TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

4 posters

Strana 17 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Wed May 06, 2015 11:31 pm

Ale tak zlý to zase nebude, ne?*Pozvedne trochu jedno obočí s úsměvem.* Přece by nedal za pár plechů svůj život...*Zavrtí trochu hlavou a smích ji stále ze rtů nemizí. Ví že pro chlapy jsou auta a mašiny něco jako bohyně.*No doufám, i když více jak třista let starý masíčko nebude asi moc mňami... Ale tak kdo ví..*Pokrčí zmovu rameny se smíchem. Pak natočí hlavu jejo směrem po jeho posledních slovech.*Promiň... Tebe nenahradí v ničem nikdo a ani Stefánek...*Koukne na něj schválně s nejvíce roztomilým pohledem tak že ji snad ani nic škaredýho už říci nejde. K tomu se ještě zaculí. Nechce si to u něj zase rozházet, když jsou docela v pohodě.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu May 07, 2015 11:06 am

Já nevím,jak špatný to s ním je,co se týče těch jeho lásek...A ani mě to nezajímá,já ho nebudu vydírat přes to,že bych mu ublížil,protože to ho nezastraší...Však ho znáš...*Pokrčí s úsměvem rameny.Co jiného by na to mohl říct.*Bych taky řekl....budeš muset hooooodně žvejkat,aby sis nevylámala zuby...*Uchechtne se.*Jooo to jsem slyšel před chvílí,budu si to pamatovat...*Mrkne na.ní.Její pohled vůbec neregistruje,takže ho nijak nedojme,hned se zadívá zpátky na moře.Tváří se přitom tak všelijak,takže se nedá říct,jestli ho to vážně mrzelo,nebo si dělá srandu.Ale vážně ho to mrzelo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu May 07, 2015 11:42 am

Jo, škoda že ho znám až tak.. *Usměej se. Pokrčí pak jen rameny. Zaslouží si trochu ublížení Damon a autem by mu určitým způsobem ublížila. Vlastně se diví že nezjistil to že ho mu ho jednou se Stefanem ukradla. Zasměje se nad tím pro sebe spíše. Bylo to fajn, jak vypadli z minuty na minutu. Chybí ji ty časy.*No jestli si je vylámu tak budu už opravdová bezzubá babča, když už věk na to mám...*Zasměje se zeširoka. Koukne na něj a přimhouří trochu oči. Trochu uvidí to jak se tváří.*Dělala jsem si jenom srandu...*Pousměje se a protočí oči. Ani by se nedivila teď tomu kdyby to vzal vážně a zase to bylo v háji. Raději pak koukne před sebe. Nakonec zvedne pohled k nebi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu May 07, 2015 11:52 am

Ale no tak.... není to s ním tak zlý od té doby,co je s Rose...*Usměje se.Daleko horší by to s ním bylo,kdyby ho Rose odmítla,nebo by ji vůbec nepoznal.*No ...To by byla sranda... krásná Blondie s křivkami dvacítky a úsměv bez zubů....*Uchechtne se.*Já vím...Však nic neříkám...*Usměje se na ní.Nechce se zaobírat takovou blbostí.*Víš co???Uneseme Salvatorku dneska v noci.... co ty na to???*Mrkne po ní s ďábelským úsměvem.*Počkáme si ,až usnou...Čornem mu manželku přímo z náruče když to ani jeden čekat nebude....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu May 07, 2015 1:10 pm

Pravda není to tak zlý, ale i tak bych byla raději kdybych ho neznala...*Usměje se a pokrčí rameny. Kdyby neznala Damona tak by to byla výhra.*No děkuju... A tak já bych se možná trochu nahrbila, trochu obtloustla a hodila bych šeď...*Zasměje se, když si to představí a zavrtí hlavou. Projede si rukou vlasy.* Ne nebudu riskovat já mám svoje zuby ráda... Takže tě nesním, ale možná tě sní nějakej žralok nebo nějaká jiná potvora...*Zasměje se a pokrčí rameny. Vystřelí do sedu potom co navrhne únos.*Děláš si prdel? Ukradneme mu ji jako z líbánek?*Nakrčí čelo s úsměvem.* A pak že šílenosti napadají jenom mě...*Zavrtí hlavou se smíchem.* Víš že ale bude šílet magor? Vlastně oni oba budou šílet...*Zasměje se.*Já ti nevím... Aby se na nás nenafoukli, víš jak líbánky prožiješ jednou jen s tou jednou nebo jedním...*Fakt neví.Na jednu stranu by do toho šla, ale na druhou ne. Ukončí svoje líbánky a zároveň i těm dvěma.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu May 07, 2015 2:34 pm

Tak to je dost smutný...*Pokýve hlavou na její slova.Nakonec pokrčí rameny.Je to jejich souboj.Když to tak má.Sleduje jí,jak vypráví,co by udělala aby vypadala starší.Pobaveně mu sice cukají koutky,ale nedokáže si jí tak představit.Usměje se na ní potom,co řekne,že ho nesní,protože má svoje zuby ráda.*Tak to se mi vážně ulevilo...*Zasměje se.*Já se nebojím...Nechutnal bych nikomu...*Zavrtí hlavou.*Nedělám si prdel*uchechtne se.*To si teda piš,že bude šílet...A ona bude pořád sjetá,nebude vědět vůbec nic....*Zvedne obočí pobaveně.Začíná se mu v hlavě rodit ďábelský plán na mega vzrůšo.*Hele... ani jeden z nich nebude vědět,že jsme to byli my.Rose se unese,bude mimo,až jí dostaneme někam daleko,bude pod práškama,takže o sobě nebude vědět a k sobě jí necháme přijít až když bude Damon poblíž,jakože jsi jí našla a zachránila.... *Zasměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu May 07, 2015 3:26 pm

*Na to že je to smutný mu nic neříká. Prostě Damon pro ni bude vždy jen ten grázlík.Pokrčí nakonec rameny.Zasměje se nad tím že se mu ulevilo.* Nějakýmu starýmu žralokovi třeba jo...*Zasměje se a jen zavrtí hlavou.* Počkat počkat sjetá ?*Pozvedne obočí a na rtech ji stále hraje úsměv. Pak poslouchá ten jeho šílenej plán.* Počkat mi ji sjedeme ? Děláš srandu ? Chceš sjet upíra? *Zahrne ho se smíchem otázkama.* A jako kam ji chceš odtáhnout ? Víš že musí být někde kde na ni můžeme my někde normálně narazit, že ano?*asi změnil plán protože v Riu by na Rose těžko narazili.* Nebo jako řekne že jsme místo líbánek zajeli na karneval do Ria a tam jsme o Rose zakopli?*Pozvedne obočí a nepřestává se smát.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu May 07, 2015 4:29 pm

*Přikývne jí na tu otázku ohledně sjeté Rose a pak už jen pobaveně se smíchem poslouchá její další otázky.*Ano,chci sjet upíra... Vplížím se jim do domku v noci,Rose čórnu a zlomím jí vaz bez toho,aby si jeden z nich něčeho všiml a odvezeme jí.Akorát teď přemýšlím,kam jí odvezeme...Každopádně ještě před probuzením do ní vpravíme koktejl ze sedativ a nějaký éčko,aby byla úplně mimo.Mobil samozřejmě bude mít tady...Jen doufám,že Damona zase nenapadne jí hledat přes Katie a když,tak už doufám budeš ty i ona v Riu.*mrkne na ní.*A ano,přesně tak... Řekneme,že jsme se tu pohádali a potřebovali jsme vypadnout,tak jsme vyrazili do Ria a tam jsme najednou našli Rose...Ona samozřejmě moc akční nebude,páč bude nonstop sjetá a pod sedativy,ale i tak to bude bžunda...Prostě jí tam někdo odtáhl..není to vymyšlený úplně do detailů,ale zhruba tak nějak by to vypadalo.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Thu May 07, 2015 6:08 pm

*Poslouchá ho a už se jen směje tomu jeho trhlýmu nápadu.* A pak že já jsem šílená, to leda tak ve snu...*Zasměje se a zavrtí hlavou.* Ty máš u sebe sedativa ? Jako éčko nebude problém sehnat v Riu.. To je maličkost, ale sedativa.. Nevím.. Ty jsem tam nesháněla...*Zasměje se.* A co koktejl, žádnej koktejl pěkně do žíle jí střelíme nějakej heráček...*Řekne se smíchem.* Nezapomeň že už je stará buď toho moc nesnese a nebo toho bude potřeba hodně na to aby byla totál mimo a nevěděla ani čí je...*Pleskne se do čela a stále se smíchem zavrtí hlavou.*A zavoláme Damonovi hned co ji najdeme nebo ho necháme chvíli dusit ?*Zeptá se s úsměvem.*V pohodě detaily doladíš cestou...*Usměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Thu May 07, 2015 7:21 pm

Sedativa najdeme ještě tady,aby se neprobrala cestou...A neboj se,vezmu nějaký pro velryby...Bude to v pohodě...mmhhh hele dobrej nápad...sedativa i éčko rovnou do žíly...ta nebude vědět jak se jmenuje.... *Uchechtne se.*Noooo ja nevim...v noci jí uneseme...za jak dlouho myslíš,že zjistí,že mu něco chybí??A nezapomeň,že je to Damon takže přičti pár hodin...*Zasměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri May 08, 2015 1:23 am

Takže první úkol je sehnat sedativa...Rose není velryba, právě naopak je malá jak zlatá rybka.. *Zasměje se.* Nechceme ji zabít, chceme ji jen omámit a přivést do totál mimo stavu...*Usměje se na něj s mrknutím oka.*Éčko nevím jestli tady splašíme, ale v Riu stoprocentně...*Usměje se.* Ano je to Damon, ale pořád pociťuje to co se děje kolem něj, takže chlad vedle sebe ucítí asi brzy.. *pokrčí rameny se stálým úsměvem. Bude to luxusní šílenost toto.* Takže jdeme sehnat nějakýho "překupníka" sedativ?*Nad překupníkem udělá prsty uvozovky a usměje se zeširoka. Při nejhorším nějakého doktora tu určitě najdou a ten sedativa mít bude na sto procent.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri May 08, 2015 6:46 am

A to já přece vím,že je maličká,ale jak jsi říkala...Je to stará raketa...Bůh ví,jestli nebude odolná...*Uchechtne se.*Noooo,jestli jí to zabije,tak jí zahodíme a Damonovi to nikdy v životě nepřiznáme...Budeme doufat,že to s tema sedativama nepřepísknu....*Pokrčí nevinně rameny.*Fajn,fajn,zatím bude pod sedativama silnýma a až v Riu jí nadopujeme éčkem....To bude epický...*Zazubí se.*Prosím tě taková malá holčinka ho nemůže snad ani zahřát...*Zasměje se.*Jo jdeme...Nějakýho potápěče třeba,co uspává žraloky...Ale jestli to chceš odložit,nebo se na to vykašlat,tak řekni...Já jen,že mě napadlo ten jejich vztah ozkoušet
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri May 08, 2015 10:48 am

Tak snad nikdy v ničem takovém nefrčela, aby byla odolná...*Pokrčí rameny s úsměvem.*Jsi magor? Víš že by jsme to přiznali a víš taky že by to jeho zničilo takže bude jednat opatrně... No to bude epický nejvíc...*Zasměje se a zavrtí hlavou.*Každej hřeje...*Mávne rukou nad tím jen a s úsměvem na rtech.* Vykašlat se na to rozhodně nechci, víš že já jsem pro tak trhlé nápady jako stvořená.... Akorát nevím jaké nadšení bude na druhé straně, ale to je jedno... Můžeme jít..*Usměje se s pokrčením ramen a zvedne se z lehátka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri May 08, 2015 3:25 pm

Když o ní mluvíme,představuju si jeptišku...Stoprocentně na ničem takovým nefrčela...*Uchechtne se.*No promiň...Jestli jí dám těch sedativ moc a ona se neprobudí,tak jí strčím nějakýmu týpkovi do rukou a ovlivním ho,aby s ní zdrhal co nejdál dokáže.A Damon by si myslel,že jí prostě fakt někdo unesl a už by se nenašla hold...*Rozhodí zlehka rukama.*Ti nevím...Kosti nehřejou...*Zasměje se.*Budeme trochu sobci a budeme si užívat svojí zábavu s tím,že na druhu stranu hledět nebudeme jo?? Bude legrace...*Mrkne na ní.*Jestli chceš,tak klidně tady hajej na pláži a sluň se...Já se porozhlídnu okolo a pak se sem za tebou vrátím.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri May 08, 2015 5:46 pm

*Rozesměje se po jeho slovech.* Jeptišku..*Zavrtí lehce hlavou se smíchem. Tím ji vážně pobavil.Přikyvuje na jeho další slova.* Jo jasně, určitě by to tvoje svědomí uneslo... Stejně by jsme mu to přiznali... Doufám, ale že se to nestane a všechno bude okej...*Usměje se.Nad těma kostima jen zavrtí hlavou s úsměvem a nijak to nekomentuje.* Tak s tím plně souhlasím.... Bude zábava..*Přikývne a zeširoka se zasměje. Už se na to těší, až se oni dva budou plně bavit.* Ne to je dobrý, myslím že už jsem dobře tmavá... Půjdu s tebou shánět matroš...*Zasměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri May 08, 2015 7:36 pm

No ne,vážně Lex...Rose určitě není rebelka...*Uchechtne se.*Sice byla dlouho jen noční tvor,ale...*Udělá ksicht,kterým naznačí,že určitě neběhala po párty sjetá.*Nepřiznali....Teda aspoň já nikdy...Právě proto,že by to moje svědomí neuneslo...Další mínus by bylo,že by nás zabil...Ne víš co?Řekl bych mu to v momentě,kdy by vypnul...To už by mu to bylo jedno...A já bych odlehčil si svědomí... *Zazubí se tomu,jak to pěkně vymyslel.*Fajn,tak jdem...já myslel,abys neměla domluvené nějaké rande s milencem...*Mrkne na ní,vezme jí kolem pasu a vyrazí k nějakým rybářským domům.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri May 08, 2015 9:32 pm

Tak třeba není úplná rebelka, ale určitě si nějak užívala... *Usměje se. Sama ví moc dobře jaký to je žít několik století ve stínech.* Počkat.. Ona ani nemohla si užívat.. Celej život ji pře naháněl ten magor na kterého jsem skoro zapomněla...*Pousměje se jen na něj.* Jo, ty by ses nepřiznal svému nejlepšímu kámošovi.. Tak to ti nevěřím... *Zasměje se.* No já ti nevím.. Myslím, že by zabil i tak.. Teda mě určitě.. *Řekne s úsměvem.* Em, rande jsem si domluvit nestihla, protože dneska podstupuju samé šílenosti.. Není čas na randění...*Zasměje se zeširoka.*Jen, ale aby jsi ty někde neměl domluvené rande s nějakou milenkou...*Pokrčí rameny s úsměvem. Pak se s ním rozejde pro ty sedativa.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri May 08, 2015 9:59 pm

A jo vlastně...však ona se schovávala...Haha...*Uchechtne se,*Tak to si asi fakt nemohla uŽívat nooo...*Mrkne na ní.*Nepřiznal bych to ani kdyby mě mučili...Jedině pak,kdyby vypnul....Tebe by taky nezabil...Chápeš,byla by mu nějaká Rose ukradená už....*Pokrčí rameny.*Aaaa tak to je mi líto,žes to nestihla....Já to taky nestihl...*Zazubí se.Hned potom potřese hlavou.Dělá si z toho srandu.Dojde zrovna ke skupince rybářů,co vystupují z lodi a mají obří sítě.Chvilku si s nimi povídá a když z nich vypadne,že pracují pro společnost,která loví velké savce pod.mořskou hladinou,začne se zajímat víc.Zamrká na Lexi,když z nich dostane,že uspávaj velryby sedativy a hned si veeeeelkou dávku od nich vezme.Dostane to ve velké tašce.*Hahahahh hotovo....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Fri May 08, 2015 10:35 pm

*Jen se usměe nad jeho prvníma slovama.* Takže nemůže vlastně za to že žila jako Jeptiška....*Usměje se a pokrčí rameny.* Nezapomínej on umí skvěle předstírat že má vypnuto i když tomu tak ve skutečnosti není... *Dál se usmívá i když v hlavě si nadává, při vzpomínce na minulost.* Tak to je líto i mě že jsi to nestihl...*Zasměje se teď už zeširoka. Když se pak vybavuje Enzo s těma rybářema tak jen poslouchá a nic neříká. Potom co vidí co nese za mega tašku tak pozvedne obočí.* Pěkný... Řekla bych ale že touto dávkou by jsi sundal tak půlku světa..*Usměje se. Na Rose jim bude stačit troška. To ečko už ani nebude potřeba z tohoto bude mít taky slušně vymeteno.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Fri May 08, 2015 10:44 pm

Chceš říct tajemství ??Ona se tak chová pořád...*Uchechtne se.*Svatá Rosie....*Zazubí se na ní.Zvedne obočí potom ,co z ní vypadne.Hned si vybaví jejich příběh,ale na vážně myslet nechce.Vlastně si únos Rose díky tomu užije.*Tohle by bylo jiný,myslím si...Protože kdyby nevypl,jeblo by mu z toho.že je Rose pryč...A kdyby se dozvěděl,že je mrtvá,jakože díky mršce Katuše by to zjistil,protože ona se na ní dokáže napojit,tak by to nesnesl...Tím jsem si jistej .*Kývne.*To ani nemusí ,krásko...Seru na ně.*Usměje se a políbí jí na čelo.*Jooo taky bych řekl...Tímhle jí uspim na dalších pár století....*Zachechtá se tomu,jak zareaguje na tu tašku.Bude muset dávat obrovský pozor při dávkování,ale snad.to zvládne a Rose se ještě někdy probudí.I když si z toho dělá srandu,pri.představě,že jí vážně ublíží se mu zvedá žaludek.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat May 09, 2015 8:27 pm

Ale víš přece nemůže si tolik užívat, teď je pro změnu vdaná..A ona před manžílkem seká dobrotu... *Zasměje se.* Nezapomínej jakej dělala bordel třeba se mnou....*Usměje se mile, protože si vzpomene na jejich bikinovou akci v Grillu. Kdy Rose taky poslala sekací traktůrek do penzionu. Pak zavrtí hlavou, aby ty myšlenky vyhnala z halvy a nezačala se chlámat.*On by to třeba jen předstíral chvíli, aby prostě to z nás dostal a jak se známe tak víš že by jsme to přiznali a pak by jsme si zažili..*Pokrčí rameny.* A nebo by vypl a vypadl někam daleko od Mystic Falls a bylo by to...Kdo ví.. Doufám jen že se toho nedočkám...*Pousměje se na něj.Zasměje se, když řekne že na ty milenky sere.*To bylo v plánu že ji chceš uspat na několik století?*Pozvedne lehce obočí s úsměvem. Myslí si že i z tohoto by se Damon zcvokl, kdyby mu manželka spala tak dlouho, byl v prdeli i z toho jak byla uspaná krátce od toho čaroděje. Století by určitě nedal.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat May 09, 2015 8:45 pm

Joo navenek andílek,ale uvnitř pěknej ďábel... Ani mi ten Grill nepřipomínej...Když nám do Penzionu přijela sekačka,skoro jsme odpadly a vy dvě spoutaný k sobě poutama,to bylo něco...Fakt jsem si myslel,že jste ty klíče snědly...*Uchechtne se.Teď už se směje,ale když tam ty dvě nastoupily,skoro ho trefilo.Už kvůli tomu,že Damon byl na mrtvici a pak zmizel.*No... Máš recht v tom,že by možná vypl hned,jak by se dozvěděl,že je mrtvá....Vzpomeň si na to,když se neprobouzela v L.A.*Polkne při té vzpomínce.Takhle Damona už nikdy vidět nechce.*Já taky doufám...*Kývne.*Hele nevím,jak dlouho bude spát...Chápeš...Něco jí prdnu do žíly a buď anebo...*Zasměje se a pokrčí rameny.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sat May 09, 2015 10:29 pm

*Začne se smát jak zmíní ten Grill a sekačku.* Tak až tak šílený a nalitý jsme nebyli, aby jsme ty klíčky spolkly a navíc byl to nápad Rose toto, že vám to tak řekneme...Díky bohu že vytáhla pak klíčky, myslím že jinak bych tu teď byla bez ruky...*Řekne trochu s klidnějším smíchem, ale nakonec se znovu rozesměje. Jen ta sekačka ji už zabíjí.*No právě.. Jen jak spala v L.A. tak skoro vypnul...Raději na to nevzpomínat.. *Přikývne.* Tak jí raději střel do žíle méně a kdyby se brzy probouzela tak jí dáme další dávku, hm?*Pozvedne lehounce jedno obočí a usměje se na něj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Enzo Sat May 09, 2015 11:07 pm

No byly jste dost a Rose je teda magor,jestli to byl její nápad...Skoro mi zaskočil jazyk...*Uchechtne se.Vidí je před očima úplě živě,jak si ukázaly na břicha.Zacukají mu koutky.*No právě... A to bylo pár chvil potom,co zjistil,že spí a neprobouzí se...Bůh ví,co by s ním udělala její skutečná smrt...*Pokrčí rameny.Tohle si nechce ani představovat.*Pokusím se jí střelit jen trochu...*Zasměje se nevinně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Lexi Branson Sun May 10, 2015 2:39 am

Dost, ale ne úplně... Jo, byl.. To si pamatuju.. Tuším že mi to říkala a předváděla někde po cestě do penzionu...Rozhodně její nápad...Rose je prostě šílená...*Zasměje se pobaveně nad tím že mu až zaskočil jazyk. Někdy by takovou akci ještě zopakovala. Bylo by to super a stejně tak by zopakovala i koncert Bon Joviho se Stefíkem.* To fakt vědět nechci... Ale jedno je jasný byl z něj zase ten kretén...*Pokrčí rameny a u "kreténa" ji trochu zacukají koutky. Usměje se pak nad tím jeho nevinným úsměvem.* Nemám jí to střelit raději já? Víš jak... injekcí jsem už nabodala spousty...*Zasměje se. Svede to hned na injekce, aby si nemyslel že mu nevěří v té dávce.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Lenzo) - Stránka 17 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Lenzo)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru