TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Stefana a Eleny

+3
Lexi Branson
Elena Gilbert
Admin
7 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Admin Sun Jan 04, 2015 1:52 am

Pokoj Stefana a Eleny PFull
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Jan 08, 2015 12:21 am

*Přijde na pokoj, sundá si boty a svlékne ze sebe šaty. Zajde si dát rychlou sprchu, vážně je unavená. Potom co se vysprchuje tak si kolem těla obmotá ručník. Přejde do ložnice nazpět a v kufru si najde šortky a volnější tílko na spaní. Rozhodne se že si ještě z kufru věci dá do skříně. Šaty co měla před chvílí na sobě dá na ramínko a taky je pověsí do skříně. Potom když to má vybalené a všechno uklizené si zajde vyčistit zuby a zapluje do postele. Zakryje se peřinou až ke krku, zavře oči a po chvíli usne.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 09, 2015 2:49 am

.Potichu zavře dveře a rozejde se pomalu k posteli.Cestou ze sebe sundavá oblečení,aby nešel do postele kompletně oblečený.Když zůstane jen ve spodním prádle,zaleze do postele za Elenou a zadívá se do stropu.Po chvíli s úsměvem na tváři usne*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 09, 2015 9:24 pm

*Vzbudí se, když už venku svítí slunce, usměje se ze široka. Koukne vedle sebe na Stefana. Potichoučku se vyhrabe z postele zajde do koupelny a tam si opláchne obličej a vyčistí zuby. Pak se vrátí nazpět do ložnice a vleze si zpět ke Stefanovi. Neví vůbec v kolik přišel a tak ho nechce budit. Zakryje se a opře se zády o čelo postele.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 09, 2015 9:37 pm

*Zaslechl nějaké pohyb,ale oči neotevře.Otevře je až ve chvíli,kdy se Elena vrátí zpátky do postele.Otočí se na záda a koukne na no*Dobré ráno*Usměje se na ní a pomocí rukou si na posteli sedne*Jak ses vyspala??*Zeptá se a posune se k polštáři,aby byl opřený jako Elena*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 09, 2015 10:37 pm

*Koukne na Stefana, když na ni promluví.* Dobré ráno, brouku. *Usměje se na něj ze široka.* Skvěle, jak ty ? *Optá se ho hned nazpět a pak se přesune k němu a opře se o něj.* Kdy jste to vůbec zabalili? *Zeptá se s úsměvem.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 09, 2015 10:47 pm

*Usměje se nad tím broukem dobře*kývne s úsměvem*Chvíli po tom,co si odešla.Přišel jsem od baru,dal jsem si skleničku a šli jsme do pokojů*Řekne jí popravdě a vydechne.Když se o něho opře,obejme jí kolem pasu a pohladí jí po ruce*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 09, 2015 11:04 pm

*Usměje se, když řekne že se vyspal dobře.* Ty jsi byl u baru ? *Zeptá se ho překvapeně. Ví že tam poslala Lexi ty kluky.* Promiň že jsem tak brzy odešla a nebyla tam až do konce, ale byla jsem z toho tančení a alkoholu docela vyřízená. *Omluvně se usměje.*Tak to jsi,ale moc dlouho nespal. Klidně se ještě prospi. *Mrkne na něj, usměje se tím svým typickým úsměvem a políbí ho.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 09, 2015 11:10 pm

Za to se nemusíš omlouvat,Eleno*Usměje se*Nevyčítám ti to.Chápal jsem,že jsi odešla,aby ses mohla vyspat*vydechne*A tancovala jsem docela dlouho a rychlí tance,takže....*pokrčí s úsměvem lehce rameny-To je dobrý,Eleno.Mě to stačilo,opravdu...Nejsem unavený*Pousměje se*Věř mi..Vyspal jsem se dostatečně.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Fri Jan 09, 2015 11:17 pm

Dobře.. No chtěla jsem tu na tebe počkat než přijdeš, ale nějak jsem to nezvládla.. *Usměje se na něj milounce.*Jo no, musíme chodit tančit častěji, abych měla výdrž. *Mrkne na něj. Ví moc dobře jak Stefan nerad tancuje.* Dobře, dobře věřím ti to, Stefane. *Usměje se a pohladí ho po ruce, kterou jí objímá kolem pasu.*Tak zajdeme si na snídani nebo si jí necháme donést na pokoj? *Zeptá se ho a na tváři se jí usadí úsměv.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Jan 09, 2015 11:23 pm

Je dobře,že jsi nečekala a spala.Spánek si potřebovala*Usměje se a zavrtí hlavou nad tím,že budou muset chodit častěji tancovat*To nebude nutný.Myslím,že takové tance už dlouho nebudou,takže si na to ani nemusíš zvykat...*vydechne*Na snídani?Jo,to je dobrý nápad.Já nevím jak ty,ale já bych byl pro snídani do pokoje.Sníst si to v klidu a bez pohledů ostatních...
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Jan 10, 2015 12:24 am

No tak ještě bych třeba vydržela kdybych neměla těch pár panáků.. *Zaculí se na něj.* Ale tak určitě budou jinačí tance třeba ne tak rychlé, nějaké ano. *Řekne s milým úsměvem.* No.*Kývne na tu snídani.* Tak dobře souhlasím s tebou. Tak já se zatím převléknu a ty by jsi tam mohl zavolat co říkáš ? *Zeptá se ho a koukne mu do tváře.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Jan 10, 2015 12:35 am

Ne,je to o tím,že nejsi zvyklá*Usměje se*Možná tě Enzo nějaký naučí,je v tancování dobrej*mrkne na ní a kývne na to,že zavolá*Dobrý nápad*Zvedne se z postele,hodí na sebe kalhoty a přejde k telefonu.Vytočí číslo dolu na recepci a objedná jim snídani.Položí sluchátko a koukne na Elenu*Objednáno.Za chvíli to přinesou...*usměje se a odejde si i pro tričko,aby tam nechodil polonahý,i když u něho to až tak nevadí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Jan 10, 2015 1:09 am

Pravda. Nejsem zvyklá na nic. Měla bych to dohnat. *Usměje se.*Já ale nechci od Enza chci od tebe. *Nespouští z něj pohled.Sleduje ho jak telefonuje. pak vyleze taktéž z postele a přejde ke skříni kde má věci, které si tam v noci vybalila.* Super. *Usměje se ze široka. Oblékne se /Pokoj Stefana a Eleny L/. *
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Jan 10, 2015 1:18 am

Eleno,víš,že já netancuju*Usměje se a zadívá se ven z okna,když Elena vyleze z postele a začne se oblékat.Jakmile zaťuká pokojová služba,odejde ke dveřím a otevře.Přijme vozík s jídlem a zaplatí to.Poděkuje a dveře zavře.Uklidí peněženku a sundá poklop z táců*Doufám,že nemáš nic proti toustům k snídani*Koukne na Elenu a usměje se.Vezme si z vozíku šálek kávy a trochu se napije*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Jan 10, 2015 1:59 am

Vím a proto to tak zkouším, jestli náhodou neuděláš výjimku. *Usměje se nevinně. Vlasy si z ramen hodí na záda, když zaklepe pokojová služba tak počká než to Stefan vyřídí.* Ne nevadí, tousty jsou skvělý.. *Usměje se na něj. Přejde k vozíku, který je zaparkovanej u stolku. Vezme si toust na talířek a šálek kávy sedne si ke stolu.* Sedneš si taky? *Koukne na Stefana a trochu se napije kávy.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Jan 10, 2015 2:09 am

Výjimku jsem udělal včera,to stačilo,ne?*Pozvedne s úsměvem obočí*Dobře*vydechne a koukne na ní,jak si bere jídlo a odchází ke,stolu.Kývne na to,že jde taky ke stolu.Vezme si toust a i s ním odejde za Elenou ke stolu,kde se usadí.Odloží hrnek a pustí se do toustu s chutí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Jan 10, 2015 2:14 am

No asi muselo. Nebudu tě do toho už nutit. *Pozvedne koutek nahoru. Počká než se Stefan usadí ke stolu.*Dobrou chuť. *popřeje mu s úsměvem a pak se s chutí pustí do svého toustu. Občas se napije kávy.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Jan 10, 2015 3:05 am

Promiň*Usměje se a kývne,když mu popřeje dobrou chuť*Tobě taky dobrou chuť*Dojí ten toust a dopije kávu.Nádobí odnese zpátky na vozík*Co bys chtěla dneska dělat??Než někdo vymyslí společné plány....
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Jan 10, 2015 3:16 am

Neomlouvej se. Všechno je v pořádku. *Mrkne na něj s úsměvem.Dá si pak ruku před pusu, když si ukousne z toustu.* Děkuju. *Usměje se. Sní celkem dva tousty a pak dopije i kávu. Všechno dá na vozík jako Stefan.* No mě je to celkem jedno, ale tak mohli by jsme jít někam ven, obhlédnout to tady.*Usměje se na něj.* Já vlastně měla domluvenou snídani s Lexi, ale myslím že ta nejspíše ještě spí, protože už by tu jinak byla. *plácne se lehce do čela, když si na to vzpomene a doufá že spí.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Sat Jan 10, 2015 3:49 am

Takže s ní nechceš snídat ani později?*Pozvedne obočí*Nebo bys s ní mohla místo snídaně jít na oběd a my bychom teď mohli jít na tu obhlídku*Usměje se*Oni stejně ještě budou určitě nějakou chvíli spát a pak,než se nasnídají*Pokrčí rameny*Tak jí potom napíšeš a domluvíš se s ní na oběd...*odejde si pro bundu,aby mohli vyrazit*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Elena Gilbert Sat Jan 10, 2015 3:19 pm

Chci s ní jít.*Usměje se.* Jo tak na oběd jí vezmu a teď teda na tu obhlídnu města. *Mrkne na něj, nazuje si kecky na nohy.*Jo to asi budou. No souhlasím, pak se jí ozvu. Usměje se.* Můžeme tedy jít ? *Zeptá se ho když už je kompletně připravena jít ven.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Jan 15, 2015 10:32 am

Jo,teď na obhlídku*kývne s úsměvem.Oblékne si,tu bundu a rozejde se za Elenou s úsměvem na tváři*můžeme*Dojde k ní a chytne jí za ruku.Potom se s ní ruku v ruce vydá z pokoje ven do města*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 1:09 am

*Hodně dlouhou dobu byl jen s Elenou.Byli v pokoji,občas se šli někam projít,ale skoro vůbec se nesetkávali s Enzem,Damonem,Lexi ani s Rose.Nikdo ale nepsal ani nevolal,takže nikomu ani nechyběli.Jednou za tu dobu byl s Lexi nějakou chvíli sám,ale dlouho to taky nebylo na to,jak se spolu nesetkali.Když někdo zaklepe na dveře,vyleze z postele a odejde ke dveřím.Otevře oblečen do půli těla a koukne na Lexi*Lexi*Usměje se*Jdeš dál??*Zeptá se hned,aby jí nenechal stát mezi dveřma.Přijde mu dost nevychovaný.Hlavně,když jí zase tak dlouho neviděl*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 1:13 am

*Koukne na Stefana, když jí přijde otevřít.Usměje se na něj hned.* Ahoj Stefane.. *Pozdraví ho s milým úsměvem.*Ne ne nejdu... *Zavrtí hlavou.* Chtěla bych jít ven a jdu se tě zeptat jestli by jsi nešel se mnou... *Tváři se stále mile. Slyší že v pokoji je ticho tak to vypadá že Elena ještě spí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Stefana a Eleny Empty Re: Pokoj Stefana a Eleny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru