TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Park Mystic Falls

+23
Andie Star
April Young
Jessica Bradley
Katie Dellaney
Oliver Green
Kol Mikaelson
Bonnie Bennett
Lexi Branson
Enzo
Klaus Mikaelson
Erik Dixon
Elena Gilbert
Matt Donovan
Hayley Marshall
Caroline Forbes
Tyler Lockwood
Sage Cohen
Rose Salvatore
Mason Lockwood
Damon Salvatore
Vicki Donovan
Stefan Salvatore
Admin
27 posters

Strana 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 8:36 pm

*Zasměje se, když jí řekne madam.* Bylo, ale nebude to tak lehké dostat něco co mu patří. *Povzdychne si.* Jo je to všechno, ještě jednou děkuji. *Usměje se a potřese si jemně s její rukou.* Taky se měj hezky a buď opatrná.. Jasně že budu. *Mrkne na ni s úsměvem. Koukne na Enza.* Huhu... *Zasměje se a rozejde se za Enzem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 8:45 pm

*Poslouchá je na půl ucha,vlastně ho ani nezajímá, co spolu mají za domlouvání. To nejdůležitější ví od Lexi. Nerad by byl na Katie hnusnej, aby se jim pak vykašlala na nějakou pomoc.Když na něj mávne, zvedne ruku na pozdrav a usměje se na Lexi.* Konečně.... Tak co teď? *Zvedne se ze svojí lavičky a natáhne k ní ruku.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 9:20 pm

*Chytne ho za ruku, když jí k ní natáhne.* No Katie potřebuje nějakou věc co patří Klausovi a já nic takového bohužel nemám. Takže bude tajná návštěva u něj doma. *Pokrčí rameny a pousměje se.* Bude to krásné odpoledne.. *Usměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 9:25 pm

Tak jdem na návštěvu za tím prďolou. *Uchechtne se a rozejde se s Lexi ruku v ruce z parku.* Je poledne, tak třeba dělá něco dobrýho k obědu. *Zachechtá se pořádně nahlas a hned nahodí vážnou tvář.* Tak to asi ne.... *Zavrtí hlavou a usměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 9:36 pm

Jdeš se mnou ? *Pozvedne obočí a koukne na něj.* Vtipálku... *Zachechtá se sním.* Musíme být nenápadní hlavně,jo ? *Usměje se. přemýšlí jak se k němu dostane.* Něco mě napadlo, ty zaměstnáš Klause a já zajdu k němu něco "půjčit", co ? *Koukne na něj s mírným úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 9:45 pm

Jo jdu.... Samotnou tě tam jít nenechám. *Zavrtí hlavou s úsměvem a zadívá se na ní.* Joooo ježíš,já umím bejt nenápadnej, co si o mně myslíš. *Uchechtne se a protočí oči.Pak zvedne obočí a polkne.* A jak ho mám jako zaměstnat? Mám u.r. běhat kolem domu a bouchat na okýnka?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 10:20 pm

*Zasměje se na něj.*Nic špatnýho si o tobě nemyslím... *Zaculí se na něj. Rozesměje se při představě, když řekne že bude lítat kolem okýnek a klepat. Pao chvíli se uklidní.* Já nevím udělej prostě něco, aby jsi upoutal jeho pozornost... *Pokrčí jen rameny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Tue Dec 16, 2014 10:25 pm

Udělej prostě něco. Já nevím co. Mám chtít aby mi vyndal třísku ze zadku Lexi já nevím. *Ušklíbne se a přemýšlí, jak odpoutat Klausovu pozornost.* Ukážu mu, jak se tancuje kankán..... máš šaty? *Zvedne obočí.samozřejmě si dělá srandu, ale to Lexi neřekne.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Dec 16, 2014 10:37 pm

No tak prostě budu doufat že tam není a je to... *Pokrčí rameny. vážně neví co by měl udělat , aby ho Klaus nedostal.* No to jeho pozornost určitě upoutáš.... *Zachechtá se.* No šaty momentálně ne ale tu sukni ti velice ráda půjčím a ráda se podívám.... *Směje se. Vyjde s ním ruku v ruce z parku a zamíří ke Klausovi.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Dec 18, 2014 4:58 am

*Když dojde do parku, je ráda, že alespoň něco poznává. Lehne si do trávy a vydýchává alkohol, co má v sobě.Má ho až přespříliš a pravdepodobně bude poprvé za svůj upíří život zvracet z chlastu.Zvedne se na loktech a zadívá se na jezírko.Přitáhne si kolena k tělu a sleduje hladinu.Naskočí jí husí kůže, když zafouká vítr a otřese se.Dobře se bavila, ale štve jí, že jim to kluci pokazili.Zamračí se a sebere ze země kamínek.Lupne s ním do vody a užívá si zvuk dopadajících kapek.Když se zvedá,ztratí rovnováhu a spadne po zádech do toho jezírka.Zapomene se nadechnout, jak se lekla, takže si pěkně nabere vodu do plic. Začne jí vykašlávat a hrabat se z jezírka.To jí probere a vyleze z jezírka.Roztřese jí neskutečná kosa, vyhrabe se na nohy a rozejde se rychle pryč z parku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Dec 20, 2014 12:50 am

*Přijde zadýchaná do parku a rozhlíží se po Oliverovi. Zůstane stát a sleduje lidi kolem sebe, nikdo nevypadá že by tam na někoho čekal. proto vytáhne mobil a napíše Oliverovi.*
kód:
Čekám v parku... Holka s černou bundou a tmavými vlasy... - Jess
*Odešle mu zprávu a počká jestli se k ní bude někdo hlásit.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sat Dec 20, 2014 12:55 am

*Přečte si SMSku od Jessicy v momentě, kdy vejde do parku.Rozhlédne se kolem sebe. Nijak nechvátal, může si dělat co chce.Když zahlédne rozhlížející se holku, vydá se k ní.* Čau kočko.... *Kývne na ní a podá jí ruku.* Oliver... *Dodá, aby věděla.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Dec 20, 2014 1:04 am

*Otočí se na chlápka, který na ní promluví trochu se zamračí. Pak jí podá ruku a představí se tak se pousměje.* Jessica... Těší mě.. *Představí se a jemně mu stiskne ruku.* Posadíme se ? *Zeptá se.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sat Dec 20, 2014 1:07 am

Taky mě těší... Asi. *Ušklíbne se a stiskne jí ruku.Koukne na lavičku za nimi a přikývne.* Prosím.... *Ukáže jí, aby si sedla jako první a hned se posadí vedle ní.* Takže?? Co máš pro mě za nabídku?
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Dec 20, 2014 1:16 am

*Pozvedne obočí nad tím jeho asi jak tam dodal a pak jen prostě zavrtí hlavou.*Dobře.. *Sedne si na lavičku.* No já chci dostat Enza s tou jeho blonďatou holkou... Myslím že kdyby jsme je od sebe nějak rozdělili že by to bylo fajn a já bych se zbavila jí a ty jeho... Když nebudou spolu tak na nás nemají... *Nic si nepřipravovala a tak to tam nějak plácne.* Ještě mě Rose informovala o tom že jsi hybrid takže jsi i silnější než kdejaký upír... *Pousměje se na něj.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sat Dec 20, 2014 1:22 am

To zní jako fajn plán... *Nakloní hlavu na stranu a přimhouří oči.* To tě informovala správně... Divím se, že tě za mnou poslala po našem posledním setkání. *Uchechtne se.Pořád měl nutkání Rose ubližovat za to, že umřela Gillian.* Copak dělá Rose? *POzvedne zvědavě obočí a zadívá se na Jessicu.* A jak je chceš rozdělit od sebe? *Dodá.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Dec 20, 2014 1:30 am

Jo poslala mě sem, protože ona se tomu Enzovi pomstít nemůže kvůli svému partnerovi nebo co, ale řekla že zná tebe a že ty by jsi do toho šel.. *Pousměje se.* No vůbec netuším dnes jsem s ní ještě nemluvila... *Pokrčí rameny.* Byla ale udivená potom že tě mrzí co jsi jí udělal. *Dodá a koukne na něj.* No jelikož mě znají oba tak je to na tobě, aby jsi třeba dokázal oblbnout tu blondýnu... Pár hezkých slov a máš ji blonďatý holky jsou prej tupý tak to půjde samo, řekla bych... *Řekne mu opět co jí napadne jako první.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sat Dec 20, 2014 6:44 am

Já bych to s tou lítostí nepřeháněl... *Rozvalí se na lavičce a zadívá se po přírodě.* Mě znaj taky,maličká....Rose se asi nezmínila,ale bývali jsme přátelé.... *Ušklíbne se a zapřemýšlí.* Není tak tupá,jak si myslíš.... *Svraští čelo.* A Rose jí bude chránit....Ona bude chránit i Enza.Na něco se tě zeptám a dobře si rozmysli odpověd.... *Podívá se na ní.* Je pro tebe pomsta přednější než přátelství,nebo cokoliv co máte s Rose?? *Zvedne obočí a přimhouří oči.Vytáhne mobil,aby věděl,kolik času má do začátku té párty v Grillu.Je si jistý,že Rose tam bude.Stejně,jako všichni ostatní.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Dec 20, 2014 2:25 pm

No nejsem si tím úplně jistá že by řekla že jste byli přátelé, ale tak pochopila jsem to že tě zná asi více, když má tvé číslo a tak.. *Pokrčí rameny.* Oni tě znají oba ? Doufala jsem že tě aspoň ta blondýna nezná.. *Zamyslí se nad tím.* Bude ho chránit jen na oko nebude ho bránit vážně... *Koukne na něj a přikývne, když si má odpověď dobře rozmyslet. Pak se zamyslí nad jeho slovy. Sklopí pohled.* Ne není. Její přátelství je pro mě přednější. *Zvedne pohled. Vlastně to ona je která se jí ujala a všechno jí ukázala a ještě je to jediná kamarádka.* A když položím tobě tu samou otázku tak mi na ni odpovíš jak ? Když jste byli ti přátelé. *Koukne na Olivera.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sat Dec 20, 2014 2:55 pm

*Zašklebí se pobaveně a zavrtí hlavou.* Bude ho bránit doopravdy,drahoušku...Protože taková je Rose....Pijavice jsou její rodina....nenechá nikomu ublížit,to mi věř.... *Pousměje se samolibě.* Je ti přednější ona???Proto jsi kontaktovala mě? *Zvedne obočí.* Krásko....u mě je Rose na spodní hranici v žebříčku.....Zabil bych jí jednou ranou..... *Koukne na ní vážně.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Dec 20, 2014 4:00 pm

Proč nám říkáš pijavice? Jsi už taky částečně upír... *Zamračí se trochu.* Říkala mi že by Enza nejraději taky zabila ale že nemůže.. *Podotkne.* jo je mi přednější kamarádství s rose, ale ty dva chci dostat taky. *Pokrčí rameny.* Proč jí chceš vůbec zabít ? A proč jsi chtěl abych jí něco vzkazovala, když jí stejně chceš zabít? *Řekne s pozvednutým obočím.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sat Dec 20, 2014 9:00 pm

Nezapomínej to slovo částečně, drahoušku... *Zakření se.* Rose by ho nezabila... A víš proč nemůže? Není to kvůli tomu jejímu.... Ten byl sladkej, když se po ní sháněl. Prej ''Co jsi s ní udělal?!'' *Zachechtá se a napodobí Damonův hlas.* To bylo ticho, když jsem řekl, že si hraje na andělíčka. *Zavrtí hlavou a znovu se zachechtá.Když si na to vzpomene má z toho škodolibou radost.* Ona by ho nezabila proto, jaká je. To jen Gillian nechala klidně chcípnout.A Felix je bůh ví kde.... Beztak je po něm kvůli ní. *Sevře ruce v pěst.Ne, že by si Felixe nějak oblíbil, ale byl to Gillianin bratr a svým způsobem rodina, protože byl vlkodlak.Zavrtí hlavou a rozežene tyhle vzpomínky.* Proč jsem jí to vzkazoval??? *Zvedne obočí a zadívá se na ní.* Přece aby se cítila v bezpečí. Pak si nebude dávat pozor..... *Zašeptá směrem k ní s tajuplným, nepříjemným úsměvem.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sun Dec 21, 2014 12:20 am

I když jsi částečně tak stále jsi pijavicí. To už nezměníš... *Pokrčí rameny. Poslouchá co jí říká.* Rose by nikdy nenechala nikoho jen tak umřít určitě se snažila zachránit i tu Gillian. *Zamračí se na něj.*Tak její přítel jí miluje, kdyby ty jsi někoho miloval a toto ti někdo řekl tak by ses taky zajímal. *Zavrtí nad Oliverem hlavou.* Takže stále jí chceš dostat ? *Koukne mu do očí a přimhouří je.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Oliver Green Sun Dec 21, 2014 6:23 am

Snažila se málo,když je mrtvá!!!! *Zvýší na Jessicu hlas a vyskočí lavičky na nohy.Zamračí se a pokusí se uklidnit.Vidí rudě.* Ale zaplatí za to.... *Dodá temně a odfrkne si.* Je na čase Rosein románek překazit.....Pokud vím,chodila s vlkodlakem...Toho nechala kvůli tomu.... *Nevzpomene si na jméno a tak jen mávne rukou.* .....pijavice k pijavici.... *Odplivne si jedovatě.* Ne že jí chci dostat......... *Sedne si na lavičku a promne mezi prsty Jessičin pramen vlasů.* Já jí dostanu.... *Ušklíbne se s úsměvem.* Pomůžeš mi?Na oplátku ti pomůžu pomstít se Enzovi a jeho blondýnce....
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Jessica Bradley Sun Dec 21, 2014 2:55 pm

*Trhne sebou, když na ní zvýší hlas.* Určitě se snažila jak nejvíce mohla. *Argumentuje hned nazpět hlasitě.* Chceš jí zabít přítele ? *Zamračí se.* Hele díky Rose a jejímu příteli jsem já volná. Dělali na mě fakt hnusný pokusy a ti dva mě dostali na svobodu jsem jim za to vděčná... *Vzpomene si na ty jehly a na to všechno. Koukne jak promne její pramen vlasů mezi prsty.* Já proti Rose nepůjdu ani po Damonovi... To po mě chtít nemůžeš. Mě nic ti dva neudělali... *Zavrtí hlavou.* Takže si asi každý budeme muset jít po svým. *Pokrčí rameny.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Park Mystic Falls  - Stránka 14 Empty Re: Park Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 14 z 16 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru