TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vancouver

3 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Vancouver  Empty Vancouver

Příspěvek pro Admin Tue Feb 17, 2015 10:54 am

Vancouver  Hory%20na%20V.I.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 17, 2015 10:57 am

*Po docela dlouhé cestě dojedou do slibovaného Vancouveru. Zaparkuje u jednoho hotelu, kde budou po celou dobu jejich pobytu bydlet.* Tak jsme tady, lásko.. *Usměje se na Katie sladce. Vystoupí z auta a vyndá jejich kufry společně i s prknama z auta. Zabouchne za sebou kufr. Zajde otevřít dveře Katie.* Račte slečno... *Pokyne ji rukou s úsměvem.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 17, 2015 3:32 pm

*Po nějaké době spánku sebou trhne a zjistí,že usnula během jízdy.Rychle si promne oči a pomlaskne.* Proč jsi mě nevzbudil? *Prohrábne si vlasy a zívne.Koukne na Toma a pak z okýnka.Musela spát pěkně dlouho,je celá rozlámaná.Vyvalí oči při pohledu ven a dojde jí,co jí Tom říkal.Prospala celou cestu.Zavrtí hlavou a než se z toho vzpamatuje,má otevřené dveře.Vysouká se z auta a pořádně se protáhne.* Měl jsi mě vzbudit dřív,zlatí.... *Zamumlá rozespale a nadechne se čerstvého vzduchu.* Mmmm....Tak šup šup,dělej,nezdržuj. *Popožene ho a zeširoka se usměje.Nemůže se dočkat svahu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 17, 2015 3:41 pm

Proč bych tě budil ? Cesta nebyla nijak záživná... *Usměje se zeširoka na Katie. Vezme ty kufry i prkna.* No tak příště, slibuji lásko.. *Mrkne na ni s úsměvem. Rozesměje se, když ho začne najednou Katie popohánět.* Jo však makám jak to jde... *Řekne se smíchem. Dovalí se s Katie až dovnitř do hotelu. Vezme na recepci klíče od jejich pokoje, který má už několik dní rezervovaný. Přejde k výtahu, přivolá ho a následně s ní do něj s Katie nastoupí.* Už se těším až vyzkouším to nové prkno.. *Řekne s úsměvem. Snad se ale při první postavení nerozseká.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Tue Feb 17, 2015 3:51 pm

Tak jsem ti jí mohla zpříjemňovat... *Nakloní hlavu ke straně s typickým "'dolíčkovským' úsměvem a zamrká na něj.* Chceš s něčím pomoct,broučí? *Sleduje ho,jak se tahá s těmi kufry a prkny sám a až jí to přijde líto,že ona nic nenese.Cupitá za ním do hotelu a alespoň od něj vezme ty klíče od jejich pokoje.Nastoupí s ním do výtahu a opře se o stěnu.* Jéééé,taky se těším,bude to paráda.Můžeme pořádat závody.Musíme rychle vybalit a pak jít hned na svah. *Zatleská nadšeně do dlaní a zeširoka se na Toma usměje.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 17, 2015 4:06 pm

To je v pohodě, zlato... Aspoň sis odpočinula.. *Mrkne na ni s úsměvem. Zbožňuje ty její ďolíčky na tvářích co se jí objeví vždycky, když se usměje.* To je dobrý, já to zvládnu... Nechci, aby ses s tím tahala...*Ponechá ji ty klíčky, když si je od něj vezme. je v pohodě a zvládá to unést. Pomoc vážně nepotřebuje.* Závody? *pozvedne obočí.* Miláčku já ještě nevím ani jestli se dokážu postavit na prkno bez toho aniž bych se svalil... *Zasměje se.* Jasně, rychle vybalíme a letíme. Tady nás uvidí až večer... *Pobere zase kufy a prkna, když výtah zastaví v jejich patře. Rozejde se s Katie k jejich pokoji. Počká než otevře dveře.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri Feb 20, 2015 10:41 pm

*Zrovna vychází z koupelny,připravená na jejich další odpolední sjíždění svahu.Zaplete si vlasy do copu a v kombinéze Vancouver  Oakley přiběhne k Tomovi a skočí mu na záda.* Jdu tě porazit v dalším závoděěěě!!!! *Zasměje se mu u ucha zvonivě a seskočí mu ze zad.* Pojď,chyť si mě... *Křikne se smíchem a čapne svoje prkno,přičemž vyběhne z jejich pokoje a kouzlem za sebou zabouchne dveře Tomovi před nosem.Rychle seběhne do recepce,kde si nasadí čepici a nevinně se tvářící čeká na Toma u dveří.Nemůže se dočkat večera.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Fri Feb 20, 2015 11:22 pm

Dneska mě už neporazíš...*Zavrtí hlavou se smíchem, když mu slízá ze zad. Natáhne se pro bundu a oblékne se do ni.* Není problém.. *Řekne se smíchem. sáhne po rukavicích a prkně. Rozeběhne se za Katie, která mu opět udělá neplechu a zavře mu před nose. Narazí do dveří a chytne se za nos. Docela ho to bolí, ale krev se mu nespustila. Rychle otevře, oklepe se a znovu se rozeběhne dolu za Katie. Uvidí ji u dveří.* Neměla by jsi to dělat, pokud mě nechceš mít zmrzačeného... *Usměje se. Přejde až k ní, chytne jí rukou kolem pasu a přitáhne jí k sobě. Dlouze jí políbí na rty.* Tak razíme.. *Otevře ji dveře, potom když projde tak, opustí i on hotel.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Fri Feb 20, 2015 11:51 pm

*Položí mu ruku na tvář,když si jí k sobě přitáhne za pas a opětuje mu polibek s úsměvem.* Lásko já si vždycky dávám pozor na to,aby jsi se mi nezmrzačil... A i tak bych tě uměla dát dohromady. *Nevinně na něj zamrká zpod čepice a zeširoka se usměje.* Tak pojď,ty můj šnečku.... *Vyjde s ním z hotelu,když jí podrží dveře a otočí se na něj.* Bacha klou... *Nedořekne větu a podklouzne jí to hned před hotelem.Padne na zadek a kolem ní se zvedne sníh.* Klouže to!!! *Rozesměje se jako malá a pleskne sebou na záda do sněhové závěje.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sat Feb 21, 2015 12:44 am

No teď ti to skoro nevyšlo, lásko moje...Dělala by jsi mi zdravotní sestřičku a pečovala o mě? *Zeptá se s úsměvem na tváři.* Já ti dám šnečka.. *Plácne jí po zadečku s úsměvem. Koukne na Katie, když něco nedopoví a najednou ji vidí na zemi. Ihned se pro ni sehne, ale to už se ona směje jak malá.* Jsi v pořádku, miláčku? *Optá se ji raději, neví jestli nemá nějaký ten šok. Potom co sebou celá buchne do sněhové závěje, tak se tak zasměje.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Feb 21, 2015 1:05 am

Jasně,jasně... Zdravotní sestřičku... Chybí ti práce? *Zašklebí se pobaveně a nakrčí nos.Potom co jí plácne po zadečku se se smíchem ožene po jeho ruce a když už leží v té závějí a on se jí tak starostlivě ptá,nutí jí to se smát ještě víc.* Ne jsem polomrtvá a v šoku,asi za chvilku upadnu do bezvědomí a pak hned do kómatu.Rychle lásko volej sanitku,cítím jak to na mě jde. *Začne hned se smíchem a vyškrábe se na nohy.* Ty můj srábku... *Zasměje se a oklepe ze sebe ten sníh.Pak se rázným krokem vydá na svah s prknem v podpaží.Tím,jak je malinká a prkno je větší než ona,navíc jak je nabalená,působí hrozně směšně,ale to ona neví.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sat Feb 21, 2015 1:56 am

Ne nechybí, vůbec.. *Zavrtí hlavou se smíchem. Pozvedne obočí, když se po jeho otázce začne ještě více smát.*Nedělej si srandu z toho... Mohlo se ti cokoliv stát... *Řekne jí s úsměve. Nemyslí to zle. Spíš je prostě starostlivej. Pomůže ji, když se škrábe na nohy.* Ty moje můro.. *Zasměje se a zavrtí hlavou. Rozejde se za ni na svah. Když vidí jak se valí tak se tomu musí smát.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Feb 21, 2015 3:04 am

*Protočí se smíchem oči nad tou starostlivostí a ještě víc jí rozesměje to oslovení.* Můro prej... *Zaprská pobaveně a pak se na něj otočí,když se směje.* Hej jako... čemu se směješ?? *Přimhouří na něj oči,takže vypadá jako hodně nabalenej,nasranej trpaslík.* Jsem k smíchu? *Našpulí pusu,ale vážná tvář jí nevydrží dlouho.Za chvilku už se znovu směje a zase se rozejde jako sněhuláček na nožíčkách na svah.Stoupne si do řady na lanovku a než se dostane na řadu,upevní si prkno na jedné botě.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sat Feb 21, 2015 3:32 am

*Zasměje se nad jejím zaprskáním.*Jsi můra moje malá krásná...*Breptá tam za ní s úsměvem.* Já? Ehm, támhle někdo upadnul a podkopnul další tři lidi..*Vymyslí si rychle něco a ukáže někam do prava. Vidí jak se tváří má co délat, aby se nezačal smát na celé kolo.*Ty? Ne nejsi k smíchu ty jsi roztomilá, lásko..*S úsměvem jí pošle vzdušnou pusu. Stále v sobě potlačuje ten záchvat smíchu. Potom co pokračuje dál tak se rozesměje a snaží se to dusit rukou. Je sladká jak se valí. Dojde až za ní trochu s uslzenýma očima. Setře si ty slzy rychle. Připne si v řadě taky prkno k jedné botě. potom co přijede lanovka tak na ní vleze s Katie.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Feb 21, 2015 3:46 am

*Slyší to jeho breptání za svými zády a culí se před sebe s nakrčeným nosem.Koukne směrem,který ukazoval a přimhouří oči.Nic nevidí tak se na něj otočí s pohledem "Avery přestaň okamžitě kecat,nebo tě zrasím" a pokračuje ve valení se k lanovce.Nad jeho dalšími slovy jen se smíchem vrtí hlavou.Podívá se na něj,když sedí vedle něj na lanovce a vidí ty uslzené oči,které se mu nepodařilo zakrýt.* Heeeej!!! Ty chceš spadnout ksichtíkem do sněhu jako včera večer?Nestačilo ti to??? *Zakření se na něj při vzpomínce na jeho pád na držku,když do něj vrazil ten lyžař a jemně do něj drcne loktem.* Však počkej... *Slíbí mu s ďábelským úsměvem a počká si,až projíždí pod hustě zasněženou větví.Zachumlá se pořádně do kombinézy a šály a shodí na Toma tu hromadu sněhu z větve kouzlem.Hned potom jsou na vrcholku,tak rychle seskočí,zapne si i druhou nohu na prkně a pošle Tomovi vzdušný polibek.* Uvidíme se dole,kocourku!! *Křikne na něj se smíchem,zamává mu,nasadí brýle na oči a spustí se ze svahu dolů elegantními obloučky.Dole zabrzdí a než se naděje,i jí smete nějaký lyžař.Chvilku se válí v jednom klubku a když se konečně zastaví pod kopečkem,zůstane ležet na zádech a ten lyžař jí začne nadávat,že blbě stála.Sundá si brýle z očí a zamračí se.Má sto chutí tomu debilovi plesknout celou plochou prkna po ksichtě.Místo toho,aby se zeptal,jestli je v pořádku a omluvil se na ní ještě řve,že se po nich otáčí celá sjezdovka.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sat Feb 21, 2015 4:10 am

*Dělá že její pohled bere vážně, i když se i na dále směje. Koukne na Katie, když sedí na lanovce. Bolí ho z toho smíchu až břišáky.* Ne, to už opravdu nechci. Včera mi to stačilo...*Při té vzpomínce se zamračí. Ten lyžař ho akorát tak ztrapnil. (Idiot...) Pomyslí si a na Katie se už usměje. Ví že se u toho Katie náramně bavila.* Na co, broučku? *Zeptá se jí se širokým úsměvem. Potom na něj najednou padne snad tuna sněhu.* Katie! Ty jedna mrško, já ti naplácám na holou. To ti slibuju... *Zahučí na ní z tohk sněhu. Jak lahovka zastaví tak se pokusí dostat z té haldy. Katie má štěstí že odjela, naflákal by jí tam klidně přede všemi. Potom když uz se zbavil veškerého sněhu tak si upevnil u druhou nohu do prkna. Cítil že má i nějaky sníh pod bundou a jak ho studí. Rozjede se ze svahu dolu. Když už chce zastavit tak vidi rozštípanou Katie dole a vidí že tam na ni někdo i ječí, v tu chvíli se mu snad i srdce zastavilo. Rychle dojede dolu, div se nerozplácne. Dostane se z prkna a přiběhne ke Katie. Toho lyžaře zmrdá za to že Katie nepomohl a ještě po ní řve. Má co dělat, aby mu nejebl jednu na ksicht.* Katie, lásko jsi v pořádku?*Zeptá se jí ustaraně a klekne si k ní na zem.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Feb 21, 2015 4:22 am

*Zasměje se nad jeho výhružkami naplácáním na holou.Nic si z nich nedělá,protože ví jak na něj.Potom,co na ní jebe ten lyžař a přihasí si to tam Tom na něj zamilovaně kouká,jak se jí zastává a usměje se na něj zeširoka,když si k ní klekne.* Joo,teď už jo. *Pohladí ho po tváři a sladce na něj zamrká.Srovná si čepici na hlavě,protože jí z té motanice měla celou nakřivo a když ten lyžař začne jebat i do Toma a ještě si odepíná lyže,že prej aby se šel Tom prát,rozčílí se.* Tak moment!!!! *Křikne na svou výšku dost silným hlasem,bleskově si odepne prkno z nohou,vyškrábe se na nohy a ubalí tomu lyžaři takovou pěstí,že ten padne na prdel do sněhu.Bolí jí ruka z té rány,ale rukavice zabránila zlomeninám.Chytne se za tu ruku a ještě toho lyžaře zjebe za to,jak se chová.* Debil.... *Odfrkne si,sebere prkno ze sněhu a napřáhne se s ním,že toho lyžaře dobije.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sat Feb 21, 2015 4:45 am

Uff, to se mi ulevilo, zlatoo..*Oddychne si a lehce se na ni usměje. Koukne na lyžaře, který se chce s ním prát, zvedne se ze země od Katie a shodí rukavice z rukou. Klidně se s ním popere i když na ně čumí všichni přitomni.*Bože, Katiee! *Křikne, když tomu lyžaři ubalí pěstí dřív než on. Vidí jak se chytla za ruku. Chytne hned Katie.* V pořadku? *Zeptá se zase starostlivě. Doufá že si nic nezlomila. Ubalí tomu lyžaři pak taky pěstí, že se mu spustí z nosu krev. Odplivne si a koukne na Katie, která má v plánu dobít lyzaře prknem. Hned ji chytne a zabrání ji ho jím udeřit.* Je to debil, zlato... Kašli na něj.. *Dostane ji z dosahu toho lyžaře.* Pěkně jsi mu ubalila...*Řekne po chvíli ticha. Přistoupí ke Katie, vezme její obličej do dlaní a jemně ji políbí.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Feb 21, 2015 4:53 am

*Zacukají jí pobaveně koutky,po tom zvolání Toma.Asi od ní nikdo takovou ránu nečekal.Zazubí se na něj,když mu dá taky pěstí a když jí pak odtáhne dál od toho lyžaře,zamele sebou.* Zabiju ho,debila..Prostě ho zamlátím jak hřebík! *Prskne a přimhouří oči na toho grázla,co vstává a zdrhá ze sjezdovky.* Vocas.... *Uleví si a pustí prkno na zem.Zvedne k Tomovi oči,když už se zase tváří jako koťátko a uculí se s ďolíčky po tom komplimentu.* Nápodobně. *Oplatí mu lichotku a chytne se jeho loktů,polibek mu oplatí a prohloubí ho.* Mňam to byla odměna. *Olízne si rty,když se od něj odtáhne a rošťácky na něj zamrká.* Super tým.
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sat Feb 21, 2015 3:21 pm

Nemá to cenu, je to idiot. Zapomeň prostě na něj..Hm? *Lehce pozvedne obočí a koukne ji do očí, zatím co její obličej má v dlaních. Zasměje se nad tím jak si uleví Katie slovně.* Může být další odměna.. *Mrkne a políbí ji znovu a polibek o trochu prodlouží.* Ten nejlepší tým, krásko.. *Zaculí se na ni.* Tak co pojedeme znovu? *Zeptá se a otočí se ke svahu. Potom zase koukne na Katie.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Feb 21, 2015 3:34 pm

*Zamračeně kývne na to,že na něj zapomene a zjihne jí pohled po kontaktu s jeho očima.Uculí se po dalším polibku a přitiskne se k němu.* Tyjoooo.... Ta byla. *Zasměje se.Chvilku dělá,že přemýšlí nad jeho otázkou a pak si narazí čepici na hlavu.* To je jasná věc! *Kývne,vezme do podpaží prkno a zase se ja valibuk rozejde k lanovce.Připne si prkno a zamává Tomovi,zatímco nasedne sama a vyjede na vrcholek.Tam seskočí a počká na Toma.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sat Feb 21, 2015 7:03 pm

*Usměje se na jejími slovy.* Tak fajn, jdeme.. *Kývne s širokým úsměvem a vezme si prkno a rozejde se pomalu za Katie. Když vidí zase jak se valí tak se dusí smíchy za jejími zády. Potom co dojde k lanovce tak si nasadí prkno a nasedne hned na lanovku za Katie. Potom vyskočí z ní a dopracuje se ke Katie. Nasadí si prkno i na druhou nohu.* Tak šup, jedemee... *Zavelí se smíchem a rozjede se zatím dolu ze svahu.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Feb 21, 2015 7:15 pm

*Mrkne na Toma s úsměvem,když jí dojde a stoupne na prkno.Upevní si druhou nohu a chvilku ho sleduje,jak sjíždí.Nikdy se pohledu na něj nedokáže nasytit.Nakonec si nasadí brýle a sjede sjezdovku hned za ním.Vyjede na skokánek a jumpne si pěkně vysoko.Sklidí potlesk a zabrzdí vedle Toma tak,aby ho pořádně ohodila sněhem.Vytáhne si brýle na čepici a zeširoka se zazubí.* Dobrej,sněhuláčku... Neviděl jste někde mého přítele? Je asi takhle vysoký,má široká ramena a já ho táááááááákhle miluju. *Roztáhne doširoka ruce a stejně široce se usměje.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Tom Avery Sat Feb 21, 2015 7:55 pm

*Sleduje Katie jak za ním jede a pak , když vjede na skokánek tak otevře pusu dokořán. Potom co u něj zastaví a nahodí ho sněhem, tak nějaký sníh vyplivne a zavře pusu. Trochu se oklepe a začne se smát nad tím co Katie říká.* Mm, tak takového chlápka jsem vážně neviděl... *Řekne se smíchem. Shodí ze sebe zbytek sněhu.* Ty jsi moje potvůrka... *Usměje se a líbne jí na rty.* Já naplácám za to všechno že si týden nesedneš.. *Zasměje se a v očích se u blýskne.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Feb 21, 2015 8:14 pm

*Nakrčí se smíchem nos,po jeho slovech,že nikoho takového neviděl a zavrtí hlavou.* Já jsem potvůrka a ty se zapíráš.No pěkně. *Zasměje se a dá si ruce vbok.* Cožéééé?? Mně jo? To teda nenaplácáš... I když... *Přimhouří očí a tajemně se usměje.Kousne se do rtu a úsměv se jí rozšíří.* Jak moc mí naplácáš? *Zavrní rozkošně a koukne mu do očí,ve kterých se jí blýskne stejně jako jemu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Vancouver  Empty Re: Vancouver

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru