TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Rose a Trevora

+5
Klaus Mikaelson
Mason Lockwood
Enzo
Rose Salvatore
Damon Salvatore
9 posters

Strana 12 z 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 17, 2014 12:28 am

*Koukne po Lexi a zavrtí hlavou.Rychle polkne kus klobásy.* Dneska nebude čas, ale zejtra jim s tim klidně pomůžu, kdyby se babča cukala. *Zazubí se a ''nenápadně'' si uhryzne další kus klobásy.Dělá, že hledá tu lahvičku a nenápadně zase otevře ledničku,strčí si zbytek klobásy do pusy a vyndá si džus na zapití,lohne Rose ještě jednu klobásu a otočí se k Lexi překvapeně.* Fo je?!? *Zahuhlá s plnou pusou a zapije sousto džusem, ten vrátí do lednice a zavrtí hlavou.* Měl jsem hlad..... *Pronese ublíženě a zajásá, když Lexi najde lahvičku.* Šikulka....valíme. *Kousne do klobásy a vezme jí za ruku,rozejde se přes obývák z Roseina domu ke Katie.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 17, 2014 12:41 am

Ona se určitě cukat nebude...*Usměje se. Vidí jak jí lemtá džus a že jí bere další klobásu, zavrtí hlavou.* Nic není akorát že jí pořád někdo okrádá a ty jsi jedním z nich...*Pokrčí rameny s úsměvem.* Takže jestli Rose pojde na hlad, tak za to můžeš ty...*Dodá s úsměvem na tváři.* No valíme... Musíš mě vést, protože já nevím kde bydlí Katie, ale ty to prej víš.. *Koukne na něj s úsměvem a nechá se od něj vést.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 12:25 am

*Dojde ke svému domu s dost vysokou horečkou.Chce se jí z toho, jak je jí zle až brečet.Sedne si na schody před domem a položí hlavu do dlaní.Cítí,jak její kůže pálí.Chvilku tam zůstane takhle sedět,dokud se znovu nerozkašle.Cítí přitom pálení na plicích.Vyškrábe se na nohy a otře si opocené čelo.Tohle střídání zimy a nesnesitelného horka jí nebaví.Vejde do domu a odhodí kabát s mobilem hned za dveře.Vybelhá se po schodech a chce si sundat boty.Když zjistí, že si nechala kozačky u krbu v Penzionu, povzdychne si. Je z té horečky blbá. Položí se do postele a zabalí se do peřiny, protože přichází fáze zimnice.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 12:56 am

*Od Grillu se rozhodla jít k Rose. Jelikož posledně viděla jak to tam vypadalo a navíc teď, když se s ní nebavil Damon tak jí chtěla zkontrolovat jestli jí něco náhodou neudělal ať už fyzicky nebo slovně. Přijde k domu a zaklepe na dveře, když dlouho nikdo neotevírá tak se zaposlouchá a uslyší že tam někdo je otevře si a vejde dovnitř. U dveří si všimne kabátu. Zvedne ho a pověsí ho na věšák. Z kapse jí vezme mobil s úmyslem jí ho donést.* Rose... *Zavolá po domě. Jde podle sluchu nahoru do jednoho z pokojů. Zaklepe tam na dveře a vleze dovnitř. Vidí hned jak se Rose klepe. Ihned k ní přejde a mobil položí na noční stolek u postele.* Rose, proboha co ti je ? *Zeptá se šokovaně. Je dobře že tam přišla. Jelikož je bledá a všechno, navíc potřebuje pomoc. Sáhne jí na čelo.* Máš vysokou horečku... Udělám ti čaj a chtělo by to aby ses i pořádně oblékla, protože tu nemáš dvakrát velké teplo... *Mluví na ni a kouká na ni starostlivě.* Kde máš nějaký svetr? *Zeptá se, protože jí vážně nechce prohledávat skříně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 1:07 am

*Když uslyší zaklepání, pokusí se zvednout na loktech.Hned zaslechne Lexi.* Lex?!? *Zavolá na ní už skoro bez hlasu.Koukne na ní vděčně, když přijde a zavrtí hlavou.* Co tu děláš proboha?? *Koukne na ní nesouhlasně. Je jí jasné, že Enzo jí z toho udělá zle.* Já nevím, asi jsem nastydla a je to divný, nechápu to.Zmizla jsem z Penzionu chvíli po vás.... *Rozkašle se.* Vykoupala se v jezírku a usnula na hřbitově, odkud mě odnesl Stefan.Pak jsme se ráno potkali a v Grillu se mi to rozjelo. *Roztřese se.* Lexi, jsi hodná, nemusíš se o mě starat, vážně... *Pousměje se na ní a zvedne se na posteli.* Tamhle ve skříni mám oblečení... *Ukáže k protější stěně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 1:31 am

Já nevím, měla jsem prostě o tebe strach a jak vidím tak je dobře že jsem přišla. *Koukne na ní starostlivě. Pak jí poslouchá co vypráví o minulé noci.* Ty ses koupala v jezírku a ležela na hřbitově? Tak to je jasný že jsi prochladla. Ještě že tě ten Stefan našel... *Vydechne.*  Potřebuješ moji pomoc jako sůl... Jo a nebudeš odmlouvat, jasný?! *Ukáže na ni a pousměje se nemyslí totiž nijak zle. Koukne ke skříni na kterou Rose ukáže a přejde k ni. Vytáhne z ní teplý větší šedý svetr a najde i teplé ponožky. Přejde k Rose.* Teď tě převléknu rychle ... *Oznámí ji. Vybalí ji z peřiny navlékne na ni ten teplý svetr a pak i ponožky. Zachumlá ji pak do peřiny nazpět.* Tak a teď ti jdu udělat ten čaj. Takže tu počkej a ani se nehni... *Mrkne na ni a mile se usměje. Seběhne dolu a přeleze tam ty rozházené věci . V kuchyni dá do konvice vodu a nachystá hrneček. Přejde do obýváku a co jde tak zase postaví, aby to tam nebylo jako překážková dráha. Menší věci co jsou rozbité posbírá a vyhodí do koše. Pak zaleje čaj a dá ho na tácek i s cukřenkou a citronem. Rozejde se nahoru za Rose do pokoje. Tácek položí na noční stolek. Dosladí ji ho a dá tam pár kapek citronu pak se k ní posadí na postel a pozvedne jí tak aby se mohla napít.* Pij, krásko.. *Usměje se na ni mile.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 1:38 am

Jooo já nechtěla bejt v Penzionu sama a nějak jsem to asi nevychytala. *Zakašle a usměje se když jí nakáže se nehýbat.Zvedne ruce a koukne na ten svetr a ponožky.* Já bych to asi zvládla i sama, ale děkuju. *Zasměje se a když jí Lexi navleče do svetru a ponožek,se smíchem si sama sebe prohlédne v zrcadle.* Sexy jako nikdy. *Prohrábne si vlasy a přikývne jí na ten čaj.Když jí ho donese a sedne si k ní, usměje se a nechá se pozvednout, aby se napila.* Jsi zlatá,Lexi... děkuju.... *Usměje se na ní sladce a upije si čaje.* Já bych tu snad bez tebe i umřela.... *Zasměje se a znovu se napije.Je jí tepleji.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 1:46 am

Nechtěla jsi tam být sama a proto sis ustlala na hřbitově, ty trubko.... A promiň ten včerejšek že jsem tě tam tak nechala, ale Enzo měl proslov a tak... *Pousměje se na ni a kouká na ni omluvně.* Pff, by jsi viděla kolik frajeru by se na tebe venku chytlo. *Zasměje se na ni ze široka.* Nejsem zlatá, ale kámoška a toto pro sebe kámošky dělají... Jestli mi ještě jednou poděkuješ tak ti zalepím pusu... Nemáš za co mi děkovat a hotovo.... *Zasměje se.*No vypadala jsi vážně děsivě... Kdy jsi vůbec měla naposledy krev? *Pozvedne obočí a koukne na ni.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 1:53 am

Já to chápu.... Nevím teda, proč mě tak nesnáší, ale okay... Já se chtěla vyhnout proslovu od Damona a koukni na mě. *Usměje se smutně.* Uuuhmmm... Okay.... Já budu děkovat v duchu. *Zasměje se.* Hrozně kluků by se na mě chytlo no..... *Protočí oči se smíchem.* Je fajn mít takovou kámošku... *Usměje se na ní zeširoka a znovu se napije.* Děsivě? A kruci.... *Prohrábne si vlasy a dopije zbytek čaje.* Krev.... včera ráno.... Sáček od Damona.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 2:04 am

Ale... Všichni tě mají rádi. *Mrkne na ni a pohladí ji po paži.* No to se ti ani nedivím že ses tomu chtěla vyhnout... No dopadlo to naštěstí dobře než to vypadalo.. *Mrkne na ni. Dá ji ještě napít čaje. Pak hrneček položí na stolek.*  Je to fajn ... *Uculí se.* No určitě by jsi na každým prstě měla jednoho..*Zasměje se..*  Obstarán ti krev, protože si myslím že ta tě nakopne zpátky. *Ví od Enza že Rose nemá krev a tak je rozhodnutá rychle skočit do nemocnice pro krev.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 2:09 am

No Enzo vůči mně má averzi. *Posmutní a koukne na ní.* Jsem ráda, žes kvůli tomu neměla zle... To by mě mrzelo. *Povzdychne si a rozkašle se.* Jooo to víš že jo... A ne třeba na každým prstě dvacet?? *Zasměje se a chytne se za plíce.* Krev by asi byla fajn... Ale já už tu nic nemám... Byl tu Mason a Oliver a.... Nic tu nezbylo. *Pokrčí rameny.* Já se vyspím a bude to dobrý. Snad... Hele.... nechtěla bys být radši s Enzem, když má ty narozeniny?? Aby zas nebyl naštvanej... A mimochodem... Super kára... to se ti povedlo. *Usměje se na ní a mrkne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 2:19 am

Ono ho to přejde, uvidíš... *Mrkne na ni.*  Bylo to v pohodě, čekala jsem to daleko horší.. *Pousměje se. Pohladí ji po zádech když se rozkašle.* Třeba i třicet, jen to musíš zkusit. *Zasměje se.*  Já ti krev obstarám, neboj.. *Koukne na ni mile.* Ne nebude to dobrý, krev je nejlepší řešení. Budu s ním potom co se o tebe postarám. Neřeknu mu kde jsem byla, aby neměl náhodou nějaké řeči...  No děkuju, mám ale strach z toho aby audinku nevyměnil za mě.. *Řekne s cukajícími koutky.* Takže teď tu počkáš a já zaběhnu pro krev. *Oznámí ji, seběhne dolu a up. rychlostí se přesune do nemocnice pro krev.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 2:25 am

Nechci nic zkoušet.... Miluju Damona.... Nadevšechno. *Zakucká se a selže jí hlas.Damon jí chybí.Sklopí oči a zvedne je, když Lexi vyjádří svoje obavy o to, že jí Enzo vymění.* No... snad to nezjistí, žes tu byla... Ale bojím se, aby se tu někdo neobjevil... Neměla bys tu být... *Polkne ztěžka.* Nevymění tě.... Miluje tě... *Usměje se na ní a pohladí jí po ruce.* Čekám.... a děkuju. *Usměje se na ní a když jí zmizí z očí, lehne si a zavře oči.Chce čekat, ale díky horečce usne během minutky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 2:31 am

*Přijde k Rose. Všechnu krev jí vybalí z tašky do lednice takže jí má do poloviny plnou jen krví. Vezme jeden sáček a naleje jí ho do skleničky. Pak po schodech vyleze nahoru za ní do pokoje. Slyšela jí před tím co jí říkala akorát ji na to už neodpověděla.*Jsem zpět.. *Oznámí jí s úsměvem pak když dojde k posteli tak si všimne že spí. Nechce jí budit, ale tu krev vážně potřebuje. Proto jí skleničku dá k puse tak aby nasála tu vůni a vzbudila se. Počká než se tak stane. Nemyslí si že by se tu někdo objevil a i kdyby tak jí to je jedno o kámošku se postarat musí.*


Naposledy upravil Lexi Branson dne Fri Dec 19, 2014 3:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 2:38 am

*Otevře oči v momentě, kdy ucítí krev a zmateně se na Lexi podívá.Nadzvedne se na loktech.* Lex... *Pousměje se a vezme si od ní tu skleničku.Odkašle si a napije se.Skleničku hned celou vypije a s úlevou se položí do peřin.* Fuuu.... To je to, co jsem potřebovala.... *Usměje se na ní zeširoka a pohladí jí po ruce.* Děkuju, jsi skvělá. *Mrkne na ní a cítí, jak se jí ulevuje.* Vážně nevím, jak bych vypadala, kdybys nepřišla... *Pousměje se a ještě si odkašle.Cítí, jak horečka ustupuje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 11:11 am

*Usměje se na ni, když se probudí. Vezme si od ní pak prázdnou skleničku a postaví ji na ten tácek k čaji.* Krev je lék na všechno... *Mrkne na ni s úsměvem.*Co jsem říkala o tom děkování?! *Koukne na ni a udělá prstem "tyty" s úsměvem.* Vypadala by jsi hodně špatně, ale teď už budeš v pohodě a to je hlavní... *Usměje se na ni.* Nechceš ještě krev ? *Zeptá se ji mile.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 1:57 pm

Jooo vím. Nemám děkovat. *Pokrčí nevinně rameny a usměje se jako andílek.* Krev je lék na všechno. *Přikývne jí s úsměvem a zvedne se na posteli. Už jí není ani zima.* Noo... To je hlavní. *Svěsí ramena. Pořád neví, kde je Damon a jestli ho vůbec ještě zajímá, kde je ona.Sundá nohy z postele a koukne s úsměvem na Lexi.* Nene, myslím, že ten sáček mi zatím stačil. Tys toho přinesla víc?? DOufám, že jste si kvůli mně neztenčili zásoby.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 2:19 pm

Věř mi,že tohle taky nechci.Při něm by jsme pak nedělali nic jiného...*vydechne a koukne na Rosein dům*Jo...doufejme*kývne*To mohlo napadnout i mě,abych zavolal nebo napsal Lexi*polkne*Cože jsi?*koukne na něho a pozvedne obočí*A myslíš,že tě poslechne?*Na to,že je debil mu neodpoví.Nechce být nějak zlej nebo tak.Musel by totiž zase mluvit i o Damonovi a to se mu zrovna nechce.Je na něho naštvaný.Myslel si,že se Damon srovnal a že bude dlouho ten normální Damon,asi se zmýlil*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 2:28 pm

Pořád věřím tomu, že když řekne o někom...že ho miluje, že to nehodí jen tak za hlavu. *Koukne na něj, když se dostanou k témat Lexi a podrbe se ve vlasech.* Byl jsem naštvanej. *Rozhodí rukama a uchechtne se.* Ne, neposlechne mě nikdy, ale kdybych se nechoval jak pitomec, mohla mít Rose Lexin dohled. *Vyskočí z auta a vydá se k domu.* Já jenom doufám, že se k ní zas někdo nevloupal a neukrad nám jí před nosem. *Pronese tišše, protože to už by musel ten dům srovnat se zemí a nastěhovat Rose do podzemních šachet.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 2:38 pm

Přesně tak... *Usměje se na ni.*jo přinesla jsem toho více, máš plnou půlku lednice, aby jsi měla do zásoby a neumřela hlady... *Mrkne na ni.*Navštívila jsem nemocnici... *Dodá.* Měla by sis dát teplou sprchu nebo vanu... *Podotkne.*Já ti jí zajdu napustit, jo.. *Oznámí ji a vydá se do koupelny kde jí napustí plnou vanu teplé vody. Pak se vrátí za Rose.* Tak šupkej princezno se pořádně dohřát. *Řekne jí s úsměvem.* Já budu dole... *Řekne nakonec, seběhne dolů a douklidí tam ten nepořádek co tam byl.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 2:44 pm

*Kývne na to,že Damonovi věří a nic k tomu nedodá*To tak brát nemůžeš.Třeba by to nedopadlo takhle,ale nikde není jistota,že by měla její dohled.Hlavně,když ti vybírala dárek*usměje se a vystoupí z auta.Zavře dveře a rozejde se s Enzem k domu*Proč by jí někdo kradl??*pozvedne obočí*Byl by k tomu důvod o kterém nevím??Ne,že bych se o to měl právo nějak zajímat,ale..*pokrčí rameny*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 2:51 pm

Půlku lednice?? Wow... Lexi... Vím cos říkala o děkování,ale... *Zalijí se jí oči slzami vděčnosti.* Děkuju... Vážně. *Usměje se na ní vděčně a stiskne jí ruku.* Nemocnici.... *Zasměje se a zavrtí hlavou.Je ráda, že za ní Lexi přišla.* Já bych si jí klidně došla napustit sama... *Zavolá za ní, když jí oznámí, že jí napustí vanu a sleze z postele.Vezme si čisté oblečení ze skříně a když se za ní Lexi vrátí, zeširoka se usměje a ještě odkašle.* Okay, děkuju... Hned za tebou přijdu. *Usměje se, obejme jí a odcupitá do koupelny, kde se svlékne a naloží se do horké vany.Zavře oči a cítí, jak jí prostupuje teplo.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 2:58 pm

Jo, to je fakt. Zkouknem jí. *Usměje se a pokrčí rameny.Koukne na něj po jeho otázce a znovu pokrčí rameny,tentokrát smutněji.* Tak kdyby se Klaus nudil, například. Kdyby se chtěl Oliver mstít na ní... Kdyby Jessica chtěla vydírat mě skrze ní... Rose má neskutečnej dar se zaplétat do situací, který s ní souvisí třeba i jen okrajově a díky tomu, jaká je, po ní každej jde jako po snadný kořisti, jestli mě chápeš. *Povzdychne si a zarazí si ruce do kapes.* Neměla by tu bydlet....Sama. *Polkne a dojde ke dveřím.* Tenkrát nám jí Klaus vzal přímo před ksichtama.Stála tady... *Ukáže ke dveřím a zatrne v něm, při té vzpomínce.* Jdem... *Šťouchne do dveří, které se hned sami otevřou, díky tomu, jak je furt někdo vyráží a rozhlédne se.* Rose?????? *Zavolá do domu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 3:09 pm

Jo,chápu tě.Takový jako je Rose,jsou snadný kořisti*kývne*Jenomže tomu moc nepomůžeš.Jestli bydlí sama nebo s někým.Stačí,aby jen na krok vyšla z domu a může být pryč tak jako tak.Ne,že bych jí to přál nebo tak,ale bohužel...*vydechne a zavrtí hlavou.Koukne na to místo,kam mu Enzo ukáže*No vidíš,vzal jí tady.To by se mohlo stát i kdyby byla někde jinde.V tomhle těžko někomu zabráníš*šeptne*Hlavně,když se jedná o Klause*dodá a kývne na to,že jdou dovnitř.Pozvedne trochu obočí,když si Enzo sám otevře a ještě tak jednoduše.Teď už chápe,proč by tam neměla bydlet.Vejde dovnitř a rozhlédne se.Jelikož už řval Enzo,tak on prozatím mlčí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 3:28 pm

To byla maličkost... *Mávne nad tím rukou s úsměvem.*To je v pohodě, měla by ses šetřit.. *Mrkne na ni. Když uklízí dole a odejde do kuchyně tak uslyší Enzův hlas. zarazí se a zůstane za rohem stát jak přibitá ani nedýchá.*Do prdele... *Zanadává si skoro neslyšitelně pro sebe. Zkousne si ret. Přemýšlí kam by skočila. Slyšela i Stefanův hlas, ale z něj si nic nedělá. Rozhodne se že se nebude schovávat jako malá.* Ehm...Rose je v koupelně dává si vanu... *Promluví z kuchyně. Vylejzat se jí vážně moc nechce nakonec se v hlavě donutí a vyjde z kuchyně. Zastaví se hned u dveří obýváku a kouká na ty dva.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 12 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru