TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 27 z 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 9:40 pm

*Vydechne*Aspoň ti způsobím zážitek na celý život*Pousměje se.Po jejím polibku se na ní usměje a sleduje,jak mizí do vody.Když si ho začne stweward zase všímat,dělá totéž,ale s o dost menším nadšením.Koukne na ní,když stewarda trefí kamínkem a hned skočí do vody.Uchechtne se tiše a sleduje jí.Chvíli po ní jde na její místo on.Nechá si nasadit masku a chvíli na tu vodu kouká.Vůbec se mu dolu nechce.Polkne a po chvíli skočí taky.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 10:07 pm

*Poté,co zapluje pod hladinu chvíli nevidí vůbec nic,ale užívá si pocit,že stewarda trefila.Pije jí krev.Zahlédne po svém boku jednoho z instruktorů,vrchního ohrabávače a s nelibostí zaznamená,že jí "pomáhá"plavat ke dnu tím,že jí drží kolem pasu.Vymaní se z toho sevření a vztyčeným ukazováčkem mu naznačí,že plavat umí sama.Alespoň jí tedy ukáže,kam až má plavat.Při potápění se zahlédne pár medúz,které ale pravděpodobně někdo za ní vyděsil,protože odplavaly.Otočí se přes rameno za Damonem.Ani nedokáže říct,jak moc je ráda,že šel nakonec s ní.Počká,až jí doplave,chytne se ho za ruku a společně s ním se potopí až k místu,kde mají být úchvatné korálové seskupení.S pozvednutým obočím se podívá na Damona,který vypadá v tom obleku vážně vtipně,ale pořád je to její poklad.V tom najednou moře jakoby ztmavne a "umře" okolní život.Jakoby se všechny zvířata vypařily během vteřiny.A instruktor ukazuje,že se mají schovat za útes a to okamžitě.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 10:27 pm

*Potopí se a kouká kolem sebe pod vodou,jak to tam vypadá.I když toho moc nechápe a ani tomu nerozumí.Koukne na Rose,když se k ní pomalu blíží.To,že instruktor držel Rose za pas si nestihl všimnout.Stiskne její ruku a usměje se na ní.Kochá se kolem sebe a intruktorů si moc nevšímá,neboť si myslí,že už by po nich nic neměli chtít.Vždyť už jsou dole a nikde žádný zvíře není.Proč by měli mít nějaké problémy.Skoro ani nesleduje Rose,jak se tváří a jak si to užívá.On se kouká jenom tak,aby tam to bvypadalo,že ho to zajímá.Kdyby se ho ale ptali,co viděl,neřekne ani slovo.Možná by řekl jen,tmu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 10:35 pm

*Když je ten instruktor zažene za útes,protočí sice otráveně oči,ale i s Damonem,kterého stále drží za ruku,tam zaleze.Nechápavě sleduje oba instruktory,jak se kryjí vedle nich a ukazují někam za jejich hlavy s tím,že naznačují,aby se ani nehnuli.V tom zhasne kužel světla a objeví se tmavý stín okolo proplouvajícího žraloka.To už se jí zvyšuje tepová frekvence stále k vyšším číslům.Žraloky vážně vidět nechtěla.Navíc takhle blízko.Podívá se po instruktorech,kteří jsou přilepení na útesu,jako by byli jeho součástí a pak koukne na Damona.Začíná jí zachvacovat taková panika,že zapomíná dýchat a nejraději by okamžitě vyrazila nad hladinu a pryč.Když kolem nich propluje ten žralok,chce odplavat,takže sebou škubne,ale vynoří se za ním další.Takže proto se hned u břehu pohybují bójky a je vydána výstraha,že se tam nemá lézt.Kdyby tohle tušila,zůstane radši v tom lese mezi hady.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 10:54 pm

*Zaleze s Rose útes,i když nechápe proč tam jdou.To pochopí až tehdy,kdy zahlédne stín a žraloka.Polkne a koukne krátce na Rose.Ví,že to není dlouho,co viděla žraloka posledně.Pocítí,kdy sebou škubne a koukne znovu na ní.Jakmile tam propluje další,vykulí oči.Jestli se těch žraloků nezbaví,asi to riskne a vyplave ven,protože tohle mu přijde jako ztráta času.Koukne na ty instruktora,jak se k útesu mačkají a protočí očima.Každopádně na nich nechá svůj pohled,protože sledovat je, je to mnohem lepší,než televize.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 11:05 pm

*Nesleduje ani Damona,abi zbabělé instruktory,ale jen ty proplouvající žraloky.Jako by jí zhypnotizovali.Pustí Damonovu ruku,aby mohl dělat co chce a taky proto,že na potápění prostě kašle.Teď už jí tu do vody nedostanou a je jí úplně jedno,že přes den se posunují bojky dále od břehu a žraloci se sem nedostanou.Oddálí se od těch tří,co měla u sebe a pokusí se přiblížit tak,aby mohla vyplavat,když jí instruktor čapne za nohu a stáhne zpátky,Nad tím se vztekle zamračí.Nechce tu být,když tu proplouvají ta monstra.Potom,co odplave druhý stín,rozsvítí se znovu kužel světla a život pod mořem se znovu vrátí ke svému cvrkotu.Instruktoři se odlepí od útesu a začnou jim ukazovat hejno medúz,hejna barevných rybek a dokonce chapadlo chobotnice,vykukující zpod útesu ,kde má asi hnízdo,nebo co.Jen se pátravě koukne na Damona,jestli ho to zajímá.Jí už chuť přešla kompletně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri May 08, 2015 11:19 pm

*Jakmile kolem nich propluje ten další žralok a instruktoři začnou zase žít,odlepí se od útesu a dost se mu ulevilo,že si nemusí hrát na hrdinu a riskovat svůj život,tím,že odpluje pryč.Kouká kolem podle instruktorú,ale že by se nad tím nějak rozplýval nebo tomu věnoval větší pozornost,se rozhodně říct nedá.Koukne na Rose ve stejnou chvíli jako ona na něho,takže se střetnou.Kdyby mu bylo vidět do obličeje,naznačí jí,jak nudný a otravný to tady je.Jelikož ale nemá šanci,naznačí jen třemy prsty klapačku.Nic jiného,ho zrovna nenapadlo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri May 08, 2015 11:27 pm

*Usmeje se nad tím,jak se s Damonem střetli pohledy.Hned po jeho klapačce naznačené prsty se rozesměje i přes kyslikovou masku,tím jí dostal.Naznačí mu hlavou,že vyplavou nahoru.Tady dole nic neuvidí.Na instruktory se vyprdne,vezme Damona za ruku a vyplave společně s ním nad hladinu.Hned jak dostane hlavu nad vodu,stáhne si masku z pusy a zeširoka se na něj usměje.*Ještě,že jsem tě měla sebou,jinak bych se ani nezasmála....*Nakrčí pobaveně nos.Dostane se na břeh,kde je srdečně vítá steward.*Pane Salvatore!!!!Jaké to bylo?Užili jste si???Bavili jste se???*Začne hned výskat jako nějaká ženská.Rose nad tím jen protočí oči a hned po nich se vynoří instruktoři,kteří jí opět velice ochotně sundavají oblek a masku a bombu ze zad,zatímco Damonovi chce velice ochotně pomáhat steward,co pořád cvrliká,jako o závod.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 12:16 am

*Ochotně s Rose vyplave na hladinu a taky protočí oči,když hned steward začne s jeho otázkama*Jop,bylo to fajn.Měl by Jste tam někdy taky jít.Určitě by se Vám t.am taky líbilo,takhle v noci.Vynikající výběr*Začne se svojí ironií.Předním může,moc ho nezná,takže jeho styl mluvení nezná.Čehož zrovna rád využívá.Zašklebí se nad stewardovo ochotnou pomocí a snaží se to ze sebe sundat sám.I když s oblekem má trochu problémy.Takže s oblekem si pomoct nechá,i když hodně nerad.Hlavně od něho.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 12:25 am

*Musí se smát,když slyší Damona mluvit na stewarda.Přesně pozná,jak to myslí a to na něj ani nevidí,jelikož jí obskakují ty dva.Vzdychne,když se zasekne zip na obleku.*To se mi snad jenom zdá...*Zašeptá sama pro sebe.Otočí se po Damonovi,jestli už je hotový,aby jí z toho obleku pomohl on,ale steward ho odmítá pustit.*Tak jestli se vám to líbilo pane,mohli bychom třeba zítra domluvit potápění společně.Byla by to jistě zábava,taky jsem měl školení na toto....*Začne zas pískat steward,když dostane Damona z obleku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 12:41 am

*Vystoupí z obleku a koukne na něho,když začne s tou jeho nabídkou*Fajn...A nechtěl by Jste potom na večeři?Večeře pod hvězdama,vybrané víno,hezky chlazené...Jen my dva?*Navrhne mu jen tak ze zábavy.Doufá, to pochopí i Rose,protože on na kluky nikdy nebyl a ani nebude.Jeho orientace je pořád a navěky na dívky,nikoli na kluky.Navíc,už má oči jenom pro Rose a nikoho jiného.Upraví si prsty vlasy a vydechne.Tohle potápění se opravdu nepovedlo a že se to tak snažil zachránit.Bylo to úplně zbytečný*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 12:52 am

*Po Damonových slovech na něj steward i instruktoři zůstanou koukat s otevřenou pusou,jen Rose propukne v záchvat smíchu,kdy se složí na záda do písku.Tímhle jí rozbil na kousky.*Mo-mo...mohli bychom,pane...ja samozřejmě půjdu rád...A-a...a kdy?Totiž já bych nechal vše připravit....*Začne koktat totálně rudý steward.Jeden z instruktorů se ochotně ujme zvedání Rose ze země,která přes slzy smíchu ani nevidí nic.kolem sebe.Pobaveně zamrká na Damona,konečně se dostane z obleku a obleče se do trička.Konečně se baví,ačkoliv Damonovi jeho situaci nezávidí.Sama má co dělat,aby instruktorovi vysvětlila,že s Damonem opravdu nejsou sourozenci.Sundá si i snubní prstýnek,aby mu ukázala jméno Damona,vyryté na vnitřní straně.*Zlato nezlob se,ale pan Salvatore nikam nepůjde...Jedině přes mojí mrtvolu...Kapiš?*Usměje se sladce na stewarda a odstrčí ho stranou od Dama,čímž si vyslouží jeho nenávistný pohled.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 1:09 am

*Polkne a snaží se při té stewardovo reakci tvářit vážně,aby se nezačal smát a neprozradil tak jeho zábavu.I když by ho rád shodily,už by mu příště nemusel nic věřit a to nechce.On je jejich nejrychlejší zábava.Nadechne se,že mu odpoví,kdy a kde.Doufal sice,že odmítne,ale za zábavu to stálo.Koukne na Rose,když tam za nimi přijde.Pokrčí rameny nad slovy Rose s pohledem na stewarda.Rose mu sice říkala,že se za něho bude klidně prát,ale netušil,že to myslela doslova.*Smůla,mohlo to být fajn*Mrkne na něho a otočí se s Rose k němu zády,čímž se zadívá na ty instruktory.V tu chvíli si připadá docela divně,ale v duchu si to náramně užívá**
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 1:18 am

A-ale...ale pane...*Zafňuká steward,když se k němu Damon otočí zády.Rose se zatím královsky baví.Instruktoři se loučí a balí techniku a obleky.Steward si pak chytne Damona za loket a s prosebným výrazem ho odvede dál od Rose i instruktorů.Rose se za nimi sice podívá,ale zatím je nijak neřeší.Ví,že si Damon dělá srandu,tak ať se pobaví.Začne si s jedním z instruktorů povídat o tom,co všechno pod vodou zažili.Docela se baví nad pár šílenými zážitky,takže se směje a rozhovor stewarda a Dama neslyší.*Mohl bych vás vyzvednout zítra večer??Jestli máte zájem,bude mi potěšením,pane...O všechno se postarám a přijdu pro vás.Slečně nechám připravit nějakou zábavu,aby se nenudila...*Řekne spiklenecky Damonovi steward,po očku koukne,jestli je Rose nesleduje a nervózně přešlápne.Prohrábne si přitom blond vlásky a pokusí se o úsměv,který vypadá,jako by zadržoval prd.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 1:31 am

*Otočí se na stewarda,když ho chytne za loket.Tak tohle už rozhodně nečekal.Opustí Rose a rozejde se s ním tam,kam ho vede.Když se zastaví,poslouchá jeho slova a skoro vykulí oči,když začne s nabídkou a opravdu do toho chce jít.Asi si nenašel úplně nejlepšího člověka*Zítra večer..*Zopakuje jeho slova a přikývne*Jop,proč ne..To bude fajn*Pousměje se*Nechte vybrat to nejlepší víno.Jsem trochu složitější,co se pití týče*Mrkne na něho znovu a otočí se s úsměvem zase k němu zády.Vrátí se k Rose a chytne jí za ruku.*Omluvte nás,pánové.Musíme ještě něco zařídit*Řekne k těm instruktorům a odvede Rose do domku.Cestou krátce mávne stewardovi a jakmile zaleze s Rose do domku,okamžitě se posadí do křesla*On se mnou chce jít...*Koukne na ní zoufale*Zítra večer,jdeme...*Víc už neřekne a opře si čelo do dlaní.Tohle opravdu nevychytal*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 1:42 am

*Stewardovi se po jeho souhlasu rozsvítí oči.*Nechám připravit to nejlepší,pane...Můžete se spolehnout... *Odsouhlasí mu se šťastným úsměvem,když na něj mrkne.Vyprovází ho pohledem do té doby,než mu mávne a pak se rozběhne do svého obydlí,zařizovat zítřek.Rose koukne na Damona překvapeně,když jí chytne za ruku,ale hned mu jí s úsměvem stiskne a rozloučí se s instruktory.*Díky pánové...*Mávne jim s úsměvem.Nakonec byl finish nejlepší.Dojde s Damem do domku a zvedne obočí nad tím,jak mávnul stewardovi.Zadívá se na Damona jak jde do křesla.Po jeho slovech a zoufalém pohledu se znovu složí smíchy.Naběhl si řádně.*On si myslí,že necháš manželku v domku a půjdeš s ním???Vy fakt jdete???No wow!!!*Rozesměje se,až se drží za břicho.*Teda Damí,kdo by to do tebe byl řekl...*Vydá ze sebe se smíchem.*Můžu vás sledovat??Prosím prosiiiim...*Zašustí dlaněmi o sebe.*A já myslela,že bys.moje tělo za nic nevyměnil ...*Zasměje se.Sedne si Damonovi na.klín a obejme ho kolem.krku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 1:55 am

*Jen se krátce usměje nad posledními slovy stewarda.Koukne na ní,když začne se slovy ona*Já nevím,on si snad myslí co já vím,že jsme sourozenci nebo já nevím*Pokrčí rameny*Těžko nás budeš sledovat protože speciálně pro tebe připraví nějakou zábavu,aby ses sama v domku nenudila a nemohla nás od té večeře nějak vyrušit.On to má naplánovaný,jak kdyby nad tím přemýšlel už pár dní...Co je to za chlapa!*Obejme jí nohy,když si na něho sedne*Na holky jsem mistr,to už mám nacvičený,ale s klukama sem si nikdy až takhle nehrál...*Nadechne se*Tohle bude těžká role...Já tuhle hru neumím hrát.*Opře si hlavu o její dekolt*Já ještě přijdu s nabídkou na večeři pod hvězdama...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 2:23 am

To si mysleli i instruktoři...Ale ukázala jsem jim snubák zevnitř...*Mrkne na něj pobaveně.Vážně se dobře baví.*No ten je fakt sladkej...Takže já budu míti program a vy si budete dlabat pod hvězdami....Aaach to je romantika...*Zamrká na něj.*Tak se mi zdá,muži...že na mě trošku kašleš...*Zasměje se.Dělá si z něj legraci.Pohladí ho po ruce,kterou obejme její nohy.*Nooo je naprosto evidentní,že se ještě nenašel co se týče sexuální orientace...*Zase se zasměje.*Nooo mistře...Dám ti klidně pár lekcí,jak na kluky...Víš jak...těžko se mi odolává...*Zamrká na něj koketně.Pohladí ho ve vlasech,když si opře hlavu o její dekolt a krátce ho do nich políbí.*Aspoň nechal na pokoji mě...*Zazubí se škodolibě.*Jen si z tebe dělám legraci...Pomůžu ti vybrat sexy outfit na tvoje první rande a klukem....*Zakloní se smíchem hlavu,*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 2:34 am

Asi jsme se měli na veřejnosti víc líbat.Nebyli bychom potom v tomhle....stavu.Každej po nás kouká.Jednoho tě zbavím a další přijdou,plus ten jeden přileze za mnou*Zavrtí hlavou*Jop,my budeme jíst pod hvězdama...Romantické*Zašklebí se.Romantiku snáší jen s Rose,protože z toho vždycky vyjde něco dobrýho i pro něho,ale se stewardem se mu do toho moc nechce*Nebo se našel a má stejný vkus na kluky,jako vy holky..Jde po mě*Vydechne*Nebudeš mě navlíkat do tvojí sexy košilky,že ne*Zavře silně oči a čeká na odpověď*Můj sexy outfit je tohle...plavky a nic jiného...*Koukne na ní*Nebo se mám kvůli němu ještě oblékat do obleku??*Pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 2:47 am

Já jsem myslela,že si vzájemné dotyky a polibky vyměňujeme docela často...Ale tak asi ne dost...*Zasměje se.*A tak já jsem si zvykla,že za mnou lezou,dokážu si s nimi poradit,ale to,že ty které odpálkuju půjdou po tobě je ..... překvapení *Zakryje si pusu dlaní,aby se nesmala nahlas.*Nuuuu z mého milovaného muže je romantik....Ale jen s klukama....Jsem já to ale šťastná žena... *Zahihňá se.*Heeej,přestaň mě házet do jednoho pytle s ostatními ženami...To ty máš štěstí,že máš tak krásnou ženu,jako jsem ja.. *Nakrčí pobaveně nos.*Fuuu zlato promiň,ale.....Jsi trošku větší než já...Moje sexy košilka ti nebude...*Zavrtí se smíchem hlavou.*Oblek by se hodil,ale jinde než na ostrově...Budeš muset jít v plavkách a nějakém tričku...Něco spolu najdem....Budeš božskej...*Zazubí se.Přitáhne si jeho rty k sobě a dlouze ho políbí.*Ale tohle s ním nedělej.. *Zasměje se znovu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 3:07 am

Třeba to tak i je,ale nikdy ne na veřejnosti nebo před někým,kdo by nás viděl...*Pokrčí rameny*Jop,pro mě je taky překvapení,že někdo jako je steward,může být na....mě*Polkne*Hele,já nemůžu za to,že po tom skočil.Měl to být jen fór...*Vydechne*Já vím,já vím,ale víš jak to myslím.....Prostě.Já tam nemůžu jít..*Zavrtí hlavou*díky bohu*Značně se mu uleví.protože když začala o tom,že ho naučí jak na kluky.Napadla ho hlavně její košilka*Aspoň se kvůli němu nebudu muset chovat kdoví jak inteligentně a vychovaně....Budu sám sebou a budu doufat,že ho to ode mě odradí.*Polkne.Ta představa,že by za ním lezl celý líbánky,když se ho chtěl zbavit tím potápěním.Asi by sbalil kufry a odjel předčasně už jen kvůli němu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 3:16 am

Vidíš,jak málo se mi věnuješ??Lidi si myslí,že jsme sourozenci.... *Zasměje se tomu.Prostě se nemůže přestat smát.*No vidíš a my jsme mysleli,že jde po mně...to on i v té vodě chtěl sahat na tvůj zadek...*Pronese se smíchem.Nemůže to.zastavit.*Fór to byl...Pro mě a instruktory....Steward má zas druhé Vánoce....*Snaží se udržet vážnou tvář,takže semkne rty a další věty mu odkyve.*Budeš muset...Nikdy se ho nezbavíš.. *Mrkne na něj s cukajicimi koutky ,které nátlak neudrží a znovu se rozesměje.*Neodradí...Tvoje zlá stránka je.sexy...*Pokrčí s úsměvem rameny a pohladí ho po zádech.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 10:43 am

Mají tady kolem nás trávit víc času.Možná by pak nějakej ten polibek zahlédly a nic z toho by se nemuselo vůbec stát*Vydechne*Tak to asi těžko.Po tom,co o tobě říkal.Jsem si na sto procent jistý,že v tom bude něco jiného.První den,co jsme tu byli,šel opravdu po tobě.I pro něho si byla anděl.Mě se nepokusil podat ani ruku.*Začne přemýšlet nad tím,kde nastala chyba*Zapomněla si dodat mě...Aspoň,že má Vánoce.Mít Velikonoce,tak s ním nejdu ani za milión dolarů*Zavrtí hlavou*Já se ho zbavím,musím.Nemůže za mnou lést pořád.Proto jsme sem nejeli,aby jsme si tady našli lásky a měli každej svýho*Polkne*Zbavím se ho.Něčím ho odradím...*Je připraven pro to udělat cokoliv*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 2:31 pm

Pozdě bycha honiti zlato...Nějak jsme to s tím mazlením na veřejnosti nevychytali...Ale víš co...?*Zakření se na něj pobaveně.*Aspoň vím,že vypadám tak dobře,že bych mohla být i tvoje ségra...*Zasměje se,ale hned smích udusí dlaní.Když vidí,jak je z toho Damon špatný,nutí jí to smát se ještě víc.*Jééžíš zas anděl...*Protočí se smíchem oči.*Nevím co s tím pořád máte...Já se asi jdu dívat na sebe do zrcadla,abych ho taky našla v sobě...*Mrkne na něj.Prohrábne mu vlasy v zátylku,skloní se k němu a políbí ho na spánek,když vidí,jak přemýšlí.*Třeba si myslel,že musí udělat maximum pro spokojenost klientů a tak,jakmile to vypadalo,že bys s ním chtěl na večeři,vzal to vážně...*Pokrčí rameny.*Navíc jsi opravdu výjímečnej...Večeři s tak krásným týpkem si nenechá ujít asi ani chlap...*Usměje se zlehka.Hlavně nechce,aby nad tím přemýšlel celou noc,protože ona vzhůru opravdu nevydrží.*Mít Velikonoce,tak dostaneš ještě ke všemu naplácáno....*Semkne rty hned potom,co to řekne,ale vzápětí vybuchne smíchy znovu.*Kdyby přišel s pomlázkou....*Hlesne se smíchem,protože víc ze sebe nevydá.*Fuuuhaaa mě z toho asi odvezou...Damí já se o tebe nechci dělit se stewardem...budu žárlit na jeho blond vlásky...*Nakrčí se smíchem nos.*Tak se nebudeš holit...*Přejede mu hřbetem dlaně po strništi.*Nevyčistíš si zoubky...*Políbí ho.*Nebudeš se sprchovat,ani koupat.....*Přejede mu dlaněmi po horní polovině těla.*Ne myslím,že to nepomůže....*Zavrtí nakonec hlavou a znovu se zasměje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 3:05 pm

No,to je opravdu dobré.Jako by mi nestačilo mít bráchu.Ještě mi přidají ségru*Zavrtí hlavou*Měla bys.A dokud nad sebou neuvidíš svatozář,tak od zrcadla neodcházej*Usměje se trochu*Kdyby šlo jen o klinetský chtíč,nehrnul by se do toho,když si mu oznámila,že nemůžu.I když možná budeš mít pravdu.Zjistím zítra,jaká ta večeře bude...*Vydechne*Právě proto bych tam nešel.*Kývne*Nemusíš na něho žárlit.Já s ním dál jak na večeři nepůjdu.Prostě večeře a konec*Řekne rozhodně*Ten jeden by to stejně k ničemu..*Opětuje jí polibek*nebude*Pohladí jí po noze*Nepomůže...*Zavrtí hlavou*Doufejme,že to bude v pořádku...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 27 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 27 z 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru