TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavárna L.A.

5 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Kavárna L.A. Empty Kavárna L.A.

Příspěvek pro Admin Fri Jan 02, 2015 8:21 pm

Kavárna L.A. Thumb_1339066262_1000_1000_
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 9:34 pm

Já už taky. *Přikývne souhlasně a zasměje se.* Mi povídej, já jsem též ráda... Já nevím, prostě nás to napadlo že by jsme všichni mohly vypadnout na pár dní. *Pokrčí rameny s úsměvem.* I když já bych to viděla raději na několik dní nebo i klidně měsíců.... *Mrkne na ni. Koukne směrem tam kam Rose ukazuje.* Ach.. To vypadá. *Přikývne a zaculí se roztomile.* Myslím že odtud nikdy neodejdu. To je ráj... *Položí si ruku na hruď a koukne na ty obrázky. Zasměje se tomu co Rose následně řekne.* Ooo tak to pardón... Tak běžte slečno... *Pobídne jí rukou dovnitř s úsměvem.* Šup šup... *Popožene jí se smíchem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 9:41 pm

Fuuuu super, máme stejný názor... Zdržíme tu kluky co nejdýl... Klidně navždy.... *Zasměje se tomu a mrkne na ní.* Akorát Stefan bude chtít za El... bůh ví, jestli si nezařizuje její příjezd. *Usměje se zeširoka a zavrtí hlavou.* Neee já myslela tebe!! *Rozesměje se a chytne jí za ruku.* Kompromis... Obě nastejno. *Uculí se a nastejno s ní vpluje do kavárny.* Týýjóóó!! Koukej ty křesílka... Pojď hačí... *Zazubí se na ní a táhne jí ke stolku, kde mají výhled na ulici.Sedne si do křesílka a odloží si kabelku k nohám.Když přijde obsluha, ned si poruší vysněnou čokoládu s hromadou šlehačky a pár dortíku.Spokojeně se opře do opěradla a usměje se na Lexi.* a už to začíná... Poslouchej.... *Zasměje se, když zaslechne nějaké závistivé kecy obtloustlé paní opodál.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 10:10 pm

Jooo navždy, to by bylo nejlepší. *Přikývne souhlasně a zasměje se.* Nebude o to už jsem se postarala. Elena už by tu totiž měla být taky. *Zaculí se na Rose.* A já tebee! *Zasměje se zeširoka.* To bude nejlepší. *Přikývne na její slova s úsměvem na tváři. Vejde s ní do té kavárny nastejno.* Mmmm a koukej ty dobroty... *Rozplyne se a zasměje se. Sedne si do druhého křesílka a kabelku si položí na zem k nohám. Vytáhne z ní mobil jelikož jí přišla zpráva. Nejdříve si taky objedná několik čokoládových muffinů a též jako Rose čokoládu s hromadou šlehačky. Zasměje se na obsluhu i na Rose. Zaposlouchá se.* Divíš se jim? Já bejt na jejich místě tak už brečím jak malá holka... *Rozesměje se. Pak koukne do mobilu, aby si přečetla zprávu, usměje se nad ni. Dostatečně si kryje mobil tak aby Rose nic nezahlédla, když bude odepisovat.*
kód:
Super, budu tam i s nevěstou. Domluv se se Stefanem měl by mít prstýnky. Taky tě Miluju. - L
*Odešle mu zprávu a mobil pošle opět do kabelky. Zrovna před ně postaví jejich objednávky. Oči se jí úplně nad tím rozzáří a radostně koukne na Rose.* Mňamííí.... *Zasměje se a promne si ruce.* Budeme posílat těm našim hovadům dech žeroucí fotky ? *Zeptá se se smíchem a pak si kousne do muffina.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 10:19 pm

Žjůůů tys mu jí sem nechala přivézt?? ty jsi zlatááá!! *Zatleská do dlaní a zeširoka se usměje.Je ráda, že se Stefan nebude cítít hloupě,že by tu byl sám.Uculí se nad tím, že by Lexi brečela být na jejich místě a pokrčí rameny.* Ne každej je krásnej jako my. *Zazubí se vesele a nechá jí v klidu odepsat na zprávu.* Uuuuu...... *Rozsvítí se jí oči stejně jako Lexi, když před ně přistanou jejich dobroty a olízne se.* Jooo jooo!!! Pošleme jim nějaké dobroty, to bude luxus!!!! *Usměje se zeširoka a zakousne se do čokoládového dortíku.To, že má čokoládu kolem koutků neřeší.Zavře oči a vychutnává si tu chuť.* Pohřbětě mě v obřím dortu. *Zasměje se a vytáhne svůj mobil.Vyfotí jejich čokoládu Kavárna L.A. 12707-e5d4fc . Hned to pošle Damonovi a usměje se na Lexi.* První selfie odeslána.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 10:52 pm

Jo nechala. Stefan by byl pořád takovej smutnej a moc by se nebavil a navíc nechtěla jsem aby dělal něco jako křoví. *Zasměje se na Rose.* Ale prosím tě jsem jen hodná kámoška. *Mrkne na ni s úsměvem.* To je fakt.. *Udělá vážný obličej a pak se rozesměje.*Puknou nám závistí a nebo nám řeknou že budeme tlustý.... *Zasměje se zeširoka. Vychutnává si muffin.*Já chci být pohřbena v obrovském muffinu se šlehačkouuu... *Zavře oči a vychutnává si muffin.*Šupeeel... *Zahlásí s úsměvem. Vytáhne mobil, zapne si foťák a namíří ho na Rose.* Rosee.. *zavolá a když zvedne hlavu k ní tak jí se smíchem vyfotí i s tou pusou od čokolády.Fotku pošle pak Damonovi.Odloží mobil na stůl.* Druhá takyy.. *Oznámí jí s úsměvem. Pozvedne skleničku s čokoládou.* Na dortíky, muffiny, čokoládu a prostě na všechno dobré. *Zasměje se a trochu čokolády upije.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 11:08 pm

Věřila bych spíš tý druhý variantě... Řeknou, že budeme tlustý... *Zasměje se a prohrábne si vlasy.Labužnicky si vychutnává ten dortík a usměje se na Lexi.* Musíme to říct klukům, ať nás pohřbí do zákusků... Budou nadšený. *Zamrká na ní se smíchem a zvedne palec, když jí vyblejskne a odešle fotku.* To bude komentářů. *Usměje se zeširoka a olízne si čokoládu z koutků a zvedne svojí sklenku s čokoládou.* Na všechno sladký a dobrý! *Přitaká jí vesele a ťukne si s ní.Upije a zůstane jí na rtech knírek ze šlehačky.Stejně jako Lexi.Se smíchem se na ní podívá.* Héééj!!! *Přitulí se k ní a udělá společné selfie s knírkama od šlehačky a odešle to Enzovi.* Třetíííí! *Zasměje se a sedne si na místo.Olízne si knírek a zatleská.* Bože to je dobrota... Chci se vdát za sladkosti... *Rozesměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 02, 2015 11:25 pm

Přesně... Já taky... *Zasměje se tomu. Zdlábne jeden muffin a následně se zakousne do druhého.* No ti budou nadšením skákat až do stropu... *Zachechtá se.* Už to slyším.. *Mrkne na ni s úsměvem. Přitulí se k Rose knírek si tam nechá. Potom co se s ní vyfotí si ho slízne jazykem.* Ti si už musí říkat...Božee ani to slyšet raději nechci. *Zasměje se a zavrtí hlavou.* Taky se vdám za sladkosti... *Řekne s psíma očima.* Vdáme se hned ? *Zeptá se jí s úsměvem. Koukne pak z okna a uvidí naproti kavárně obchod se svatebními šaty.* Ahaa co tamhle mají.... *Ukáže na ten obchod.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 02, 2015 11:30 pm

Joo taky už je slyším... Hajzlíky... Jak se nám smějou. *Usměje se zeširoka a zdlábne celý dortík.Pohladí si bříško a znovu se napije čokolády.* Úžasný.... Je to tu čím dál lepší... *Koukne na ní překvapeně a se smíchem zároveň.* Hned se tady necháme oddat s dortíkama? *Zasměje se a koukne tam, kam kouká Lexi.Otevře zprávu od Damona a uculí se.*
kód:
Ano zlato, nevěděla jsem, jestli nebude třeba na nějaký plesy, takže jsem ho pro jistotu zabalila. Visí ve skříni, aby se nepomačkal. Jdete na ples jo? Vy se máte.
*Odpoví mu na SMSku a mrkne na Lexi.* Chceš si jít zkoušet svatební šaty? *Usměje se zeširoka.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 12:03 am

Zflákáme je za to až se vrátíme do hotelu.. *Zasměje se na Rose. Zdlábne i ten druhý muffin a pohladí si taky bříško.* to byla mňamká.. Jo líbí se mi tu čím dál tím více. Já tu určitě zůstávám navždy jak to vidíš ty? *Zeptá se jí s úsměvem na rtech. Napije se zase té čokolády.* Joo, hned... *Roztomile se zasměje.* Já si beru Pana Muffina a ty určitě Pana Dortíka. *Zasměje se na ni, opře se zády do křesla.* Joo bude sranda. *Zasměje se.* Jdeme tam ? *Pozvedne obočí zvědavě.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 12:14 am

Ano ano, naběhneme a beze slova je začneme řezat... Až pak jim řekneme, že je to za tu pomlouvačku... *Zasměje se a dopije zbytek čokolády.Vytře sklenku prstem a hned si ho olízne.* Aaach, chtěla bych se koupat ve vaně plné rozpuštěné čokolády... *Zavře slastně oči a hned na Lexi vesele zamrká.* Ano.. S panem Dortíkem forevááá!! *Zasměje se a přečte si zprávu od Damona.*
kód:
Vrátíme se a doprovodím tě, jestli o to budeš stát. Pusu R.
*Odpoví mu a koukne na Lexi.* Damon se sháněl po obleku... Prý se jde na nějaký ples. *Usměje se zeširoka a taky zvedne obočí, ale spíš překvapeně a pobaveně.* Tak jdem.... bude legrace... *Zavolá se smíchem obsluhu a zaplatí za obě dvě jejich pohoštění.* A pst.. bez připomínek!! *Zasměje se na Lexi a zvedne se z křesla.* Fuuu, jsem napapanáááá!!! *Přejede si po spokojeně nacpaném bříšku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 12:31 am

Joo, přesně tak to uděláme. Já tě žeru kočko.. *Zavrtí hlavou se smíchem.* tak to by jsi měla nějak zmínit třeba před Damonem. Třeba by ti to splnil. *Mrkne na ni vesele.* Zní to dobře ta vana plná čokolády... *Zasní se na chvíli s úsměvem na tváři. Dopije čokoládu.* To by bylo dokonalé manželství. *Zasměje se. Počká než napíše Damonovi.* Po obleku? *Pozvedne obočí a střelí pohledem k obchodu se svatebními šaty.* Něco mě napadlo, bude to taková legrace. Ty se oblékneš do svatebních šatů a půjdeš v nich na ples. *Promne si ruce a rozzáří se jí zase oči radostně.* Ale... *pak zmlkne, když řekne bez připomínek.* Dobře už mlčím, slečno bláznivá *Zasměje se. Taky se zvedne z křesla hodí si zase kabelku na předloktí. Pohladí si bříško spokojeně.* Já taky, ale tak krásně přepapaná... *Mrkne na ní a se smíchem s ní odejde z kavárny.* Budeme sem chodit každý den na něco dobrýho.. *Oznámí ji s úsměvem. Trochu pocítí že se venku docela ochladilo za tu chvíli co byli vevnitř.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 12:38 am

Já žeru tebe, i když nejsi z čokolády... *Zamrká na ní vesele a zavrtí hlavou.* Damon by mi všechnu čokošku z té vany vypil... *Ohrne naoko smutně spodní ret a hned se rozesměje.* Ach ano... Harmonické a spokojené.... *Zasní se taky a zasměje se.* Počkej, počkej... ve svatebních šatech a ples?? Není to blbý?? Damona šlehne, jestli mě v tom uvidí... *Rozesměje se a dá si ruku před pusu.* Ty ho chceš odrovnat?? *Zvedne se smíchem obočí a přikývne jí.* Jooo souhlasím... Každej den na jeden malý hřích.... Ach... To bude paráda.. Už se těším. *Chytne se jejího lokte s úsměvem a vyrazí s ní z kavárny.Hned si přitáhne ruce blíž k tělu a přitiskne se k ní.* Brrr, zlato... Docela kosa.... *Otřese se a rychle přidá do kroku, aby byli v teple toho obchodu se svatebními šatečkami.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 10, 2015 4:46 pm

*Se smíchem přikývne na jeho slova a vejde společně s ním do kavárny.Jelikož je čas snídaní,pár ženských tu tlachá nad kafíčkem a ''dietním'' cukrovím.Sedne si s Damonem a vesele na něj zamrká.* Jsi připraven na pořádnou dávku zábavy? *Špitne a zeširoka se usměje.Když přijde obsluha,objedná si tu samou horkou čokoládu se šlehačkou,co měla včera Lexi a pak čokodortík,croissanty a nějaké plněné košíčky se šlehačkou.Už když diktuje objednávku pro sebe,slyší za sebou někoho špitat,že bude tlustá a neprojde dveřmi a reakci na to,že ať si dá,ta koza,že to stejně vyzvrací na záchodě.Musí udusit smích tím,že předstírá kuckání a loupne pobaveně očima po Damonovi.Vyhrne si trochu mikinu a zkontroluje si bříško,jestli jí opravdu ze včera nenakynulo.Když je všechno v pořádku,odlehčeně si bříško zase zakryje a počká,až si objedná i Damon a přinese jim objednávku.Pootočí hlavu na nějakou ženskou,co komentuje Damona,že je chudák,když má takovou vyžírku a zvedne obočí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Jan 10, 2015 5:04 pm

Jop,jsem připravený*Kývne s úsměvem a vejde s ní dovnitř.Posadí se ke stolu a když slyší,co všechno si Rose objednává,musí se nad tím usmát.On sám si objedná jen kávu a croissant.Zavrtí pobaveně hlavou,když slyší ty dívky,jak se o nich baví.Polkne,když slyší,že je Rose vyžírka.Sundá si bundu a přehodí jí přes opěradlo.Zapře se rukami o opěradla,jako že se chce zvednout.Potom ruce povolí a jen si poposedne.Je ale připraven,že jak to uslyší znovu,něco jim půjde říct*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 10, 2015 5:36 pm

*Zavrtí s úsměvem hlavou,když vidí,jak se Damon zapřel o opěradlo.* Kašli na to... Závidí mi.... *Zašeptá a usměje se na servírku,když jim přinese na tácu jejich objednávku.Hned si vezme hrnek s čokoládou,kývne na Damona a labužnicky se napije.* Mmmmm miluju to tady... *Olízne si knírek ze šlehačky a pustí se do čokodortíku.Otočí se po dámě,od které zaslechne ''Zadav se,mrcho.'' a sladce se na ní usměje.Tohle jí nepřestane bavit asi nikdy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 11, 2015 1:18 am

Jop,ale trochu to s tím přehání*Zavrtí hlavou a vydechne.Když jim servírka přinese objednávku,vezme si svý kafe a zamíchá ho.Poté si vezme hrnek do ruky a napije se.Sleduje jí přitom,jak si tam to sladký vychutnává a jak se baví nad těmi lidmi okolo,co jí moc nepřejou to jídla a pití,které si ona narozdíl od nich může dovolit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 11, 2015 1:30 am

S tím nic neuděláš... *Pokrčí s úsměvem rameny a dál si vychutnává ten dortík.Je si jistá, že by na tohle umřela, kdyby byla obyčejný člověk a i kdyby měla dřít v posilovně denně několik hodin,nedokázala by si ten luxus toho sladkého dovolit.Sní čokodortík a s chutí se zakousne do košíčku se šlehačkou a ovocem.Usměje se zeširoka na Damona a nabídne mu k ochutnání,když se z toho rohu,odkud přilítlo slovo "vyžírka" ozve "Koukej už si ho vykrmuje,zanedlouho ho sežere." Sotva polkne sousto a zakašle.Napije se čokolády a mrkne s úsměvem na Damona.* Neboj se,nesním tě... *Zasměje se šeptem a když té první ta druhá odpovídá "Vsaď se, že to chudák za ní všechno zaplatí." ,protočí oči.Opře se se spokojeným bříškem do opěradla a zadívá se s hrnkem s čokoládou skrz okno ven.Někdy by se jí hodilo neslyšet.Koukne na obchod se svatebními šaty a usměje se nad tou vzpomínkou,jak tam Lexi nenápadně Rose oblékala a na to, co se dělo potom.Prohlédne si svůj snubní prstýnek a upije z čokolády.* Kam bys chtěl jít potom? Koukneme se co je tady v okolí? A víš co? Chtěla bych určitě kouknout po nějaké rozhledně... *Zamrká na něj prosebně a sladce se uculí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Jan 18, 2015 8:32 am

*S úsměvem lehce  zavrtí hlavou nad tím zákuskem.Pootočí trochu oči,,když zaslechne tu poznámku o Rose*Já vím*šeptne jí na to,že ona ho nesní..Vezme si do ruky svůj crissant a zakousne se do něho,aby se moc nesoustředil na ty poznámky kolem nich,neboť by některé musel komentovat a hezký slova by z něho nepadali.Vezme si ke croissantu i svou kávu a zapíjí to*Já nevím*pokrčí rameny*Rozhlednu??Myslíš,že tady někde nějaká bude??*Pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun Jan 18, 2015 2:08 pm

*Přimhouří s úsměvem oči,když upíjí svojí čokoládu a usměje se na něj.* Myslíš,že zrovna v takovým velkým městě by nebyla rozhledna? *Zvedne pobaveně jedno obočí a s ním i koutek.* Nějak na to přijdeme..... *Pokrčí nakonec s úsměvem rameny a vytáhne z kapsy džín mobil.Něco do něj naťuká a zvedne oči k Damonovi.* Co bys řekl procházce po pláži? *Usměje se zeširoka s nádechem tajemných příslibů v očích.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Admin Tue Jan 20, 2015 7:57 pm

Vypravěč: Damon a Rose zaplatili a odešli zpátky do hotelu.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Jan 28, 2015 1:44 am

Myslím to vážně.. Vypadáš skvěle.. *Usměje se na ni zeširoka.* To je nápad, zastavíme pošťáka u hotelu a o všechno ho okrademe aspoň nebudeme muset lítat po celém hotelu a krást noviny... Pak uděláme taborák před hotelem.. *Zasměje zase o něco hlasitěji.* Přesně a budou se u toho tváři strašně hrdě... *Rozchechtá se společně s Rose. Když dojdou ke kavárně tak se trochu uklidní a pak vejde společně s Rose dovnitř. Usadí se ní ke stolu a pak si objedná muffiny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Jan 28, 2015 1:47 am

Já nás vidím,jak lítáme po všech těch patrech a jakmile někde nenajdeme noviny,tak rabujeme pokoje a hledáme všechny stopy,co by nás proflákly.A stejně to praskne. *Směje se dál a tečou jí slzy z očí.* No budou hrdý,jako bychom získali Nobelovku. *Utírá si uslzené oči a klidní se,když vejdou do kavárny.Sedá si s Lexi,sundává svetřík a objednává si horkou čokoládu s meeeeega pěnou a čokodortíky.* Aspoň tři prosím. *Culí se na obsluhu jako sluníčko a hladí si bříško.* Už se mi sbíhají slinyyyyy!!
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Jan 28, 2015 1:53 am

Já nás taky vidím, jak tam lítáme strašně střeštěné a myslíme si jak jsme nenápadné.... Jo praskne... *Zachechtá se s ní a taky si otře slzy, které jí z té představy utekly z očí. Nad nobelovkou se taky ještě zasměje, ale klidní se jelikož už jsou zase ve společnosti. Zatím co si rose objednává tak ze sebe shazuje bundu.* To mi povídej... Jestli i během chvilky nedonesou moji várku tak si pro muffínky dojdu sama a beru si dvojitou porci... *sotva to dopověděla a už tam měli na talířcích jejich objednávky. S chutí se zakousla do jednoho z muffinu a vychutnávala si jeho chuť.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Jan 28, 2015 1:58 am

Šla bych si pro ty dortíky s tebou,to mi věř.... *Zasměje se a poděkuje obsluze s úsměvem.Hned si nabere na lžičku kus dortíku a labužnicky zavře oči.* Aaaah,můj kousek ráje.... *Zamumlá spokojeně a vychutnává si tu dobrotu.* Zase jsem v nebi. *Zahihňá se a mrkne na Lexi.Upije u čokolády a slízne si knírek,který jí zůstal po pěně.* Včera jsme tu byli s Damonem na snídani a dámy byly opravdu hodně drsný v kritice.Prej jednoho dne sežeru i Damona.Damon po nich chtěl startovat a já se dusila smíchy. *Zasměje se při té vzpomínce a znovu zaboří lžičku do dortíku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Kavárna L.A. Empty Re: Kavárna L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru