TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les Mystic Falls

+21
Rebekah Mikaelson
Caroline Forbes
Elie
Tatia Petrova
Felix Gray
Erik Dixon
Tyler Lockwood
Klaus Mikaelson
Stefan Salvatore
Meredith Fell
Mason Lockwood
Rose Salvatore
Lexi Branson
Enzo
Damon Salvatore
Hayley Marshall
Bonnie Bennett
Elena Gilbert
Nela Townson
Katherine Pierce
Admin
25 posters

Strana 20 z 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 02, 2015 12:39 am

Jistě.Jím sem taky býval...Občas jím i bývám,ale to většinou jen ve chvíli,kdy mě někdo naštve,takže to nezkoušej....*Upozorní jí hned*Proto bych ti měl nabízet bydlení?Dostat bych tě mohl i bez toho.Nic s tebou nechys....*Nedořekne to a koukne na Emmu,jak padá na kořen.Nestihl bohužel v čas zareagovat a chytit jí*Jsi v pořádku?Přejde k ní a sedne si k ní do dřepu*Měla bys dávat pozor na cestu..
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 02, 2015 12:47 am

Nemám důvod tě nijak štvát.Nic mi neděláš.A jsme schopní se domluvit. *Pokrčí rameny a usměje se jedním koutkem.* Myslím,že už jsi mě dostal. *Poznamená spíš šeptem a na něj se ani nepodívá.To až v momentě,kdy u ní dřepí,když je na zemi.Nakloní hlavu k rameni a zavrtí hlavou.* Narazila jsem si záda a asi se nezvednu.... Ale klidně pokračuj v procházce beze mě.Já si pak k tobě časem přinesu věci...Až se zvednu. *Snaží se vypadat naprosto vážně,ale cukající koutky jí prozrazují.Sklopí oči a povzdychne si.* Příště si ten pozor určitě dám,pane.
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 02, 2015 12:59 am

Jen tě na to upozorňuji*Usměje se nad tím,že už jí dostal*Mám tě tu nechat ležet?*Pozvedne obočí("Klausi uteč.Nestojí ti to za to.Jdi pryč!")začne se mu ozývat v hlavě*Jdeš se mnou..*Neposlouchá zvuky v hlavě a vezme jí opatrně do náruče.S ní v náručí se pak rozejde k němu domu.Na začátku lesa mu však dojde,že on tam má pořád Erika,takže tam nemůže*Kde jsi doteď bydlela..?**Koukne na ní.Musí jí zatím odnést tam a nejprve se zbavit Erika*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 02, 2015 1:12 am

*Zadívá se na něj,když se jí ptá,jestli jí tu má nechat ležet a pokrčí rameny.Čeká,co udělá.Docela jí to zajímá.Překvapí jí,když jí tak opatrně vezme do náruče a chytne se ho jednou rukou kolem krku.Kousne se do jazyka,protože s těmi zády nekecala.Vážně jí docela bolí.* Myslím,že bych to zvládla po svých,Klausi...i když je tohle docela milé gesto. *Neubrání se zčervenání a sklopí oči.Podívá se na něj až při jeho otázce,kdy se dostanou na kraj lesa.* V hotelu...A vážně tam klidně dojdu.Nemusíš se se mnou tahat. *Řekne spíš starostlivě.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 02, 2015 1:30 am

Ano,vypadala jsi na to,že bys to zvládla*Kývne s úsměvem a na kraji lesa se zastaví.Když mu řekne,kde bydlí,rozejde se s ní z lesa směr hotel*To je v pořádku,odnesu tě tam.Alespoň uvidím,kde bydlíš...nebo spíše,jak bydlíš*Usměje se*Je to výhodné pro nás oba.Ty nemusíš namáhat záda a já tě nemusím nechat sledovat*Pokrčí mírně rameny a jde s ní do hotelu*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 02, 2015 4:39 am

*Znovu jí jeho slova donutí nevěřícně vrtět hlavou.Když kdokoliv ve městě řekne jeho jméno,každý se zašklebí nebo otřese strachy.Podívá se na jeho profil a přemýšlí proč.A jestli je důvod,proč to tak necítí i ona.Její smysl pro odhalení charakteru člověka i ne-člověka ještě nikdy nezklamal.* Nechat sledovat?? *Zareaguje opožděně na jeho poslední slova a znovu se od srdce zasměje.Každopádně si nošení v jeho náruči náramně užívá.Může ho sledovat a nepřipadá si u toho hhloupě,protože on musí dávat pozor na cestu.* Teď jsi zněl trochu jako můj fanatický obdivovatel... *Usměje se zeširoka a chytne se ho pevněji kolem krku,aby nenesl celou její váhu.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Erik Dixon Thu Mar 05, 2015 6:35 am

*Dotáhne Hayley do lesa a pustí jí.Nechá jí tam ležet.*Neboj,zachvilku se probereš...*Řekne k ní a pousměje se nad tim,když viděl,jak je Klaus naštvanej.Zařídí,aby se to kouzlo na Klausově domě zrušilo,až se Hayley probere.Nakonec se rozejde domů,cestou přemýšlí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Hayley Marshall Fri Mar 06, 2015 9:37 pm

*Začne se probouzet z toho kouzla.Pomalu pootevře oči a posadí se.Zajímalo by jí co se stalo.Vstane,hned se zorientuje kde je , míří z lesa pryč a pak ke Klausovi,naposledy viděla,jak stál ve dveřích a byl dost naštvnej.*
Hayley Marshall
Hayley Marshall

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 5:39 pm

Nie,nezdalo. Ale nato,aké máš veľké reči tak tých skutkov je pomenej.*Pokrčí plecami a celkom ju poteší,že on sa už neusmieva. Aspoň niečo sa jej podarilo.*Áno? Ako?*Skôr ako to vôbec stihne povedať,vidí,že sa k nej Klaus priblíži a ani netuší ako,sa ocitne v lese. Rýchlo ho od seba odstrčí a zamračí sa.*Toto bolo načo dobré?*Nadvihne obočie a zavrtí hlavou.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 6:26 pm

To uvidíš,lásko*šeptne,usměje se a chytne jí silně za ruku.Odvede jí ke studně,co tam jednou hodil Rose*Čeká jenom na tebe*Usměje se na ní a donutí jí sednout si na kraj té studny*Poslední slova??*Pozvedne obočí*Tebe už odtamtud nikdo nedostane...*Pořád jí drží za tu ruku,aby mu nikam neutekla*Nemám velké řeči.Jen jsem se snažil být milý,ale to už jsem řekl.Nikdy se to nevyplácí.. *Zavrtí hlavou*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 6:37 pm

*Snaží sa mu vytrhnúť,ale pri jeho sile sa jej to vôbec nedarí. Sedí na okraji studne a na sekundu sa pozrie dolu.*Nie,nie,Klaus.*Už celkom vystrašene povie a pozrie sa na ich ruky. Teraz vážne nevie,ako sa odtiaľto dostane. A už aj začína veriť tomu,že to spraví.*Nechaj ma ísť. Prosím.*Povie varovne aj keď teraz by radšej mala držať jazyk za zubami a modliť sa.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 6:44 pm

Proč bych tě měl nechávat jít??*Kouká na ní s potěšením úsměvem*Nechtěla si mě vídat a ani jeden z nás odsud nechce odjet.Tohle bude dobrá skrýš...A slyšel jsem,že se tam dobře spí*Pokrčí lehce rameny*Byl bych pro..Si zahrát takovou hru,jak dlouho tam vydržíš než začneš ztrácet vědomí a budeš se potápět,až se utopíš...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 6:55 pm

Veď vieš,že som to tak nemyslela.*Rýchlo pokrúti hlavou a mierne sa pousmeje,aj keď teraz sa nato vôbec necíti. Vážne sa bojí o svoj život. A to,že je tak blízko tej studne ju len znervózňuje.*Ja sa ti budem vyhýbať. Nemyslím si,že toto je nevyhnutné.*Poukáže na studňu a potom sa pozrie Klausovi do tváre,s prosebným výrazom. Trhne rukou,ale ani to jej nepomôže dostať sa z jeho zovretia.*Nie,to nemôžeš myslieť vážne.*Snaží sa dostať od studne čo najďalej,aby ju tam náhodou nepostrčil. To ale zapríčiní,že je až moc blízko Klausa a to sa jej tiež nepáči.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 7:05 pm

Proč bych ti měl věřit,že jsi to tak nemyslela?*Pozvedne obočí*ale já si myslím opak...*usměje se*ale myslím.Asi mě moc dobře neznáš,zlato...ale já když něco chi,tak se tak stane*Nakloní trochu hlavu do strany,když se k němu přiblíží*Jestli myslíš,že ti tohle pomůže,tak se mýlíš....Dostanu tě tam lehce,ani nestačíš vyslovit mé jméno.
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 7:49 pm

Neviem,proste mi ver.*Tiež nadvihne obočie,tak ako on a mierne pokrčí plecami. Už mu ide nejak "vynadať" zato jeho oslovenie,ale radšej sa pre tentokrát zdrží poznámky. Nechá si to na potom,ak nejaké potom bude.*Klaus..*Vydýchne jeho meno a pozrie sa do zeme.*Spravím čo chceš.*Prestane trhať rukou,pretože jej dôjde,že to nemá žiadny význam. Samozrejme,že nespraví čo chce. Ale to jej môže pomôcť dostať sa odtiaľto. A našťastie je veľmi dobrá klamárka.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 7:57 pm

Nevěř nikomu,koho neznáš..*Usměje se*Nikdy se to nevyplácí...*Vydechne*Jistě,ale záruku nemám*Zavrtí hlavou*S tebou nemá nic smysl....Za dobu co jsem tě poznal,tak ses mi nikdy nelíbila*Vyndá z kapsy mobil,když mu přijde zpráva.přečte si jí a usměje se na display*Skvěle*šeptne a uklidí mobil do kapsy*Tak co s tebou?Nechat nebo zbavit?Jsem pro to druhé,co ty na to?Zaplaveš si....
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 8:07 pm

*Nič mu na jeho slová nepovie,iba si povzdychne. Všetko čo povie,obracia proti nej. Najradšej by si doňho teraz udrela a už ho vážne nevidela. On vie ako spríjemniť deň.*Asi máš niekde byť.*Poukáže na jeho telefón po jeho slove a pousmeje sa.*Ja si myslím,že by sme to pre dnešok mohli nechať tak..*Skôr spytovne povie a nahodí pritom veľmi nevinný výraz.*Takže už by si ma mohol pustiť.*Pozrie sa na jej ruku a potom späť na Klausa.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 8:28 pm

Chceš říct,že bych ti měl dát ještě šanci??*Pozvedne obočí*To už by bylo po druhé.*Povolí sevření její ruky a nakonec jí úplně pustí*Po třetí už nepovolím.Máš štěstí,že mám ještě práci a nemám čas se s tebou zdržovat,ale až se sejdeme po třetí a bude zle.Už nepovolím a bude to ještě horší,to mi můžeš věřit.Takže si příště dávej pozor na to,co řekneš...*Kouká na ní vážně*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sara Evans Sun Mar 08, 2015 9:11 pm

Áno,to by si rozhodne mal.*Sebavedomo povie a prikývne.*Samozrejme. Ako povieš.*Zasmeje sa,ale následne z toho rýchlo vznikne úsmev. Prejde si po ruke,ktorú má úplne červenú a pozrie sa na Klausa. V kútiku duše vedela,že ju tam naozaj nehodí.*Tak sa maj.*Milo povie a rýchlo ide od neho preč. Keby si to predsalen rozmyslel.*
Sara Evans
Sara Evans

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 15. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 9:20 pm

Ty taky*Odpoví jen dvě slova a rozejde se z toho lesa pryč.Musí jít domu a všechno rychle připravit,aby to měl až přijede Maddox s jedním z nich.Určitě to bude větší zábava než házet Saru do studny.Během chvíle je na kraji lesa a s úsměvem na tváři ho opustí.Věděl,že Maddoxovi může věřit*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Sun Mar 08, 2015 11:42 pm

*Přijde s těmi chlápky do lesa a ukáže jim místo,kde mají rakev postavit.Poté je donutí,aby vykopali velkou díru a když tak udělají,hodí tam tu rakev a zahrabou to.Když tak udělají,nechá je odejít a zapomenout na to,co dělali.Usměje se spokojeně,když je všechno tak,jak plánoval a už nemusí nic zařizovat.Chvíli tam zůstane stát a pak se vydá zpátky domů,aby mohl oslavovat*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Enzo Mon Mar 09, 2015 12:50 am

*Po nějaké době se probudí jak z uspání tak ze zlomeného vazu.Pomalu otevře oči a zjistí,že kolem něj je hrozná tma.Otevře oči dokořán a pokusí se zvednout.V tu ránu se ale trefí do čela o víko rakve a zase sebou trefí zpátky na záda.Chce zvednout ruku,aby se chytl za dělající se bouli,ale má málo prostoru.Prohmatá rychle prostor okolo sebe a najednou zjistí,že nemůže dýchat.Čím víc se snaží uklidnit a přijít na to,co se krucinál stalo,tím víc mu připadá,že se nemůže nadechnout.Dech se mu zrychluje,úží a cítí,jak mu tepe krev ve spáncích.Srdce uhání jako splašené a kyslík dochází.Poslední,co se mu mihne před očima,než upadne do bezvědomí je Lexina tvář.Jeho probouzení se a upadání do bezvědomí se několikrát opakuje.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 6:22 pm

*Objeví se s Emmalyn v lese. Rozhlédne se kolem sebe.Chce se jí křičet.Než Enza tady najde tak to bude slouho trvat.Do očí se jí nahrnou slzy.Pevně sevře víčka k sobě a slzy zatlačí.Otočí se na Emmalyn.*Začni tu hned kopat! *Rozkáže ji.Normálně by toto neudělala.Postrčí ji před sebe.Je jedno kde začne.Bude kopat tak dlouho dokud Enza nenajdou.Uvidí jít nějakého chlápka ovlivní ho taky ke kopání.Sama začne taky kopat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 6:30 pm

*Vydechne a zamotá se jí hlava z té rychlosti,kterou na ní Lexi použila.Zmateně se kolem sebe rozhlédne,když se ocitne v lese a podívá se na Lexi.Sotva popadá dech.Chce se jí brečet.Pořád má před očima Klause.Polkne a vezme do ruky lopatu,kterou jí podává.Bez toho,aby něco namítala,začne kopat.* Já... Nechápu co se děje. *Steče jí slza z oka,ale ještě se nerozplakala naplno.Vůbec nerozumí tomu,co se děje.Co po Klausovi chtěli.Už vůbec jí nejde na rozum to,jak mluvila o malém uvnitř ní.Jediný,s kým za posledních několik let spala byl právě Klaus a to bylo včera.Nemůže být těhotná během jednoho dne.Vzápětí se jí ale udělá zle a tak pustí lopatu a za stromem se vyzvrací.Hned po nějaké době kopání je taky unavená.Nicménně se ale vrátí ke kopání v zemi,i když jí vůbec není dobře.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Mar 09, 2015 6:49 pm

*Protočí oči po jejich slovech.*teď momentálně se tu děje to že hledáme mého snoubence, který tu někde je zakopaný kvůli Klausovi.*Vydechne a odhodí další vrstvu hlíny.*A ty jsi těhotná a jak to vypadá tak otec bude Klaus sice nevím jak je to možné, ale je to tak jsi zbouchnutá. No a Klausovi na tobě záleží což je pro mě velké plus a nekecej a kopej. Musím ho co nejdříve najít.*Koukne na ni a opře se o lopatu.*Jestli nebudeš dělat to co ti říkám tak do hlíny budeš prdět ty a myslím si že to moc dlouho pod hlínou nevydržíš...*Přimhouří oči.Nedělá ji problém ji zaházet hlínou.Jelikož Klausovi by nejraději ublížila a pokud možno, aby ho to hodně bolelo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Les Mystic Falls - Stránka 20 Empty Re: Les Mystic Falls

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru