TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Damona a Rose

+2
Rose Salvatore
Admin
6 posters

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 12:01 am

Jop,kdybys věděla,kam jsem zmizel tak možná...*Usměje se na ní*Fajn,takže můžu být v klidu...*Vydechne*Užijeme si to do poslední chvíle,jen nevím,jak dlouho ta chvíle bude trvat,než jí někdo naruší.Já si totiž mobil bohužel pro nás,nevypnul...*Zavře oči a spokojeně oddychuje.Tuhle chvíli si rozhodně míní užít,jak dlouho to jenom půjde*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 12:07 am

Našla bych si tě i v pekle,to mi věř. *Usměje se spokojeně.* No to sis sice nevypnul,ale je až táááámhle v tom křesle a já tě nenechám se zvednout.Přece bys mě od sebe neodstrkoval. *Posune hlavu na jeho rameno a zvedne k němu oči s úsměvem.Vidí,že má zavřené oči.Tak mu jen přejede konečky prstů láskyplně po tváři a stulí se k němu.Po jeho vzoru svoje oči znovu zavře a nechává se kolébat jeho pohybujícím se hrudníkem a tlukotem srdce.A právě teď si je na milion procent jistá,že bije jen pro ní.Slastně zavrní při té myšlence.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 12:24 am

Do pekla by tě nepustily*Zavrtí hlavou*Ty patříš do nebe*Usměje se zavřenama očima*Ne,odstrkovat tě nebudu.Ono ho to když tak brzy přejde.Jen se nesmíme divit,až nám zase vyrazí dveře a vejde bez povolení..*Vydechne a dál už to nerozvádí.Jen spokojeně oddychuje,má zavřený oči a užívá si chvíli klidu s Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 12:38 am

Do nebe patřím,jo? *Usměje se nad těmi slovy.* Jen s tebou....A bez komentáře. *Zvedne ruku,aniž by otvírala oči,nebo se jakkoliv jinak pohnula.Lehce se zasměje.* Jestli sem zas naběhne,tak snad mu dojde,že nahý z postele fakt lézt nebudeme. *Protáhne se líně v jeho náruči.Stále se zavřenýma očima vdechuje jeho vůni a relaxuje.Možná dokonce trošku poklimbává,protože je příjemně unavená po jejich "uvolňujícím" čísle.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 12:48 pm

Mě by tam nahoru nepustily...Já patřím dolu*Usměje se a oči neotvírá,takže nevidí,co dělá*Znáš ho tak málo...??*Pozvedne obočí se zavřeními oči.Vůbec se mu nechce je otvírat*ale já mu psal zprávu,že máme v plánu dnes být v pokoji a nikam nevylézat.Třeba nás tak nechá být....Mohl by alespoň jednou pochopit,že chceme být sami a bez nich.*Přizná jí,co mu psal za zprávu a znovu se usměje.V duchu pochybuje,že Enzo pochopí,že chtějí být sami,ale stejně tak doufá,že to pochopil a nechá je být*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 1:16 pm

Tak v tom případě jdu dolů s tebou.Přece tě tam nenechám. *Zasměje se.* Bohužel ho znám moc dobře. *Povzdychne si a zaboří mu obličej do hrudníku.* Mmmmm to jsi napsal dobře.Ale jestli plánují nějakou big párty ve velkém stylu,jako je jejich zvykem,určitě se tomu nevyhneme. *Vzdychne a otočí se na záda.Hlavu nechává položenou na něm a oči zavřené.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 1:34 pm

Ty tam dolu nepatříš..*Zopakuje znovu*Bohužel*Zasměje se nad tím slovem*Jestli plánujou nějakou párty,ať na ní jdou.Já jim v tom nebráním...Můžou vzít Stefana s Elenou.Jistě budou rádi.Lexi může tancovat se Stefanem,Enzo s Elenou....Budou mít zážitky na hooodně dlouho*Uchechtne se*Budou mít skvělou párty....Na které budu z radostí chybět.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 1:40 pm

Mně je jedno kam patřím a kam ne...Prostě se vetřu tam,kde jsi ty. *Zívne líně a zasměje se tomu hned.* Enzo je schopnej tam Elenu omylem vysát,tak neblbni s takovejma vizema. *Zakření se pobaveně.Slyší cinknout jejich mobily.Otevře oči a zakloní hlavu,aby viděla na Damona.* Myslím,že nám právě přišlo upozornění.... *Zabublá smíchy nad tím,jak to nazvala.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 1:58 pm

Fajn.Když se tam dostaneš,tak budu rád,ale stejně skončíš v nebi*Usměje se*To je fakt.Nemůže být první,kdo zjistí,jak chutná její krev*Uchechtne se.Vzdychne,když uslyší svůj a Rosein mobil*Já nic neslyšel...Ty jo??*Zvedne pobaveně obočí*Něco se ti muselo zdát...*Usměje se na ní*Klidně zavři oči a dál odpočívej.Jen se ti něco zdálo...Protože já nic neslyšel
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 2:04 pm

Myslím,že už jsme toto téma rozebírali dost dlouho.Navíc jsem se včera tak prohřešila,že mě v tom nebi už chtít nebudou. *Zasměje se.* Ach... Je to prostě Enzo.Co naděláme... Ale nechci být u toho,až bude utíkat s hubou od její krve za Stefanem a bude se mu omlouvat,že jí omylem ochutnal. *Rozesměje se hned té představě a skoro se zakucká.* Mmmm ne vlastně,já taky nic neslyšela. *Zasměje se.Miluje ho.To jak je hravý.Pohladí ho,znovu se k němu přitiskne bokem a položí mu hlavu na hrudník.Zavře oči a oddychuje.* Jen se mi to zdálo. *Broukne a usmívá se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 2:19 pm

Jednou jsi zhřešila...To se odpustit dá*Uchechtne se*Jop,to ani já ne.Proto se té párty z radostí vyhnu a raději budu s tebou ležet v posteli..*Zasměje se tomu,jak se Rose skoro zakuckala*No vidíš.Měla bys přestat myslet na to,že nám může kdykoliv napsat a prostě si užívat ten klid....*Usměje se a otevře oči.Zadívá se na Rose,jak leží na jeho hrudníku*Jop,jen se ti to zdálo..*šeptne a s úsměvem ty oči zase zavře*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 2:30 pm

Snad mi to odpustí... *Zasměje se tomu zlehka.* Budeme spolu ležet s odpočívat.Je mi tu jako v ráji. *Zavrní.* Už na nic nemyslím... Jen relaxuju... *Uculí se a oči neotvírá.Už cítí,jak jí těžknou víčka a oddává se tomu pocitu pohody a klidu.* Je mi tu s tebou tak krásně.... *Špitne sladce.Opravdu si to užívá a už do toho nechce ani mluvit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 2:47 pm

Určitě ti to odpustí..*Usměje se*Nic tak hrozného si určitě neudělala..*Vydechne*Jop...Jen ležet a odpočívat*Kývne lehce hlavou*To je fajn..*Položí hlavu na polštář a ruku,co mě doteď pod hlavou,nechá volně ležet*Mě s tebou taky..*Odpoví jí a relaxuje.Už úplně vypnul ten fakt,že má v mobilu zprávu.Jako by mu opravdu nic nepřišlo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 3:11 pm

Stačí,že jsem požila omamné látky a pokoušela se zabít skákáním ze střechy... Budu se muset dlouho snažit,aby mi odpustili. *Zasměje se potichu a zívne.Opravdu na ní všechno padá.Je spokojená.* Chtěla bych tady s tebou takhle ležet napořád... *Usměje se jedním koutkem ospale.Netrvá to ani pár minut a takhle,ležíc stulená do jeho náruče se pomalu propadne do polospánku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 4:00 pm

To není zase tak velký hřích,když si přežila...*Vydechne.Docela by ho zajímalo,čí to byl nápad,že skákali ze střechy*To se asi nestane,ale teď tady můžeš ležet....dlouho*Usměje se a položí zase ruku na její rameno,po kterým jí okamžitě začne palcem hladit.Otevře hned na to oči a zadívá se do stropu.Je příjemně unaven,ale spát se mu nechce*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 4:08 pm

Ale nechala jsem se k tomu zlákat.... Asi jsem si myslela,že jsem anděl. *Zamumlá z polospánku s úsměvem a zavrtí se na něm.* Zní to tak krásně,že se tomu jen těžko věří... *Zašeptá a slyší se jakoby z velké dálky.Spokojeně zabrouká,když jí znovu pokládá ruku na rameno a hladí jí.Je v příjemném meziprostoru.Ocitá se mezi snem a realitou a ačkoliv vnímá Damovy dotyky,tlukot jeho srdce a dech,prolínají se jí před očima vzpomínky na jejich setkání.První polibek.Na chvíli,kdy ji svedl.I na to,kdy jí uklidňoval potom,co se přiznala Masonovi.Potom San Francisco.Spokojeně zavrní,když se ve vzpomínkách dobere k svatbě a zpětně s vybaví to,jak na ní Damon koukal.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 4:37 pm

Ty jsi anděl,jen ti chybí ty křídla*Vydechne s úsměvem na rtech*Tak tomu nevěř a jen si to užívej...*Polkne a dál se dívá do stropu.Po chvíli ty oči zase zavře,ale je plně při vědomí.Chtěl by se vyspat.Jelikož,když se ráno probudil díky jekotu,zdálo se mu,že toho moc nenaspal.Křeslo nejspíše nebylo tak pohodlný,jak se zdá,ale už se mu spát nechce.Sotva dokáže udržet ty oči zavřený a být chvíli v klidu,nic nedělat a nic neřešit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 4:52 pm

Damone... *Špitne usměvavě,když jí nazve andělem.Chtěla by mu odporovat a zase rozvést nějakou debatu,ale zase by rušila ten božskej klid.Přejede mu bříšky prstů po prsou a jen zamumlá potom,co jí řekne aby si užívala.Cítí,jak se pod ní ošívá a není v klidu.Dostane se tedy ze svého vědomí/nevědomí a zvedne hlavu.Podepře si jí loktem a promne si oči.* Trápí tě něco? *Pohladí ho po lícní kosti a políbí ho na rameno.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 5:07 pm

*Koukne na ní,když zvedne hlavu a promne si oči*Ne,nic mě netrápí*Zavrtí s úsměvem hlavou*Klidně zase spi...Dokud můžeš*Pohladí jí ve vlasech*Nechtěl jsem tě vzbudit....*Vydechne*Zavři oči a spi*Zvedne zase oči ke stropu a pak je zavře,aby totéž udělala i Rose.Nechce jí obírat o spánek jen proto,že on sám usnout nemůže*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 5:23 pm

Já přece nespala.Jen jsem odcestovala na opuštěný místo zvané ráj.Mezi prostorem a časem.Ale něco mi tam chybělo.Utekl jsi mi odtud. *Usměje se rozespale a zívne.Přivine se k němu potom,co jí pohladí po vlasech.* Nevzbudil jsi mě.. *Zabrblá a lehce se zasměje.* Rozkaz, pane. *Zakření se a poslušně se vedle něj položí a zavře oči.Po chvilce otevře jedno oko a pozoruje ho.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 5:46 pm

To je skoro to samý...Pak to asi nebyl ráj*Řekne s úsměvem*Když to říkáš..*Pokrčí lehce rameny. a usměje se nad tím,jak ho nazvala.Po chvíli ty oči zase otevře a zadívá se do stropu.Rose nesleduje,neboť věří,že je zase v tom svém ráji nebo už spí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 5:57 pm

Přestal to být ráj potom,cos utekl,proto jsem se probrala a vrátila jsem se taky. *Usměje se a nakrčí nos.Sleduje ho,jak má zavřené oči a hraje na ní spánek a pobaveně se přitom culí.Jakmile otevře oči,otevře obě svoje a chvíli ho pozoruje.Pořád nemůže uvěřit tomu,že tenhle překrásnej chlap patří jí.Povzdychne si a otočí se taky na záda.Zadívá se po jeho vzoru do stropu a nakloní hlavu na stranu.Jakoby přemýšlela a studovala jeho strukturu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 6:16 pm

Já bych z ráje nikdy neutekl*Zavrtí lehce hlavou.Vydechne a dívá se do stropu.Když pak Rose vzdychne a otočí se.Otočí hlavu a koukne na ní.Vydechne nosem a polkne*Ty nespíš...*Vzdychne*Rose..Já vím,že jsi unavená.Pořád tady zíváš.Tak ty oči zavři a spi...*Usměje se trochu,aby to neznělo moc přísně nebo jako rozkaz*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Mar 23, 2015 6:30 pm

Ale byl jsi tam a najednou jsi tam nebyl... Tak tě asi někdo unesl... a já tě našla. *Usměje se hravě a kousne se do rtu.Protáhne se s rukama za hlavou a otočí se na něj potom,co polkne a vydechne nosem.Ten zvuk zná.Jemně pokrčí rameny potom,co vzdychne,že nespí.* Nechci spát.Stejně za chvíli naběhne Enzo,nebo Lexi a budou nás tahat z postele. *Zavrtá se do peřiny a otočí se na bok,aby na něj viděla.Podloží si hlavu rukou a mrkne na něj.* Jsem spokojená takhle... Ale jestli chceš,umím to dobře hrát. *Usměje se a zavře oči.Chvilku je má zavřené a pak znovu jedno oko otevře,aby viděla,jestli jí pořád pozoruje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 23, 2015 6:49 pm

Někdo mě unesl z ráje*Kývne*Dobrý vysvětlení*Usměje se.Poslouchá její výmluvy o tom,proč nespí a zavrtí lehce hlavou nad tím,co z ní vyleze*Aspoň chvíli si spát mohla,abys nebyla unavená..*Vydechne a nepřestává se na ní dívat*Nemusíš to hrát.to ti bude k ničemu...*Sleduje jí,takže když otevře jedno oko,pousměje se na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Damona a Rose - Stránka 38 Empty Re: Pokoj Damona a Rose

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru