TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strip Dolls

3 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Strip Dolls Empty Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 7:36 pm

Strip Dolls Strip-club-poledance
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 8:58 pm

*Přijde do toho klubu a seznámí se s dívkou,která bude Enzovi později dělat stryptýz http://www.clubsiluette.cz/wp-content/uploads/2014/06/Club_Siluette-12.jpg Domluví s ní co a jak a pak už se odejde podívat do salónku,aby zkontroloval,zda je všechno tak,jak se domluvily po telefonu.Vejde do toho salónku http://www.vegasvipservices.com/nightclubs/rain/rain-nightclub-skybox.jpg a usměje se.Kývne,že všechno souhlasí a odejde na bar.Sedne si tak,aby byl jen těžko viděn pro ty,co zrovna vejdou dovnitř,ale tak,aby on viděl na dveře,kdy se ty dva objeví a odejdou tam,kam mají.Objedná si zatím skleničku Bourbonu a pomalu upíjí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon Mar 30, 2015 10:21 pm

*Usměje se na něho a naznačí mu hlavou,aby šel za ním.Odvede ho do boxu a naznačí mu,aby se posadil*Dojdu pro něco k pití a hned jsem tady..*Usměje se na něho znovu,ale tentokrát pozitivně a šťastněji.Je vážně šťastný,že se konečně sejde s Damonem a on se nebude muset koukat na to,jak se Enzo snaží.Počká,než si Enzo sedne a pak už vyjde dovnitř.Chvíli hledá,než Damona najde.Pak za ním dojde,řekne mu,že už je Enzo na místě a on že odchází.Rozloučí se s ním a vystřelí odtamtud bleskem*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 10:28 pm

*Mrkne pobaveně na něj,když ho odvede do nějakého salónku a rozhlíží se okolo.Líbí se mu tam,vypadá to na super doupě.Kouká po holkách,co se tam okolo vlní a zazubí se nad tím.Usadí se v tom salónku a kývne.* OK,ani se nehnu. *Zazubí se tentorkrát opravdu pobaveně.Nikdy by si nepředstavoval Stefana ve stripklubu a chce se mu řvát smíchy.S Damonem by si z něj dělali prdelky.Promne si bradu,když si znovu vzpomene na Damona a vzdychne.Nebude teď sobě ani Stefanovi kazit náladu.Na to bude mít dost času na hotelu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 10:32 pm

*Koukne na Enza se Stefanem,když konečně vejdou dovnitř.Ani si nechtěl připouštět,jak rád Enza uvidí.Usměje se sám pro sebe a kopne do sebe zbytek Bourbonu.Když za ním pak přijde Stefan,poslechne si ho,kývne na to,že už je Enzo v boxu a poděkuje mu.Vyprovodí ho pohledem a objedná celou flašku Bourbonu a dvě skleničky.Když to potom dostane,vezme si to a zvedne se ze židle.Nadechne se a s výdechem se rozejde do toho boxu.Opře se o futra dveří s flaškou a dvěma skleničkama v ruce*Objednal si tady někdo Bourbon??*Usměje se na něho zeširoka.Opravdu rád ho zase vidí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 10:38 pm

*Sedí v tom boxu a jelikož se Stefan dlouho nevrací,spojí ruce v klíně a sleduje je opřený do sedačky.Myšlenky mu zase zaběhnou k večeru,kdy Rose a Damona viděl naposledy.Vzpomene si na tu zprávu a ztěžka polkne.Zvedne hlavu,když se někdo opře o futra ve dveřích salónku a nevěřícně na Damona chvíli zírá,jako by byl halucinace jeho ztrápeného mozku a podvědomí.Zalape po dechu a postaví se mechanicky na nohy.* Damone... *Vydechne a hned se mu zalijí oči slzami.On je snad doopravdy tady.Rychle se rozhlédne okolo sebe a znovu upře svůj zrak na něj.* Já... Jsi to... *Hlesne skoro bez dechu a pak ho prudce obejme.A cítí ho,opravdu je tady,mluví na něj a usmívá se u toho.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 10:45 pm

*Odtrhne se od futer,když ho Enzo osloví a nepřestává se usmívat.Nakloní trochu hlavu do strany,když se mu zalijí oči slzami.Pozvedne trochu obočí nad jeho reakcemi,kdy místo toho,aby mu něco řekl se rozhlíží kolem,jako by to měl být jen nějaký fór nebo jeho halucinace.Rozpřáhne ruce,když ho Enzo obejme.Nerad by,aby se rozbilo to sklo.Nakonec ho taky obejme,jak jen mu to to sklo v ruce povolí.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 10:59 pm

*Vydechne nevěřícně a odtáhne se od něj na délku paží.* Netušíš.... Jak hrozně mě mrzí to,co jsem udělal,kámo... Prosímtě.... *Stiskne mu ramena upřímně.* Prosímtě odpusť mi to.Dva měsíce čekám,kdy budu mít příležitost se ti omluvit....Po dvou měsících jsem viděl Rose,ale ta mě odmítla... Damone vážně mě to HROZNĚ MRZÍ. *Zdůrazní svoje poslední slova a skloní hlavu.Nemůže tomu uvěřit.Jeho řeč sice nebyla taková,jakou si v hlavě představoval,ale je tak mimo z toho,že před ním Damon stojí.* Kde je Stefan? *Koukne přes jeho rameno.To byl určitě plán.Zvedne se mu jeden koutek.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 11:11 pm

*Koukne na něho,když se oddálí a poslouchá jeho slova.Vydechne po té omluvě.Doufal,že tomuhle se vyhne*Ta ti asi jen tak neodpustí*Zavrtí hlavou*Ale já jsem tady*Zase rozpaží ruce a usměje se*Takže...Co přestat s těmi omluvami a všeho kolem,co už je minulost a dát si skleničku,než ti přijde dámská společnost..*Pozvedne obočí,když se zeptá na Stefana*Ten??*Odmlčí se chvíli*Vyletěl odsud,ani jsem nestihl napočítat do deseti*Zasměje se tomu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 11:17 pm

*Polkne,když mu řekne,že mu Rose neodpustí.Doufal,že je bude mít oba zpátky.Zeširoka se usměje,když rozpaží ruce a vydechne.* Ty jsi tady... *Zaštípou ho slzy v očích.* Jsem tak rád,že to říkáš... *Usměje se zeširoka a kývne,že to nebudou řešit.* Dámská společnost?? Holky přijdou taky??? *Rozzáří se jako sluníčko a jeho úsměv nemůže být širší.* Já věděl,že tu nebyl rád. *Zasměje se tomu,jak odtud rychle vypálil.Vytáhne mobil a vztyčí ukazováček.*
kód:
DÍKY!!!!!!!
*Odešle Stefanovi zprávu a mobil uklidí.* Takže sklenička na novej začátek? *usměje se na Damona.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 11:26 pm

Páni..*Pozvedne obočí a uchechtne se*Lexi tě mučila,či co??*Zavrtí pobaveně hlavou.Až tak velkou radost od Enza opravdu nečekal*Nope,máš objednaný taneček.Naše holky mají svojí párty...*Pokrčí rameny*Já taky věděl,že sem nebude chtít...ale vím jak na něho*Mrkne a zadívá se jinám,když začne psát zprávu*Jop,sklenička na nový začátek*Kývne a vrazí mu do ruky ty skleničky.Otevře láhev a nalije oběma do skleničky.Láhev potom zavře a vezme si svojí skleničku.Pozvedne jí*Na nový začátek*Zopakuje ta slova a ťukne si s ním.Hned to do sebe vyklopí na ex*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 11:33 pm

Mučil mě pocit viny a Lexi moje nálady mlčky snášela... *Usměje se.Nebylo to s ním lehký,to ví velice dobře.* Mám objednaný taneček??? *Zvedne překvapeně obočí a pootevře údivem pusu.* Já jsem slyšel,že holky někam jdou... Ale já přece... Mám Lexi. *Svraští obočí,ale usměje se.* Chudák... *Uchechtne se nad tím,že ví jak na Stefana.Vezme si od něj skleničku a ťukne si s ním.Vyexuje svého panáka stejně jako on a šťastně vydechne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Mar 30, 2015 11:43 pm

Ou*Pozvedne obočí a hned ho zase povolí*Tak,když od tebe neutekla,je to dobrý znamení.. *Usměje se*ale noták*Zakloní hlavu a protočí oči*Nebuď suchar*Narovná hlavu*Chtěl jsem to nechat až na později,ale...*Koukne kolem sebe,jestli ještě nejde ta holka.Když jí nikde neuvidí,pobídne Enza,aby si sedl.Nerad by,aby jeden z nich skončil na zemi.Položí na stoleček flašku a jeho skleničkou,aby měl volné ruce Počká,až se Enzo usadí a nadechne se*Tu dívku máš povolenou.Vždyť je to jenom tanec a možná trochu odhalení těla..*Mrkne na něho*ale máš na to právo....Zítra se ženíš,kámo*Oznámí mu tu novinku s úsměvem na tváři*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 30, 2015 11:51 pm

*Usměje se a zavrtí se sklopenou hlavou,když ho nazve sucharem.Tak vždycky říkal on jemu a nakonec se kvůli němu s Rose rozešli.Zvedne k němu oči a vystřelí mu zvědavě obočí.*  Hele... snažím se bejt vzornej... *Zazubí se a nechápavě na něj kouká,když se rozhlíží a pak mu kýve k sedačce.Sedne si na ní a koukne na něj,když skončil se slovem "ale".Nalije si do skleničky bourbon a nakrčí čelo.* Povolenou... jen tanec a odhalení... No to známe... Ostatně jsem to viděl tamhle u toho stolku. *Ukáže ze salónku k židli,na které sedí slintající týpek a baba se mu tře zadkem o klín.Nakloní se zvednutým obočím hlavu a koukne na Damona.Upije ze skleničky a obsah z jeho úst okamžitě letí metr před něj.*  Cože se?!?!?!?! *Vykašle zbytky bourbonu z dýchacích trubic a otře si pusu.* To víš,že jo...
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 12:03 am

Vzornej až tak,že si skoro hraješ na Stefana*Vydechne.Koukne k tomu stolku,co Enzo ukazuje a zase se koukne na Enza*Aspoň víš co tě čeká....A neříkej,že se netěšíš*Usměje se.Pozvedne pobaveně obočí,když vyprskne ten Bourbon*Zítra se ženíš..*Zopakuje mu to*Myslím to vážně Enzo....V tomhle nevtipkuju.Zítra si oblékneš oblek a řekneš Lexi své ANO*Ano řekne trochu tajemně a hned se usměje*Proč si myslíš,že jsme tady??Myslíš,že bych sem šel jenom tak?Když se na tohle můžu dívat doma a déle než dvě písničky??*Uchechtne se*Odkládáte to dlouho..Vy jste připravily svatbu nám,my vám..ale na rozdíl od vás,my vás na to připravujeme..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 12:11 am

Nehraju si na Stefana... *Ušklíbne se,ale uchechtnutí se neubrání.Tolik mu tohle popichování chybělo.Znovu se uchechtne a pokrčí nevinně rameny.* Neříkám,že se netěším... *Zazubí se.* Jak víš,že si mě Lexi pořád chce vzít?Třeba se na mě pěkně vysere.... *Zvedne obočí,když mu zopakuje,že se žení a na jeho další slova musí reagovat pokýváním hlavy.Vážně neví,proč by jinak Dam chodil do stripu.* Myslel jsem,že jsi sem šel kvůli mně,abychom spolu vypadli dělat něco chlapskýho. *Zasměje se.* Ale chápu,že v pohodlí domova s vlastní babou je to mnohem lepší... Skoro bych Rose nepoznal,když jsem jí viděl.Sluší jí to a to jsem si myslel,že upíři vypadaj furt stejně. *Uchechtne se.Rozhodně jemu i Rose ty dva měsíce bez něj prospěly.* Vy nám jako vážně připravujete svatbu??Na zítra? A co když Lex nebude chtít?Ona má tedy taky dneska rozlučku? *Zahrne ho otázkami.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 12:27 am

Sám si řekl,že mlčky snášela tvůj pocit viny.Neutekla,nebo jo?*Pozvedne obočí*Co víc bys jako důkaz chtěl??Aby si před tebe klekla a zeptala se tě taky??Požádals jí,řekla ano.Dlouho jste o tom pak asi nemluvily.OK,ale to neznamená,že tě nechce..Noták,trochu optimismu,kámo*dá mu slabí pěstí do ramene*No právě.A já to dal dohromady.Oslava a chlapský věci*Pokrčí s úsměvem rameny*Venku sluníčko a čerství vzduch..To dělá své*Vydechne*Jop,vážně budete mít zítra svatbu a neboj.Většinu zařizoval Rose,takže jestli bude mít Lexi něco proti,dlouho to nepotrvá*Uchechtne se a kývne*Jop,oba máte rozlučku...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 12:34 am

No nemluvili jsme o tom od tý doby,co jsem se jí zeptal. *Zakření se.Uchechtne se nad tou ranou do ramene a ožene se po něm se smíchem.* Tos to dal pěkně dohromady.. *Zazubí se a zvedne obočí.Pořád tomu nějak nevěří.* Sluníčko a čerstvej vzduch... Hmmm... *Pokýve zamyšleně hlavou a vypije zbytek ve skleničce,co nestihl loknout a následně vyprsknout.* Jo většinu zařizovala Rose... Tak to jsem v klidu. *Uchechtne se.* Nesnáší mě,nedivil bych se,kdyby zrovna teď říkala Lexi,že takový hovado jako jsem já si nemůže nikdy vzít. Frrr a jsou v tahu obě. *Znovu se uchechtne,ačkoliv mu to nepřijde směšný.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 12:46 am

Tak vidíš..*Uchechtne se společně s ním*Já na tohle nejsem odborník,ale podle mě.Kdyby si tě nechtěla vzít,tak ti hodí prstýnek přinejmenším na zem.Při nejhorším rovnou do obličeje..*Pokrčí s úsměvem rameny*Jop...*Kývne*Tohle by neudělala,Enzo.Tebe možná nemá zrovna teď v lásce,ale pořád je tady Lexi.Kdyby nechtěla,aby si tě vzala,tak nic nezařizuje...Zbytečně si pokládáš otázky,které tě akorát stresují.Bojíš se toho,já tě chápu.Když jsi mě tenkrát postavil a pak najednou přišla Rose.Taky jsem chtěl utéct,protože jsem se bál její reakce a čekal jsem každou chvíli,kdy se otočí a uteče...*Pokrčí rameny*ale neutekla.Došla tam a řekla mi svoje ano..*přestane o tom chvíli mluvit*agh..Tohle znělo romanticky..Bože,jsem nakaženej Stefanem*Zašklebí se a odejde si nalít do skleničky Bourbon*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 1:00 am

Jednou už ho po mně mrskla... *Ušklíbne se.* Já vím...Já vím,že není taková,ale... Třeba je to fakt blbost.Chtěla by Lex chránit.Já nevím.. Jo okay... Asi máš pravdu. *Zvedne ruce v obranném gestu.* Fakt??Chtěl jsi utéct,protože ses bál toho,co udělá ona? *Vykulí na něj oči.* To ti řekla... *Usměje se nad tím,jak to řekne a uvědomí si,že jsou jako Stefan oba co se týče holek.Uchechtne se nad tím komentářem a dolije i sobě do skleničky bourbon.* Kámo,ty vole... Nejsi nakaženej Stefanem,ale láskou... *Zazubí se.Zvedne svojí skleničku a s úsměvem jí do sebe vyklopí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 1:13 am

Chtěla by jí chránit,tím,že jí dostane od tebe??A co by z toho asi tak měla?*Zavrtí hlavou*Už tenkrát,když tě Lexi prvně opustila.Rose byla ta,co jí šla hledat a přivedla jí zpátky tobě,Enzo...Nemusela to dělat.*Zvedne ukazováček*A nevytahuj tady na mě zase to,že teď tě Rose nesnáší.To totiž pořád nemění Lexi*Kopne do sebe obsah skleničky na ex*Jop,bál jsem se toho...A nedávno mi skoro vyčetla,že jsem jí nepřenesl přes práh*Uchechtne se*Fajn,svedeme t na...*Koukne na dívku,když konečně přijde Enzovi udělat show*Enzo..tohle je Elisa*Ukáže na jeho dívku,kterou mu objednal.Musí se usmát nad tím samopalem.Vážně se na něho připravila*Pro vojáka jako dělaná*mrkne na něho*Užij si show*Usměje se na něho a odejde z boxu zatím k baru,aby si jí Enzo mohl užít sám a v klidu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 1:29 am

*Vzdychne,když si vzpomene,kolikrát už mu Rose zachránila prdel a co všechno pro ně udělala.* Já vím... Krucinál... Nic vytahovat nebudu.Jen se cejtím ještě hůř,páč jsem fakt kokot. *Zafuní a zavrtí hlavou.* Vyčetla ti,že jsi jí nepřenesl přes práh?To je ale zlý kámo,však to je tradice. *Uchechtne se.Zadívá se na něj,když začne větu a v tom ho vyruší nějaká příchozí dívka.Pootevře pusu,když vidí ten samopal a zamrká na Dama překvapeně.Zvedne se ze sedačky a podá si ruku s tou dívkou.* Elisa... *Usměje se nad jejím jménem a koukne na Damona,když mu přeje show.* Eeee,kámo.. proč má ten samopal?Budě mě to bolet?? *Zahuláká za ním,aby ho slyšel.Pousměje se nervózně na tu dívku a nechá se zase usadit na pohovku.Před tím samopalem má vážně.Vážně respekt.Sleduje,jak se Elisa začíná vlnit.Docela si i užívá,ale potřebuje víc alkoholu.Natáhne se pro skleničku a když z té dívky začnou opadávat kousky prádla,co na sobě měla,zakoulí očima.Už jí má docela blízko před sebou.Polkne a jakmile je jen v kalhotkách a zrovna se otírá o jeho klín,zvedne ruce a stopne to.Líbí se mu to,moc,ale nedokáže to.Nemůže to udělat Lexi.I tak si ale na Elisin zadeček šáhne a rozloučí se s ní objetím.Slíbí jí,že se určitě někdy staví a odejde najít Damona k baru.Sedne si vedle něj a položí před ně nedopitý bourbon.* Pěkně.... *Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 1:44 am

Nemusíš se tak cítit.Rose to dělá pro Lexi,já pro tebe.Holky s holkama,kluci s klukama...Co víc chtít?Stejně si tě Rose nikdy moc nevšímala.Mílím se?*Pozvedne obočí*Jop...A proto ty tu chybu udělat nesmíš*Uchechtne se.Když se ty dva seznámí a on ještě z dálky zaslechne Enza,uchechtne se znovu*Nesmíš jí zlobit..*řekne jen tak ze srandy a pak už si na baru dává sám Bourbon,zatím co si Enzo užívá tanec a show.Slíbil Ros,že on se nezúčastní a tak to taky splní.Koukne na Enza,když se tam za ním vrátí.Přišlo mu to docela brzo*To bylo rychlí.Myslel jsem,že tam budeš déle...*Koukne na Elise,když vyjde z boxu a jde se připravit na další klienty*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Enzo Tue Mar 31, 2015 1:55 am

Docela jsme spolu s Rose vycházeli. *Zamračí se.Když pomine momenty,kdy se choval jako kokot.Vzdychne a zavrtí hlavou.Uchechtne se nad tím,že nesmí opakovat jeho chybu.* Takže si musím pamatovat,že Lexi nesmím zapomenout přenést přes práh. *Uchechtne se a polkne nad tím,že jí nesmí zlobit.Když se pak u baru Dam diví,že to bylo rychlý,pokrčí rameny.* Sorry,kámo... Bylo to pěkný,ale ta chvilka stačila... Stejně není jako Lexi... *Pokrčí rameny a nechce se mu věřit,že to doopravdy říká nahlas.Rychle to spláchne skleničkou na ex a zatřese hlavou.* Můžeš si jí klidně užít po zbytek času,co měla pro mě. *Usměje se a nalije si dalšího panáka.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 31, 2015 2:15 am

Vycházeli,já vím,ale většinou se bavila se mnou nebo s Lexi*Pokrčí rameny*správně.Na to nesmíš zapomenout*Usměje se.Přikývne,když se mu začne omlouvat*Já schválně koukal,aby nebyla jako Lexi.Takový holce by ten oblek ani neslušel.Ta by musela mít jinej.Teda,podle mýho názoru*Dopije svůj Bourbon ve skleničce*Nope...Nechci*Zavrtí hlavou*Tak jdeme pryč,abys tady z toho za chvíli neutekl jako Stefan*Uchechtne se a doufá,že ta límuzína už před tím barem bude,protože řidič má ještě chvíli čas.Zvedne se ze židle a rozejde se pryč z baru*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Strip Dolls Empty Re: Strip Dolls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru