TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chatrč v lese

4 posters

Strana 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Goto down

Chatrč v lese Empty Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 8:48 pm

Chatrč v lese Barvzime-672x372
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 8:51 pm

Vždycky všechno stihnu.Takové je moje plus. *Zakření se a nechá ho,aby jí vzal jednu flašku.* Však jo,nejsme žádní nováčci. *Usměje se na to,že se dá pít i z flašky a když dojdou městem až do lesa.Po chvíli chůze narazí na nějaký srubík.Zastaví se a zářivě se usměje.* Hele,budeme moct i dělat hačí. *Nakrčí se smíchem nos a mrkne na Damona.* Jdem to pokřtít?Vypadá to opuštěně.... *Mrkne na něj vesele a sama se rozejde jako první k tomu staveníčku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 9:20 pm

Stačil jsem si všimnout*Usměje se*Přesně*Kývne s úsměvem a dojde s ní k té chatrči*Máme to ale štěstí..*Usměje se znovu*Nemám nic proti...Oživit by to trochu chtělo..*Zasměje se a rozeběhne se až k tomu*První!*Rozesměje se a začne otvírat tu flašku Bourbonu.Uvědomuje si,že se chvilkama chová jako malej a možná ještě chovat bude,ale potřebuje prostě vypnout a přestat se zabývat tím včerejškem*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 9:27 pm

Přesně oživit by to chtělo. *Zasměje se a než se stačí nadechnout a zablbnout ona,Damon se rozeběhne k chatrči a huláká,že je první.Zavrtí se smíchem hlavou a doběhne za ním.* Druhá!! *Zaksichtí se a vyplázne na něj jazyk.Hned se zasměje.* Stříbro je taky dobrý,náááhodou. *Protáhne se a mrkne na něj.* Tak šup,už to otvírej,ať můžeme křtít. *Popožene ho se smíchem a rozejde se kouknout jestli jsou otevřené dveře.Ty sice nebyly,ale stačilo vzít silněji za kliku a chatrný zámek hned povolil.* Zdá se,že tady už hooodně dlouho nikdo nebyl. *Nakoukne dovnitř a usměje se nad tím.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 9:33 pm

*Zasměje se,když doběhne druhá a vyplázne na něho jazyk*ale zlato je zlato..*Uchechtne se*Vždyť už to otvírám..*Otevře tu flašku a koukne na ní,jak se dobývá do té chatrče*jop,vypadá to tak*Kývne*Tak pojď křtít,máš tu čest...*Podá jí flašku,aby to mohla udělat ona*Byl to tvůj nápad,tak je to tvoje..*Usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 9:37 pm

Zlato jsem já... To mi nikdo neodpáře.Takže jestli jsi získal zlato,získal jsi mě.Ha-haaaa a mám tě!!! *Zasměje se a nakrčí nos.* Pecka,uka mi to. *Vezme si od něj lahev a symbolicky jí nahne a pokape dřeva chatrče pár kapkami.Pak se napije a podá lahev Damonovi.* Na chatrč a na.... *Zamyslí se a koukne do přírody.* Druhá část přípitku je na tobě.Ty jsi vyhrál. *Znovu na něj vyplázne jazyk a opře se o sloupek,co podpírá terásku,na které stojí.Líbí se jí tady,ne že ne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 9:46 pm

Získal jsem tebe??*Pozvedne obočí*zlato jako zlato..I ty jsi skvělá výhra*Usměje se a sleduje jí,jak kape pár kapek na dřevo.Vezme si od ní tu láhev a na moment se zamyslí na co by si ještě mohli připít*na chatrč a celý L.A*Zasměje se a hned potom co se trochu uklidní,do sebe hodí loka*Vyhrál jsem tebe a druhou část přípitku..Co může být lepšího..*Koukne na ní s úsměvem a podá láhev,jestli se chce zase napít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 9:53 pm

No to bych řekla. *Zakření se na něj a sleduje ho,jak se zamýšlí nad druhou částí přípitku.Zasměje se společně s ním a nakloní hlavu k rameni.* Nooo tak většina lidí sní o tom,že vyhrajou miliony,nebo luxusní jachtu,nebo vilu a podobný kraviny.A tobě do hlavy nevidím,takže nevím,co si opravdu přeješ.Ale jsem ráda,že tě tvoje dnešní výhra potěšila. *Zasměje se a vezme si od něj lahev a znovu jí do sebe naklopí.* Takže... *Zvedne tajemně koutek v náznaku úsměvu a společně s ním se jí zvedne jedno obočí.* Budeme kácet les,nebo budeme hrát na babu? *Rozesměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 10:02 pm

milióny nepotřebuju.Vily bych mohl mít třeba tři,když bych chtěl...a ostatní taky*Pokrčí rameny*Já vlastně jen málo věcí získat musím...*Uchechtne se*ale s výhrou jsem naprosto spokojený*Kývne s úsměvem*Já bych to viděl třeba na honěnou..*Zasměje se*Trochu se proběhnout..*Vydechne a zvedne ukazováček*ale nesmí se podvádět.Žádný nadpřirozený schopnosti...Jsi pro??*Pozvedne obočí*Dám ti náskok...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 10:06 pm

*Všechno mu s úsměvem odkýve a nakrčí nos nad tím,že je spokojený.* Ještě abys nebyl. *Přimhouří výhružně oči a hned se zeširoka usměje.* Fajn,tak na honěnou a... *Zarazí se s nádechem,když se chce zeptat na nadpřirozené schopnosti,když zvedne ukazováček.S výdechem se zasměje a zavrtí hlavou.* Fajn,bez nadpřirozených schopností.... Pfff.. žádný náskok nepotřebuju.Takžeee... Pa. *Jemně do něj šťouchne se smíchem a rozeběhne se za chatrč.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 10:17 pm

Nepotřebuješ..??*Pozvedne obočí.Udělá krok dozadu,i když do něho šťouchne jen jemně a kouká na ní,jak běží pryč*Myslím,že mi moc daleko neutečeš*Uchechtne se a rozeběhne se za ní jejím směrem*Nemáš se mnou nejmenší šanci*Zasměje se*Ne s tou flaškou v ruce*Uchechtne se a běží za ní tak rychle,jak jen může a pronásleduje Rose*Už tě budu mít..!!*Běží za ní a směje se tomu.Vážně se baví*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 10:22 pm

*Musí se smát tomu,jak to všechno při běhu komentuje.Flašku drží opatrně,aby se nepocintala a ještě se stihne opřená o strom napít.Hlavu ale neotáčí,slyší ho za sebou moc dobře.* Měl bys mě mnohem dřív,kdybys to nevyřvával na celej les. *Pootočí hlavu a v tom ho uvidí kousíček za sebou.Vyjekne se smíchem a rozeběhne se pryč dál od něj.* To ty nemáš šanci! *Odpoví mu přes rameno a přitom přeskočí pařez,který se jí zákeřně postavil do cesty.Nepřestává se smát.Připadá si zase jako ta bezstarostná holka z panství.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 10:32 pm

Myslíš,že to mluvení mě brzdí?*Zasměje se*Já si to teda nemyslím..*Už jí chtěl chytit,když si ho všimla a vyjeknutím zase utekla.Zavrtí se smíchem hlavou a běží za ní dál.Taky přeskočí pařez a běží za ní dál.Přidá trochu rychlost,ale zdá se,že už trochu vyšel ze cviku od doby,co má svoje upíří schopnosti.Po pár metrech jí ale konečně chytí,i když je jí spíše jen dotkne a ruku dá dolu.Hned se zastaví a s úsměvem se vydýchává*Trochu sem vyšel...ze cviku*Přizná jí s úsměvem a natáhne k ní ruku,aby mu dala napít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 10:36 pm

*Pobaveně vyprskne smíchy,když pořád mele pantem a nereaguje mu na to.To si radši šetří kyslík na běh.Když jí i přesto po pár metrech dohoní a dotkne se jí,kapitulovaně se zastaví a zhluboka dýchá.Rozepne si kabát,protože je jí v něm po tom běhu docela teplo a podá mu lahev.Opře se rukama o stehna v předklonu a pokrčí rameny.* Už jsi hold starej páprda.A to jsi nemusel dávat pozor na alkohol.A teď budu já první u chatrče. *Zakření se na něj ještě trochu zadýchaně a rozeběhne se zpátky k chatrči,aby alespoň nějaké vítězství měla v kapse.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 10:47 pm

Já nejsem starej páprda.To si vyprošuju.....*Zasměje se a zrovna se napije,když se Rose rozeběhne zpátky k chatrči*Hele!!Nenechala si mě napít....To se ti zdá spravedlivý?*Zasměje se a i s flaškou se rozeběhne za ní.Je mu jasné,že u chatrče první nebude,protože proti ní nemá moc velkou šanci.Bude muset víc trénovat,aby nebyl příště tak pozadu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 10:52 pm

Jsi... páprda. *Vyplázne na něj jazyk a zasměje se nad tím,jak má zase nějakou připomínku.* Spravedlivý to je,kdybys tolik nemluvil,mohl jsi mě dostat! *Křikne přes rameno a doběhne k chatrči.Vyskočí na terásku s vítězným výrazem.* Woohooooo!!! *Zavýskne radostně.* Weeeee aaaaare the champions..noooo tiiiime for looooosers...cause weee aaare the chaaampions of the woooorld!!! *Zazpívá si se smíchem a zatančí si taneček štěstí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 11:08 pm

Já jsem zaháněl žízeň.....*Stojí si za svým,že je to nespravedlivý.Doběhne za ní k té chatrči a zasměje se tomu,jak si tam prozpěvuje vítěznou píseň.Napije se znovu z flašky teď už v klidu a bez protestů*To je nadšení*Zavrtí se smíchem hlavou a nepřestává jí sledovat* Nejdříve sem ti dal náskok a pak jsem zaháněl žízeň....Využila si toho....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 11:13 pm

Výmluvy... Samý výmluvy. *Zavrtí nesouhlasně hlavou a dá mu ukazováček na rty,aby si přestal vymýšlet.Zasměje se a přimhouří oči.* Ty mi prostě tu radost z výhry nemůžeš dopřát co? *Zacukají jí pobaveně koutky a vezme mu láhev z ruky.Napije se,aby si smočila hrdlo po tom běhu a zpěvu a podá mu lahev.* Ještě si můžeme zatančit.Počkej,vyrobím nám rádio... *Odkašle si a vezme ho za ruku,ve které nedrží flašku.Protočí se mu pod ní a začne si zpívat.* love me like you do,lo-lo-love me like you do...Love me like you do,lo-lo-love me like you do..touch me like you do,to-to-touch me like you do.... *Mrkne na něj,když se k němu otočí čelem a položí mu ruce kolem krku.Pobaveně se usmívá a pohybuje se do houpavého rytmu písničky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 11:24 pm

To nejsou výmluvy,ale fakta*Zasměje se a přestane mluvit i se smát,když nu přistane její ukazováček na rtech*Můžu*Kývne a dá jí tu láhev.Když se napije a vrátí mu jí.Vezme si jí zpět a lokne si.Pozvedne obočí nad tím,že budou tancovat a že jim vyrobí rádio.Protočí jí pod rukou a usměje se,když se k němu otočí zády.Dá jí jednu ruku na bok a tancuje s ní v rytmu té hudby,kterou tak hezky zpívá.Konečně vypnul ty myšlenky a zase se baví*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 11:33 pm

*Pohladí ho palcem po tváři,zatímco jim prozpěvuje k tomu tancování.Když to dozpívá,odtáhne se od něj a zdvořile se ukloní.Hned se ale zasměje a natáhne se k němu.Letmo ho políbí a sedne si na špalek.Na podvazky zapomněla,takže si lem šatů,bohužel pro ní,tentokrát nehlídá.Zadívá se na přírodu před nimi a natáhne ruku pro láhev.* Mmmm je tady krásně... Zůstaneme tu? *Podívá se na Damona.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Mar 17, 2015 11:40 pm

*Zasměje se nad tím,jak se ukloní a ukloní se taky*Nemám tady klobouk...Bylo by to lepší*Řekne s úsměvem a opětuje jí ten polibek.Napije se rychle a pak jí podá tu lahev.V tu chvíli si všimne toho,co jí vykukuje z pod šatů a zůstane na ní nějakou chvíli beze slov zírat.Poté párkrát zamrká,koukne na to znovu a pak se nadechne*Jop,můžeme...Pokud nás odsud nikdo do hodiny nevyvodí*Usměje se na ní a zadívá se kolem sebe*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Mar 17, 2015 11:45 pm

Jeden jsi ode mě dostal a vůbec ho nenosíš. *Zavrtí hlavou naoko dotčeně a pak se zasměje,aby si nemyslel,že ho za to doopravdy kárá.* To nevadí.I bez klobouku to byla impozantní poklona,pane Salvatore. *Zakření se.* Nevyhodí.Protože jakmile my dva něco obsadíme,tak se nevzdáme.Takže jestli někdo přijde,pěkně ho pozdravím,zamrkáme si navzájem do kukadel a :Nashledanoooou. *Naznačí,že dotyčného vyprovází pryč a mrkne na Damona pobaveně.Všimla si toho jeho koukání a zamrkání a oči jí hned sjely na její šaty."Nenápadně" si posune lem šatů níž a zvedne se ze špalku.Napije se z lahve,nadechne se,lokne si ještě jednou,mohutněji a podá jí zpátky Damonovi.JSME PROZRAZENI!!!!!*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 18, 2015 1:00 am

Kdybych věděl,že budeme tancovat a že se sobě navzájem ukloníme,tak si ho vezmu*Usměje se*To mě těší,paní Salvatore*Uchechtne se*Jop,umím si živě představit jak potom dobrovolně odejde pryč a nechá nás tady...*Zavrtí pobaveně hlavou.Když se potom napije,vezme si od ní láhev zpátky a taky se napije,aby tam nestál tak na suchu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 18, 2015 4:32 am

*Zasměje se tomu,jak jí osloví svým příjmením a zvedne obočí.Asi už bude mít docela v žíle.*Samozřejmě...Po ovlivnění většinou každý udělá,co se po něm chce.... *Zakření se vesele.Mrkne na Dama a když se zase napije,přitočí se k němu,vezme mu lahev a znovu se napije.Obejme ho přitom jednou rukou kolem krku a tančí s ním na imaginární skladbu ve svojí hlavě.Zaksichtí se u toho na něj.* Doufám,že jsi poznal na co tančíme. *Usměje se zeširoka a pohodí hlavou,aby dostala pramen vlasů z čela,protože pouštět Damona se jí nechce a s lahví v ruce se neupraví.Zamrká Damonovi do očí rozpustile a nakloní hlavu k rameni.Je ráda,že jsou spolu zase sami a baví se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 18, 2015 11:03 am

Ach.....budeme používat schopnosti...*Usměje se*Tak to jsem klidnej*Uchechtne se.Pustí láhev a nechá jí Rose.Začne s ní tančit na její imaginární píseň s rukami kolem jejího pasu*Vůbec nemám tušení,ale vždyť je to jedno,ne??*Pozvedne obočí a s úsměvem na rtech jí sleduje,jak se na něho kouká.Až jí z toho zapomněl vzít láhev a napít se,aby moc rychle nevystřízlivěl,když už je tak hezky načatej*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Chatrč v lese Empty Re: Chatrč v lese

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru