TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letiště/Airport

+6
Maddox
Rose Salvatore
Elena Gilbert
Lexi Branson
Enzo
Admin
10 posters

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Letiště/Airport Empty Letiště/Airport

Příspěvek pro Admin Wed Dec 03, 2014 3:27 pm

Letiště/Airport CZ_Praha_Cestovani_Letiste_Ruzyne-8
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 4:41 pm

*Dojede s Lexi na letiště a vyndá jejich zavazadla z taxíku. Nějakým způsobem propašuje i chladničku s krví baz toho, aby jí otvírali a zajímali se a když nastupují do letadla, navolí na mobilu režim Letadlo. Usměje se na Lexi a zaleze si do první třídy. Nechá jí vstoupit do jejich soukromého ''hnízdečka'' jako první a spokojeně za ní vejde. Usadí se a připoutá.* Tak na Egypt. *Zazubí se zeširoka a když jim letuška nabídne šampaňské, hned jim nechá naít do skleniček. Pozvedne svou skleničku a usměje se na Lexi.* Pryč od problémů. *Mrkne na ní a podívá se na hodiny. Je ještě brzy jí přát k narozeninám, ale po přistání to hned udělá.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 5:03 pm

*Dostane se s Enzem přes kontrol, nastoupí též do letadla a vejde do první třídy a do jejich "hnízdečka". Usměje se na Enza.* Ahh, první třída. *Zasměje se úlevně a usadí se. Shodí bundu ze sebe a připoutá se.* Na Egypt. *Mrkne na něj s úsměvem. Vezme si tu skleničku a pozvedne ji.* Ano... Konečně. *Přikývne se spokojeným výrazem na tváři. Upije ze sklenky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 5:41 pm

Jsem rád, že se tak spokojeně usmíváš. *Mrkne po očku na mobil a spokojeně se zazubí.* Všechno nejlepší k narozeninám, lásko. *Nakloní se k ní a něžně jí políbí.* Koupím ti velblouda. *Uchechtne se, když se oddálí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 6:10 pm

No to protože už nejsme v tom podivném městečku. *Pokrčí rameny s úsměvem. Nakrčí čelo, když jí začne přát, protože přes všechny ty problémy na svoje narozeniny zapomněla.* O děkuju, zlato. *Uculí se a polibek mu něžně opětuje.* Neee, já ho nechci o je moc velkej... *Zavrtí trochu hlavou a rozesměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 6:14 pm

Nechceš??? Tak co bys chtěla? A neříkej že pyramidu!! *Uchechtne se a napije se šampaňského. Je rád, že jsou na cestě pryč z města a doufá, že tam Oliver nezpůsobí problémy. Možná měl ostatní varovat. Mávne nad tím rukou.* Už se těším na sfingy. Budeme chodit po hrobkách faraonů.... A už vím, co ti koupím... Přřivezeme se do Mystic Falls palmičku. *Zazubí se nad tím nápadem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 6:22 pm

Ne, však by mě ten velbloud dřív zašlápl...Joo, pyramidu... ne dělám si srandu. *Zasměje se tomu.* Nechci nic, mě stačí že mám tebe. *Uculí se na něj roztomile.* Jo už se taky těší, ale těším se i na moře... Já nic nechci... Palmičku, super a já si dovezu želvičku... *Přikývne a rozesměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 6:25 pm

A já mám tebe... *Oplatí jí úsměv a obejme jí kolem ramen..* Aaaach koupání v moři. To bude něco... Válení se v písku na pláži. *Zasní se a opře se do sedadla.* Palmičku a želvičku. *Zachechtá se.* No super... Kup si takovou tu, jak žije stovky let. To bude prdel, jak naroste a budeme jí venčit po MF na vodítku. *Začne se smát až mu tečou slzy při té představě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 6:48 pm

*usměje se na něj a pohladí ho po ruce, když jí obejme kolem ramen.* Aaa písek... *Usměje se a vžije se do toho.* Jo to bude.... *Přikýne s úsměvem.* Už, aby jsme tam byli. *Dodá stále s úsměvem na rtech.* Noo, jasný na vodítku. *Rozesměje se a zakryje si rukou obličej, má z toho dost. Po chvíli se uklidní trochu, že zvládne zase mluvit.* Já chtěla ale tu malou takovou ťuťu mazlící... *Udělá roztomilej ksichtík.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 7:06 pm

*Sleduje jí,jak se směje a spokojeně se žulí.Je rád, že se baví.Koukne na ní s pozvednutým obočím a zakření se. Takovou tu ťuťu mazlící? *Vyprskne smíchy a zavrtí hlavou.* Tak takový neznám.... Páč želvy se nemazlí. *Uchechtne se.* Na to jsou medvědi. *Rozpaží ruce jako grizzly a s řevem jí obejme.* Mám tě v tlapách. *Zasměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 7:14 pm

Jo... *Přikývne s úsměvem. Pak pozvedne obočí, když vyprskne smíchy. Přimhouří pohled a pak se taky zasměje.* Já vím že se nemazlí, ale já se s ní budu mazlit... *Zaculí se.* Medvědi na mazlení? *Pozvedne obočí.* Však ti jsou zlý, nemají rádi lidi... *Když začne řvát a obejme jí tak je chvíli v šoku a pak se tomu musí smát.* Tak doufám že mě nespapáš.... *Řekne s úsměvem a zůstane zmáčklá v jeho objetí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 7:26 pm

Jooo tak ty se s ní budeš mazlit. Super. *Zasměje se.* To bude ta želva nadšená. *Zašklebí se a když řekne, že jsou medvědi zlý, zvedne obočí.* Pomluvy!! *Zvolá dotčeně a zachechtá se tomu.* Proč tě nesmím papat? *Mrkne na ní a zakousne se jí jemně do ramene.* mmmmm ne nespapám.... *Zavrtí hlavou se smíchem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 7:37 pm

Jo buduuu. *Přikývne se smíchem a oči má rozzářené.* Bude moc nadšená.. *Povyplázne jazyk na něj. zasměje se tomu jak dotčeně zavolá.* Protože nejsem k jídlu a navíc nechutnala bych ti... *Zasměje se a pokrčí rameny. Koukne na něj, když jí se jí zakousne do ramene.* Ooo, to jsi hodnej. *Zaculí se a dá mu pusu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 7:41 pm

Holky se nežerou. Maj málo masa. *Zasměje se tomu a pustí jí ze sevření. Se smíchem se opře do opěradla a koukne na jídlo, co mají v nabídce.* Mám hlad... Dám si asi nakládaný želvičky. *Uchechtne se a uhne před ránou, kterou určitě schytá.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 9:02 pm

Málo masa ? *Nakrčí čelo. když jí pustí tak si začne tahat kůži na ruce a "zjišťuje" jestli to je pravda. směje se u toho. když však zmíní že si dá želvičky tak tu ruku pustí a vražedně na něj koukne, trochu jí ale cukají koutky. Chce mu jednu vrazit do žeber, ale má štěstí že se uhnul.* Já ti dám želvičky! Já se pro tebe natáhnu a zmlátím tě.... *Řekne vážně, ale nevydrží to a rozesměje se.* Jestli mi sníš pak tu ťuťu želvičku tak tě za to sežeru.... *Řekne výhružně, ale opět se tomu směje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 9:10 pm

*Musí se smát tomu, jak se po něm ohnala.* No nééé tak žádný želvičky. *Chechtá se a drží se za břicho.* Neboj tvojí bych nesežral... Jedna je málo a akorát by mi spustila žravou. *Pořád se chláme a otírá si uslzené oči.* Božéééé ty bys mě sežrala?? Ale já jsem tuhej a tučnej ke všemu!! Nechutnal bych ti! *Řeže se smíchy a snaží se uklidnit.* Fajn, fajn... Dost srandiček. Nic si nedám prozatím. *Odfoukne si a konečně se trochu uklidní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Dec 03, 2014 9:44 pm

No si myslím, na žádnou ani nekoukneš. *Přimhouří oči a kouká na něj jak se chechtá.* Máš štěstí... Pff... Svoji ťuťu budu před tebou schovávat, raději... *Zasměje se nad jeho slovy o tom že je tučnej a tuhej.* Jooo! Já bych to nějak přežila pro jednou, to se neboj mě neodradíš. *Zasměje se. Zavrtí hlavou nad tím jak se řeže smíchy.* Já to myslím vážně frajere... *ukáže na něj a usměje se mile.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 03, 2014 9:49 pm

Když budu mít hlad, nic přede mnou neschováš. *Zasměje se.* Ale neee bylo by ti špatně z takovýho tuhýho masa a ještě ke všemu ten tuk... Fuj. *Zazubí se a když konečně ohlásí, že přistávají, vesele na ní mrkne.* Tak jdeme....Frajerko. *Zazubí se, vezme jí za ruku a když přistanou, vyjde s ní z letadla najít jejich zavazadla a přestěhovat se do hotelu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 13, 2014 7:04 pm

Tak to doufáme ve stejnou věc....Ale záchranná četa je na cestě,dlouho mít depky nebude.... *Odpoví jí už v taxíku a když vystoupí na letišti,zaplatí za cestu a vyndá kufry.Zopakuje postup jako při letu sem a dojde za Lexi.* Já vím,že jsi zklamaná,lásko,ale vynahradíme si to při líbánkách....slibuju.... *Políbí jí.* A jinak máš pravdu....oni jsou schopný se dostat do průseru i zamčený.... *Zasměje se,doběhne něco nakoupit do shopu,aby to Lexi neviděla a nastoupí do letadla.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 13, 2014 7:13 pm

No to nebude, o to se osobně postarám.. *Mrkne na něj s úsměvem. Dojde s ním na letiště.* A myslíš že nějaký líbanky budou ? *Pozvedne trochu jedno obočí. Určitě to někdo zase jim podělá. Polibek mu opětuje.*Jsou horší než malý děcka.. *Pousměje se. Nastoupí do letadla, které po chvíli vzlítne.* Vzhůru do problémů... *Podotkne tišeji.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 13, 2014 7:25 pm

Budou.....o to se postarám...Věř mi.... *Usměje se a stiskne jí ruku.* Jsou....Ale je to rodina.... *Pokrčí rameny.Je mu Líto,že jim zkazil dovolenou,ale kámošovi pomoct musí.Když se odlepí od země,pohladí jí po rameni.* Promiň.... *Dodá smutně a opře si hlavu o opěrku,takže cestu domů proklimbá.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Dec 13, 2014 8:06 pm

dobře... Věřím ti vždycky. *Mrkne na něj a usměje se.*Jo, rodina na prvním místě.*Přikývne mu na to.*neomlouvej se, nemůžeš za to. *Koukne na něj. Vidí jak klimbá tak se nad tím jen usměje. Jelikož nemá svůj mobil tak si opatrně vytáhne Enzův a začne si na něm hrát. Trochu mu tam upravila zvonění a tak.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Sat Dec 13, 2014 9:25 pm

Přesně tak... Rodina na prvním místě. *Stihne jí říct předtím, než zabere.Probudí ho drcnutí o přistávácí plošinu, když dorazí domů.Zvedne hlavu a koukne na Lexi rozespale.* Hééééj!! Můj mobil. *Zívne, zasměje se a vezme si ho od ní.* Doufám, že jsi nerozesílala sprostý SMSky. *Uchechtne se a vystoupí s ní z letadla.* Takže.... Nejdřív si dáme věci domů... A pak kouknem po Damonovi. Navrhuju Penzion. *Zašklebí se, když vyjdou z haly i se zavazadly.Potřeboval by jí dát ''dáreček''.Zavolá taxík a když přijede, naskládá do něj kufry a nenápadně i to, co koupil a nechá je odvézt k domu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 02, 2015 6:02 pm

*na letišti nastoupí a fííí za Stefanem*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 03, 2015 11:36 pm

*Nechá se s Lexi odvézt na letiště a zaplatí za tágo.Zazubí se na ní a zamluví jim hned letenky.* Nebo bychom si měli všichni vzít trochu z Rose... *Pokrčí rameny s úsměvem a za chvilku hlásí jejich let.* Ty bláho to byl fofr... to ještě stihnem zpátky s malíčkem v nose. *Uchechtne se a vydá se do fronty pro cestující.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Letiště/Airport Empty Re: Letiště/Airport

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru