TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Rose a Trevora

+5
Klaus Mikaelson
Mason Lockwood
Enzo
Rose Salvatore
Damon Salvatore
9 posters

Strana 1 z 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 10:21 pm

Co bych tam měl dávat?*Pozvedne obočí a lokne si kafe.Usměje se,když mu lívance pochválí.*Jsem rád,že ti chutnají.*Vydechne a sleduje jí.Nepřestává se usmívat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 10:41 pm

*Dojí ten jeden lívanec a pokrčí rameny.* Něco na uklidnění nebo něco,po čem usnu jako dřevo,abyste mě měli z krku a nevyváděla bych. *Zatváří se jako andílek a zapije lívanec kávou.Usměje se a koukne mu do očí.* Konečně se usmíváš... *Podotkne a spolkne samotnou jahodu.Pak si pokape jeden lívanec medem,kousne si a natáhne se rukou přes bar k Damonovi.* Kousni si. *Přistrčí mu lívanec k puse a koukne na něj zblízka.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 27, 2014 11:04 pm

Já k tomu nemám důvod.Nepotřebuju dávat někomu něco na uklidnění do jídla*Znovu si lokne kafe.Zavrtí hlavou,když k němu natáhne ruku s lívancem.*Opravdu nechci Rose...a není to proto,že jsem tam něco dal*Dodá.*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 27, 2014 11:17 pm

Jsi unavenej? *Koukne na něj a vyleze na bar úplně,přeleze ho,sedne si na kraj na straně Damona a spustí z něj nohy.Dojí ten lívanec a otočí se pro hrnek.Napije se kávy a sní jeden lívanec samotný,zají ho jahodou.* Budu tlustá,jestli to sním celý sama. *Svraští obočí a pousměje se.Znovu to spláchne kávou a odloží hrnek.* Damone,spal jsi vůbec?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Oct 28, 2014 1:04 am

Unavenej?Trochu*Koukne na ní,jak přelejzá ten bar a napije se.Pousměje se,když řekne,že bude tlustá.*Nebudeš. *Zavrtí hlavou a dopije to kafe.Hrnek položí vedle sebe.*Jop,spal jsem...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Oct 28, 2014 1:44 am

A spal jsi dost? Protože energií zrovna nesršíš.Chceš si jít lehnout,zlato? *Dopije kafe,slupne ještě jeden lívanec s jahodou a šlehačkou a koukne na něj.* Já nikam nepůjdu,slibuju. *Podívá se na něj vážně a přitáhne si jedno koleno pod bradu.Opře se o něj a koukne mu do očí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Oct 28, 2014 12:30 pm

Nechce se mi spát.Jsem v pohodě*usměje se nahraně*Dneska máme nabytí den.Dobře,ne hned teď,ale brzy jop,takže...*koukne jí do očí*žádné spaní...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Oct 28, 2014 3:46 pm

*Když se hraně usměje, zamračí se a seskočí z baru.* Oukej. *Vyhne se jeho očím a obejde bar. Sklidí jejich hrnečky do dřezu a uklidí lívance, jahody i šlehačku do lednice.Med odsune na linku a umyje ty hrnečky. Když jí padne zrak na tu sporýšovou vodu, ohrne nos a celou jí vylije do odpadu.Pak zase sáhne do lednice a vyndá z přihrádky dvě krevní konzervy.Jednu šoupne Damonovi a druhou si nalije do hrnku.Sedne si naproti Damonovi a začne pít.* Co máš v plánu? Podle všeho ti leží v žaludku Klaus a dokud ti bude ležet v žaludku tak z tebe pořádný úsměv nevymámím. Takžéé.. *Začne si pohrávat se zbytkem krve ve skleničce.* Co tedy?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Oct 28, 2014 10:43 pm

Já mám naplánované tvé narozeniny...A Klause neřeš,já jen přemýšlím jak se ho zbavit,ale zatím toho moc nemám *vydechne a pokrčí rameny* Nekažme si den Klausem *pousměje se* dojdu se převléct a pak se pro tebe stavîm *políbí jí,konzervv nechá a odejde z domu.Odejde do penzionu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Oct 28, 2014 10:58 pm

*Nadechne se,že mu něco odpoví,ale nemá co,takže nechá pusu sklapnout,přikývne a opětuje mu polibek.Sleduje ho,jak odchází a když uslyší klapnout dveře,sbalí konzervu do lednice a dojde si napustit vanu.Potom,co se vykoupe se zabalí do županu a dojde si vybrat do skříně nějaké oblečení.Vytáhne si odtud světlounké úzké džiny,bílé tílko a položí to na postel.Vysuší si vlasy ručníkem a uklidí ten nepořádek dole.Pak,když má vlasy trošku suché si je dosuší fénem a vyžehlí,takže jí sahají skoro do pasu.Jemně se nalíčí a obleče se do připraveného oblečení.Sedne si do křesla,zapne muziku z mobilu a začne si číst.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Oct 29, 2014 1:03 am

*Nelíbí se jí,že se Damon vydal sám do Penzionu,kde se může kdykoliv objevit Klaus.Hodí si přes tílko koženou bundu,sahne pro klíče,mobil a vyjde z domu,skočí do auta a vyrazí k Penzionu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Oct 29, 2014 7:09 am

*Když přijede domů z Penzionu, pohrává jí na rtech úsměv. Věří Damonovi, že je pro něj přednější ona než Katherine. Vejde do domu a vyběhne po schodech nahoru, kde se ponoří do skříně a hledá nějaké speciální oblečení. Nakonec vytáhne krátké, upnuté černé šatičky -> Dům Rose a Trevora  Kratke-cipkovane-saty a připraví si koženou bundičku do pasu. Zajde se upravit do koupelny. Přemýšlí nad tím, jestli si svázat ty dlouhé vlasy a nakonec je jen pročeše a nechá je splývat po zádech k pasu. Usměje se na sebe do zrcadla a obtáhne si rty leskem. Pohodí vlasy a odcupitá ze schodů do kuchyně, kde se posadí k baru, vytáhne z lednice lívance od Damona, jahody a nají se. Celou dobu zasněně kouká na protější stěnu. Zapne si rádio a začne si zpívat a tančit po kuchyni.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 29, 2014 7:00 pm

*Cestou k Rose se stavil v nákupním centru a koupil jí k narozeninám plyšáka -> Dům Rose a Trevora  Medved0 . Došel s tím velkým hovadem až k jejímu domu, posadil ho vedle dveří na verandu a zaťukal.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Oct 29, 2014 7:05 pm

*Když slyší zaklepání, má radost, že pro ní přišel Damon, ztlumí rádio, upraví si rozcuchané vlasy, kterýi pohazovala při tanci na Poison a doběhne ke dveřím. Otevře je a když v nich uvidí Enza, úsměv jí lehce klesne. Udržuje ho ale alespoň mírně.* Čau... tebe jsem nečekala. *Pousměje se a pozve ho dál tím, že odstoupí kus ode dveří.* Co se děje? Nějakej průser? *Zvedne obočí. Hlavně ať se tu zas nepoflakuje Klaus.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 29, 2014 7:09 pm

*Koukne na ní, když mu otevře a usměje se.sjede jí od hlavy až k patě a nemůže jí poznat.* Žádnej průser. Přišel jsem ti popřát. *Vezme zpoza dveří medvěda a práskne jí ho do náruče.* Vypadáš dobře. Něco se chystáš? *Zvedne obočí, vejde dovnitř a dá jí pusu na tvář.* Všechno nej, kočko. *Mrkne na ní a rozhlédne se po stěnách v obýváku. Pootevře pusu a zavrtí hlavou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Oct 29, 2014 7:14 pm

*Vydechne, když jí vrazí do rukou obřího medvěda a šokovaně na něj koukne.* Teda.... já.... *Usměje se, když jí dá pusu na tvář.* Díky. Ne nechystá. Ale čekám na Damona. Tak jsem chtěla vypadat hezky. Díky ještě jednou. *Začervená se a pohodí vlasy. Prohlédne si medvěda a usměje se.* Páni.... ten je, velkej. *Zasměje se, když ho sotva unese.* Dáš si něco? Čaj, kafe, whiskey. *Vyrazí automaticky do kuchyně a posadí medvěda na barovou stoličku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 29, 2014 7:20 pm

Jóóó na Damona. Romantika. *Uchechtne se a zavrtí hlavou. Cvrnkne jí do nosu, když se začne červenat.* Není zač. Takovejhle věk se musí oslavit. *Zazubí se a přikývne.* Je skoro větší než ty. *Zachechtá se a následuje jí do kuchyně.* Dám si whiskey,jestli nebudu moc obtěžovat. *Mrkne na ní a sedne si k baru naproti medvědovi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Oct 29, 2014 7:22 pm

Žádná romantika, ty hloupej... Jen za mnou má přijít. *Zavrtí se smíchem hlavou a rozesměje se víc, když jí řekne, že ten plyšák je větší než ona.* Né, aspoň mi to čekání na Damona rychleji uteče a nebudu nervní. *zasměje se a podá mu skleničku a lahev whiskey. Sedne si na barovku vedle medvěda a usměje se.* Kde máš Lexi?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 29, 2014 7:26 pm

*Uchechtne se, když se brání romantice a vezme si od ní skleničku s whiskey.* Lexi napravuje Stefana. U toho být nemusím. Tak jsem se rozhodl, že tě půjdu prudit a popřeju ti. Ber to jako dárek od nás obou. *Mrkne na ní a napije se whiskey.* Fakt pěkný šaty. *Uchechtne se.* A ty dlouhý vlasy ti slušej. *Zašklebí se a znovu se napije.* Tys nám včera dala... Měla jsi jí jak pes boudu, co?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Oct 29, 2014 7:32 pm

Ach tak... Tak snad se jí to povede. *Podotkne na poznámku o napravování Stefanovi a přimhouří oči, když jí lichotí.* Dík... Chtěla jsem je ostříhat, ale nakonec jsem si je nechala. *Vezme do ruky pramínek vlasů a studuje ho chvíli.* Uuuhhmm... Jo, včera jsem to krapet přepískla. Díky za záchranu. Asi bych někde venku umrzla. *Zasměje se a nalije si z lednice džus.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 29, 2014 7:34 pm

Nestříhej to, je to super. *Kývne na ní a pak se rozesměje.* No pokud vím, našel tě Damon. My všude nacházeli jenom vzkazy. *Zasměje se.* Jsi praštěná. Lítat po městě a nechávat vzkazy, kde se pohybuješ. *Zavrtí hlavou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Oct 29, 2014 7:37 pm

Damon přesně věděl, kde hledat. *Usměje se tajemně a napije se džusu.* No dovol? Nejsem praštěná. Jen jsem měla dlouhou chvíli a jelikož jste mě tu zase všichni nechali samotnou, musela jsem vás trochu pozlobit. *Zasměje se.* Ale je fakt, že ty vzkazy byly trochu moc. Navíc jsem dala výpověď v práci a jsem tam jen na částečný úvazek, takže na výpomoc. Ani jsem to nestihla říct Damonovi. Bylo to nějaký divoký.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 29, 2014 7:43 pm

To vím. Lexi se na tebe byla ptát v Grillu, tak jí to tam řekli. Aspoň budeš mít víc volna... A co dnes chystáš? Bude párty, nebo něco takovýho? Povídeeej. *Zadívá se na ní a zazubí se.* Jsem pro každou špatnost.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Oct 29, 2014 7:47 pm

*Zavrtí hlavou a zasměje se.* Žádná párty nebude.... Chci si užít den s Damonem, pokud to bude možný. Nic víc. *Pousměje se a nadechne se.* Jo, jsem ráda, že tam nebudu muset každý den. *Koukne na něj.* To vím, že jsi pro každou špatnost, ale zklamu tě.... musíš si najít někde jinde, nějakou jinou.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Wed Oct 29, 2014 7:59 pm

Achjo, škoda. Něco ti uspořádáme v Grillu. Ožereme se jako dogy. *Uchechtne se a lokne si whiskey.* Neměla bys bejt jenom s Damonem, aby tě neomrzel. *Zachechtá se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru