TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U suchého Jacka

3 posters

Goto down

U suchého Jacka Empty U suchého Jacka

Příspěvek pro Admin Tue Mar 17, 2015 2:55 pm

U suchého Jacka 13
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 17, 2015 2:58 pm

Ale no tak není to v prdeli. Já Enzovi domluvím a ty s Damonem to dáš taky určitě do pořádku.*Mrkne na ni.Enzovi by za ty poznámky nejraději flákla. Na místě Rose by se propadla do země.Zamračí se v tom baru kde po nich čumí.Přejde s Rose až k baru a nechá každé přistavit dvojitého panáka něčeho hodně tvrdýho.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 3:03 pm

Jo... Já to dám s Damonem do pořádku,protože on prostě bude pořád jen utíkat. *Posteskne si a zavrtí hlavou nešťastně.Proč ona vždycky skončí někde všemu napospas a sama.Nervózně se ošije pod těmi pohledy těch chlapů.Jde s Lexi k baru a je jí vděčná,že objednává,protože ona sama ze sebe slova dostává skrz trapnou krustu jen dost těžko.Vezme do ruky přistavenou ne-zrovna-čistou skleničku a váhavě se na Lexi koukne.* Ať žije syfilis. *Broukne tak,že to může slyšet jen ona a kopne do sebe panáka.Hned jim objednává dalšího.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 17, 2015 3:09 pm

Nebude utíkat, prostě si myslím že to na něj bylo teď moc, proto utekl... Enzo docela dost do něj rejpal a i do tebe...*Vydechne.*Omlouvám se ti za něj...*Koukne na Rose omluvně.Koukne pak na tu skleničku nečistou, povzdychne si.Zasměje se nad poznámkou Rose a kopne do sebe panáka. Kopne do sebe i toho dalšího co tam přistav ten ušmudlanej barman.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 3:13 pm

Lexi... On utíká pořád. *Zvedne jedno obočí.* Ty to víš... *Povzdychne si a sundá si skřipec z vlasů,takže si rozhodí lokny na záda.Dá si skřipec do kabelky a rozhlédne se kolem sebe.* Neomlouvej se mi za něj,zlato... Ty za to nemůžeš.. *Pousměje se na ní a stejně jako ona do sebe kopne i druhého panáka.* Já prostě nevím,proč nemůžeme být jeden den úplně v pohodě a v klidu. *Zatřese hlavou a povzdychne si ještě jednou.Opravdu by se za ty Enzovo kecy nejradši propadla do země.Přimhouřenýma očima si přeměří týpka,co stojí za Lexi a čumí jí na prdel.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 17, 2015 3:25 pm

*Ví to, ale připustit to nechce.*Rosie, netrap se mi..*Pohladí ji po rameni.*Musím se ti za něj omluvit protože mi to od něj prostě přišlo hnusný to jak se k tobě choval...*Povzdychne si.*No to mi povídej, zlato. Taky bych toto chtěla jeden den úplně normální...*Vydechne. Objedná jim dalšího panáka.Koukne na Rose a vidí ten její pohled na někoho. Otočí se a uvidí vejrat tam nějakého oplzlého chlápka.*Nečum!*Zavrčí na něj vážně.Jestli se ji dotkne tak ho normálně vysaje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 3:30 pm

Budu v pohodě... *Mrkne na ní s úsměvem a pohladí jí po ruce,kterou jí ona pohladila.* Nic z toho jsi neřekla ty,tak buď v klidu...Jo? *Obejme jí krátce,aby věděla,že to myslí upřímně a mávne rukou nad tím,že by chtěla taky normální den.Asi jim to není souzeno.* Asi budeme muset zdrhnout. *Zasměje se a vezme do ruky dalšího panáka.Propálí toho blba,co na něj Lexi křikla pohledem plným vzteku a je připravená po něm skočit.Asi se jich zalekl,protože zvedá ruce a potácí se někam do prdele.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 17, 2015 3:37 pm

No to sice neřekla, ale omluvit se prostě potřebuji...*Pokrčí rameny.*Jo utečeme odtud spolu někam pryč a ať ti dva se tu spolu třeba sežerou...*Zasměje se.Koukne ještě po tom chlapovi, který se zvednutými ruky mizí pryč. Kopne do sebe dalšího panáka a pokrčí nad tím jen rameny. Nechá přistavit další dva kousky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 3:42 pm

Achjo... Jsi zlatá.. Nechápu,jak s tím volem můžeš vydržet. *Zasměje se trošku a potřese hlavou.Přimhouří oči na nějaký typy,co se k nim blíží z pravé strany a zaslechne něco o jejích šatech a Lexiných vlasech.Tohle se jí přestává líbit.* Přesně... Utečeme,vypneme si mobily a ať si dělají co chtějí. *Pokusí se odvést svojí pozornost někam jinam,ale koutkem oka ty dva pořád sleduje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 17, 2015 4:19 pm

Asi protože ho miluju tak moc..*Pokrčí rameny a usměje se na Rose. Uslyší co říkají ty hovada o nich opodál mírně se zamračí.* Jo přesně tak to uděláme, ale věřím tomu že by nám brzy chyběli ty hovada naše...*Pousměje se nad tím.*Myslím že se k nám pomale přibližuje svačinka. *Hodí očima k těm dvěma chlapům.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 4:22 pm

Chyběli... Bohužel. *Povzdychne si a pohodí vlasy.Vlastně jí to,že Damon není s ní chybí už teď.Mrskne očima po těch dvou po Lexině poznámce a pousměje se.* Já nevím,jestli můžu. *Polkne a kopne do sebe dalšího panáka.Ví jistě,že by potom měla šílené výčitky a sny.Povzdychne si znovu.* Možná bych měla jít za Damonem.Nechci,aby se ti dva porvali a aby si Damon myslel,že jsem na něj naštvaná. *Zkousne si ret a když se ti dva přiblíží moc blízko,nenávistně se na toho jednoho otočí.* Ještě krok a přísahám,že dopadneš moc... MOC špatně. *Zasyčí skrz zuby a semkne rty.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Mar 17, 2015 5:19 pm

*Přikývne na to že by jim chyběli a už to nijak nekomentuje.Je to fakt, kterej nikdo nezmění.* Můžeš..Nemusíme je zabít, ale trochu cucnutí nikomu neublíží...*Mrkne na ni a pousměje se. Sama ví že by měla výčitky že někoho zabila i když to byli takovéto socky.Stále by jí to uvnitř žralo.Kopne potom do sebe panáka jako Rose.*Tak si cucneme a půjdeme za nimi...Myslím že se obejdou bez rvačky...*Vzpomene si na jejich poslední rvačku o které nejspíše Rose neví.Pousměje se, když rose na ty chlápky zasyčí. Vytáhne mobil, když uslyší příchozí zprávu. Vidí že píše Enzo, přečte si tedy zprávu.Zůstane chvíli koukat do mobilu nevěří tomu co čte. Máčkne na odpověď.*
kód:
Plán už je v pohybu, zlato... -L.
*Odešle zprávu a mobil si strčí do kapse.Zvedne se ze židle.*Dáme si trochu na posilněnou krásko...*Blýskne se ji v očích. Otočí se na toho chlápka a obličej se ji změní na upíří. Zakousne se tomu jednomu do krku.Po chvíli se od něj odtáhne a toho druhého ovlivní aby neřval a přistrčí ho k Rose.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 5:24 pm

Lexi... *Vydechne a vytřeští oči.Tohle nemůže.To nezvládne.Sleduje jí,jak pije z toho týpka a sama se sebou svádí vnitřní souboj.Bude mít výčitky,dokáže se ovládnout?Když on po ní pořád jde.Koukne na něj,když už je ovlivněný a Lexi jí ho přistrčí.Nakonec se i jí změní obličej a zakousne se mu do krku.Odstrčí ho od sebe potom dost prudce,takže upadne na zadek a otře si pusu.Ovládla se.Těžce si oddychne a koukne na Lexi.* Wow.... *V tom po nich vystartují další socky ze všech koutů,že se chtějí taky líbat.Vyvalí oči a mrkne po Lex.* Padáme odtud! *Skoro rozkáže a tomu jednomu chlapíkovi dá loket do brady,protože se k ní dostal moc blízko.* Hned! *Vezme jí za ruku před bar,rozhlédne se a pak u.r. zmizí hotelu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 6:48 pm

*Vpadne do baru,kde byli s Lexi tenkrát na občerstvení a zašklebí se,když zjistí,že mají pořád stejně hnusné osazenstvo a bordel a smrad.Dojde k nějakému pódiu,kde hraje hnusnej mašťák na kytaru a poprosí ho,aby jí ju půjčil.S díky si jí vezme a sedne si na stoličku k mikrofonu.* Jestli se ke mně někdo z vás přiblíží,zabiju vás... *Varuje všechny do toho mikrofonu a pak začne hrát na kytaru a zpívat.Potřebuje ze sebe ten smutek dostat. -> .Ke konci písničky už jí stéká pár slz po tváři.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 6:56 pm

*Vejde dovnitř do toho "baru" a hned zahlédne Rose hrát na kytaru a zpívat smutnou písničku.Zastaví se hned u dveří vchodových a sleduje Rose. Chce se jí z toho brečet, když to slyší.Sklopí na chvíli pohled. Zarazí si ruce do kapes u bundy. To ona si dala krev s Enzem a on teď zlákal i Damona. Povzdychne si. Zvedne pohled k Rose, když dozpívá tu písničku. Vidí ty slzy na její tváři. Dívá se na ni smutně a zároveň omluvně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 6:59 pm

*Zvedne oči od kytary,když dozpívá a ty houmlesáci okolo jí začnou tleskat.Teda spíš dělají randál.Ani to nevnímá.Koukne na Lexi u dveří a hned oči zase sklopí.Ona za to přece nemůže.A zase je to ona,kdo teď bude žehlit to,že oni dva jsou nenažraný pitomci.Otře si slzy a opatrně se k ní přiblíží nějakej mašťák,že chce svojí kytaru.Podá mu jí beze slova do ruky a zvedne se ze stoličky.Taky si dá ruce do kapes a dojde k Lexi.Nakloní se k ní a dá jí pusu na tvář.* Hlavně se mi neomlouvej. *Pohladí jí po vlasech s vážným pohledem a odejde k baru,kde si objedná bourbon.Je jí jedno,v jakém stavu mají skleničky.I když tentokrát vidí barmana,jak je kvůli nim leští a oplachuje pod vodou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 7:09 pm

*Sleduje Rose a vidí i jak sklopí pohled.Povzdychne si.Takhle dnešní večer neměl vypadat.Kouká na toho mašťáka co ji bere kytaru a ona pak jde směrem k ni.Rozejde se za ni. Už se ji chce omlouvat, ale v tom ji ona zastaví svými slovy. Obejme ji aspoň pevně a pak ji dá taky pusu na tvář.Koukne ji do očí a vidí ten její vážný pohled.Rozejde se za ni k baru a usadí se vedle ni.Objedná si to samé jako Rose.*Je mi to líto Rose...*Promluví na ni tišeji.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 7:16 pm

*Koukne na Lexi,když si k ní přisedne a po jejích slovech se rozpláče naplno.Složí si hlavu do dlaní a ani jí na to chvíli neodpovídá.Nemůže přes stažené hrdlo.* Co je ti líto? *Vzdychne.* Že měl Enzo pravdu?Že Damona brzdím v tom,aby byl sám sebou?Že si se mnou nemůže užívat?To ti přece nemusí být líto Lexi,nic jsi neudělala...Já... Klidně se tam za nimi vrať.. Já nemůžu... *Zavrtí hlavou a setře si slzy.Vezme si do ruky skleničku a koukne na toho barmana,co vypadá jak skřítek.Pak koukne na Lexi a zakloní hlavu,protože jí znovu tečou slzy.* Měla bych jet domů.... *Popotáhne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 7:31 pm

*Chce ji odpovědět, ale v tom na ni začne hrnout ty další věci takže ji jen poslouchá.*Rose tak to není... Znáš Damona už dobře a mohla by jsi vědět že kdyby Damon nechtěl se změnit nebo prostě přestat pít tu krev tak tu krev pije dál a je zlej... Není to kvůli tobě...Nemůžeš za to že prostě s tímto stylem života přestal... On tě miluje proto to udělal, protože s tebou mu je líp a on to ví... *Povzdychne si a pohladí ji po ruce, kterou má položenou na baru.* Bez tebe se tam nevrátím...*Zavrtí hlavou.*Myslím že už teď toho Damon lituje, že to tak dopadlo jak to dopadlo a navíc za to může zase ten můj vocas...*Promne si oči.Štve ji to.Vidí její další tekoucí slzy.*Zapomeň.. Nejedeš domů! *Zavrtí hlavou nesouhlasně.*Zlato vykašleme se na ně a budeme chvíli jen spolu nebo když budeš chtít klidně i navždy...*Mrkne na ni a vezme ji kolem ramen a na utěšenou jí pohladí po paži.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 7:41 pm

Víš,Lexi.... Když jsem ho viděla z toho pódia... Došlo mi,že ho neznám... To o tomhle pořád mluvil... *Rotřesou se jí ruce a hned si znovu zakryje tvář s dalším vzlykem.Opře si lokty o bar.* On prostě je takový a jen kvůli mně toho nechal,ale není šťastný... Dneska byl šťastný.S Enzem.... *Polkne a setře si další slzy.Nemůže tady takhle řvát.* Nemyslím,že toho lituje... Určitě si s Enzem dál užívají. *Vzlykne a když jí barman podá kapesník,vděčně ho přijme a vysmrká se.* Lex,jsi úžasná,ale nechci ti kazit Silvestr. *Řekne jí přiškrceně.* Budeme spolu navždy? *Pousměje se trošku jedním koutkem a zavrtí hlavou.Opře si hlavu o její,když jí vezme kolem ramen a pohladí jí po ruce,kterou jí drží.* Chtěla bych domů.... *Vzlykne s dalším přívalem slz a skryje si tvář do dlaní.* Líbila se ti ta písnička? *Změní téma.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 8:00 pm

*Poslouchá každé její slovo.*Ne Rose on nebyl šťastný, když toto dělal dříve tak to dělal protože ho nikdo nikdy neměl rád a on se snažil dokázat to že je mu to totálně jedno, ale nebylo...On prostě se tímto stylem života vyhýbal té celé bolesti ze samoty...Nikdy mu to nebylo jedno...Potřebuje tě..Bez tebe by byl zase v prdeli...Enzo je prostě vůl...*Jestli to Enzo dělal zase kvůli žárlivosti tak už mu fakt flákne.Bylo to od něj hnusný.*Musíme se tam vrátit.. Dělat jakoby nic..Ty si prostě vezmeš k sobě Damona a budeš s ním si užívat silvestr...Budeš s ním slavit tak jako doteď... Vzpomeň si jak jste spolu tancovali...*Koukne na ni smutně.Toto se stát nemělo.*Pokud to tak chceš tak klidně i navždy...*Přikývne a mrkne na ni.*V Mystic Falls, ale není hezky...Zůstaň..*Koukne na ni až prosebně.*Jo líbila, ale na mě byla až moc smutná...
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 8:08 pm

Já ho ale mám ráda,Lexi... Ne,nemám... Já ho miluju.Vážně,celým svým srdcem i duší... Teď se nemusel bát samoty. *Zavrtí hlavou se slzami,stékajícími po tvářích.* Enzo..Je možná vůl,ale.... *Polkne a zavrtí hlavou.* Nemůžu se tam vrátit Lexi... Prostě nemůžu.Ani za mnou nešel.Přišla jsi ty. *Koukne jí do očí a setře si slzy z brady.* Tancovali... *Pousměje se,ale je to pro ní další rána do srdce.Znovu se jí spustí vodopády u očí a sevře si tvář v dlaních.Tak moc jí to bolí.Zhluboka se nadechne a seskočí ze stoličky.Vytáhne z Damonovy bundy nějakou bankovku a hodí jí na bar.* Lexi...Mám tě tak moc ráda.Ne,miluju tě,jako tu nejlepší kamarádku...Děkuju. *Obejme jí,pevně jí stiskne a oddálí se od ní.* Užij si prosím Silvestra...Enzo na tebe určitě čeká. *Kývne k její kapse a dá jí pusu na tvář.* Později. *Špitne a zmizí z baru.U.r. se přemístí k hotelu,aby si zabalila svoje věci a vrátila se do MF.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 8:48 pm

*Poslouchá Rose a než ji stačí cokoliv říci tak se s ní už loučí a opouští bar. Nestihne ani nic namítnout a dokonce ani se za ni rozejít a Rose už je fuč.Koukne za ni.Povzdychne si.Kopne do sebe toho panáka Bourbonu.Koukne na zprávu co ji přijde.Všimne si že na ni čumí nějakej vocas. Vražedněj se na něj zamračí.*
kód:
Rose odešla asi na hotel.-L
*Odešle zprávu Enzovi.Objedná si ještě jednou bourbon a kopne ho hned do sebe jak ho před ni barman postaví.Pak se rozejde pryč z baru.Neví kam jít jestli zpátky do klubu nebo na hotel.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

U suchého Jacka Empty Re: U suchého Jacka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru