TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vancouver

3 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sun Mar 22, 2015 8:43 pm

*Koukne na Katie, jak řekne že se mu omlouvá.Neodvrací od ní pohled a dál ji sleduje.Nic k tomu neříká prozatím.*Naštvaná?*Nakrčí zase čelo.Pozvedne obočí, když nedokončí ani větu.*Jak?*To ho vážně zajímá, protože on to bral jako zábavu a zpestření.*A?*Vystřelí mu obočí po jejich slovech.*Nejsi moje žádná děvka.Jsi moje holka, kterou miluji ze všeho nejvíc. Nechtěl jsem aby se s tak cítila. Prostě toto dělat ti už nebudu, když si u toho připadáš takhle. Mohla jsi mi to normálně říci že to nechceš...*Povzdychne si. Toto vážně nechtěl.Chce Katie políbit, ale v tom tam přijde sestra s tou injekcí. Zvedne se ze židle a odstoupí kousek dál.Posadí se zase ke Katie jak sestra opustí pokoj.Pohladí ji po ruce a koukne na ni smutně.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun Mar 22, 2015 9:03 pm

*Poslouchá jeho slova a ani nedutá.Je jí hrozně.Polkne slzy a vzhlédne k němu.* Tomí moc mě to mrzí.Já.. *Hlesne a odmlčí se.* Prostě mi to v tu chvíli přišlo od tebe tak zlé.Já jsem ti to ale říkala. *Pokusí se o nějakou obranu.Koukne na sestřičku,která za nimi přijde a sjede očima na Toma,jakmile poodejde kus od nich.Stiskne pevně víčka po té injekci a když sestřička odchází,pípne slova díků.Zadívá se na Toma,jak se vrací na svoje místo a povzdychne si.* Nedívej se na mě tak smutně.... Miluju tě... *Vzdychne a natáhne k němu ruku i přes tu bolest,kterou jí to způsobuje.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sun Mar 22, 2015 11:08 pm

Já to, ale bral jako celé jen hru a to že tě tím pozlobím a ne že se budeš cítit jako to co jsi před chvíli řekla... *Zavrtí hlavou.Vážně toto nechtěl.* Promiň.. Promiň i za to jak ses kvůli mě cítila..*Koukne ji do očí.Vezme ji za tu ruku kterou k němu natahuje.*Taky tě miluji, princezničko..*Pozvedne trochu jeden koutek a pak se k ni natáhne a jemně ji políbí na rty.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun Mar 22, 2015 11:23 pm

Já vím,žes nechtěl abych se tak cítila...Neomlouvej se mi,prosím... *Nechce ho takhle vidět.Je jí tak líto,že reagovala tak,jak reagovala.* Chtěla bych do hotelu.Nechci být v nemocnici... *Vzlykne a pousměje se,když i on jí vyzná city.Polibek mu jemně opětuje a přidrží si ho u sebe druhou rukou.Zadrží dech,jak jí to bolí,ale nechce,aby se od ní oddaloval.Polibek o něco prodlouží a prohloubí.Ale ne,tady ne,Dellaney.....*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Mar 23, 2015 11:55 am

Dobře nebudu, ale chci aby jsi věděla že mi to je líto co jsem ti udělal...*Má sice smutný pohled, ale trochu pozvedne koutky v úsměv.Může vlastně i za to že šla tam kam šla a že se ji toto stalo.*Ještě tu musíš zůstat lásko...Jsi hodně polámaná...*Pohladí ji jemně po tváři, když ten polibek prodlouží a prohloubí.Chtěl by si ji odvést, ale nedají mu ji. Trochu si povzdychne a znovu ji pohladí po tváři.Kousek se od ni odtáhne a zůstane na ni koukat.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Mar 23, 2015 12:00 pm

Já vím,že je....A mně je líto,že jsem tak reagovala...Odpustiš mi? *Zamrká na něj smutně skrz řasy.* Jsem tak blbá.... *Vzdychne žalostně.Opravdu tu nechce zůstat.Pohladí ho,když se od ní odtáhne.Slyšela ten povzdech a je jí to líto všechno.* Vypadám děsně,že?*Zareaguje na jeho pohled a znovu si ho přitáhne k sobě a políbí.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Mar 23, 2015 12:46 pm

Nemám ti co odpouštět... To spíš ty mě jestli odpustíš..*Koukne na ni tázavě.*Nejsi jsi moje chytrá princezna..*Pohladí ji po tváři a pousměje se.*Děsně ne, spíš porouchaně...*Usměje se.Chce ji nějak rozveselit.Nechá se od ní přitáhnout a polibek ji dlouze opětuje.Je tak rád že je v "pořádku".*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Mar 23, 2015 1:35 pm

Tomí já ti taky nemám co odpouštět.Prostě to nebudeme tolik přehánět příště. *Usměje se na něj.* Chytrá moc ne,když dělám takové hovadiny... *Povzdychne si a hned se zasměje,když jí řekne,že vypadá porouchaně.Píchne jí z toho až u žeber,ale široký úsměv jí na tváři zůstane.Pohladí ho po paži po jejich polibku a s úsměvem položí hlavu do polštáře.Zadívá se na něj a je opravdu ráda,že ho má u sebe.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Mar 23, 2015 3:17 pm

Souhlasím s tebou...*Přikývne souhlasně a pousměje se.* Tak doufám že ses teď ponaučila z této hlouposti a už budeš dělat jen ty chytré věci...*Mrkne na ni a líbne ji na čelo.Pak si sedne zpátky na židli a vezme do svých rukou ruku Katie. Jemně ji po ní hladí.Ví že vtípky a tak podobně dělat nemůže že to Katie asi nejspíše bolí, když se směje.Tak ji jen mlčky pozoruje.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Mar 23, 2015 3:29 pm

Slavnostně ti přísahám a slibuji,že už budu chytrá holka a až na tebe budu příště naštvaná,radši tě zmučím schopnostmi a né,že se pokusím o sebevraždu. *Vydechne s úsměvem a zacukají jí koutky.V očích jí vesele blýská,ale nemůže se smát.Přivře oči,když jí políbí na čelo.* Zůstaneš tu se mnou dlouho? *Zeptá se s obavami.Nechce tu být sama.Vtlačí se jí znovu slzy do očí z toho.Stiskne jeho ruku,kterou jí drží.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Mar 23, 2015 3:35 pm

Až na ty schopnosti s tím souhlasím...Nebudeš mě mučit ty moje čarodějko...To se nedělá..*Zahrozí ji ukazováčkem a usměje se zeširoka na ni.*Jo zůstanu tu tak dlouho dokud mě odtud nevyhodí... *Mrkne na ni s úsměvem na rtech.Políbí ji jemně na tu ruku, kterou drží ve svých.vážně je moc rád že se ji nestalo něco horšího.Často viděl úrazy z hor a ne všechny byly takhle šťastné jako ten Katie.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Mar 23, 2015 3:51 pm

*Zasměje se tomu,jak jí zahrozí a přitom jí znovu píchne v žebrech.Bolestně zasténá,ale pořád se usmívá.Injekce na bolest jinak funguje.Jen se nesmí takhle smát.* Já bych ráda. *Pronese prosebně a ještě k tomu na něj udělá smutný kukuč.* Nechci aby tě odtud vyhazovali. *Zakňourá.Ta myšlenka na to,že tu zůstane sama je hrozná.Pousměje se na něj,když jí políbí na ruku a po chvilce jí začnou padat unaveně oči po té injekci.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Mar 23, 2015 4:20 pm

*Starostlivě ji pohladí po ruce, když zasténá tou bolestí.Nakrčí trochu čelo.*No tak já se tu někde schovám...Třeba pod peřinu k tobě a třeba si mě nevšimnou..*Zasměje se.Vidí jak ji padají oči.*Odpočiň si lásko...Já tu počkám až se vzbudíš..*Mrkne na ni a starostlivě ji pohladí po ruce.Dál ji pak mlčky sleduje.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Mar 23, 2015 4:56 pm

*Koukne mu do očí a znovu se musí zasmát té představě,jak se schovává pod její peřinou.* To bude hrozně nenápadný. *Pronese se smíchem.Musí se chytit za břicho,protože jí to opravdu bolí.Opře se unaveně do polštáře,když se uklidní a zamžourá na něj.* Nechci spát.Bojím se,že tu nebudeš až otevřu oči. *Zamumlá a povzdychne si a neubrání se tomu,aby se jí oči zavřely.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Mar 23, 2015 7:50 pm

No to bude, možná budeš vypadat mnou trochu obtloustle, ale sestřičce když tak řekni že tu dobře vaří...*Zasměje se zeširoka.Pohladí ji po břichu, když se za ně chytá bolestí.*Slibuji že tu budu, odpočiň si vážně...*Slíbí ji a políbí ji na ruku.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon Mar 23, 2015 7:57 pm

*Jen se usmívá nad tím,co z něj padá a položí svojí ruku na jeho,když jí pohladí po břiše.Oči už nemá sílu otevřít.Stiskne mu jemně ruku,na kterou jí políbí a nemůže mu ani odpovědět.Po chvilce,co takhle leží usne.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Mon Mar 23, 2015 11:11 pm

*Sleduje spící Katie. Po chvíli vstane a opustí pokoj.Zajde se doktora poptat na stav Katie a kdy by mu ji mohli dát domů do péče.Doktora obeznámí s tím že je zdravotník, takže Katie bude mít všechnu potřebnou péči.Domluví se s ním že by mu ji zítra svěřil do domácí péče.Má radost že bude mít Katie stále u sebe. Potom co je to domluveno tak se vrátí zpět na pokoj. Sedne si na židli a sleduje dál spící Katie.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Mar 24, 2015 1:02 pm

*Vzbudí se po nějaké době a s trhnutím otevře oči.Zdálo se jí o té vánici.O tom jak padá a padá a padá.Když se ujistí,že je v nemocnici a Tom je tady pořád s ní,s úlevou si lehne a uklidňuje svůj zrychlený dech.Nikdy si nepřestane vyčítat to,že byla tak blbá a hodlala spáchat sebevraždu tak pitomýjm způsobem.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Mar 24, 2015 5:01 pm

*Trhne sebou, když se Katie tak rychle probere. Znepokojeně se na ni zadívá. Pohladí ji po ruce na uklidněnou.*Všechno je v pořádku lásko...*Promluví k ni tichým a zároveň uklidňujícím hlasem.Přejede ji znovu jemně po ruce. Musí odpočívat, aby zase nabrala sílu a uzdravila se mu.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Mar 24, 2015 9:07 pm

Tomí... *Špitne,když jí hladí po ruce a hned se zase v klidu opře do polštáře.Sveze se trošku níž a unaveně na něj zamžourá.* Neodcházej ode mě,miláčku... Prosím... *Zašeptá ospale a do pár vteřin znovu usíná.Je opravdu unavená ze všech těch tišících léků.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Fri Mar 27, 2015 6:26 pm

*Pozoruje ji jak si zase lehá nazpět.*Neodejdu, lásko, slibuji...*Řekne tišeji a pousměje se.Vidí jak znovu usnula.Je rád že spí aspoň si pořádně odpočine a necítí aspoň tolik tu bolest.Miluje ji strašně moc.Nepřestává ji sledovat.Celou dobu si tiskne její ruku v těch svých.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  - Stránka 8 Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru