TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLUEBERRY SKY

+3
Damon Salvatore
Lexi Branson
Admin
7 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 25, 2015 6:47 pm

*Poslouchal Rose,jak zpívá a jelikož si byl vědom toho,že je kolem nich mlha,nepřemýšlel nad tím,že by je někdo viděl.Jakmile pak přestane zpívat a mikrofón začne pískat,koukne na Rose.Polkne a utře si pusu od krve.Když je pak zase zakryje mlha,vydechne a koukne kolem,jestli neuvidí Rose blížící se k nim.Nic ale nevidí.Vzdychne a koukne na Enza*Jdu si dát něco k pití...*Oznámí mu a odejde k baru,kde si objedná dvojtou Whiskey a hned jí do sebe kopne*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 6:49 pm

No dobře, nutit tě nebudu...*Pokrčí rameny.Kluka pošle pryč.usměje se na rose, když ji stírá tu krev z pusy.Zasměje se i nad jejími dalšími slovy.zasměje se, když Rose tlačí k pódiu za DJem.Podporuje křikem Rose. Potom co, ale pustí mikrofon a celá jakoby zamrzne tak se zamračí něco se musí dít ohledně Damona. To jí je jasný jinak by se takhle netvářila. Dere se mlhou tím směrem kudy šla Rose. Sice ji po chvíli ztratí, ale pokračuje dál. Narazí na Damona s Enzem, kteří mají huby od krve. Nevěřícně na ně koukne. Zavrtí nad tím hlavou. Nic jim neříká. Ví proč Rose vysmahla. Projde kolem nich a hledá někde Rose. Za celou dobu ji nenajde tak vyleze ven před bar. Zahlédne Rose jak jde pryč.*Rose!*Zavolá za ní a přidá do kroku, aby ji dohnala.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Mar 25, 2015 6:51 pm

*Zvedne se ze stoličky,počká,až se Elena obuje boty a vezme kabát a pak se s ní ruku v ruce vydá ven*Jo,nejspíš asi jo.Jen tak by neodložila mikrofón*Vydechne*Víš,já...*Polkne*Zkrátka tam byla cítit krev...A když Rose najednou přestala zpívat.Asi tuším,kdo zatím je*Vzdychne a koukne na zem.Damon byl tak dlouho v klidu a najednou už do toho zase padá.Mrzí ho to*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 6:56 pm

*Zalape po dechu,když se u nich vynoří Lexi a má co dělat,aby nevzal nohy na ramena před tím jejím pohledem.Pokrčí nevinně rameny a otře si hubu,kterou má celou od krve.* Lexi nech jí!!! Ježiši! *Zavolá na ní a koukne na Damona.* Tady máš pití dost! *Houkne na něj a zavrtí hlavou.Když jsou všichn pryč,protočí oči a vezme nějakýmu týpkovi prázdnou skleničku."Načepuje si do ní trochu krve ze zápěstí nějaký holky a pak jí nechá svýmu osudu.Odejde za Damonem k baru a sedne si vedle něj.* Proč si nechceš užívat?? *Zvedne tázavě obočí,upije té čerstvé krve a strčí mu jí pod nos.Opře se loktem o bar a nakloní hlavu s tázavým pohledem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 25, 2015 7:04 pm

*Koukne na Enza,když tam za ním přijde.*Užíval jsem si a užívat možná zase budu.Jen jsem šel na skleničku.Jsem na tohle všechno málo opilej*Koukne na tu skleničku s krví a zašklebí se na ní.Hned jí ale vezme do ruky a vypije na ex všechno*Co si to se mnou udělal*Vydechne a objedná si ještě jednu skleničku dvojtý Whiskey.Nechce se takhle chovat,ale nemůže si pomoct.Ta krev je tak lákavá a chutná.Nedokáže tomu odolat.Moc dobře věděl,proč nabídky zprvu odmítal*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 7:12 pm

*Zazubí se nad jeho první větou a zvedne ruce v obranném gestu.* Já??? *Uchechtne se a zapíchne si ukazováček do prsou.* Já tě napravuju,kámo... Takovejhle máš bejt... Zlej... Na Rose se vyser... Víš,že ti všechno odpustí. *Mávne otráveně rukou a uchechtne se.* Pokračujem??? *Zvedne pobaveně obočí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 25, 2015 7:38 pm

Tohle už mi v životě neodpustí.*Zavrtí hlavou a vypije i druhou skleničku na ex*Teď je to jedno...Přišel jsem o ní*Vydechne a šoupne barmanovi prázdnou skleničku.Zvedne se z baru a odejde zase do davu.Začne tam tancovat mezi lidmi a pak prostě čapne nějakýho chlápka,ovlivní ho a zakousne se do něho.Přestane až ve chvíli,kdy se mu začnou podlamovat nohy.Pustí ho tedy a zamíří k někomu jinému*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 7:46 pm

*Usměje se křivě nad tím,co říká a pokrčí rameny.* Aspoň jsi poznal,že za to nestála... *Rozhodí mírně rukama pořád s tím zlým úsměvem na rtech.Má zpátky kámoše a o to mu šlo.Neví,proč se v něm probouzí ten pocit viny.Následuje ho do davu a sleduje ho napůl spokojeně,napůl rozhozeně,když ho vidí.Dojde k němu a chytne ho za ramena.* Nevypnul jsi to... Řekni mi,žes to nevypnul!!! *Zatřese mu s rameny a donutí ho se mu podívat do očí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 25, 2015 7:54 pm

*Rozhodí rukama,aby setřásl Enzovo ze svých ramen*Ne..*Řekne naštvaně*Nemusíš mít strach..Sem pořád tady*Zašklebí se*Myslím,že pro dnešek mi stačilo...*Vydechne*Šťastnej Novej*Zavrtí hlavou*To už můžeš říkat možná tak holubům na střeše...Možná budou rádi,že si s nima někdo popovídá*Projde kolem něho a schválně ho bouchne ramenem do ramene.Odejde z baru pryč.Zamíří do hotelu,kde bude aspoň chvíli sám.Moc dobře věděl,proč nemá chodit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 8:00 pm

*Oddychne si,když mu shodí ruce z ramen a nechápavě na něj zvedne obočí po jeho slovech.* Odcházíš uprostřed párty? Tohle bys nikdy neudělal... *Zavrtí hlavou a přimhouří na něj oči.* Krucinál Damone nebuď měkkej!!! *Zavrčí a když kolem něj prochází a schválně do něj drcne ramenem,udělá krok dozadu a zadívá se za ním.Zajede si rukou do vlasů a zadívá se mezi lidi.Musí sehnat někoho z jejich šestice.Proleze celej klub,ale na nikoho nenarazí.Vytáhne mobil a napíše Lexi SMSku.*
kód:
Damon někam zmizel.Jsi s Rose?E.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 8:52 pm

*Povzdychne si nad tou odpovědí od Lexi.To,že Damon zmizel a Rose odešla někam na hotel znamená,že je to zase zlý.Hlavně nechce,aby se ti dva potkali.*
kód:
Kde jsi?Vrátíš se za mnou zpátky do klubu,prosím?
*Napíše jí zprávu a objedná si whiskey,kterou do sebe hned kopne.Prohrábne si vlasy a objedná si další.Takovej to byl fajn večer.Kdyby je jen Rose nezmerčila.Protočí nad tím oči a zavrtí hlavou.Teď bude zase za nejhoršího on.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 9:55 pm

*Přijde do klubu a rozhlédne se od vchodu po Enzovi. Nemyslí si že bude na parketu a tak zamíří k baru. Po chvíli hledání ho najde.Pošle pryč toho co sedí vedle Enza na barovce a sedne si tam místo něj.Je divný že tu nikde není Stefan s Elenou.Možná, ale že toho na Stefana už bylo moc.Doufá že aspoň oni jsou v pohodě.Nakrčí čelo.*Stefan a Elena taky odešli?*Zeptá se ho.Nechá si přistavit sklenku bourbonu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 10:03 pm

*Koukne na Lexi,když si vedle něj přisedne a zvedne obočí.* Už to tak vypadá.. Prolezl jsem celej klub a nikde tady nejsou... *Pokrčí rameny a zadívá se na sklenku před sebou.* Rose je v pohodě? *Zeptá se jí naoko ledabyle,jen aby se neřeklo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 10:12 pm

Tak doufám že je Stefan v pohodě...*Myslí to po stránce jeho temného já.* Moc ne... Chce odtud odjet... Ale tak třeba se potkala s Damonem a vyřeší se to mezi nimi...*Pokrčí rameny.*Proč jsi to udělal?*Zeptá se ho po chvíli ticha mezi nimi.Chce vědět jestli to bylo ze stejného důvodu jako předtím ten pád Rose.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 10:18 pm

Elena by volala,kdyby nebyl. *Pokrčí rameny.* Rose chce odjet??? *Vykulí na ní očí a snaží se skrýt radost,kterou to v něm vyvolalo.Jen kývne na to,že se snad potká s Damonem a přitom se modlí v duchu k opaku.* Proč jsem udělal co?? *Nakrčí nechápavě čelo a zvedne jedno obočí.Kopne do sebe dalšího panáka a objedná si nového.Kdyby Rose odjela,bylo by to zdaleka nejlepší pro něj.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 10:26 pm

*Má pravdu. Určitě by volala pokud by se ji něco nestalo.* Jo chce odjet... Myslí si že Damona omezuje a tak podobně...*Vydechne. Napije se bourbonu. Chce protočit oči když ji odpoví otázkou, ale neudělá to.*Tak jinak.. Damon se napil sám od sebe?*Zeptá se ho jinak. Zůstane na něj koukat a čeká co ji řekne. Moc se ji nezdá to že by Damon před očima Rose z někoho pil a už vůbec ne tak že je skoro zabíjel.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 10:31 pm

Však je to pravda.... *Pokrčí rameny a koukne a Lexi.* Nemůžeš říct,že ne... *Zavrtí hlavou.* Ne,nenapil... Řekl jsem mu,že se spolu napijem a pak se napil....Chceš to hodit na mě,že jsem mu snad vycenil tesáky a zabodl je do těch krků holejma rukama,ne? *Zavrtí hlavou.* A ještě jsem mu tam tu hlavu držel tak dlouho,dokud ty holky a chlapíci neodpadali.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 10:57 pm

Ne tak úplně...*Zavrtí hlavou.*Ne nechci na tebe nic hodit.. *Povzdychne si a promne si oči a koukne před sebe.* Nic takového jsem neřekla a ani si to nemyslím...*Koukne na něj zase a pak od něj odvrátí pohled k barmanovi. Zamyslí se na chvíli. Třeba Damon jen neodolal. Rose taky v tom pajzlu tuhle neodolala. To se stává.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 11:02 pm

Ale jo Lexi,je to pravda...Damon se skoro nebaví...Navíc jestli bude jen na krevních konzervách,nikdy nebude tak silnej,jako byl dřív.Rose ho prostě omezuje.To kvůli ní se vzdal toho,aby byl zlej.Ježíš,vy to nikdo nevidíte?Trápí se,když nemůže řádit jako dřív. *Protočí oči a kopne do sebe dalšího panáka.* Fajn,jsem rád,že to není na mně.Jen jsem mu ukázal,jak fajn to je.A jemu se to zalíbilo..Tečka... Rose ať klidně jede. *Mávne rukou a v tu chvíli si ani neuvědomil,že něco takového před Lexi vypouštět z pusy nemá.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 11:23 pm

Ale jo baví se... Když byl on dřív tím zlým a pil z každého koho potkal tak to bylo, protože neměl nikoho koho by měl rád až do doby než potkal ji... Je s ní šťastný.. Měl by jsi to respektovat jako jeho kámoš... *Zavrtí hlavou a odvrátí pohled od barmana k Enzovi. Nevěří tomu že řekl ať Rose klidně odjede.Dojde ji že to byl jeho záměr jim to nějak podělat.* Vážně?*Nakrčí lehce čelo.* Potom co jsi tu řekl tak vidím že i já tebe omezuju... Chceš vraždícího kámoše, protože já s tebou nikdy nepůjdu a nezabiju nikoho nevinného...*Projede si vlasy rukou.* Možná že bych měla taky vypadnout, aby ses nemusel na mě ohlížet a tak podobně...*Pohodí rameny.*Toto měl být skvělý večer a zatím to vypadá že moc dobře nedopadne...*Povzdychne si. Nechápe proč se to muselo podělat. Už konečně nemají za prdelí toho hybrida a stejně není dobře.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 11:36 pm

Není s ní šťastnej... *Zaprská podrážděně a vydechne.Lexi mu vždycky umí všechno podat tak,že si připadá jako největší kretén.Koukne na ní a polkne.* Lexi,já nikdy neřekl,že mě omezuješ,tak to není.Miluju to,jaká jsi...Vážně...Nevadí mi,že nikdy nikoho nezabiješ.Já taky nikoho nezabil.Jen se bavíme... Rose nepije ani pro zábavu.Ona vůbec neměla bejt to,co je... *Ušklíbne se.* A kazí tím,jaká je Damona a za chvíli zkazí i tebe a místo toho,abychom chodili pařit budete spolu plést svetry. *Zamračí se.* Nechci,abys vypadla,byl by to můj konec,Lex... *Koukne na ní a vlijí se mu slzy do očí při té vzpomínce,kdy ho opustila.To nedokáže.Ale jestlli se takhle cítí i Damon.....Ztěžka polkne a podívá se na Lexi.* Asi jsem to zas posral....
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 11:48 pm

Kdyby s ní nebyl šťastnej tak s ní přece není...*Zavrtí hlavou.*A Damon ti snad někdy řekl že ho Rose omezuje? Proč chceš Damona který bude zlej a zase nic nebude cítit? Pro zábavu a proto ty holky po vašem útoku pomalu omdlívaly...*Povzdychne si. Nechtěla další z takovýchto dnů.Nad těmi svetry by se normálně usmála, ale teď fakt ne.*Nezkazí mě..*Řekne nesouhlasně.*Já před tím než jsem tě poznala jsem žila úplně jiný život... Jenže víš když pak potkáš někoho koho miluješ tak se pro něj dokážeš změnit v lepší a teď bych ten starý život už zpátky nechtěla...Třeba to prostě má Damon stejně..*Vydechne. chce se jí brečet, když vidí jeho zase v slzách.*Třeba kdyby právě Rose odešla tak by na tom byl Damon stejně, jako ty...*Pokrčí rameny.Povzdychne si.Jeho poslední slova nekomentuje jen nad nimi pokrčí rameny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Thu Mar 26, 2015 12:00 am

*Poslouchá jí a cítí se čím dál hůř.Jen mlčky přikyvuje a začíná mu docházet,co právě udělal.Vytáhne svůj mobil z kapsy a přečte si zprávu.Párkrát zamrká na displej a ztěžka polkne.Podívá se na Lexi a podá jí ten mobil do ruky,aby si to mohla přečíst taky.Nedokáže se zebe teď vypravit jediné slovo.Nejen,že Damon vypne,jestli ho Rose opustila,ale Rose si to hodí,jestli je bez Damona.Přejede si po puse rukou a sklopí pohled.Plíce nefungujou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Mar 26, 2015 12:07 am

*Pozvedne lehce obočí, když tak kouká na mobil. Pak oči přimhouří, když ji podává mobil. V rychlosti si přečte zprávu. Na chvíli je z toho v šoku.vrátí mu mobil. Posbírá se z barovky a rukou se opře o bar.*Jdu najít Rose...Ty by jsi měl zastavit Damona, protože oba moc dobře víme co se stane.Tedy pokud už se to nestalo...*Vydechne.Nic víc k tomu neřekne.Ještě na něj koukne. Potom se rychle rozejde ven z klubu a nejdříve zkusí hotel jestli tam jeden z nich náhodou není.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Thu Mar 26, 2015 12:13 am

*Mlčky přikývne na její rozkazy a semkne pevně rty.Teď by se nejradši rozbrečel.Sleduje Lexi jak odchází a zkusí vytočit Damonovo číslo.Ohlásí mu to,že má vypnutý mobil.Zatřese se mu brada,ale vzchopí se a vypálí z baru.Tohle musí dát do pořádku.Rozejde se hned do ulic.Zkusí tu,kde tenkrát našel Damona sedět na zídce.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 6 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru