TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Damona a Rose

+2
Rose Salvatore
Admin
6 posters

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Admin Sun Jan 04, 2015 1:45 am

Pokoj Damona a Rose 950x632
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 1:48 am

*Vyleze z výtahu a dojde s ní ke dveřím.Vyndá klíčky z kapsy a odemkne dveře.Koukne na Rose a usměje se na ní.Pobídne jí rukou,aby vešla první*Tak vítej zpátky v pokoji*Počká,až vejde a pak vejde on.Zavře za nimi dveře a vydechne.Konečně je v pokoji a nemusí se dívat na ty dorty a ty květiny,včetně zbytku výzdoby*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 1:50 am

*Pousměje se na něj,když otevře dveře a vybídne jí, aby vešla.* Díky.... *Vejde dovnitř a hned za dveřmi hodí střevíčky k botám, co měla když přijeli.Odloží kytici a čelenku na skříňku a úlevně oddychne.Dojde ke skříni,kam dala ledničku s krevními konzervami a vyndá odtud dva sáčky.Podá jeden Damonovi a podívá se na něj.* Taky jsi neměl krev skoro dva dny, takže bez toho,abych to do tebe musela lít násilím. *Pousměje se a vyndá z baru skleničky.Do jedné si nalije svůj sáček a vypije jí na dva hlty.Hned jí dojde do koupelny opláchnout, aby jí tam takhle nenašla nedejbože pokojská.Podívá se na sebe do zrcadla a prohrábne si vlasy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 2:04 am

*Hned jak zavře dveře,sundá si sako a odloží ho na postel.S hlasitým výdechem si sedne na postel a vezme si od Rose ten sáček s krví*Já jsem zatím v pohodě.Hlavně ty by sis měla dát pořádnou dávku*Sleduje jí,jak rychle to do sebe dostala a pousměje se.Když Rose odejde do koupelny,položí se ze sáčkem ruce na záda a zadívá se do stropu.Teprve teď se z toho všeho začíná pomalu vzpamatovávat.Tušil,že ten ples nebude jen tak,ale že ho bude čekat svatba,to opravdu nečekal*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 2:10 am

*Vrátí se z koupelny do ložnice s omytou sklenkou a podívá se na Damona.Zavrtí s úsměvem hlavou.* Damone... *Vydechne a vezme tu sklenku,dojde k němu, odtrhne zuby vršek konzervy a nalije mu do té sklenky krev ze sáčku.* Prosím pěkně... *Koukne na něj jako smutný štěňátko a podá mu tu skleničku.Usměje se a poodejde od postele.Stoupne si k zrcadlu a snaží se rozepnout si zip u těch šatů.Když se jí to nepovede ani na stý pokus,rozejde se kapitulovaně k posteli a pleskne sebou vedle Damona v těch šatech.Pootočí na něj hlavu a usměje se.Ani tu svatbu nijak komentovat nechce.Ví, jak byl proti.* Nastavím si na mobilu upozornění, které mi bude každý ráno hlásit: Dej si krev, Rosemary!! *Zasměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 2:31 am

*Když řekne jeho jméno,ani sebou nepohne.Čeká,jestli řekne ještě něco dalšího.Když mu vezme tu konzervu a přelije mu to do skleničky se slovy,že prosí,jen pozvedne hlavu,podívá se na ní a pak jí zase položí.Ví,že si tu krev musí dát.Vezme do ruky tu skleničku,ale k puse jí zatím nedává,neboť stále sleduje ten strop.Jakmile si vedle něho Rose sedne a začne o tom mobilu,sklopí pohled tak,aby na ní viděl*Jop,to je dobrý nápad.I když tentokrát za to nemůžeme ani jeden.Nebyl na to čas...*Omluví oba z toho,že si nedali krev a vydechne.Nejraději by zavřel oči a po otevření zjistil,že to byl jen sen*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 2:40 am

*Povzdychne si, když se nenapije ani poté, co mu tu krev nalila do skleničky a sleduje ho, když jí odpovídá.Jen nad tím pokrčí rameny.Neví, co by mu na to řekla a ani se jí nechce z něj něco páčit.Je jí docela jasné, v jakém je rozpoložení.Zvedne se z postele a rozváže závěsy od nebes.* Vypij tu krev prosím.... *Šeptne pak a rozejde se sklesle do koupelny.Kdyby věděla, jak to bude vypadat po obřadu, vzala krovky už mezi dveřma,když to všechno viděla.Zavře se v koupelně a celkem dlouho se pere s tím zapínáním u šatů.Když je konečně rozepne, vysvlékne se z nich a pověsí je na ramínko, které jsou u věšáku.Rozhlédne se po koupelně a nakonec si začne napouštět vanu.Sedne si přitom k okraji a přitáhne si kolena pod bradu,než se jí napustí voda.Chce se jí z toho,že teď kvůli tomu co se stalo nebudou spolu s Damonem mluvit,brečet.Prohlédne si snubní prstýnek a pak si uvědomí, že má pořád zásnubní.Sundá si řetízek z krku, pověsí na něj zásnubní prstýnek a zase si řetízek zapne.Dá si hlavu do dlaní a čeká na tu napuštěnou vodu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 3:10 am

*Potom co odejde Rose do koupelny,ještě chvíli leží a dívá se na strop.Potom se posadí,vypije tu krev ze skleničky a zvedne se z postele.Rozváže si kravatu a sundá jí z krku.Potom si rozepne košili a taky jí ze sebe sundá.Odloží to všechno na postel a podívá se na dveře vedoucí do koupelny.Vydechne,když uslyší téct vodu.Přejde k telefonu a na recepci objedná šampaňské s ledem a miskou jahod.Když to objedná,mobil zaklapne a vrátí se na posteli na kterou se znovu posadí a sundá si i boty*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 3:19 am

*Chvíli ještě sedí na okraji vany a skoro zapomene, že se jí napouští voda.Když si to uvědomí, cukne sebou a vodu rychle vypne.Shodí ze sebe spodní prádlo,sváže si vlasy do drdolu a naloží se do vany s pěnou.Rozvalí se v tom obrovském prostoru a nějak neví, jak si tam sednout,nebo lehnout.Připomíná jí to trochu bazén.Nějakou dobu tam jen sedí a relaxuje a zavře oči.Rozvážně si svázané vlasy a potopí se pod hladinu.Když se vynoří, vezme do ruky tělové mýdlo a umyje si pořádně obličej,aby smyla zbytky make-upu a umyje si vlasy šamponem.Pak se opře hlavou o okraj vany a zavře oči.Je sice umytá,ale z vany se jí moc vylézt nechce.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 3:31 am

*Když přestane slyšet vodu,zadívá se na zem a čeká na tu službu.Jakmile někdo zaklepe na dveře,zvedne se z postele a odejde otevřít dveře.Převezme od pokojské služby vozík,na kterém je vše,co si objednal a odejde do tašky pro peníze.Zaplatí mu a zavře dveře.Otevře šampaňské,do skleniček hodí pár kostek ledu a nalije tam šampaňské.Vezme do jedné ruky obě skleničky,do druhé tu misku s jahodami a rozejde se ke koupelně.Rád by zaklepal,ale to mu plné ruce neumožňují,takže si jen otevře a vejde dovnitř*S tímhle je koupel lepší*řekne hned u dveří a rozejde se za ní k vaně.Posadí se na kraj vany a vedle sebe postaví tu misku s jahodami.Teprve potom jí podá jednu skleničku s šampaňským.Bez přípitku si s ní ťukne a mrkne na ní.Napije se ze své skleničky a pak si stoupne.Přejde k umyvadlu,zadívá se do zrcadla a vydechne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 3:35 am

*Otevře oči,když slyší dveře a podívá se k nim.Usměje se na Damona a když uvidí ty ''dárečky'' v jeho rukou,zvedne pobaveně obočí.* Teda.... Tohle jsem ale určitě sebou nebalila. *Usměje se na něj a narovná se v té vaně.Vezme si od něj skleničku se šampaňským a přiťukne si.Trošku se napije a vychutnává si jeho chuť na jazyku.Koukne na Damona, když se zvedne a odejde k zrcadlu a natáhne ruku pro jahodu.* Chceš jít za mnou? Je tu místa pro půlku Mystic Falls.... *Promluví na něj,když nic neříká a dívá se do toho zrcadla.Hodí si do pusy jahodu a zapije jí troškou šampaňského.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 3:55 am

Nope,to jsem před chvíli objednal na recepci*Pousměje se.Při pohledu na sebe v zrcadle,se znovu napije.Otočí hlavu,když mu nabídne vanu*Do vany se mi moc nechce,ale proč ne*Pokrčí rameny.Dopije obsah ve skleničce a odejde z koupelny.Vezme z vozíku kýbl ve kterém je šampaňské s ledy.Přinese to k vaně,aby si mohli kdyžtak dolít a položí svou skleničku na kraj vany.Vysvlékne ze sebe zbytek oblečení a vleze za ní do vany.Natáhne se pro tu láhev,dolije si šampaňské a s plnou skleničkou se ve vaně uvelebí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 4:02 am

Ach tak objednal... *Přikývne s úsměvem a sleduje ho, jak se rozhodne se společnou vanou.* Je to tu fajn... Je tu teplo a taková pohodička. *Protáhne se ve vodě slastně a když souhlasí,koukne na něj, kam odchází.Zacukají jí koutky, když vidí jak nese k vaně kýbl se šampaňským a pokládá ho hned vedle.Dopije svojí skleničku a dolije si.Zadívá se na něj, když se chystá za ní a hned co se uvelebí,usměje se.* Tak co? Je to příjemný viď? *Mrkne na něj a napije se.Přesune se k němu a opře se mu o rameno.* A musím uznat, že poté, co jsem zkusila jaký to je být tu sám.... *Odtáhne se od jeho ramene.* ... ve dvou je to mnohem lepší. *Usměje se zeširoka a něžně ho políbí.Pak se znovu uvelebí vedle něj.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 4:13 am

Jop,je to příjemný*Kývne s úsměvem a napije se ze skleničky*Sama si tu ale měla více prostoru*Usměje se na ní*Mohla sis tu dělat,cos uznala za vhodné.Teď už musíš brát ohled na mě*vydechne.Natáhne ruku se skleničkou a opře jí o okraj vany,aby tu skleničku nedržel pořád v ruce a nad vodou,která by mu šampaňské mohla ohřát*Doufám,že ti šampaňské nevadí,ale přišlo mi,že by ti tu mohlo s pitím v ruce,být daleko líp..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 9:12 am

Ano,mohla jsem tu třeba pořádat závody v plavání a pokaždé vyhrát.Nebo vyzkoušet doopravdické potépění a zkoumat hlubiny téhle vany.... *Usměje se zeširoka a zavrtí hlavou.* Plavat tady můžu stejně... A jestli máš pocit, že máš málo prostoru, přestěhuju se znovu na opačný konec. *Napije se ze sklenky a opravdu se přemístí na druhý konec vany.Tam se povytáhne a opře si lokty o okraj.* Ne, šampaňský je skvělý.... To ti přišlo dobře. *Usměje se a znovu si zobne jahodu.Přimhouří přitom oči na Damona.* Jsi naštvaný? *Zeptá se ho nakonec.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 6:12 pm

No z toho zkoumání by si asi moc neměla,ale jop,to bys taky mohla *Usměje se*Nope,mě nevadí,že jsi u mě.Kdybych měl něco proti,tak už něco řeknu *Vydechne,když se Rose vrátí na své místo.Upije trochu ze skleničky*Fajn*usměje se a znovu napije*Naštvaný?*Pozvedne obočí*Proč si myslíš,že jsem naštvaný??*Koukne na ní nechápavě*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 7:58 pm

*Sleduje ho zatímco mluví a upíjí šampaňské.Následně pokrčí rameny a pousměje se.Sklopí oči ke skleničce a chvilku trvá, než mu odpoví.Protáčí se zbytek šampaňského po dně sklenky a pak k němu zvedne pohled.* Kvůli tomu, co se stalo.... Třeba. *Odpoví mu po dlouhé odmlce a mírně pohodí jedním obočím.Nakloní hlavu zvídavě trošku na stranu a sleduje ho.Nechtěla se k tomu sice vracet, ale nedá jí to, aby se nezeptala, protože by jí to stejně celý zbytek večera vrtalo hlavou.Nechce, aby se tím užíral a nemluvil o tom.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 8:08 pm

*Sleduje jí,jak si pohrává se sklenkou a mlčí.Polkne,když konečně promluví*Měl bych být kvůli tomu naštvaný?*Pozvedne obočí*Jop,možná mě na to mohl Enzo připravit,ale....Řekl bych,že bys mě měla znát na tolik,že by ti mohlo dojít,že kdybych byl naštvaný a nechtěl to,utekl bych*Pokrčí rameny*Takže nemám důvod být naštvaný*Pousměje se a dopije obsah ve skleničce.Prázdnou jí položí na kraj vany a ponoří do vody obě ruce*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 8:20 pm

Já nevím, šťastnej vypadáš trochu jinak... Proto se tě ptám... *Srovná hlavu normálně a dolokne zbytek šampaňského ve skleničce.* To si právě myslím...Že jsi měl možnost prostě odejít, nebo... říct ne... Nebo nevím.... *Pokrčí rameny a odloží skleničku taky na okraj vany.* Fajn, jsem ráda, že jsme si to řekli.... *Pousměje se a natáhne se pro jahody.Vybere nějakou maličkou a vyhodí jí do vzduchu.Lapne jí do pusy a usměje se zeširoka na Damona.* Dobrý, ha?? *Spolkne jahodu, když jí rozkouše a dojde k Damonovi ve vaně po kolenou.Zapře se rukama za ním a políbí ho na čelo.* Tak se nemrač...Zas se ti dělá ta vráska mezi obočím. *Dá mu pusu na to místo a usměje se, když se mu podívá do očí.Pak ho políbí na rty.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 9:05 pm

Jsem v pohodě*Usměje se a další dvě věty nekomentuje.*Jop,jsi dobrá*Kývne s úsměvem a sleduje jí,jak se k němu blíží po kolenou*Jop,já jsem se jen trochu zamyslel*Pousměje se a také se jí zadívá do očí.Opětuje jí polibek a vydechne*Docela by mě zajímalo,jak dlouho to plánovali.Myslím....Jestli to plánovali ještě před odjezdem nebo to vymysleli až tady na hotelu,i když,to by pak měli hodně málo času na to,aby to všechno promysleli..*Rád by se bavil o něčem jiném,ale pořád mu to leží v hlavě*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 9:18 pm

*Trochu si povzdychne, když o tom začne zase mluvit a rozebírat to a sedne si zase na svoje původní místo.Nechá ruce pod vodou a opře se s nimi o spodek vany.* To já nevím, ale podle všeho to měli naplánované ještě před odjezdem.Možná to vymýšleli ten den co se vyráželo... Vážně nevím... Můžeš se jích zeptat... Určitě budou ještě dole. *Pokrčí rameny a zadívá se na svoje kolena, která pokrčí a přitáhne si je blíž k tělu.* Nevím, jestli na tom nějak záleží, kdy to vymýšleli, ale jestli tě zrovna tohle tíží.... *Ukáže hlavou ke dveřím a podívá se na něj.* Třeba ti Enzo všechno krok od kroku odvypráví. *Pousměje se a dolije si šampaňské.Zbytek z lahve dolije do skleničky Damonovi a prázdnou lahev uloží zase do kýble s ledem.Strčí si do pusy jahody a když jí rozkouše, zapije jí šampaňským a polkne.* Každopádně kdyby to vymysleli až tady na hotelu,nestihnou tak rychle zařídit to všechno co bylo dole... Podle mě... Já nevím... *Sklopí očí ke skleničce.Vážně neví, co by mu na tohle mohla říct.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 9:48 pm

Jop,možná později se jich na to zeptám.*Kývne a opře o kraj vany i hlavu*Nezáleží na tom*Zvedne hlavu a koukne na ní*Jen jsem nad tím přemýšlel*Vydechne a vezme si skleničku,když mu Rose dolije šampaňské*Promiň,že jsem to řekl nahlas.Měl jsem s tím počkat na Enza*řekne nakonec,když vidí,jak je z toho skleslá.Napije se šampaňského a zase si opře hlavu o okraj vany.Zavře oči a hned začne vymýšlet nějaké téma,aby od tohodle odbočil.Nechce zrovna tenhle den ke konci pokazit,když tak hezky začal a probíhal až doteď*Kde jste vůbec s Lexi byli,že jste pořád posílali fotky s čokoládou...*Napadne ho jen tohle téma,neboť se mu zdá jako momentálně nejlepší*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 9:58 pm

To je dobrý, jsem ráda, že vím, co tě žere.... *Pokrčí rameny a sleduje ho.Když je dlouho ticho,natáhne pokrčené nohy a dopije šampaňské,Odloží znovu prázdnou skleničku a otočí na něj hlavu,když znovu promluví.* Noo našli jsme kousek od hotelu malý kousek ráje.Je to tam samý dortík a ta horká čokoláda byla luxusní. *Usměje se zeširoka nad tou vzpomínkou.* Je to taková menší kavárnička.Pohodlný křesílka, ze kterých se těžko zvedá a plná závistivých bab, co tě střílí pohledem při každým soustu přímo do spánku. *Zasměje se.* Říkali jsme si s Lexi, že tam budeme chodit hřešit každý den.... *Pousměje se a koukne na něj.* A co vy s Enzem? Objevili jste tu něco, kde by se dala propařit noc? *Zeptá se ho zvědavě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 04, 2015 10:08 pm

Aha,takže po celou dobu,co budeme tady,mi každý den aspoň na pár hodin zmizíš s Lexi do kavárny na čokoládu,aby ses pobavila nad těma závistivými pohledy*Usměje se nad tím*Fajn*napije se ze skleničky*My jsme po celou dobu neopustily hotel.Dole je bar,takže jsme byli tam.*vydechne*ale pařit by se tam dalo*Zvedne hlavu a koukne na ní*Proč?Chceš jít pařit??*Pozvedne obočí a usměje se.On sám by nejraději už zůstal na pokoji a nikam nevylejzal,ale Rose k tomu nutit nehodlá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 04, 2015 10:20 pm

*Zasměje se nad tím, že by měla každý den na pár hodin mizet a bavit se tím, jak je závistivě sledují.* Ne, ne... Nemyslím si, že by to bylo na pár hodin a nevím,jestli to bude každý den stopro...Ale určitě bych se tam ráda ještě vrátila... *Usměje se.* Byla to legrace je poslouchat... Dokonce myslím, že jsem byla označená za nenažranou mrchu. *Znovu se od srdce zasměje a zavrtí pobaveně hlavou.* Ach ty ženy.... *Povzdychne si se smíchem.* To jste kluci moc daleko nedošli... Třeba bychom se mohli zítra všichni vydat najít něco pořádnýho... *Pokrčí s úsměvem rameny a zvedne obočí.* Já? Ne,ne, ne.... určitě ne... Dneska už bych radši zůstala tady.... *Usměje se na něj.* Jen jsem se ptala,když ses ptal ty.... *Zamrká o něco veseleji a když sebou hne ve vodě,zjistí, že je docela studená.* Fuuhaaa.... Vystydla nám vodaaa....!! *Zahlásí šokovaně, ale jen naoko, hned se zasměje.* Jsem skoro rozmočená jak keksík v mlíku... *Zvedne ruce a roztáhne před ním dlaně.* Fííha.. Ty varhánky... *Zasměje se znovu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru