TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice MF

+4
Bonnie Bennett
Lexi Branson
Meredith Fell
Admin
8 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Nemocnice MF Empty Nemocnice MF

Příspěvek pro Admin Tue Aug 05, 2014 1:07 am

Nemocnice MF MysticFallsHospital
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 15, 2014 9:55 pm

*Zaparkuje pred nemocnicí a jde odhodlane dovnitr. Na recepci jí pošlou hned za vrchní sestrou, která má na starost pohovor. Jde to celkem rychle. Takže po hodine zase vychází ven a na tvári má celkem spokojeny úsmev. Domu se jí nechce a má chut udelat si radost. Nasedne do auta a odjede k obchodnímu centru.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 5:48 pm

*Rychlým neúnavným krokem došla k nemocnici, protože ještě potřebovala potvrzení na pracovní schopnost vykonnávat práci se zvířaty. Došla tam hodně brzo, takže když přišla do čekárny, doktor tam nebyl, ani sestra, ani lidi. Doufala, že až přijde sestra potvrdí jí to bez prohlídky, protože doktor měl přijít až za hodinu. Proto si sedla na jednu židli a zahleděla se do telefonu.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 5:57 pm

*Zaparkovala u nemocnice a hned pak zamírila dovnitr a prevléct se do pracovního. Pozdravila se s novymi kolegy, které už potkala a šla se vrhnout na práci. V čekárne sedela nejaká slečna. Hned nasadila príjemny tón hlasu a úsmev.* Dobré ráno, doufám, že nečekáte dlouho. Omlouvám se, doktor tu ješte není, ale mužete jít dál. *Zvala jí do ordinace. Slečna jí prišla známá, jako by jí nekde už videla. Nemohla si vzpomenout.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 6:43 pm

*Sotva spatřila ty rudé kadaře, přimhouřila oči, ale pak se jen usmála. Měla plán.* Brýtro. Ne, nečekám. *Vešla do ordinace a zavřela za sebou dveře. Podívala se na ní a měla kamennou tvář. Dívala se na ní a její modré oči ji probodávaly. To kvůli ní je Oliver tak zklamaný? Rozhodla se jí vše vysvětlit, po zlém nebo po dobrém.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 6:53 pm

*Vešla do ordinace a doufala, že jí slečna následuje. Porád jí vrtalo hlavou, kde jí jenom videla. Posledních pár dní vypouští všechno z hlavy. Otočila se na ní a usmála se.* Tak jak vám mužu pomoc, než dorazí doktor? *Rekla si, že si zachová svou profesionalitu a nebude zatím pátrat, proč si jí ta holka tak prohlíží. Sice jí to trochu znervóznovalo, ale nedala to na sobe znát. Ale musela neco delat, tak začala prerovnávat karty pacientu.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 7:01 pm

*Stála u dveří a opřela se. Založila si ruce na prsou, ale nejdřív se rozhodla, že se ujistí, jestli to je opravdu ona.* Vy jste Amma? *Zeptala se a tvář měla stále bez výrazu. Byla to náhoda, ale hodlala jí využít.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 7:07 pm

*Jemne sebou trhne, když zaslechne své jméno. Otočí se na ní a zvážní.* My se známe? *Primhourí oči a znova si jí prohlídne.* Promin, kdo jsi? *Odhodí veškerou slušnost a začne jí normálne tykat. Ted už jí to stejne prijde zbytečné.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 7:19 pm

Ano, známe... Tedy, aspoň od vidění. *Mluví tím svým typicky klidným hlasem, ruce stále založené. Pak náhle změnila polohu a jedním prstem jezdila po stole v místnosti, zatím co hovořila.* Grayová, Gillian. Kamarádka tobě... *Rozhodla se už též pro tykání.* ...jistě známého Olivera Greena. Přišla jsem si pro potvrzení a pro pocit, že si rozumíme. *Zastavila prst a opět si založila ruce. Tentokrát se opřela o zeď . Nevěděla, proč je taková, ale vlkodlaci jsou prostě takoví; nekompromisní, když jde o jejich blízké.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 7:35 pm

*Začala mít podezrení, že tenhle rozhovor nebude moc príjemny. A když vyslovila to jméno, došlo jí to. Jako by se jí zastavil dech.* Gill. Jasne, párty. *Ztežka polkla, ale rozhodne nechtela byt slabou a složit se jí tam. Proto se otočila na pár vterin k oknu, aby se párkrát nadechla a začala normálne premyšlet.* Okey, co po me chceš? Ale narovinu. *Samozrejme, že se neptala na to potvrzení. Koukala na ní a tvárila se odmerene. Tohle byl pro ní podraz. A navíc nevedela, jestli to chce s nekym rešit. A už vubec ne s kamarádkou Olivera.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 7:54 pm

*Přimhouřila oči. Amma vypadala mile, za jiných okolností by se k ní nechovala tak chladně.* Slyšela jsem... *Odmlčela se.*...že ti Oliver řekl, kdo je. *Říká klidně.* Chci, aby sis něco uvědomila a uvěřila mi. *Pokývala. Tohle už řekla příjemněji a naklonila hlavu mírně nastranu. Nejdřív chtěla, aby si Amm nebyla jistá, jestli je ona vlkodlak také, takže mluvila jen z Oliverovi strany. *

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 8:01 pm

*Zase ta absurdita. Myslela si, že to byl treba jen zly sen. Ale Gill se k tomu zase vrátila.* Možná. Proč te to zajímá? *Trochu si povzdychla a sedla si. Nejprve jí chtela ríct, že už nic slyšet nepotrebuje. Ale na druhou stranu byla zvedavá. Neverila nikdy na nadprirozeno, ale nemyslela si, že by to byl celé vtip.* Dobre, vyslechnu te. Treba se dozvím další neuveritelnou pohádku. *Porád nedokáže priznat, že jednala unáhlene.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 8:13 pm

*Pousmála se, ale její oči zůstaly chladné.* Dobře, takže... Nevím, co všechno ti řekl, ale je to pravda.  Není to pohádka. *Mluvila tiše, skoro mrazivě a pozorovala ji.* Je to prokletí. Je smutný. Jen pije a má depresi... Kvůli tobě.  *Náhle k ní přešla a oběma rukama se zapřela o stůl a podívala se jí přímo do očí.* A já nedovolím, aby se trápil dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 8:23 pm

*Poslouchá ji. Neverí tomu, ale rozhodne se jí neprerusovat, dokud neskončí.* Takže mi chceš ríct, že se opravdu mení na nejakou potvoru? *Zakroutí hlavou.* Fajn, dejme tomu, že bych treba uverila. *Zkusí to z jiného úhlu.* Co bych jako ted mela udelat? Prijít, ríct, že se nic nestalo a nechat tu smešnou informaci za mnou? *Nucenne se zasmeje.* A me je asi dobre, že? Kdybych nechodila do práce, tak už jsem asi dávno nekde... To je jedno. *Cítí, že se jí chce zas brečet.* Nedovolíš. A co mi udeláš? Násilím me donutíš, abych se omluvila. Nebo me snad nacpeš do bedny a hodíš do reky? To je fakt blbost. *Vstane a zase začne neco prerovnávat.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 8:56 pm

*Zavrtěla hlavou a napřímila se.* Potvora? Ne, vlkodlak, Ammo. Je to prokletí. *Odmlčela se a už nevypadala tak chladně, ale spíš smutně a nemocně.* Směšnou? Možná je tvá kamarádka to, co my,a nevíš o tom... Jsme lidi! Jako ty! *Zarazila se, protože si uvědomila, že mluví v množném čísle. Jen ale zavrtěla hlavou, bylo pozdě. Odvrátila pohled.* Nic z toho, nejsem tu, abych tě házela do řeky. * Náhle se na ní opět podívala a v očích měla prosbu, ne zlost, ne kámen, ale prosbu.* Nedonutím tě, prosím tě... Nechci omluvu, dej nám -- jemu šanci. Ano, já vím, že je tomu těžké uvěřit, ale prosím tě. Nejsme zlí, jsme jen... *Nedokončila a sklopila hlavu. Věděla, že když teď Ama nepovolí, bude to první krok k bouři.* Víš, proč ti to řekl? Protože ti věří, protože tě má rád....


Naposledy upravil Gillian Gray dne Sat Aug 23, 2014 1:29 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 9:11 pm

*Povzdychla si.* Promin, vlkodlak no. * Porád jí to nešlo pres pusu. Na okamžik se zarazila, když se Gill prorekla.* Vy? Takže ty taky? No... *Zustala na ní koukat a o krok postoupila dozadu, jako by se bála. Dobre, je mi asi líto co se vám stalo. Ale neumím to pochopit. *Rekne a zatrese se jí hlas. Zase ty protivné slzy.* Prišlo mi to, jako strašny podvod. *Párkrát vzlykne. Už jí je jedno, že jí tak nekdo uvidí.* Nevím, co mám delat. Mám strach. *Prizná se a koukne s uslzenyma očima na Gill.* Takže to udelal z lásky... *Rekne spíš pro sebe.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 9:36 pm

*Smutně se na ní pousmála. Většina lidí, která se to dozvěděla, měla strach.* Nekoušu. *Vzdychla, měla k ní nakročeno, že ji obejme, ale pal uviděla jak ustoupila.* Ano, já taky. *Natáhla k ní ruku, tak tak jemně přátelsky.* Je to podvod, ale vůči nám... Je to těžké, ale žijeme, milujeme a umíráme, jako ty, jako obyčejní lidé. Neměj strach... *Odmlčela se.* A dělej, co uznáš za vhodné. Pokud budeš chtít něco vědět, zeptej se. *Koukala na ní a mluvila klidně a tiše.* Ano, z lásky, ještě jsem ho tak neviděla.... *Přemýšlela, jestli jí říct o upírech a čarodějkách, ale jen pokývala hlavou.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 9:48 pm

*Zmenil se jí pohled. Jako by se to konečne snažila nejak pochopit.* V pohode. Já jen... Je to pro me nové a nepochopitelné. *Trochu se na Gill pousmeje.* Je mi vás vlastne líto. *Povzdychne si a prijde k ní blíž a dotkne se její ruky a stiskne jemne. Aby vedela, že jí to mrzí.* A proč se vám to stalo? Vždyt znám plno lidí a nikdy jsem u nich nic podobného nezpozorovala. *Zakroutí nechápave hlavou.* Je to padlé na hlavu. Nekdo má asi hodne blby smysl pro humor, že dovolil, aby se vám tohle stalo. *Dodá.* Vadí mi, že se trápí. Já...nechtela jsem mu takhle ublížit. *Zase se rozvzlyká jako díte.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 10:02 pm

*Nechtěla, aby viděla její smutny pohled, tak se odvrátila a pevně jí stiskla ruku. Netušila, jestli jí to má říct, vlkodlaci díky upírům vymírali, ale riskla to.* Zdědíš to. *Přerývaně se nadechla, mluvilo se jí o tom těžko a hlavně před osobou, kterou neznala, ale stačilo jí si připomenout, jak Oliver ze spaní mumlal její jméno.* Narodíš se s tím a jednoho dne... Se to prostě spustí. Prý je to hodně staré, víc nevím. *Povzdychla, a když uviděla, že to zrzavé klubíčko nervů pláče, nevydržela to a obejmula ji.* Tak ho zkus brát jako vždy. *Držela jí v obětí, a pak se odtáhla, jen trochu, pořád jí držela za ramena.* A pospěš si, ženský na něj stojí fronty. *Nadhodila.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 10:14 pm

*Chápave prikyvla.* Takže je to jako nemoc. Zákerná nemoc, se kterou se ale dá žít. Teoreticky. *Zkusí to tak, jak je zvyklá ona. Pres zdravotnictví.* Aha. Oliver ríkal neco o nehode. *Vzpomene si, že tohle u nej zaznamenala. Trochu jí prekvapí obejmutí, ale opetuje jí ho.* Zvládnu to? Co když to nepujde. Bojím se. *Koukne na ní. Rozesmeje jí až její poznámka.* No vidíš a on si zrovna vybere jednu hloupou zrzku. *Nechápave zavrtí hlavou.* Dekuji. *Dodá nakonec a usmeje se pres slzavé oči.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 10:32 pm

*Přikývla.* Je to zamotané. Složité... * Zavrtěla hlavou a vzpomněla si na svou nehodu, při které se jí to spustilo.* Vypil všechen chlast v domě, proplakal mi dvě trika a chodí jako tělo bez duše. Zkus to a dáš mu kus života. Když to nepůjde, budu ho mít na krku nadosmrti. *Pousmála se a vyndala si z kabelky kus papíru, který se musel orazítkovat a podepsat.* Potřebuji tohle, sestřičko. *Řekla formálně, jako by se před pár minutami nic nestalo, ale pak se hned pousmála. Vytáhla blok a tužku, na kterou načmárala své číslo a adresu.* Miluje překvapení, stav se po práci, prosím. *Řekla jen.* A prosím, Ammo, neříkej to. Nikomu a nikde, můžeš nám zachránit život.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 22, 2014 10:51 pm

Jasne, chápu. Teda porád ne úplne, ale nejak si zvyknu. *Rekne s úsmevem. Zaposlouchá se do nepríjemnych vecí ohledne Olivera.* To je strašné. Kdybych tušila to, co vím ted, tak bych nikdy nebyla tak zlá. Ikdyž občas reknu neco, aniž si to uvedomím. *Pousmeje se nevinne.* Neboj, budu te muset zachránit. Dlužím ti to. *Vezme si od ní formulár a dá na nej razítko a podepíše. Ted by ji podepsala i šek na milion.* Ne, že me práskneš. Nesmím to podepsat, ale doktor prijde buhví kdy a nechci te zdržovat. *Podá jí formulár zpátky. Tentokrát se zamerila na to, co Gill napsala na papír.* Myslíš, že bych mela? * Koukne na ní. A začne nad tím vážne uvažovat.* Neboj, budu mlčet. *Slíbí ji.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 23, 2014 10:20 am

*Se zvednutým koutkem na ní hleděla a přemýšlela, proč si Oliver vybral právě ji.* Díky a díky za něj, upil by se mi doma k smrti. Oba známe moc dobře, jaké to je, když tě někdo nebere takovou, jaká jsi. *Smutně pokývala, ale pak se podívala na papír, který dala do desek a do kabelky.* Měla, udělám něco dobrého a vypadnu z baráku. *Konečně se usmála a párkrát zamrkala. Zbystřila sluch a uslyšela přes stěny velmi slabě přicházejícího člověka. Tak jen přešla ke dveřím.* A nezapomeň: jsme lidi, jen s občasným chlupatým problémem. * Ztišila hlas a vzala za kliku.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 23, 2014 3:13 pm

*Pousmála se.* Chtěla bych to zkusit. Možná nejsem dokonalá, mám svoje nálady a jednám někdy bezmyšlenkovitě. *Vypadne z ní najednou.* Ale špatná být nechci. *Reaguje na potíže, co Oliverovi způsobila. Vděčně se na Gill usměje.* Nevím, jak bych ti poděkovala. *Pokrčí rameny.* Po práci přijdu. Snad se mnou Oliver bude chtít ještě mluvit. *Zase na okamžik zapřemýšlí, jak to udělat.* Jste podle mě mnohem lepší lidi,  než my obyčejní. *Řekla tichým hlasem, jako Gill.* Počkej ještě. Tady máš moje číslo. Víš, aby jsi mi mohla dát vědět. A ještě jednou děkuji. *Napíše na malý papír své telefonní číslo a podá to Gill.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 23, 2014 4:11 pm

*Tiše se zasmála.* Každý je nějaký. *Pokývala.* Nemusíš děkovat, druhá varianta byla svázat tě a hodit tě do řeky. *Mrkla. Konečně se uvolnila a prohrábla si svůj svázaný ohon. Pak se na chvilku zamyslela nad tím, co Amma řekla.* Lepší? Ne, jen držíme při sobě... *Otevřela ústa, ale chtěla začít o upírech, ale jen zavrtěla hlavou. Vzala si od ní číslo a strčila si ho do kabelky. Pousmála se.* Neděkuj, bude to příjemnější tak i pro mě. A budu muset, z práce vyhazují i nás. *Usmála se a znovu se otočila směrem ke dveřím.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru