TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Donovan

+2
Vicki Donovan
Admin
6 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 5:40 pm

*Koukne na ní s úsměvem, když jí chválí kostým.* Díky moc. Třeba na toho někoho sbalím. *Zasměje se. Pak si prohlídne její kostým.* Hmmm, hezké. Myslím, že k tobě se hodí. Budeš v tom vypadat skvěle. *Pousměje se.*Namaluju tě, chceš? Sice jsem k téhle dívčí zábavě vždycky měla odpor, ale možná to zkusím. *Zasměje se a natáhne se k notebooku, aby pustila další písničky.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 5:53 pm

Možno áno..*Žmurkne na ňu a usmeje sa.*ďakujem..*Prikvýne jej a položí kostým na posteľ.*Ak chceš..môžem potom namalovať ja teba..*Navrhne a prikývne nad pesníčkou..*Hm..dobrý výber..
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 6:02 pm

*Kývne souhlasně.* Jo, namalujeme se uděláme si účesy. Prostě takové holčičí odpoledne. *Zasměje se.* Nedáš si něco na pití? Nabídla bych ti i něco ostřejšího, ale nevím, jestli piješ. *Prohrábne si vlasy a vstane, že seběhne do kuchyně pro něco na pití nebo tak.* Pochybuji, že když je to školní akce, že tam bude něco víc alkoholického než je džus. *Dodá a čeká, co si Elena řekne.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 6:08 pm

Vicki Donovan a dievčenské večeri.*Zasmeje sa.*Prepáč ale nejde to k sebe..*Pokrúti hlavou a zamyslí sa.*Prines niečo alkoholické..jeden pohárik ma nezabije!*Usmeje sa a prikývne.Pozrie na svoj kostým a zamyslí sa aký účes si k tomu urobí.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 6:14 pm

*Jen pokrčí rameny. Pak se na chvíli zamyslí a začne se smát.* Máš pravdu. Možná mám jen takové citlivé období. *Zatváří se strašně ublíženě, ale samozřejmě to jen hraje.* Fajn, aspoň nám to chystání půjde líp. *Dodá a seběhne dolů. Nalije do dvou skleniček vodku a dolije to džusem. Pak se vrátí za Elenou.* Prosím, tady je tvůj drink. Bože, teď mi to přišlo jak v práci. *Zakroutí hlavou.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 6:29 pm

*Usmeje sa.*Asi..*Prikývne jej.*To áno..*Zasmeje sa a čaká ju.Zatiaľ rozmýšľa či tam bude aj Stefan.Pozrie na Vic a vezme si pohár.*ďakujem...hah..to je zvyk..*Mávne rukou a usmeje sa.*Tak na čo si pripijeme?
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 6:37 pm

Máš pravdu. Jsem z toho magor.*Zasměje se a pak zapřemýšlí.* Asi na dnešní párty? *Pousměje se a pak si s ní přiťukne a napije se.* Tak jdeme se chystat? *Zajde do koupelny pro nějaký make up a ostatní kosmetiku a hodí to na postel.* Ani nevím, že toho tolik mám. *Zakroutí nechápavě hlavou.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 6:43 pm

*Zasmeje sa.*Nie si..*Zamyslí sa a potom prikývne.Ťukne si s ňou a napije sa.*Tak na dnešný večierok..*Prikývne a pozrie za ňou.Potom na ten make-up.*Máš toho moc..*Zasmeje sa.*Ideš prvá ty či ja?
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 6:49 pm

*Usměje se nevinně.* To jsem netušila. Ale co už. Tady jde vidět, že jsem přece jen holka. *Zaculí se.* Tak já začnu. Sedni si. *Počká, než si sedne a pak ji začne malovat.* Doufám, že ti nevypíchnu oko řasenkou. Jak říkám, nikdy jsem nikoho nemalovala. Jen sebe. *Zasměje se.* No vidíš, sluší ti to. Snad líbí. *Podá jí zrcátko.* A co chceš s vlasy? *Zeptá se.* Když už jdeš za Karkulku, měla by jsi mít roztomilé copánky, jako malá holka.
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 7:06 pm

Jop..ale je to fajn..ja toho mám tiež takto nejako.Možno menej!*Zasmeje sa a a sadne si.*Ale no ták..to hádam nie.*Uškrnie sa a počká až ju namaľuje.*Ja som malovala baby tak by to nemalo vyzerať zle..*Usmeje sa a zamyslí sa.*No..tie by boli fajn..To ide..*Prikývne.*Máš červené gumičky?
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 7:17 pm

*Když si Elena nestěžuje na její dílo, tak se spokojeně usměje.* Fajn, tak já zkusím něco najít. *Zajde si do koupelny pro hřeben, lak na vlasy a najde i dokonce gumičky a dokonce červené barvy.* Mám všechno. *Oznámí a vyleze z koupelny a jde zpátky k Eleně. Uplete jí dva copy a ještě hotové dílo zafixuje lakem na vlasy.* Tak a je to. Teď jsi úplně roztomilá. *Řekne, když si ji prohlídne.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 7:31 pm

*Usmeje sa na ňu a keď jej robí účes pekne drží.*Ďakujem...ale nie..*Mávne rukou.*Tak teraz ty..*Usmeje sa a posadí si ju.Začne ju pomaly líčiť.*Aký účes by sa hodil sexy sestričke?*Zamyslí sa a zasmeje sa.*Skúsime to vyžehliť?*Prezrie si Vic a pomaly ju dolíčuje.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 7:38 pm

*Sedne si a nechá se namalovat i učesat.* Já nevím, nechám to na tobě. *Pokrčí rameny.* Věřím ti, že budu vypadat dobře. *Zasměje se.* Vyžehlit? To jsem nikdy nezkoušela. Žehličku mám někde v koupelně. Můžeš to zkusit. *Pousměje se.* Ale začínám se docela těšit. To bude tím, jak se tu chystáme nebo tím drinkem. *Koukne na jejich rozpité drinky.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 7:43 pm

Keď mi tak dôveruješ..*Usmeje sa na ňu a prikývne.*Fajn..vyžehlíme to..*Prikývne a napije sa.Ide do kúpeľne.Nájde žehličku a ide naspäť.*Bude to super..uvidíš..*Žmurkne na ňu a zapojí žehličku. Ide k Vic a pomaly jej začne žehliť vlasy.Keď to má obzerie si ju a prikývne.*Vyzeráš úžasne!
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 7:56 pm

*Zasměje se.* Ty jsi mi taky věřila. *Nechá se teda upravit do podoby, jako si představuje Elena.* No, mohlo by. Jsem zvědavá. *Řekne. Ale i tak má trochu strach.* Ty tam někoho budeš mít? Jakože toho svého krasavce? *Začne se zajímat.* Ukaž, kouknu se. *Jde se podívat k zrcadlu.* Wow, tohle jsem vážně já? Vypadám jinak. *Skoro by se nepoznala.* Děkuji.
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 8:01 pm

*Zasmeje sa a sleduje ju.*No..dúfam že tam bude..*Zamyslí sa a pozrie na ňu.*Neboj sa..vyzeráš vážne skvelo..pristane ti to..*Prikývne a pozrie na hodinky.*Mali by sme sa prezliecť a pomaly tam ísť..čo ty na to?
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 8:15 pm

*Kývne chápavě.* Neboj, určitě bude. A jestli ne, tak si najdeme jiné. Vypadáme dneska obě skvěle. *Pousměje se a vstane.* Tak se jdeme obléct. Jestli se stydíš, tak si zalez do koupelny. *Zasměje se a vytáhne si svůj kostým a začne se převlékat. Dává pozor, aby si nezničila makeup, ani účes. Když už je hotová, koukne na sebe do zrcadla.* Wow, nemám slov. *Prohlídne se.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 8:27 pm

*Prikývne a usmeje sa.*Tak uvidíme..možno dnes niekoho ulovíme..*Uškrnie sa a potom sa usmeje a tiež sa začne pomaly prezliekať.*A čo Matt? Ten nie je doma?*Spýta sa jej a opatrne sa prezlečie sa.Postaví sa vedľa nej a usmeje sa.*Sme kočky..takto určite niekoho ulovíme..*Zasmeje sa a prezrie si Vic a potom seba.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 8:33 pm

*Souhlasně přikývne.* Určitě. Bude to legendární noc. *Zaculí se.* Nevím, kde je Matt. Ale určitě půjde. Ten by si to nenechal ujít. *Vlastně svého bráchu zas dlouho neviděla.* Tak můžeme vlastně za chvíli vyrazit. Dopijeme drinky a jdeme? *Zeptá se a vezme si do ruky svou skleničku. A hned se napije.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 8:48 pm

*Uškrnie sa.*No som zvedavá..*Prikývne keď počúva o Mattovi.*To je mi jasné..poznám ho.*Súhlasne opäť prikývne.*Super..sme hotové.čas je akurát a pomaly dopijeme a môžeme ísť..*Usmeje sa a vezme si svoj pohár a tiež sa napije.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 9:05 pm

*Pomalu dopije svůj drink.* Jasně, necháme se překvapit. *Řekne.* A těšíš se? *Pousměje se a trochu uklidí ten nepořádek na posteli, aby pak neměla pak šok, až přijde.* Tak já můžu. *Počká, až dopije i Elena a pak obě prázdné skleničky odnese do kuchyně.* Vem mi prosím mobil, mám ho u postele. *Křikne na ní z dolního patra, protože ho v pokoji zapomněla.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 9:09 pm

Jop..teším sa..bude zábava!*Prikývne a usmeje sa.Pomôže jej a potom jej dá pohár.Prezuje sa a výde z izby.Počuje Vic a tiež by na to akosi zabudla.*Jasné!*Zakričí a vezme jej mobil rovnako ako svoj. Ten svoj strčí do vrecka a ide pomaly dole.*Tak môžeme?*Ide k nej a podá jej mobil s úsmevom.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 23, 2014 9:14 pm

*Počká jí dole.* Díky. *Vezme si od ní svůj mobil.* Ale bohužel půjdeme pěšky. Nemám auto. *Oznámí trochu nešťastně. Ale pak se usměje.* Ale my to zvládneme. Jdeme. *Otevře dveře a počká na ní a pak společně vyjdou ke škole.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Sep 23, 2014 9:19 pm

*Zasmeje sa.*čo už..mohla som vziať auto ja..*Pokrúti hlavou.*Jop..to dáme..hádam.Dúfam že ku škole prídeme ešte dnes..*Zasmeje sa a výde von z dverí a potom ide aj s Vic ku škole.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 30, 2014 8:42 pm

*Dorazí z párty domů. Ani se nekouká na hodiny. Shodí kostým, hodí si dlouhou sprchu a na chvíli zapadne do postele. Ráno se vzbudí, hodí do sebe kafe. Obleče se a upraví a vyrazí do práce, aspoň na chvíli. Je si jistá, že holky jí pak napíšou ohledně těch roztleskávaček.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Donovan - Stránka 6 Empty Re: Dům Donovan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru