Stefana,když tam konečně dorazí.Počká,až si sedne a trochu se uvelebí.Potom se nadechne a začne mu vyjmenovávat celý jeho plán ohledně Enzovo rozlučky.Řekne mu i to o té svatbě a čí to byl nápad.Doufá,že ho Stefan nezradí,takže mu to prostě řekne všechno.Na konci jen nakloní hlavu do strany a usměje se.Kývne na to,zda mu s tím pomůže a dost se mu uleví,když je Stefan ochotný mu pomoci.Zvedne se proto ze židle a vyjde z hotelu pryč.Odejde hned do toho klubu,kde na ty dva počká*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 34 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 34 z 36 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru