TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mystic Grill

+34
Carter Hemmings
Andie Star
Finn Mikaelson
Emmalyn Cohan
Admin
April Young
Tatia Petrova
Katherine Pierce
Luke Parker
Tyler Lockwood
Jessica Bradley
Elijah Mikaelson
Caroline Forbes
Matt Donovan
Elie
Tom Avery
Katie Dellaney
Damon Salvatore
Nela Townson
Rebekah Mikaelson
Jeremy Gilbert
Stefan Salvatore
Elena Gilbert
Bonnie Bennett
Enzo
Mason Lockwood
Klaus Mikaelson
Lexi Branson
Nadia Petrova
Chloe Gerard
Kol Mikaelson
Rose Salvatore
Oliver Green
Hayley Marshall
38 posters

Strana 41 z 43 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next

Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Kol Mikaelson Wed Feb 25, 2015 4:28 pm

*Po krátké procházce plné přemýšlení se rozhodne pro bar. Upíří rychlostí se přemístí před Grill a prudce otevře dveře. Projde přes prah a zabouchne za sebou. Sundá si koženou bundu a přehodí si jí přes ruku.* Jednu Whiskey prosím. *Poví obsluze a zastaví u baru. Bundu hodí na barovku a sám se posadí na jednu z nich.* Raději dvojtou. *Ušklíbne se a prohlédne si barmanku která evidentně nemá ráda muže jako je on.* Prosím. *Protočí oči když se na něj podívá ze vší nechutí.*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Fri Feb 27, 2015 12:56 am

*Místo do hotelu se vydá do Grillu.Potřebuje sklenku něčeho ostřejšího.Vejde dovnitř,sundá si bundu,čepici a sedne si k baru.Usměje se na servírku,se kterou si tu domluvila brigádu a prohodí s ní pár slov.Objedná si džus a do něj velkého panáka vodky.Všimne si,jak se pár lidí otáčí po jejím tetování na zádech a zamračí se na ně.Opravdu nemá náladu.Upije ze skleničky a opře se do opěradla.Začne si pohrávat s mobilem,aby se nějak zabavila.Projíždí všechny možné fotky.Znovu se napije a povzdychne si.Když se vrátí k tomu,co udělala v domě u Klause,začíná z toho být čím dál naštvanější.Nakonec se oboří na týpka,co po ní začne slintat a valit jí do hlavy lichotky.Když se ani poté neodpoutá a ještě jí sáhne na vlasy,které jí zčásti zakrývají tetování,seskočí z barovky a jednu mu ubalí přímo do rypáku.Blýsknou jí oči dožluta a rychle zamrká.* Nesahej...NA MĚ!! *Štěkne po něm a znovu se usadí k baru.Položí si hlavu do dlaní a vztyčeným prostředníčkem ukáže jeho kamarádíčkům za svými zády,co si o nich myslí.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Fri Feb 27, 2015 9:14 pm

*Když dopije dvakrát namíchaný koktejl džusu s vodkou,koupí si láhev sebou,jelikož na ty lidi opravdu nemá náladu,vezme si džus a odejde z Grillu pokračovat v soukromé párty do hotelového pokoje.Vánoce po jejím.Usměje se pro sebe a pošle do prčic ještě pár týpků co se na ní přilepí u vchodu.Jednou jí to stačilo.Navíc pořád na Klause myslí.Vyhodil jí.Zamračí se a zavrtí hlavou.Z Grillu se odebere ulicemi rovnou do hotelu.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Sun Mar 08, 2015 9:03 pm

*Dojde ulicemi až k něčemu co se jmenuje Grill a vypadá to jako nějaký bar.Otevře dveře a porozhlédne se po místnosti.Jo je to bar.Vkročí dovnitř a došourá se jako frajírek k baru.Tam si objedná panáka a usadí se na barovou stoličku.Z kapsy vytáhne mobil a otevře zprávy.*
kód:
Drahá Emm, sedím osamocen v jedno asi z místních oblíbených podniků a chci se zeptat jestli by jsi mi nechtěla dělat společnost. Chtěla? -Trevis
*Uchechtne se nad tou zprávou.Mobil pohodí na bar a kopne do sebe panáka.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun Mar 08, 2015 9:12 pm

*Vejde do Grillu a rozhlédne se.Když zahlédne Trevise u baru,potichu se k němu připlíží a položí mu dlaně na oči.* Hádej kdo? *Usměje se sama pro sebe.Ani neměla moc šancí si ho prohlížet,ale poznala ho na dálku.Mrkne na barmanku,aby jí neprozradila a dusí smích,aby jí Trevis hned nepoznal.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Sun Mar 08, 2015 9:21 pm

*Přečte si s křivým úsměvem zprávu od Emm.Hned na to ji nechá přistavit panáka vodky, tak jak si přála.Opře se rukami o barový pult a netrpělivě čeká na Emm.Trhne sebou v momentě, kdy mu někdo zakryje oči.Podle hlasu hned pozná že je to ona, vůbec se jí nezměnil.* Ehm, že by to byla moje ztracená blonďatá kámoška?*Optá se a usměje se u toho.Chtěl ji trochu provokovat, ale raději si to rozmyslel, aby o něm neměla Emm špatné mínění.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun Mar 08, 2015 9:24 pm

*Hned jak jí pozná,rozesměje se a sundá mu dlaně z obličeje.* Poznal jsi mě.... Bod pro tebe. *Uzná se smíchem a obejme ho kolem krku.* Ahoj,ráda tě vidím. *Usměje se zeširoka a sedne si vedle něj k přistavenému panáku vodky.Teprve teď si ho pořádně prohlédne.Vyrostl a vyspěl.Trochu nad tím pootevře pusu a vykulí oči.* Páni,vypadáš skvěle.... *Pronese obdivně a sundá ze sebe bundu,kterou dá hned přes židli.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Sun Mar 08, 2015 9:33 pm

*Rád vidí, když se směje.Směje se společně s ní.*Super, takže vedu.Juhuuu.*Zajásá se smíchem a hned na to s objedná dalšího panáka.Obejme ji taktéž.*Taky tě moc rád vidím.*Usměje se.Zase se chová jinak než normálně.Koukne na ni s lehce pozvednutým pravým obočím a sjede ji pohledem od hlavy až k patě.* Fuu, děkuju. No z tebe je vážně kočka.Trochu jsi se změnila od minule.*Je to už docela dlouho co se spolu neviděli.*Tak na setkání po sto letech?*Pozvedne svého panáka s úsměvem a čeká jestli na to přistoupí.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun Mar 08, 2015 9:40 pm

Kočka?Nedělej si ze mě srandu.... Haf.... *Zasměje se a zavrtí hlavou.Zamrká na něj přitom skrz řasy a vezme si svého panáka.* Po sto letech....Trevisi... *Znovu se smíchem zavrtí hlavou a zvedne sklenku.* Na setkání.... *Sjede ho znovu pohledem a nakloní hlavu k rameni s úsměvem.Vážně nečekala,že se z Trevise stane takový fešák.Jemně si s ním ťukne a vyexuje svého panáka.Hned se jí ale otočí žaludek a tak rychle odloží skleničku a otřese se.* Dám si vodu,prosím... *Usměje se na barmanku a koukne na Trevise.* Tak povídej... co nového? Nějaká paní Trevisová,nebo tak?
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Sun Mar 08, 2015 10:02 pm

No dovol.Já si z tebe srandu nedělám, mluvím vážně.*Usměje se a pak na ni mrkne.* Na setkání, Emmalyn.*Schválně ji řekne celým jménem. Přiťukne si s ní lehce a otočí do sebe panáka na ex.* Vodu?*Z opakuje po Em s nakrčeným čelem.Doufá že se jen přeslechl. Pamatuje si jak chodila pařit s tím svým přítelem.*No tak znáš to žádná z nich nebyla tak dokonalá jako ty. *Usměje se a odhalí tak i svůj zářivý chrup.*Jinak nic nového vykopli mě z práce a to je asi všechno z mých novinek. Jo a ještě přestalo se mi líbit ve Vancouveru.*Zasměje se a pokrčí rameny.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun Mar 08, 2015 10:11 pm

*Zčervená,když jí osloví celým jménem.Probleskne jí hlavou,jak zní její celé jméno z Klausových rtů a sklopí pohled.Kousne se do rtu a namotá si pramen vlasů na prst.* Emmm....Jo vodu. *Usměje se zeširoka a zvedne pohled.Zachytí jeho dokonalý úsměv a zůstane na něm chvilku viset s přimhouřenýma očima.* Ty jsi kecka. *Zasměje se a jemně ho pleskne po rameni.* Oou vykopli?To mě mrzí. *Nakrčí čelo a napije se vody.* Jo...ve Vancouveru chcípl pes... Teda... chápeš... *Zasměje se hned tomu,co z ní vypadlo.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Sun Mar 08, 2015 10:31 pm

*s pozvednutým obočím sleduje jak se Emm červená a kouše do rtu.Je tak perfektní a k nakousnutí doslova.*Co se stalo s tou Emmalyn co jsem znal dříve? Ta která si večírky užívala a vodu ani neznala.*Koukne na ni a nepřestává se stále usmívat.*Vodu pijí jen čoklíci.*Mrkne na ni se širokým úsměvem.*Já v ničem nelžu.Co řeknu to je pravda a ty by jsi to měla vědět.*Objedná si další ho panáka.*To ani nemusí.Jsem rád za to že mě vykopli.*Pokrčí rameny a máchne nad tím rukou.*No taky jsem ta málem chcípl.*Zachechtá se pobaveně.Kývne na to že ji chápe.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun Mar 08, 2015 10:39 pm

Jsem to pořád já,copak nevidíš?? *Roztáhne ruce a zasměje se nad tím.* Fajn,ale abych ti to dokázala,dám si ještě jednu.Jestli se mě ale snažíš opít,Trevisi,vyřídíme si to. *Pohrozí mu se smíchem a objedná si další vodku.Odhrne si ofinku z očí,ale hned vzápětí jí zase přepadne přes jedno oko.* Přestaňme narážet na ty psi... je to hrozný. *Zakryje si pusu,když se znovu rozesměje.* Jsem ráda,že jsi nechcípl a přijel jsi se na mě podívat... *Přizná mu se širokým úsměvem a znovu si odhrne ofinku z čela.Bezúpěšně.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Sun Mar 08, 2015 11:20 pm

No takhle to jsi ty, ale prostě už nejsi taková ehm pařmenka.*Najde pro ni snad to správné slovo oslovení.*Ne o to se teda nesnažím.*Zavrtí hlavou.Nesnaží se o to úmyslně, ale někde v povědomí to chce.Takhle se mu líbí víc, když se rozhodne pro pití.Natáhne se k ní v momentě, kdy ji zase ofinka padne přes oko a jemně ji ju z něj odhrne.Chvíli se na ni zadívá a pak nad jejími slovy se rozesměje.Odtáhne se od ni.*Je to vtipný jak si utahujeme vzájemně ze sebe.*Zachechtá se opět.*Než abych chcípl tak to raději vidím tebe.*Mrkne na ni a pak se podívá na její neposednou ofinku.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Sun Mar 08, 2015 11:31 pm

Já,že nejsem pařmenka?? Tak tos neviděl včera mojí one women party.... *Zasměje se při vzpomínce,jak vykalila celou lahev vodky.Možná proto jí bylo tak zle dnes.Pokrčí nad tím rameny a zadívá se na Trevise přimhouřenýma očima.* Jsi pořád stejne syčák,Treve... *Zakření se na něj a kopne do sebe dalšího panáka.* Dám si dalšího. *Mrkne na něj a objedná si další vodku.Sleduje ho,když jí odhrnuje ofinku z čela a dívá se na ní.* Co je? *Polkne při pohledu na jeho oči a zatřese hlavou.Začne se smát spolu s ním a pokrčí znovu rameny.* Psík k psíkovi.Hlavně,že z toho máme srandu,no. *Zasměje se.* Uuhmm... Stále stejný dobyvatel dívčích srdcí... Nebo kalhotek. *Zasměje se znovu a zvedne obočí,když sleduje tu její ofinku.Odhrne si jí z čela,načež jí stejně zase padne přes oko.Mávne nad tím rukou a zvedne dalšího panáka vodky.* Takže na co?
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Sun Mar 08, 2015 11:51 pm

Tak to je velká škoda že jsem tu party propásl.Z opakuješ ji?*Zeptá se a zeširoka se na ni zasměje.V očích se mu blýskne.Objedná si dalšího panáka, aby nebyl náhodou pozadu.*Já a syčák?*Zabodne si ukazovák do hrudi a pootevře pusu na oko šokovaně.Pak do sebe loupne toho panáka co k němu přistaví.*Já také.*Řekne hned co polkne alkohol a zasměje se.*Nic nic.Co by mělo být?*Pokrčí rameny.* Pravda, psík k psíkovi.Sranda musí být pořád.*Zasměje se opět.Střelí na ni pohledem hned jak řekne další větu.*Samozřejmě že srdcí.*I když vlastně i kalhotek, ale to nahlas neřekne ví že by se mu u Emm stoprocentně zavřely vrátka.*Em, na neposednou ofinku.*Přitaká k ní s úsměvem a lehce si přiťukne skleničkou s tou její.Koukne ji do očí a pak do sebe toho panáka opět na ex kopne.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 12:02 am

*Zvedne pobaveně obočí,podepře si bradu a zkousne si přemýšlivě ret.* Zopakovat párty? Já to nevím... Zítra se stěhuju z hotelu... a vlastně bychom mohli udělat rozlučku s mým hotelovým pokojem. *Mrkne na něj rošťácky.Je ráda,že teď není odkázaná na to,že tu zná jen Klause,ale má tu Trevise.Usměje se na něj sladce a zavrtí hlavou,když se ohradí proti tomu syčákovi.* Ale nic,nech to být. *Zasměje se a mávne rukou.* Ahhh jasně,samozřejmě... Jako bych nevěděla o čem se holky bavily v partě.Měl jsi každou.... *Zavrtí pohoršeně hlavou a zasměje se.* Ale já ti to nevyčítám,je to tvoje věc.Na ofinku. *Zasměje se lehce,pohodí hlavou,aby dostala vlasy z očí,podívá se do Trevisových očí a kopne do sebe svého panáka.* Tak dalšího. *Mrkne na něj a objedná si další vodku.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Mon Mar 09, 2015 1:02 am

Počkej, kam se stěhuješ?*Zeptá se s nakrčeným čelem.Vlastně doufal že se díky tomu že bydlí oba v hotelu dokáží zase více sblížit.*Jo rozlučka bude fajn.*Přikývne téměř bez úsměvu.Kývne na to že to má nechat být a dál to tedy neřeší.*Emmalyn, to bylo už dávno. Já se změnil jsem jinačí.Vážně.*No v určitým směru jí nelže.Vážně se trochu změnil, ale netuší zda to bylo zlepšení k lepšímu.*To je v pohodě.*Mávne nad tím rukou a usměje se.*Takhle se mi líbíš, kočko.*Zasměje se a objedná si taky dalšího panáka.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 1:17 am

Nooo... Jediný člověk,se kterým jsem se tady nějak sblížila mi nabídl bydlení u sebe.Než si najdu něco svého.Fůůů,pecka by byla,kdybychom měli nějaký společný dům. *Usměje se na Trevise zeširoka a při vzpomínce na Klause jí nevědomky blýskne v očích.* Ummm...počkej,něco ti chybí... *Zamračí se,když jí kývne na rozlučku bez úsměvu a roztáhne mu tvář do úsměvu rukama.Zeširoka se usměje a cvrnkne ho do nosu.* Dávno?Je to pár let,Treve... navíc před rokem jsem mluvila s Lindou...Prý se v partě objevila nová slečna a tys jí musel hned dostat do postele.Kdo by taky odolal sladkému Trevisovi.No skoro nikdo. *Pokrčí rameny a mrkne na něj při slově skoro.Ona mu narozdíl od jiných odolala pokaždé,i když občas dost těžko.* Takhle se ti líbím a jinak ne?takže se musíš opít,abych se ti líbila?Nevím,jestli bych se teď neměla do krve urazit..... *Nakrčí se smíchem nos a zadívá se na něj,než do sebe kopne další skleničku.*


Naposledy upravil Emmalyn Cohan dne Mon Mar 09, 2015 1:41 am, celkově upraveno 1 krát
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 1:34 am

*Dojde po chvíli do Grillu, jelikož nebyl od něj tak daleko a usadí se k jednomu z volných stolů, kde počká na Anu.Porozhlédne se kolem sebe po lidech a u baru uvidí tu vlčici.Nakrčí čelo, ale nechce teď nic řešit.Stále sleduje Emmu s tím klukem.Nevypadá to moc dobře že by ji na Klausovi záleželo tak jak říkala Ana.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Trevis Malarkey Mon Mar 09, 2015 1:49 am

Aha tak to jo.No tak přeji ti s ním příjemné soužití.*Mrkne na ni s úsměvem.*No to si piš, že by to byla pecka.*Zasměje se.Vidí to její zablýsknutí v očích.*Mě něco chybí?*Pozvedne překvapeně obočí.No vlastně mu bude chybět od teď ona.Usměje se, když se dotkne jeho tváří a následně ho cvrnkne do nosu.Zbožňuje ji a nedokáže si ji představit že bude šťastná s někým jiným.*Před rokem to je pro mě už dávno.*Pokrčí rameny.Jak zmíní Lindu tak protočí oči je mu jasný co jí všechno nakecala.*Myslel jsem si že mi to s ní vydrží déle, ale bohužel.Mé srdce bije pro jinou.*Poslední větu řekne až skoro neslyšitelně.Využije pak toho, když zmíní že mu nikdo nemůže odolat a schválně jestli odolá ona.*A co ty odolala by jsi?*Zeptá se ji sladce a zblízka ji koukne do obličeje.Potom kolem něj někdo prochází a poleje ho vodou.Jak se mu začne omlouvat tak jen mávne rukou a neřeší to normálně by mu dal, ale přes hubu.Stáhne ze sebe to mokré tričko a ukáže tak světu svoje vypracované tělo.Pak pohledem střelí po Emm.*Ne tak jsem to nemyslel.Blbě jsi mě pochopila.Myslel jsem že se mi líbíš takhle, když se toho nebojíš a piješ ať se děje co se děje.*Hned to začne vysvětlovat.*
Trevis Malarkey
Trevis Malarkey

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 1:49 am

*Dojde do Grillu tak rychle,aby na ní Maddox nemusel nijak dlouho čekat.Po cestě se ještě musí zeptat kam přesně má jít.Když bar najde,vleze do něj a rozhlédne se okolo,aby viděla Maddoxe,jestli už tam je.Ve chvilce ho zahlédne u stolku,tak se zeširoka usměje.Vážně ho dlouho neviděla.Pohodí vlasy a hned se k němu rozejde.* Ahoj Maddoxi,ráda tě vidím. *Pozdraví ho milounce,když k němu dojde a podá mu ruku.Bojí se,že objetí by on neustál.Sedne si naproti němu a objedná si zatím sklenici vody.Vyhrne si rukávy u sáčka a nakloní hlavu k rameni.* Vůbec ses nezměnil,Madde,jak to děláš? *Usměje se zeširoka.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Maddox Mon Mar 09, 2015 1:53 am

*Koukne ke dveřím, když se otevřou.Mávne na Anu, která se v nich vynořila.Usměje se potom co k němu dojde.*Ahoj Anastasie.*Pozdraví ji o něco mile a koukne se na ni.Prohlédne si ji.Natáhne k ní ruku a potřese si s tou její.Ana byla vždycky krásná a skvělá, akorát on měl strach se s ní nějak více sblížit.* Nezměnil?*Zopakuje udiveně.*No vlastně máš pravdu neměním se.Za to ty jsi se změnila.*Myslí to v dobrém že se ona změnila.Nikdy by proti ní nic neměl.* Omlouvám se ti ještě jednou že jsem ti neřekl přesně co je zač Niklaus.*Omluví se ji.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 09, 2015 2:00 am

No on o mě nestojí tak,jak ty si myslíš,Trevisi... Je to vyloženě jen výpomoc,abych nemusela být v hotelu víš? *Nemůže mu hned vysvětlovat,že z ní Klaus chtěl udělat hybrida a pak to bůh ví proč odvolal.Povzdychne si nad tím a prohrábne si vlasy.Po tolika letech se odevzdala nějakému muži a ten jí dost jasně dal najevo,že jí nechce.Usměje se na něj,když jí vysvětluje to,co jí tlumočila Linda úplně jinak a zavrtí hlavou.Sice pochytí něco z jeho šepotu,ale než se ho stihne zeptat,co říkal,zeptá se jí on.Otevře pusu a chvilku na něj kouká,jak jí sleduje zblízka obličej.Dívá se mu do očí a občas jí pohled cukne na jeho rty.Hned se ale zakousne do rtu a protočí oči.* Trevisi zkoušíš na mě ty stejné finty,jako na každou a zapomínáš,že jsem u tvého balení roštěnek několikrát byla. *Snaží se to zahrát do autu a když ho pak někdo polije vodou,zalape po dechu.Už by chtěla tomu někomu vyčinit,že nedává pozor,když si Trevis prostě sundá tričko a celý Grill utichne při pohledu na jeho tělo.Chvilku na něj oněměle zírá a pak sklopí pohled,červená až za ušima.* Trevisi.... *Polkne a zapíchne oči do země* Chápu,chápu.... Nech to být. *Zvedne k němu oči a znovu nechá pohled na jeho těle o něco déle.Kopne do sebe dalšího panáka.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Anastasia Clark Mon Mar 09, 2015 2:08 am

*Hlavu hned srovná když jí Maddox odpovídá a stále se na něj usmívá jako sluníčko.* Ani trošku ses nezměnil.Taky nemáš žádný vrásky.... Nestárneš.Já jsem se změnila? No to ne,snad jen mi přibylo pár tetování. *Zasměje se a mávne rukou.Je zvyklá na to,že Maddox moc nemluví a když,tak odtažitě.Nebere to u něj nijak špatně,prostě je takový.Poděkuje za vodu,kterou jí donesou.* To je v pořádku,nemusíš se mi omlouvat,nakonec jsme se domluvili.Dokonce jsem mu vyrobila na zeď magický spínač,pro případ,že nebude mít u sebe mobil.Víš takové to okýnko,které stiskneš a propojí se s tvým mobilem.Mnohem větší starost mi dělá ta jeho slečna.Tedy... špatně.S tou dívkou,kterou nezná,není jeho nic,ale čeká jeho dítě.To mi pořád leží v hlavě.Hlavně ten fakt,že Madde,ta dívka nemá moc velké šance na to,aby to těhotenství přežila.A první příznaky přijdou do pár dní.Je to mnohem rychlejší,než jsem myslela.Dnes jsem ležela celé odpoledne v knihách.Tady mám vypsané poznámky včetně ochrany.Ale bojím se.Jestli se nám to vymkne,Emma nepřežije. *Podívá se na něj vážně.Pootočí se po humbuku kolem baru a vidí nějakého klučíka bez trička.Lhostejně otočí hlavu zpátky na Maddoxe a nijak si Trevise neprohlíží.Jako jediná z baru.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Mystic Grill  - Stránka 41 Empty Re: Mystic Grill

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 41 z 43 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru