TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letiště/Airport

+6
Maddox
Rose Salvatore
Elena Gilbert
Lexi Branson
Enzo
Admin
10 posters

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 13, 2015 9:13 pm

Neříkám,že jsem se bál,ale určitě bych jí schytal,kdybych se tam k tomu přidal...*Usměje se*Nevěříš,že bych to udělal??*Pozvedne obočí*To bych tě měl přesvědčit.Jen co budu mít šanci a aspoň menší důvod..*Uchechtne se.Opravdu by byl schopen Enzovi něco udělat,kdyby před ním chtěl Rose ublížit*Jop,budou mít hodně velký zážitky..*Kývne*Vím to,ale někteří kluci dokáží hodně...*Pokrčí rameny*Chtěl jsem ho naučit lítat bez padáku...*Zasměje se nad tou představou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 13, 2015 9:26 pm

Tak tím si buď jistý,že schytal...Ale vážně by to bylo nechtěně....I když....*Koukne na něj tak nějak neurčitě a pokýve hlavou k jednomu a druhému ramenu,jako by se nemohla rozhodnout.Škádlivě si zkousne ret,jen ho zlobí.*Uuhmmmm...Ne,popravdě tomuhle moc nevěřím.Ale nechce se mi to řešit.A nic mi nedokazuj....*Zasměje se a zavrtí rychle hlavou.To poslední,co jim chybí je,aby se Damon s Enzou porvali,protože je na ní Enzo vysazenej.Vlastně pořád tak dobře nechápe proč.*Je úplně jedno,co dokážou jiný kluci....Ty můj poklade...*Zavrní mu sladce so ucha.Vážně nechápe,proč by on na ní měl žárlit.*Vážně???Měli jsme stejnou myšlenku....Saakra škoda,že jsem ho vyhodila.Mohli jsme se pobavit.*Zasměje se a pobaveně si povzdychne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 13, 2015 9:38 pm

Hele...Ty bys mě praštila schválně?!*Zasměje se*To bych měl za to,že bych ti šel pomoct??Ještě,že jsem nešel...*Zavrtí pobaveně hlavou*Víš,že je špatný,když mi nevěříš??*Pozvedne obočí*Počkej,počkej...To není jedno.Já vím,co někteří dokážou*Kývne s vážnou tváří,ale cukají mu u toho koutky*Jop,to jsme mohli,ale nevím,jestli by to přežil.Jestli mu to nemyslí,bylo by po něm do pěti minut....*Uchechtne se.Ne,že by mu to nějak vadilo,ale rad by,kdyby přežil a měl dalších pár let trauma*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 13, 2015 9:51 pm

Neeeeeeee.....*Zakloní hlavu a rozesměje se.Až jí z toho vyhrknou slzy.Je tak ráda,že se toho tak pěkně chytil a jede v tom s ní.Srovná hlavu,ale smát se nepřestává.Poslouchá ho a pokrčí rameny na jeho otázku.*Jo ještě žes nešel...On mi sice skoro vyrval srdce,ale dikybohu,že se nic nestalo tvoji sladký tvářičce.*Zasměje se.*Hele tak bacha...Věřím ti všechno...Vážně,ale tohle je prostě jiný...*Mrkne na něj a zacpe mu pusu.*Bez komentáře...*Zasměje se a sundá dlaň z jeho pusy.Zvedne výhrůžně ukazováček a zadívá se mu zblízka do očí.Sjede očima na rty,kdyby s nimi pohnul,že bude mluvit,aby ho hned umlčela.*Ach,no tak to není jedno...Pověz mi,muži,čeho jsou tedy ostatní schopní...Pouč mě,abych se mohla jejich útokům bránit...*Zasměje se pobaveně a nakloní hlavu k rameni s tázavým pohledem.*Tak já ho zavolám,chceš??*Zasměje se znovu a zhluboka se nadechne,že na stewarda zařve,aby za nimi došel.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 13, 2015 10:04 pm

Takže jo..*Kývne s úsměvem*Byl jsem připravený zaútočit.Nešlo mi o tvář.Nejsem Stefan,aby mi záleželo na vzhledu.Jsem frajer i s krví*Uchechtne se*ale s....*Chtěl pokračovat,ale když mu zacpala pusu,vydechl ta slova.Jakmile pustila jeho pusu,nadechl se,že to dopoví.Když ale zvedne výhružně ukazováček,protočí oči a znovu slova vydechne*Fajn,nic neříkám..*Řekne rychle,než mu zase zacpe pusu.Musel jí dokázal,že už o Enzovi neřekne ani slovo,jinak by nemohl říct už ani větičku*Děláš,jako bys to nevěděla.Opijou tě,svedou tě a než se naděješ si v jejich posteli,ani si neuvědomíš,jak ses tam v tu chvíli dostala.Tohle bývali i moje triky....Některý mají i jiný,ale než bych vyjmenoval pár takových triků,doletěli by jsme na Maledivy a zase zpátky do MF a možná i v tu dobu bych něco mluvil...Teda,pokud by mě ještě napadlo,co by mohli udělat.Je toho hodně a já všechny ty triky v hlavě nemám.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 13, 2015 10:42 pm

Jsi frajer i s krví...*Zavrtí pobaveně hlavou a usměje se.Stefana radši nekomentuje,aby mu nezvonilo v uších.*Neprotáčej na mě oči.*Zasměje se.Kývne na to,že už o něm neřekne ani slovo.Doufá,že ho nenapadne je hledat na ostrově.Asi by byla nucena se jít sežrat žralokem.Prohrábne si vlasy,když začne mluvit o těch tricích a koukne na něj v momentě,kdy vybalí,že to byl i jeho způsob.Nadechne se,že k tomu něco řekne,ale pak se rozhodne to radši nekomentovat.Poposedne si znovu a semkne rty.Vůbec neví proč to chtěla vědět.Zadívá se k oknu a pak znovu ke dveřím stewarda.Teď by se jí hodilo,kdyby přišel.Nechce zrovna tohle rozebírat. *Já se nikým cizím opít nenechám,tak nemusíš mít obavy.Ani ty jsi mě neopil.*Usměje se na něj nakonec.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 13, 2015 10:55 pm

Proč?*Zasměje se*Nelíbí se ti to?*Pozvedne obočí*Na tebe oči neprotáčím často,takže bych se ani nedivil,kdybych o tom nevěděl,ale...Něco sem udělat musel*Pokrčí rameny a zatváří se nevinně.Měl by začít pomalu všechny své pocity,kdy protáčí oči,dělat za jejími zády*Neopil,já použil jinou taktiku.Vsadil jsem na svůj neodolatelný vzhled,ale to už je teď jedno,ne?*Usměje se na ní a pohladí jí znovu po zádech.Už by chtěl být na tom ostrově ,aby si mohl jít zaplavat
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 13, 2015 11:04 pm

Líbí moc...mám co dělat,abych po tobě hned neskočila...*Zasměje se a tentokrát protočí nevědomky oči ona na něj.*No ty jsi úplně neviňátko...*Zasměje se znovu,když se tak nevinně zatváří a pohladí ho hřbetem ruky po tváři.*Ahh ahaaa,tys na mě použil svůj neodolatelný vzhled...*Rozesměje se od srdce.*Promiň,do dneška jsem to netušila.*Pokrčí se smíchem rameny.*Já měla za to,že to já okouzlila tebe...a ono to bylo naopak.*Nakrčí nos se širokým úsměvem.A zavrtí se,když jí pohladí po zádech.*Jasně,že je to jedno...Běda jak tě uvidím dávat alkohol jiný ženský...To uvidíš ten čorec.*Pohrozí mu s úsměvem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 13, 2015 11:14 pm

Správně,já jsem úplně nevinej*Uchechtne se*To ano,tys mě okouzlila,ale proto,že si mě okouzlila.Já musel vsadit na svůj neodolatelný vzhled,abych tě dostal.Kdybych na to nevsadil a nic nezkusil,zůstala bys Masonovi a kdoví,co by teď bylo se mnou.Víš,jak bych teď vypadal?*Pozvedne obočí*Možná bych tu s tebou byl.Třeba bych dostal šanci někdy později a nebo bych teď sváděl ženu za ženou a pak je obíral o krev.Protože to byla většinou moje zábava,když jsem byl zrovna sám...*Usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Apr 13, 2015 11:30 pm

*Zeširoka se usměje nad tím,že je nevinnej a pak ho poslouchá.Hned po prvních pár větách ho ale musí zastavit,protože se zlomí v pase smíchy.Drží si pusu,aby nepřitahla pozornost stewarda,ale nemůže si pomoct.*Je krásný,jak jsi svojí nevinnost potvrdil hned prvními slovy - "Tys mě okouzlila a já musel vsadit na svůj vzhled,abych tě dostal."*Vysvětlí mu se smíchem svůj výbuch.*Promiň,nechtěla jsem tě přerušit.*Omluví se s cukajícími koutky a semkne pevně rty.Nakloní mírně hlavu,když mluví o Masonovi.Vlastně je mrcha.Tayler měl pravdu.Podvedla Masona a pak mu to řekla,jako by mu říkala,že rozbila talíř.Prohrábne si vlasy a zamyslí se nad tím.Nikdy si nebude vyčítat,že si vybrala Damona.Je to nejlepší,co jí životě potkalo,ale mrcha je.Koukne na Dama a pousměje se.*Takže bys vypadal pořád skvěle,jen by sis užíval po svém...*Pokrčí rameny.*A já bych byla mrtvá,až by mě Mason kousnul,buď při úplňku,kdy by se mu to vymklo nebo jako hybrid,kdyby mu to Klaus nařídil....Každopádně dobrá zábava...*Kývne a usměje se na něj.Potom,co domluví se ozve pilot s tím,že budou přistávat.Jenže se u Damona usadila už tak pohodlně,že nedokáže zvednout zadek.*Katapultuj mě....*Zasměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Apr 13, 2015 11:50 pm

To je nevinný....*Zasměje se*Mohl jsem tě třeba rovnou znásilnit a nepokoušet se o to,abych tě dostal přirozeně..*Pokrčí s úsměvem rameny.Nikdy nic takového neudělal,ale říct to musel*Jestli tě milovat tolik,jako se dokázal prát a kousat,tak si myslím,že by si dal pozor na to,aby tě pokousal.A ty bys určitě musela nebo byla zavřená  doma v bezpečí.Nevím,proč máš hned tak černý myšlenky..*Zavrtí hlavou*Je to nesmysl..*Vydechne*Nebudu tě katapultovat,udržíme se v tý sedačce navzájem...Ty mě držíš na sedačce,já tebe abys mi nesklouzla s klína a společně tvoříme dokonalý pásy...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Apr 14, 2015 12:00 am

Ano,hrozně nevinný to bylo...*Zasměje se.*"To je fuk,že je zadaná,já jí prostě chci."*Zaimituje se smíchem jeho hlas.Trošku do něj dloubne a políbí ho.Je ráda,že to udělal.Ona by se nikdy neodvážila.Nikdy by si nemyslela,že někdo jako je on by o ní mohl mít zájem.Mrkne na něj s úsměvem.*Sám víš,Damone,jak těžký je mě někde udržet. dopadlo by to zle...Tím jsem si jistá...*Pokrčí rameny a uzavře tak téma o Masonovi.*Ale musíme....*Chce protestovat proti tomu,že jí nekatapultuje a nakonec kapituluje a zasměje se.*Dobře....máš pravdu...Tvoříme dokonalý pásy...*Pohladí ho po ruce a sevře mu jeho dlaň,když nadskočí při dosednutí letadla na přistávací plochu.*Stejně jako miluju vzlet,nenávidím přistání.*Zasměje se znovu.*Teď mě ale budeš muset pustit....*Usměje se na nej sladce a zamrká,když jim pilot kyne k rozepnutí pásů a přeje příjemný pobyt.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Apr 14, 2015 12:16 am

Správně*Odsouhlasí jí imitaci jeho a usměje se.Netušil,že už ho má až takhle v kapse.Zasměje se,když ho dloubne a opětuje jí polibek*Jop,vím to,ale o úplňku bys zůstat zavřena musela.Bylo nebezpečný chodit ven v tu noční dobu...*Usměje se*Nemusíme...*Zavrtí hlavou*Já mám většinou pravdu*Uchechtne se a drží jí pevně kolem pasu,aby mu opravdu nespadla z klína*Protože to znamená vystupovat,viď..*Vzdychne,když mu oznámí,že jí bude muset pustit*Fajn,tak na chvíli*Usměje se znovu a společně s ní se zvedne z toho křesla.Jí postaví na nohy a teprve potom se narovná*Tak jdeme..*Chytne jí za ruku a společně s ní se vydá ven z letadla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Apr 14, 2015 12:28 am

*Musí se zasmát nad tím,jak jí odsouhlasil imitaci jeho a potřese hlavou.*Pořád tomu nějak nerozumím,ale jsem ráda,že sis to takhle zařídil.*Usměje se zeširoka.*No a tak asi víš,že nějaký zákazy mi vůbec nic neříkají.To jen tebe poslouchám na slovo....někdy.*Poslední slovo špitne a zasměje se potichu.*Já vím,ty jsi kompletně dokonalej.*Zasměje se zeširoka a mrkne na něj.*Ano přesně tak...ProtoŽe to znamená vystupovat.*Usměje se a pohladí ho,když nad tím tak vzdychne.Zasměje se tomu,že jen na chvíli a protáhne se potom,co jí postaví na nohy,Chytne se jeho ruky,když jí chytne on,proplete si s ním prsty a vyrazí z letadla do letištní haly,kde na ně už čeká ten samý kluk,co letěl a nimi a má v ruce jejich kufry a chladničku.*Ty blaho,jak to stihl?*Zvedne překvapeně obočí a zasměje se nad tím nevěřícně.Kluk hned zdvořile vítá na Maledivách,jako by se tu narodil a kyne jim,aby šli za ním a následovali ho do jejich přístřešku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Apr 14, 2015 12:45 am

Jop,vím to,ale doufal jsem,že při úplňku bys byla rozumnější,kdybys s ním pořád byla a jeho to za tebou táhlo..*Usměje se.Není mu sice moc do úsměvu,když řeší zrovna Masona*Přesně,já jsem dokonalý celý*Kývne a uchechtne se*ale někdy je to dobrý....Hlavně kvůli tomu chlápkovi*Poslední slovo šeptne a odejde s ní z letadla do té letištní haly*Je superman...*Zasměje se a pak se podle jeho pokynu rozejde za ním do jejich přístřešku.Těší se,až se ho konečně zbaví.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Apr 15, 2015 11:04 pm

*Dojede na letiště,zaplatí za taxík a s letenkou se pak vydá do haly.Projde odbavením a nasedne do letadla.Během letu poslouchá písničky a prochází fotky se Stefanem.Díky tomu jí cesta uteče dost rychle,takže se ani nenaděje a je na místě.Znovu se taxíkem nechá dovézt až do Whitmoru do školy.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport - Stránka 9 Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru