TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+6
Katherine Pierce
Enzo
Lexi Branson
Damon Salvatore
Rose Salvatore
Jessica Bradley
10 posters

Strana 28 z 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 02, 2015 11:37 pm

Fajn...Jen jsem chtěla,abys věděl,že mě to mrzí...*Usměje se na něj.*Každý to má jinak.Nevím,jaká je,ale nemůžeme to posuzovat podle ostatních.Jen je jasné,že je rozhozená a rozhoduje se,co je pro ní lepší....Neboj se,nějak to zvládneme a nepřijdeš o ní.*Slíbí mu.*Udělám co bude v mých silách...*Usměje se zeširoka nad tím,že mu může pomoct.Lehce ho pohladí po paži za ta slova o tom,že je rád,že je tady a následuje ho do schodů za Elenou.Koukne na něj,když otvírá dveře do nějaké ložnice a přejde až za ním.*S dovolením...*Odstrčí ho malinko a vklouzne do pokoje.Jen co zahlédne Elenu,začne k ní vysílat klid,aby nezačala vyšilovat.Celá atmosféra v pokoji se mávnutím proutku změní,takže ten klid by měl začít pociťovat i Stefan.*Ahoj....Já jsem Katie...Jsem čarodějka....*Představí se Eleně hned,jak si jí všimne a usměje se na ní.Celou dobu mluví klidně a tak,aby se jí její slova dostala do mozku a do duše.*Nemusíš se bát,jsi v dobrých rukách...Teď musíš být silná....*Dojde až k ní a klekne si vedle postele.*Pomůžu ti....*Použije znovu svůj odzbrojující,uklidňující úsměv.*Inu...Rozhodnutí je na tobě...Pakliže si nedáš krev,Eleno...Zemřeš.Když si ji dáš,bude z tebe upír.Máš ale kolem sebe lidi,kteří ti pomůžou to zvládnout...*Vyhrne si rukáv od svetru a nabídne jí svoje zápěstí.*Rozhodni se sama.*Promluví jí až do duše.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat May 02, 2015 11:45 pm

*Slyšela,že se Stefan dole s někým baví,ale nerozuměla jim ani slovo.Slyší toho teď tolik a je z toho tak zmatená.Kryje si uši dlaněmi a jen se modlí,aby to brzy přestalo.Zaslechne Stefana znovu ještě dřív,než vejde do místnosti.Koukne na něj a zvedne se v posteli do sedu.*Stefane....*Zašeptá.Chce mu říct,že nechce umřít,že není připravená,když se za jeho zády objeví ta dívka.Přijde jí povědomá.Pootevře rty,když se jí představí,celá se zachvěje.Cítí její krev.Už zase.Zase na ní jde ten strašný hlad.Vmžiku na ní ale začne působit klid,který vyslala do celého pokoje a hlavně k ní.Sleduje jí,jako by byla přízrak,s očima otevřenýma dokořán.*Já....*Špitne,když si k ní klekne.Zvedne na moment oči ke Stefanovi.Tolik se toho všeho bojí,ale rázem je jakoby všechno pryč.Cítí se tak vyrovnaná.*Já nechci umřít....*Zavrtí hlavou znovu s pohledem na Katie.Koukne na její odhalené zápěstí.Zadívá se na žíly,které jí lákají,ale zase střelí očima po Stefanovi.Bojí se.*Já mám strach....*Koukne na Katie.Zavře oči,po tom,co ucítí její slova v nitru srdce.Připadá si jako v hluboké meditaci.Hned si představí život upíra.Bude mít Stefana.Bude žít navěky.Ale co když zabije?Chvilku přemítá se zavřenýma očima a když je znovu otevře,je rozhodnutá.Mlčky vezme Katienu ruku a změní se jí obličej.Hned se jí zakousne do zápěstí a začne hltat její krev.Teď už není cesty zpět.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun May 03, 2015 12:00 am

Já vím,každý to prožívá jinak*Kývne.Pousměje se lehce,když ho pohladí po paži.Když ho pak nahoře odstrčí,udělá pár kroků dozadu a je připraven odejít a nechat Katie pracovat,takže se ložnici vyhýbá.Vydechne a uleví se mu,když vysloví ta slova,které si tolik přál slyšet.Usměje se na ní,když se na něho znovu a naposledy podívá jako člověk.Jakmile začne z Katie pít krev,otočí se a rozejde se po schodech dolu.Teď už nechá všechno na Katie.Je čarodějnice,poradí si.Sedne si na třetí schod od zdola a vyndá mobil z kapsy.Napíše Rose zprávu*
kód:
Elena se napila.Děkuji ještě jednou za to číslo.Měj se
*Odešle zprávu a mobil uklidí zpět do kapsy.Je tak rád,že se Elena nerozhodla zemřít*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 03, 2015 12:05 am

*Přikývne na Elenina slova a dál jí konejší skrz uklidňující auru,rozprostírající se po pokoji.Usměje se na ní povzbudivě,když se podívá na Stefana s tím,že nechce umřít a že má strach.Chápe jí.Oddychne si,když jí to vyjde a ona se zakousne do jejího zápěstí.Samozřejmě jí to bolí,ale kdyby si dovolila vykřiknout,bude mít Elena výčitky,že ublížila.Proto zatne zuby a pevně semkne rty,aby jí neunikl ze rtů ani hlásek.Nechá Elenu pít a když jí přijde,že se napila dost,trochu pohne rukou.*To stačí,Eleno... Napila ses... Už dost....*Vydechne přes tu bolest,kterou jí to způsobuje.Doufá,že je Elena natolik silná,že přestane pít a ona nebude muset používat čáry.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Elena Gilbert Sun May 03, 2015 12:11 am

*Cítí se jako omámená tou chutí krve,proto jí hltá,aniž by si uvědomovala,že někomu ubližuje.Vytrhne jí Katienin hlas.Nejdřív bojuje s tím,že se nenapila dost,ale hned potom si přikáže a od jejího zápěstí se odtrhne.Odsune její ruku a otře si rty od krve.*Omlouvám se já... Mrzí mě to... Jsi... Jsi v pořádku?*Podívá se na Katie provinile.Pořád cítí tu krev z její otevřené rány.Ztěžka polkne a poposedne si nervózně.Obejme si trup rukama a zjistí,že Stefan je pryč.*Stefan,on....*Koukne na Katie zmateně,jako by měla vědět,kde je.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 03, 2015 12:17 am

*Uleví se jí,když se Elena sama dostane od jejího zápěstí rychle si obmotá ruku svetrem a stiskne si ránu.*Jsem v pořádku,nic jsi mi neudělala....*Zavrtí s úsměvem hlavou.*Gratuluju ke správnému rozhodnutí.Stefan pro tebe bude mít dárek.*Usměje se na ní.Musí si vyléčit ruku.*Nevím,seženu ti ho...Odpočívej zatím.*Usměje se znovu typicky Katienovsky.*Kdyby jste cokoliv potřebovali,stačí zavolat...Jdu se ošetřit.*Otočí se ze dveří a naposledy se na ní usměje.Je ráda,že to zvládla.Bez rozhlížení seběhne schody a zakopne o Stefana,takže slítne pod schody jak největší nemehlo v typu nepovedeného salta.*Ahh jaj...Promiň,nevšimla jsem si tě...Já... Elena tě shání...Ošetřím si ruku a půjdu,jestli mě nepotřebujete....*Sedne si na zemi a tře si bouli na hlavě.Tohle se může stát jen jí.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun May 03, 2015 12:55 am

*Koukne na ní s šokovaně,když se najednou octne na zemi*Omlouvat bych se měl já.Neměl jsem si sedat sem.Mohlo mě napadnout,že tohle je špatný místo,když je někdo nahoře.....Jsi v pořádku?Neublížila sis nějak?*Zvedne se ze schodu a sejde ty poslední dva*Já nevím,myslím,že už to odsud zvládnu.Stejně už by si moc nepomohla.Teď se musí naučit ovládnout a to už myslím zvládnu*Podá jí ruku a pomůže jí na nohy*Měla si nahoře najít koupelnu a vlést tam.Někde by se tam našla lékárnička,aby sis to mohla ošetřit...Já ti pro ní nahoru skočím,dobře??*Pozvedne obočí*Vydrž tu*Oznámí jí a vyběhne nahoru.Vejde do první koupelny a najde tam lékárničku.Oni s Damonem jí sice nepotřebují,ale doma je mají,kdyby byli potřeba,jako teď.Donese jí dolu a podá jí Katie*Prosím..*Usměje se*Nedáš si ještě něco k pití?Než přijede....Tom?
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 03, 2015 1:06 am

A já jsem měla zase koukat pod nohy,jsem zmatkářka...To je jedno...jsem v pohodě.*Zasměje se.*Nee jen pár boulí a odřenin...Jsem zvyklá.Pořád se někde povaluju a padám..Tom by mohl vyprávět hodiny a hodiny o mých eskapádách.*Zavrtí se smíchem hlavou.*Fajn,já jsem si jistá,že to zvládneš...Říkala jsem ti,že to bude dobrý.*Usměje se na něj a s jeho pomocí se dostane na nohy.*Já nevěděla,že upíři mají lékarničky.I když Rose jí má...ale Rose je zas trochu jinej level...*Nakrčí se smíchem nos.Nechtěla jim tam šmejdit nikde.Kývne na to,že jí pro ní dojde a že vydrží.Zatím si prohlédne krvácející ruku.*Děkuju...*Usměje se na něj a vezme si od něj lékárničku.*Ne Stefane,já si ošetřím ruku,ty klidně běž za Elenou a nedělej si se mnou starosti.Napiju se doma.Snad Tom přijede brzy.*Mrkne na něj.Vytáhne obvazy s polštářky a hned si obváže zápěstí.Až načerpá sílu,bude se moct uzdravit,jen musí opatrně před Tomem,aby to neviděl.Přehodí přes sebe svetr.*díky za tu lékarničku...počkám na Toma asi venku,aby jste měli klid.
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun May 03, 2015 1:31 am

Kdo by taky tušil,že zrovna někdo bude sedět na schodech a ty bys měla koukat*Usměje se*Koukám,že máš docela smůlu*Kývne*To víš.Nebydleli tady vždycky upíři a bylo zbytečný to odsud odklízet,když by se někdy mohli hodit....A ten den teď nastal*Usměje se znovu*Je to jen maličkost za to,co si udělala pro Elenu*Vydechne*Elena pochopí,když jí řeknu,že jsem se věnoval chvíli tobě.Udělám ti aspoň vodu.Běžela jsi sem kvůli prstenu.Nerad bych,kdyby se ti udělalo zle a Tom to potom sváděl na mě.A že jsem nebyl schopen ničeho,než získat tvou pomoc.Ošetři si tu ruku a já ti donesu pití.Pak můžeš jít kam chceš...prosím*Neví,jestli jí nevyčerpalo to kouzlení a když jí Elena vysála.Nechce si proto vzít na krk,že jí nedá ani pití a nechá jí prostě odejít*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 03, 2015 1:41 am

To je jedno,nebudeme se přece přetahovat,kdo z nás za to může.*Zasměje se a mávne nad tím rukou.*Jsem v pohodě,aspoň jsi byl svědkem mého akrobatického čísla.*Pokrčí pobaveně rameny.*Jsem nemehlo,to není o smůle...*Zasměje se.*No,jsem ráda,že tu máte něco na ošetření...Jinak bych musela obvazovat asi listím venku a to je pěknej hnus.*Otřese se se smíchem.*Stefane,jsi hodný,ale já vážně nepotřebuju.*Pokusí se mu skočit do řeči,ale marně.Rezignovaně se zasměje s rukama nad hlavou.*Fajn,fajn...Dám si trochu vody... Když tak hezky prosíš....*Zahihňá se a začne si ošetřovat tu ruku.Tom by na ní byl pyšný.Škoda,že mu nemůže říct,že se nechala vysávat upírem v přeměně.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun May 03, 2015 1:59 am

To je dobrý nápad...*Kývne s úsměvem*A bylo hezký,jen kdyby to nebylo kvůli mě..*Uchechtne se trochu*Vždycky se hodí mít doma lékárničku,i když jsi upír.Hlavně,když víš,že kolem jsou lidé a baví se s tebou.Když přijdou na návštěvu a něco se jim stane.Nebylo by úplně nejlepší,kdybychom tady nic neměli...*Vydechne s úsměvem*Dobře,jdu pro ní*Otočí se a odejde do kuchyně,kde Katie nalije pití.Odnese jí skleničku a podá ji jí.Teď už se nemusí bát,že se jí něco stane.A pokud ano,už to nebude jeho vina.Pokud na něco nezapomněl.Moc se v čarodějnicích a jejich potřebách nevyzná*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 03, 2015 2:11 am

Jůů vážně se ti líbilo?To jsem ráda,že to říkáš...*Zaksichtí se,aby se hned vzápětí zasmála.*Tak já nevím,jak to vy upíři máte.Jen vím,že Rose je vzorná a u sebe doma má snad všechno...*Zasměje se tomu pobaveně.*Já bych prostě těm lidem řekla,že se mají ošetřit někde jinde...Ne každý doma tu lékarničku má a přitom je to člověk.*Pokrčí s úsměvem rameny.*Okay,já tady počkám...*Usměje se na něj zeširoka s ďolíčky.Zatímco je v kuchyni a chystá pití,ošetří si kompletně ruku.Podá Stefanovi lékarničku nazpátek a vezme si od něj sklenici.*Děkuji ti....*Usměje se znovu a napije se.Vlastně jí to docela bodlo.Ráda by si i sedla,ale nechce na sobě nechávat znát slabost.Proto chtěla rychle před dům.Rozhlédne se kolem sebe a znovu se zhluboka napije.Má docela žízeň.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun May 03, 2015 2:27 am

Jo..Jen by pro tebe asi bylo lepší,kdybys tam měla něco měkkého,aby to tak nebolelo*Usměje se*Jo s tím suhlasím.Rose je vzorná..*Kývne.Nebyl u ní doma mockrát,takže nemůže říct,že tam má všechno,ale s tím,že je vzorná souhlasit musel*Tak,naco jí vyhazovat,když tady byla.No a já,ani Damon jí nepotřebujeme,takže je tady pro ty,co jí potřebovat budou.Jako třeba zrovna ty*pokrčí s úsměvem rameny*Nemáš vůbec za co*Zavrtí lehce hlavou.On díky tomu může být zase o něco klidnější a nemusí myslte pořád na to,zda se jí náhodou něco nestalo.I když,pokud jí opravdu vyzvedne ten její Tom u jeho domu,nemělo by se jí stát nic hrozného.A když jo,pomůže jí.Pokud nebude Tom rychlejší*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 03, 2015 2:41 am

Nebo bych měla ještě zapracovat na zakončení.V cirkuse dopadaj na nohy a ještě se usmívají.Úsměv by mi šel,ale ten dopad pořád končí na zadku,nikoliv na nohách....*Zasměje se a pokrčí rameny.Je prostě nešikovná a roztržitá.*Je to taková mladá mamča...*Usměje se zeširoka nad Rose.*Mmmmh to máš pravdu.Je vidět,že jste praktičtí.Aspoň vím,že si Rose vzala toho správného a nebudu se o ní muset bát....Jestli je teda Damon stejně svědomitý,jako ty.*Zasměje se.Jelikož Damona viděla jen párkrát a z jejich pár setkání nevzešel zrovna pozitivní vztah,nějak pořád nevěřila,že by byl schopný dát Rose to,co potřebuje.Ještě jednou se napije a pocítí,jak se jí zatmělo lehce před očima.*Mmm...Myslíš,že bych si tady mohla někde sednout prosím?Jen na chvilku,než přijede Tom...*Usměje se na Stefana,aby ho neznervózňovala tím,že jí není dobře.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun May 03, 2015 2:56 am

Snad bys nechtěla být cirkusačka.Je fakt,že umět to,by pro tebe bylo dobrý.Když tady říkáš,že takový štěstí máš pořád,ale víš co bys měla úrazů,než by ses to naučila?*pozvedne trochu obočí.Úsměv mu ale z tváře nemizí*Není jako já.O tomhle bych nemohl ani lhát...ale Rose ho dělá tím lepším.*Polkne,když si uvědomí,co zrovna vypustil z pusy.Nechápe,proč se o tomhle vůbec baví s Katie*Určitě.Sedni si kam chceš...Mě to nevadí*Pousměje se na ní.Je mu jasné,že s ní není něco v pořádku,když tak najednou obrátila a už nechce chodit ven,aby počkala na Toma a on s Elenou měli soukromí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 03, 2015 3:03 am

Já nevím,zhruba stejně,jako bez toho,abych se to učila?*Pokrčí se smíchem rameny.*Ale ne,nechci být cirkusačka,jen jsem vtipkovala...*Usměje se zeširoka.*No aspoň jsi upřímný...*Povzdychne si lehce,ale nad jeho poslední větou zvedne jedno obočí.*Rose je vůbec takovej andílek...*Přimhouří trošku oči.Rose by si určitě poradila,kdyby nebyla šťastná.A už vůbec by si Damona nebrala.Promne si oči,aby na to přestala myslet.Není to její věc.*Děkuju...Jen chvilku,Tom tu bude co nevidět.*Usměje se lehce.Rychle přelétne prostory k sezení a vybere si gauč.Sedne si na něj a znovu se napije.*Klidně mě tu můžeš nechat,Stefane a jít se postarat o Elenu.Nemá prsten...Já jsem v pořádku,Tom tu bude za chvilku....*Usměje se na něj zeširoka.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Tom Avery Sun May 03, 2015 10:42 am

*Zastaví u penzionu, po krátkém bloudění, protože už trochu zapomněl cestu k penzionu. Vystoupí po chvilce z auta a rozejde se ke dveřím penzionu. Zaklepe na konec na dveře a vyčká než mu někdo otevře. Doufá že tu Katie ještě je.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sun May 03, 2015 10:58 am

Vzhledem k tomu,že nevím jak časté jsou,tak to nemůžu posoudit,ale řekl bych,že víc,než normálně*Vydechne*Někdy docela nevýhoda*Uchechtne se*Všiml jsem si*Kývne*Já vím,že ho nemá.Musím jí ale nejprve naučit,aby se ovládala a kdyby jí náhodou lákala krev,tady je slunce,teda,zrovna k tobě by se jen těžko bez prstenu dostala.....a já*Pootočí hlavu ke dveřím*Omluv mě*Otočí se a odejde ke dveřím,které hned otevře.Koukne na Toma a odstoupí beze slov ode dveří,aby mohl vejít*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 03, 2015 1:23 pm

Nemyslím si,že je to nevýhoda...Ba naopak...*Usměje se na něj mile.Vážně jí mrzí,jak mu tenkrát ublížila,aniž by si zjistila,co se stalo.V očích se jí ta provinilost na moment odrazí.*Kdo by ne...*Mrkne na něj.*No já bych se především ubránila sama,kdyby na mě zaútočila kdekoliv,ale to vy víte.Takže kdykoliv budete potřebovat,můžu vám být k dispozici.Taky bychom mohli Elenu vycvičit na to,že kdykoliv se zakousne do člověka,bude cítít ostrou bolest hlavy.Ale to je až krajní řešení,kdyby se nedokázala ovládat....*Podívá se na něj,když nedokončí větu a někdo zaklepe.Střelí očima po hodinách.Mohl by to být Tom.Zadívá se ke dveřím.*Tome!!*Usměje se zeširoka.Ten pohled na ty dva je vážně k nezaplacení,hned jí zacukají koutky.Rychle se zvedne z gauče,ale zamotá se jí hlava a podlomí nohy.*Ou...*Stihne říct,než spadne na zadek.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Tom Avery Sun May 03, 2015 10:46 pm

*Kývnutím pozdraví Stefana, který mu po chvilce otevřel dveře. Vkročí dovnitř, jak mu odstoupí ze dveří a naznačí, aby vstoupil. *Katie..*Usměje se na ni. Jak, ale najednou spadne, když se zvedne z gauče tak se hned k ní s trochou zděšení rozeběhne.*Jsi v pořádku?*Zeptá se ji a vezme ji hned za ruce. Starostlivost v jeho pohledu je čitatelná.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Mon May 04, 2015 11:12 am

*Usměje se nad tím a víc k tomu neříká.Myslí si o tom svoje,protože ví,že někdy to nevýhoda opravdu je*Já vím,že by ses ubránila,ale kdyby se z tebe znovu napila,mohla by ti ublížit a to nechce nikdo přítomen v tomhle domě*Vydechne*A neboj,kdyby něco určitě se na tebe obrátím,ale myslím si,že bude v pořádku a zvládne to*Kývne.Zavře za Tomem dveře a koukne na Katie.Jakmile spadne na zem,udělá krok,že se k ní rozeběhne,ale pro jeho překvapení byl Tom rychlejší.I přesto se za ní rozejde*Dobrý??*Položil by otázku jinou,ale tu už stačil položit Tom.Má docela strach,protože kvůli němu přišla a použila magii.A pak přepadla přes schody a bouchla se do hlavy*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Mon May 04, 2015 1:35 pm

*Jen se na Stefana zeširoka usměje po jeho slovech.*Věřím vám,že to zvládnete.Jen abys věděl,že jsem k dispozici.*Kývne na to,že se na ní obrátí,kdyby bylo třeba.Když už sedí na zadku a Tom je u ní,zatřese hlavou,aby se posbírala.Sevře jeho ruce.*Jen jsem se zprudka zvedla...*Usměje se na něj i na Stefana současně.*Jo dobrý...Žádnej stres,kluci...Dám si doma čaj a bude to dobrý...*Polkne,když se jí protočí žaludek.Možná měla Elenu stopnout dřív kvůli té krvi.Navíc prováděla kouzla ve škole.Vyhrabe se ztěžka no nohy a viditelně zbledne.Navíc jí vyskočí na čele studený pot.*Tome,vem mě prosímtě domů,musím se ještě vrátit do školy,vykoledovala jsem si hodinu po škole.*Podívá se na Toma trošku provinile a hned mrkne na Stefana.*Stefane,vážně,kdyby náhodou něco,tak kdykoliv piš nebo volej...
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Tom Avery Mon May 04, 2015 11:45 pm

*Koukne po Stefanovi, když taky promluví. Pak svůj pohled vrátí ke Katie. Trochu si oddychne, když řekne že je v pořádku. Vidí ale jak následně zbledla. Nakrčí čelo moc se mu to nelíbí.*Tak pojď jdeme... Počkat, jsi po škole? A to proč? *Myslel že si ji doma ohlídá moc se mu nelíbí to jak je vybledlá. Vezme ji prvněji za ruku.* Tak mažeme ať to stihneš...*Probere to s ní až doma nebo v autě.* Měj se, Stefane..*Kývne k němu a pousměje se. Za ruku si odvede Katie ven z penzionu.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue May 05, 2015 12:01 am

Teď už to vím a budu si to pamatovat*Kývne s úsměvem.Vydechne a značně se mu uleví,i když nedovolí,aby to bylo na něm vidět.Kdyby na tom byla hůř,dával by si to za vinu,protože to on jí volal a žádal o pomoc.Kdyby věděl jak na tom je,tak jí o nic nežádá a nějak by to zvládl sám*Když něco ozvu se*Slíbí jí a pak už jen sleduje,jak jí Tom bere za ruku*Měj se,Tome*Zopakuje jeho slova jen místo sebe,osloví jeho.Počká,až oba odejdou z Penziónu a pak se i s prstenem vydá nahoru za Elenou,aby tam nebyla tak dlouho sama.Vejde do pokoje a opře se o futra dveří*Promiň.Čekali jsme ještě,až si pro Katie přijede odvoz*Usměje se na ní*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue May 05, 2015 6:55 am

*Stiskne Tomovi ruku,když jí vezme pevněji,aby viděl,že je v pohode.Usměje se na něj s typickými ďolíčky a zatváří se jako panenka.*Mmhhh...Znáš to...učitelé mě nemají rádi,protože nechodím do školy.*Pokrčí nevinně rameny,přičemž pobaveně mrkne na Stefana.Ano,pane....*Kývne se širokým úsměvem na to,že mažou.Opravdu jí baví koukat na ty dva vedle sebe.Její pobavení jí z tváře přímo sálá.*Zatím Stefane,opatrujte se,volejte a pozdrav ode mě Rosie s manželem....*Mrkne na něj.Když kolem něj prochází,ještě ho zlehka pohladí konejšivě po paži,aby mu dodala sílu,kterou bude potřebovat.Ode dveří se otočí,mávne mu a naposledy se pokochá pohledem na ty dva v jedné místnosti.Vyjde s Tomem před Penzión a hupne hned do auta.Sednout už si musela,*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 28 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 28 z 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru