TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Falls High School

+12
Rose Salvatore
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Enzo
Lexi Branson
Matt Donovan
Stefan Salvatore
Caroline Forbes
Bonnie Bennett
Vicki Donovan
Elena Gilbert
Admin
16 posters

Strana 37 z 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 2:18 pm

Jestli ho zbiješ,vyhodí tě ze školy...Prosím,nedělej to...*Špitne a znovu ho uklidní dotykem.Vyšle mu klid do celého těla,aby se přestal třást.Podívá se mu do očí,když se na ní podívá.*Prosím,Eriku...Nech to být...Je to už dávno.Nikdy jsem nikomu,kdo mi to říkal nevěřila...*Zavrtí lehce hlavou a pohladí ho po tváři jemně konečky prstů.*Věř mi Eriku a nech to prosím být....
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 3:34 pm

Ani nevíš,jak mě to štve...*zamručí.Cítí znovu klid.* Katie ...že to děláš ty? *zeptá se jí.* Uklidňovací dotyky...*řekne klidněji .*Ale tohle prostě nemá nikdo říkat...*zamručí.Jen svěsí hlavu ,chytí jí za tu ruku a dá jí na ní letmou pusu.Stále její ruku nepouští a hladí jí palcem po hřbetu ruky.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 3:42 pm

Vím...Rozumím ti...*Usměje se na něj.*Dělám...*Kývne na jeho otázku a udělají se jí ďolíčky ve tvářích,když uhodne,jak to dělá.Její moc roste,ví to dobře.*Já vím,že ne...Ale už je to ok..*Mrkne na něj,když jí dá letmou pusu na ruku a koukne se na jejich spojené ruce,když její ruku nepouští a hladí jí po hřbetu.Zvedne k němu oči,pohladí ho po paži a lehce se k němu natáhne.Hned se ale stáhne a rozejde se zpátky ke skříňce.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 4:15 pm

Prosím už to nedělej...vyčerpáváš se...*řekne a dotyky na její ruce jí zase posílá magii,už nic neříká a pokračuje v tom.Když ho pohladí,tak se jen usměje,udělají se mu ďolíčky.Zrychlí se mu dech,jakmile se přiblíží,sleduje jak se zase stahuje a odchází ke skřínce,otočí se za ní. Posílal do ní tu magii dokud se jí dotýkal.Povzdychne si .*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 4:47 pm

Eriku,takovéhle věci mě nevyčerpávají....S tou mocí jsi měl pravdu.Nikdo netušil,jak mocná jsem.Tohle mě nevyčerpá.*Samozřejmě cítí tu magii přes ruku,kterou jí drží.Dokáže ale vyslat energii na dálku.Stoupne si ke skříňce a vytáhne si z ní kabelku s peněženkou.*Fajn,další hodinu máme až za hodinu a půl...*Strčí si mobil do kapsy u kabelky.*Co budeme dělat?*Zavře skříňku,opře se o ní zády a zadívá se na Erika.Na tu dálku mu vyšle energii,co jí poslal zpátky a nevinně se usměje.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 6:17 pm

*Nic jí na to neřekne,protože ani neví co.* Až? *Odfrkne si a zamyslí se,podrbe se na hlavě.* Já nevim? Ty se mnou chceš tu hodinu a půl strávit,že se ptáš : Co budeme dělat? *zeptá se jí a vyjede mu jedno obočí nahoru.Jde ke Katie a opře se kousek od ní o skřínky,vytáhne mobil a ztuhne.* No to si snad dělá prdel...*otočí na Katie mobil,kterej má rozbitej celej display.* Já ho fakt znovu zmlátim ...*zavrčí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 6:32 pm

Uuummm....No chtěla jsem.Ty... Nebo máš v plánu něco jiného?*Zvedne překvapeně obočí.Vlastně jí to docela zranilo,ale jak chce.Sklopí pohled a pokrčí rameny.*Zajdu si tedy třeba do knihovny.*Svěsí ramena.Prohrábne si vlasy,načež se podívá na Erika,po jeho zaprskání.Pootevře mírně rty a pak vezme jeho mobil do ruky.Jen se ho letmo dotkne a střelí po něm očima.Podrží si mobil v obou rukách a za chvilku mu ho vrátí spravený.*Mám dost moci.*Pokrčí rameny.Pootočí se na něj celým tělem,že se ho zeptá,proč s ní nechce být,když mají volno,ale nakonec to nechá být.Pomalu se rozejde do knihovny.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 6:45 pm

Ne nemám...nemělo to znít,tak že by jsi mi vadila...naopak jsem rád...*usměje se.* Ale já se divim,že ty chceš...*vysvětlí jí.* Kam by jsi tedy chtěla jít? *zeptá se až do ztracena.* Do knihovny? Ty čteš? *zeptá se jí.Vezme si od ní mobil.* A tvůj přítel to ví,že tak vyšiluje? *zeptá se jí,pak když se otočí a rozejde se pryč,tak jí chytí za zápěstí a otočí si jí k sobě,aby neodešla.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 6:48 pm

Eemmm..Ano.Představ si,že čtu.*Usměje se na něj.Nechápe,proč by s ním neměla chtít být.Už se chce otočit sama,že mu odpoví,když to udělá on s tím,že jí chytne za zápěstí.Stojí u něj tak blízko.Polkne a zvedne k němu oči.*Ví...Jen se o mě bojí.*Polkne a zadívá se na něj.Skoro nedýchá.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 7:02 pm

Aha...já ne...*lehce se ušklíbne a pak se ale usměje.Vidí,jak je zase nervózní,povzdychne si  a pustí tedy její ruku.* Aha...no tak to v tom případě nemá potuchu jak to funguje...*řekne a pak jen zavrtí hlavou,nechce se bavit o jejím přítelovi,kazí mu to náladu,užíva si to,jakej má výraz,připomíná mu to chvíli,než spolu začali chodit,protože byla taky taková,pousměje se.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 7:41 pm

Ne to nemá...Myslím,že ho to ani nezajímá.Prostě se bojí,že se vyčerpám.A já to chápu.Nejednou jsem odpadla z vyčrpání.Musím víc čerpat ...asi jak...jsem malá.*Pousměje se a rychle zamžiká očima,když pustí její ruku.*Já teda nevím co chceš dělat jiného tedy.*Pousměje se na něj,ale neoddaluje se.Jen přimhouří oči a zvědavě nakloní hlavu k rameni.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 8:02 pm

*Zamračí se.* Proč na sebe nedáváš víc bacha? *zeptá se jí a povzdychne si.* Já nevím...mě je to i celkem jedno...*taky nakloní hlavu ke straně,pozoruje jí.Pozoruje každý centimetr jejího obličeje,který zná tak dobře i když pomalu zapomíná,protože jí nevídává tak často.Usměje se,udělají se mu na tvářích ďolíčky.*(Je docela odvážná na to,že je tak nervózní...)*pomyslí si se stálým úsměvem.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 8:06 pm

Snažím se...*Pokrčí nevinně rameny a usměje se.*Mně je to taky jedno.Můžeme třeba na hřiště,houpat se na houpačkách.Nebo já nevím...Co by tě bavilo?*Přivře jedno oko.Sleduje ho,stejně jako on sleduje jí.Usměje se zeširoka nad těmi ďolíčky,které se vzápětí vytvoří i jí.Shlédne mu na moment na rty a pak znova do očí.Už dlouho mu nebyla tak nablízku.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 9:09 pm

*Chvilku ještě sleduje Erika a když jí začne v kabelce zvonit mobil,omluvně se na něj usměje.Vytáhne mobil a zadívá se na číslo,které jí svítí na displeji.Zvedne obočí,když nezjistí,komu by mohlo patřit.Přiloží mobil k uchu a přijme hovor.*Katie Dellaney....Slyším.*Ozve se do mobilu.Sice netuší,kdo je na druhé straně,ale doufá,že se nikde nestalo nic vážného,udělá od Erika pár malých krůčků,ale s úsměvem se na něj podívá,aby si nemyslel,že ho ignoruje.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 9:20 pm

Stefane...*Vydechne s úsměvem.Od té doby,co ho skoro zabila o něm neví.*Ne v pořádku,stejně jsem s tebou chtěla mluvit.Pamatuješ?*Pousměje se.*Jsem ve škole,ale zrovna máme pauzu,takže mám čas...Co se děje?*Nakrčí čelo.*Je Rose v pořádku??*Zeptá se hned,protože ani jí dlouho neslyšela.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 9:26 pm

*Zasměje se.* Katie Dellaney si chce hrát na malou holčičku? *začne se smát a trochu blíž se k ní ještě nahne.* Ale jestli chceš...*zakření se na ní a koukne jí do očí,zamrká a pak sklouzne pohledem na její rty,všimne si jejích ďolíčků hned vedle jejích rtů a zazubí se,zase mu pohled uvízne na jejích rudých,hezky tvarovaných rtech.Usmívá se,stále má na tvařích sám ďolíčky,pak ale sklopí pohled na zem,když začne telefonovat.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 9:35 pm

*Sleduje Erika,aniž by přestala vnímat Stefana.Jeho pohled na jejích rtech a to,jak se k ní naklonil.Když Stefan dohovoří,zhluboka se nadechne.*Konečně si Rose s Damonem dopřáli líbánky?To je dobře...Každopádně ti pomůžu moc ráda Stefane...Dlužím ti to.Budu tam za půl hodiny budu v Penziónu.Něco seženu,měla bych mít pár šperků doma.Jen nevím,jestli to bude prsten.*Vzdychne.*Čekej mě Stefane,budu tam hned.*Pousměje se.Nevyptává se zatím na nic.Nikdy se nevyptává.Ukončí hovor a podívá se na Erika.*Musím....Jít...Musím pomoct Stefanovi.*Přejde až k němu,jako stála předtím.*Vrátím se.*Přejede mu lehce konečky prstů po tváři a zvedne se na špičky.Lehounce se dotkne svými rty jeho,jen jako kamarádskou pusu a pak vyrazí k Tomovi domů,aby našla nějaké šperky pro denní talismany.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Sat May 02, 2015 9:45 pm

*Zvedne pohled a sleduje,jak telefonuje a nespouští z něj oči,usmívá se.* Jasně...*povzdychne si a pak jen udiveně pozoruje jak se přibližuje a dotýká se ho,překvapeně zamrká,když dostane pusu na rty.* D-Dávej na sebe bacha ,Katie....*vykoktá ještě stále překvapený z tý pusy a zvedne za ní ruku,pak jí jen pomalu pustí k tělu a sleduje to, jak odchází.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Erik Dixon Wed May 06, 2015 6:46 am

*Po nějaké době přemýšlení co by mohl dělat se rozhodne,že půjde do obchodu ,aby si koupil pití i něco malého k jídlu. Rozejde se ze školy do ulic,aby se dostal do obchodního centra.Cestou se dívá pod nohy a nijak extra nevnímá lidi kolem sebe.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Falls High School  - Stránka 37 Empty Re: Mystic Falls High School

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 37 z 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru