TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nákupní centrum

+17
Rose Salvatore
Hayley Marshall
Stefan Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Vicki Donovan
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Alex Lahey
Nela Townson
Mason Lockwood
Tatia Petrova
Bonnie Bennett
Oliver Green
Elena Gilbert
Matt Donovan
Admin
21 posters

Strana 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Goto down

Nákupní centrum Empty Nákupní centrum

Příspěvek pro Admin Tue Aug 05, 2014 1:14 am

Nákupní centrum 090803093623_YBIA
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Matt Donovan Fri Aug 15, 2014 5:07 pm

Jakto, že ani ne? *přijdou do obchoďáku* vždyť jsem viděl jak ses pokukovala po tom novém klukovy a on tak samo po tobě *podívá se na ní*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 15, 2014 5:23 pm

Tak..no nechajme to tak.Vyzerá milo.A pozerala som na neho len preto že je nový..*Mávne rukou keď tam prídu.*A čo ty? Máš niekoho?*Pomaly vojde dnu a obzrie sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Matt Donovan Fri Aug 15, 2014 9:21 pm

To jak vypadá mi nemusíš říkat *pověděl. Moc o něm chce vědět, protože ví, že když se jí zalíbí, tak už u Eleny nemá šanci* Já? *mávne rukou* nikoho
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 15, 2014 9:29 pm

*Pozrie na neho.*Matt...*Chytí ho za ruku a usmeje sa.*Prepáč..ale čo sa stalo..stalo sa.Vieš že to beriem dosť ťažko.*Povie trochu smutne a pousmeje sa.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Matt Donovan Fri Aug 15, 2014 10:01 pm

Prosím.. *podívá se na ní* Nezačínej,Eleno. *poví vážně* nechci si kazit dnešek *pousmál se*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 15, 2014 10:03 pm

*Pustí ho a obzrie sa.Potom pozrie na neho a prikývne.*Dobre...vieš že na to nemôžem prestať myslieť.*Zamyslí sa nad tým a ide ďalej po obchode.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Matt Donovan Fri Aug 15, 2014 10:05 pm

Taky na to nemůžu přestat myslet.. *pokrčí rameny. Nejradši by se k Eleně vrátil, ale nebude s tím začínat* Kde, že to vlastně chceš zajít ? *zeptá se jí*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 15, 2014 10:09 pm

*Ide ďalej a na chvíľku zastaví.*Nechcem privolávať staré zážitky tak si sadnem na lavičku a zamyslím sa kam ďalej.*Obzrie sa a sadne si na lavičku.Stále musí na tú vec myslieť.Po líci jej stečie slza tak si ju hneď utrie.*


Naposledy upravil Elena Gilbert dne Fri Aug 15, 2014 10:10 pm, celkově upraveno 1 krát
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 15, 2014 10:09 pm

*Dorazí do obchodáku a potešene se usmeje, když se rozhlídne na všechny ty obchody. V kabelce jí zavibruje mobil. Vytáhne ho a prečte si SMS. Protočí s úsmevem oči a hned začne sepisovat odpoved.*
kód:
Dobré ráno, otravny Olivere. No jiste, me chce poznat prece každy. Haha, vtip. Už si vybírám nejaky sexy outfit, abych ti neudelala ostudu. Drzá zrzka.
*S úsmevem SMS odešle a ponorí se do víru nakupování.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Aug 15, 2014 10:30 pm

Vedela som že to neni dobrý nápad..*Pokrúti hlavou a postaví sa.*Uvidíme sa potom..*Pousmeje sa a odíde z nákupného centra.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Matt Donovan Fri Aug 15, 2014 10:31 pm

*Díval se za ní když odešla. Chtěl jí ještě něco říct, ale nechal to tak.*
Matt Donovan
Matt Donovan

Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 15, 2014 11:40 pm

*V autě se směje Oliverovi, ale když pak odpoví na 'Jacka', položí hlavu do dlaní.* Ale ne. *Zahuhlala a napřímila se.* To neměl nikdo vědět. *Postěžovala si.* Ano, Rose - upírka. Možná je hodná, ale je to prostě.... Upír! A mrtví nejsou hodní, takže jsem z ní zmatena. *Řekla a vytáhla z malé kabelky balzám na rty. Ještě nikdy nepotkala upíra, který by byl 'hodný', natož sympatický nebo - Sama hledala slova, zatímco si mazala na rty balzám. Poté ho uklidila zpět. Když s Oliverem dojeli k obchoďáku, vystoupila z auta a obdivně na něj koukla.* Lepší než Zátoka. *Pronesla na pochvalu a vstoupila i s Oliverem dovnitř. Ihned u výlohy prvního obchodu s oblečením se zastavila a zkousla si ret. Pak si v duchu, řekla, že by asi nebylo dobré použít Olivera jako držák na tašky, tak se na něj obrátila a usmála se.* No, blonďáku můj, naše cesty se musí rozdělit, protože teď bych za támhleto triko zabíjela. Ale znáš vlčice, bude to na dlouho, takže bych tě asi zdržovala. *Pronášela mírným hlasem.* Kam jdeš ty? Já si půjdu ještě podívat po práci a projdu se městem, takže se uvidíme asi až doma. Kdyby něco dám ti vědět. *Zvedla jeden koutek a hladově se podívala směrem k obchodu. Potom se ale zpět otočila na Olivera.* Neboj se o mě, Ollie, vrátím se, a kdybych náhodou viděla pijavici, umlátím ji nákupníma taškama. Zatím.*Stoupla si na špičky, věnovala Oliverovi jednu letmou pusu na tvář, naposledy se ohlédla a zaplula do obchodu.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Fri Aug 15, 2014 11:51 pm

*Se zájmem se na ní podívá a pousměje se.* V pohodě, Gill. Nic špatnýho jsi neřekla a jsem rád, že to vím. Nic si z toho nedělej. *Šťouchne jí povzbudivě do ramene a když dojedou na místo, zareaguje na povídání o Rose a upírech.* Taky mě to překvapuje, ale Rose je prostě jiná.Myslím, že si zaslouží šanci. *Mrkne na ní a vystoupí z auta, zamkne a vyrazí společně do obchoďáku, na její pochvalné řeči se jen uchechtne a když vidí její plamínkyv očích u první výlohy, znepokojeně couvne o krok dozadu. Oddychne si, když navrhne rozdělení.* No já se tady taky pořádně porozhlédnu, potřeboval bych domů něco nakoupit, hygienické potřeby a tak.Kdyby sis vzpomněla na něco, co bys potřebovala, nebo kdybys měla nějaký problém, jsem na telefonu. *Usměje se na ní, nerad jí tady nechává.* Domů klidně pojedeme společně, stačí mi napsat nebo zavolat. Prostě mi dej vědět a užij si to. *Její letmá pusa ho potěší,usměje se na ní a postrčí jí k obchodu.* Dej na sebe pozor, Grayová. *Mávne jí a vydá se dál do obchoďáku, zatím jen prochází mezi různými obchody.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 15, 2014 11:58 pm

*Má už v rukou nekolik tašek, od spodního prádla po boty. Taky se zastavila v kavárne pro další kafe, takže je ted obtežkána vším možnym. V kabelce ji zavibruje mobil. Opatrne ho vyloví a začte se do SMS. Nekouká na cestu, takže najednou do nekoho vrazí. Chce se začít omlouvat ale když vzhlédne a spatrí Olivera, tak se mírne zamračí.* Ty? *Vypadne z ní a snaží se vypadat vyrovnane.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Sat Aug 16, 2014 12:02 am

*Zrovna přemýšlel nad Zátokou a vším spojeným s ní a se ''svou'' smečkou, když do něj někdo vrazí. Zapotácí se ale udrží rovnováhu a podívá se po vetřelci, když zahlédne Ammu,v podobě vánočního stromku, začne se mu rozšiřovat úsměv, když ale postřehne její zamračení, úsměv povadne a on se jen pousměje* Já. *Rozhodí rukama s úsměvem.* Taky tě rád vidím, ahoj. *Usměje se a prohlédne si jí.* Vypadáš, že bys potřebovala pomoct, můžu ti nabídnout některé ze svých chapadel? *Zazubí se a natáhne ruce,že jí pomůže.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 16, 2014 12:08 am

*Trochu pohled zmení a trochu se pousmeje.* Promin. Ahoj. Jsem dneska trochu mimo a navíc me jeden otrava porád bombarduje smskami. *Zaculí se na nej. Trochu prekvapene si ho prohlídne, když jí nabízí pomoc.* No já nevím. Není to troufalé? *Rekne a nakonec mu teda pár tašek dá.* Dekuji, možná jsem ti rovnou mohla napsat, že potrebuji garde. *Zasmeje se a napije se kávy.* Co ty tu vlastne? *Zeptá se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Sat Aug 16, 2014 12:15 am

*Pohoršeně zavrtí hlavou.* Darebák, zabavil bych mu mobil. *Zasměje se a vezme si od ní pár tašek. Prohlídne si jí a podívá se jí do očí, přijde mu krásnější než včera.* Napsat jsi mi měla, ale to by sis nesměla hrát na nedostupnou a moc hrdou. *Pobaveně na ní mrkne a pořád na ní visí očima.Pak pokrčí rameny.* Nákupy, potřebujeme domů nějaké hygienické potřeby a podobně.Taky jsem si ctěl vybrat nějaký sexy parfém, abys na mě nezapomněla. *Zamrká na ní a ucullí se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 16, 2014 12:21 am

*Nejak zapomnela, že by mela mít svou hrdost a trochu se uvolní.* Já bych ho hned nejak potrestala. *Rekne tak nejak trochu koketne. Ale hned si to uvedomí a uhne pohledem.* No to víš, jsem ráda, když me chlapi dobyvají. *Zasmeje se a konečne dopije kávu, takže prázdny kelímek hodí do odpadku.* Nákupy jo? Hmmm a kde máš kamarádku? *Zeptá se trochu provokativne. Pak se zamyslí.* Parfém? A chceš, abych ti snad nejak pomohla? *Udivene na nej koukne, ale začne se rozhlížet, aby našla ten správny obchod.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Sat Aug 16, 2014 12:27 am

*Když se konečně uvolní, rozzáří se mu na tváři potěšený úsměv.* No jak je libo. *Zazubí se a otočí se k východu.* Kamarádka se sekla hned u prvního obchodu, takže se naše cesty rozdělily aby se mohly ty naše spojit. *Mrkne na ní a pak nadšeně přikývne.* Ideální nápad.Tamhle je parfurmerie. Tak šup šup. *Zasměje se a táhne jí směrem k obchodu s parfémy.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 16, 2014 10:50 am

*V obchodě si vybrala pěkné tričko s motivem černého tygra a poptala se po práci. Nic však volného neměli, a tak procházela obchody dál. Koupila si potřebné věci, nějaké šaty a na několik dlouhých desítek minut se sekla v drogérii. Potom si samozřejmě objednala karton cigaret, který jí měl přijít na adresu a konečně narazila na jeden obchod s chovatelskými potřebami a zvířaty, kde hledali výpomoc na částečný úvazek. Domluvila se s majitelem, že se zítra staví s životopisem a podepíší smlouvu. Vyšla s úsměvem a ihned vyndala mobil, kde začala ťukat smsku Oliverovi.*

kód:
Mám práci; sice za nic moc peněz, ale stačí to. Zítra nastupuji.

*Dopsala a dál se rozhlížela, co by ještě potřebovala.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 16, 2014 5:16 pm

*Zasmeje se, když Oliver mluví o kamarádce a chápave prikyvne.* No to víš, my holky potrebujeme porád neco nakupovat. *Jako by s tou jeho kamáradkou souhlasila.* Fajn, takže vlastne osud. *Rekne dramaticky a nakonec se zaculí. Vlastne už nic jiného nestací ríct, protože je táhnuta do obchodu s parfémy. Hned jak jsou uvnitr, tak se zacne rozhlížet.* Máš predstavu nebo...? *Koukne na nej vyznamne a zkouší odhadnout, co by k nemu šlo.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 5:29 pm

*Přikývne a usměje se na ní.* No jo, ženský. *Protočí oči a uchechtne se.* Jasně,že osud, nebo ty tomu nevěříš? Že nás dala dohromady nějaká nadpozemská síla, který jsem musel trochu pomoct? *Zakření se a když se rozhlíží v obchodu s parfémy, pípne mu SMSka. Přečte si jí a usměje se.*
kód:
To jsem moc rád, Grayová. Alespoň budeš mít o zábavu postaráno. Doma to probereme do hloubky. Dávej na sebe pozor. O.
*Odepíše Gill a mrkne na Ammu.* Kámoška si našla práci. *Pokrčí s nevinným úsměvem rameny a rozhlídne se.* Potřebuju něco, po čem mi neodolá jedna zrzavá kočka. *Šibalsky se usměje a vyrazí k regálu s pánskými vůněmi.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Anonymní Mon Aug 18, 2014 5:50 pm

*Jen zakroutí pobavene hlavou.* No jiste, že osud. Mám to dané, že skončím s jedním drzym blondákem. *Zasmeje se.* Vážne? Tak to gratuluji. Já bych snad mela mít taky štestí. Ale zatím se mi neozvali. *Zase koukne nervózne na mobil, jestli jí nevolali z nemocnice.* Aby pak ale z toho at zrzavá kočka neomdlela. *Rekne s takovym zvláštním pobavenym úsmevem. Mezitím zkouší parfémy, jak ktery voní.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Oliver Green Mon Aug 18, 2014 6:03 pm

*Pobaveně se na ní zakření a vezme do ruky jeden tester.* Náhodou dokáže být milý a okouzlující když chce. *Zazubí se a koukne jak sleduje mobil.* Ozvou se, neboj. Stopro. *Mrkne na ní povzbudivě a nastříká si trochu parfému na zápěstí.* Co tenhle? Neomdlíš mi z něj? *Usměje se na ní a dá jí přičichnou.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nákupní centrum Empty Re: Nákupní centrum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 15 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru