TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svatební cesta - Maledivy (Dose)

3 posters

Strana 28 z 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 3:14 pm

Máš něco proti tomu,abych byla tvoje sestra??*Zvedne pobaveně obočí.*Aaa rozkaz pane,kdybys mě někdy hledal,stojím u zrcadla a čekám na svatozář...*Usměje se zeširoka.*Neříkám,že šlo jen o to...Dodala jsem,že pak je tu ještě ten fakt,že nikdo si nenechá ujít večeři s někým,jako jsi ty.Třeba se od tebe chce naučit jak působit na ženy,Nebo třeba tě chce odlákat z domku,aby jeho kamarádíčci mohli jít po mně....Nebo jsi ho prostě natolik dostal,že se přeorientoval....Nedivím se,mít tak často na očích tvoje tělo...*Nakloní hlavu s přimhouřenýma očima k rameni.Sjede jeho tělo pohledem a schválně si olízne spodní ret.*Ale je to jak říkáš...Zítra uvidíš...*Pokrčí s úsměvem rameny.*Haah,to říkáš teď,ale co když se ti ten blonďáček dostane pod kůži??*Zacukají jí koutky.*Večeře a konec....Jak rozhodné...Budu na tebe myslet,manžílku...*Pohladí ho po zádech.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 3:36 pm

Nope,nemám proti tomu nic,ale to bych pak nemohl udělat tohle*Políbí jí*Bylo by to divný,chápeš..*Usměje se*Když jí budeš chtít vidě,tak jí uvidíš hned a nebudeš muset na nic čekat*Mrkne*Půjdeme na večeři,abych mu ukázal jak na ženy?*Pozvedne obočí*Tak na to bych si vybral lepší místo a už vůbec ne pod hvězdama*Zavrtí hlavou*Jestli se přeorientoval,tak přísahám,že ho odkopnu nebo to balím a odlétám*Polkne*Mě?Pod kůži?Toho bych se opravdu nebál*Zavrtí znovu hlavou*Nic jiného od toho čekat nemůže*Uchechtne se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 3:46 pm

*Než se stihne nadechnout,aby se ho zeptala,co by nemohl udělat,s úsměvem mu opětuje polibek.*Jo to je pravda....Na veřejnosti by to bylo asi opravdu divné...Ale stewardovi to asi divné nepřijde...*Pokrčí se smíchem rameny.*Fajn,vyzkouším to hned jak se zvednu ze svého pohodlného sezení.*Zavrtí se mu pobaveně na klíně.*Tak jako první jsi nabídl večeři pod hvězdami s vychlazeným vínem...Kdo by po tom neskočil...Bůh ví,co má za lubem...*Zasměje se.*Jestli se přeorientoval,tak si to s ním vyřídím ručně stručně...A odlétám s tebou...*Mrkne na něj s úsměvem.*Nooo jen aby...Máte podobné oči,on má takové blond vlásky...Aby tě nesbalil na svojí nevinnost...*Zasměje se znovu.*Už se těším na zážitky....*Zahihňá se škodolibě.Vážně se těší,až se Damon vrátí z jejich večeře a bude jí vyprávět.Když někdo zaklepe na jejich dveře,překvapeně se na Damona podívá.Je pozdě,vůbec neví,kdo by to mohl být.Jen doufá,že to není Enzo,který vyhrožoval návštěvou.Zvedne se z jeho klína a dojde ke dveřím,které otevře,ale za kterými nikdo nestojí.*To bylo asi.....Hele...*Sehne se před práh,kde je dárek pro Damona.Miska s rozhřátou čokoládou a v ní jahody ->Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Zamilovana-fondue-sada. Plus štítek s nápisem "Pan Salvatore-Sladkou dobrou noc."Donese to se smíchem Damonovi a položí to před něj na stolek.*Je přeorientovanej...*Rozesměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 4:22 pm

To asi ne,noo*Pokrčí rameny*Fajn,tak až se zvedneš a nebudeš k nalezení.Budu tě hledat u zrcadla*Usměje se*Ne každý by po tom skočil...Víš kolikrát sem zkoušel takové podobné věci a málokdo na to skočil.Jak jsem mohl vědět,že kluci po tom půjdou*Zavrtí hlavou*Tak jop,fajn..Beru na vědomí*Usměje se*Na svojí nevinnost?*Pozvedne obočí*Tak to určitě.Nevinnost je moje slabá stránka*Uchechtne se*Toho bych se vážně nebál*Pousměje se*Já se těšit přestávám*Řekne upřímně.Opravdu začíná litovat,že mu něco takového navrhl.Pokrčí rameny,když někdo zaklepe.Zůstane sedět a čeká,kdo to byl.Nijak se nevzrušuje,aby vstal a šel taky.Koukne na tu misku*Končím...*Zvedne se z křesla*Dej si jestli chceš*Nabídne jí a odejde do koupelny.Tohle asi nerozdejchá.Opře se o umyvadlo a pustí vodu.Opláchne si obličej studenou vodou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 4:53 pm

Ne nevím kolikrát jsi to zkoušel a popravdě ani nevím,jestli to chci jako tvoje manželka vědět...*Zasměje se.Na zrcadlo už nijak nereaguje,mají jasno.*Já ti to říkám pořád,že je to mláďátko...Skočí po čemkoliv...Kdybych za ním přišla v plavečkách,že ho chci na střeše majáku,jde do toho taky...*Pokrčí se smíchem rameny.*No promiň??Já tě snad nedostala na svojí nevinnost?*Zvedne pobaveně obočí.Myslela si,že právě tím si ho získala.*No táák,nebuď z toho špatný... Utěším tě vlastním,tělem jestli chceš...*Zamrká na něj rozpustile.Potom,co se zvedne z křesla s tím,že končí a odejde do koupelny jí zacukají koutky a zároveň protočí oči.*Dám si děkuju!!*Houkne na něj do koupelny,svleče si tričko a z plavek se převlékne do svojí košilky.Sedne si do křesla,kde seděl Damon a zdlábne s úsměvem hned dvě jahody za sebou.Jestli takhle steward bude rozmazlovat pořád,nechá si to i líbit.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 5:17 pm

Já bych ti to ani neřekl,protože sem to po desítce přestal počítat*Usměje se mile*Na střeše majáku?Mmh...Tak tomu bych se ani nedivil*Polkne*Nope.Tvoje nevinnost v tom vůbec nehrála roli*Mrkne na ní s úsměvem*.Na to,že ho utěší vlastním tělem jí nic neřekne.Opláchne si obličej vodou a vydechne,když zaslechne Rose,že si dá.Chvíli se pozoruje v zrcadle a snaží se nemyslet na to,co ho zítra čeká.Vyjde z koupelny,vrátí se za Rose a posadí se do druhého křesla*Tohle nedám.Já s ním nikam nepůjdu.Záhadně se ztratím..*Navrhne jako první věc*Nebo mi nebude dobře...Snesu i doktora.Hlavně,když se ho zbavím...Toho doktora ovlivním a bude klid.On půjde a já budu tady,sám a v klidu.Nikoho to nebude bolet,ani nic stát.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 5:27 pm

Super to jsem přesně potřebovala slyšet....*Protočí s ušklíbnutím oči,ale hned se usměje.Slyšet to nepotřebovala,ale co už.Ví,že Damon byl co se týče žen docela do luftu.*Jo vlasně,kdo by odolal řádění se mnou...*Zasměje se.*Nehrála jo?? Ach... Tak teď jsem z toho v rozpacích...žila jsem s pocitem,že to byla moje nevinnost...*Zamrká na něj.Zdlábne ještě jednu jahodu,když se vrátí z koupelny.Zvedne obočí nad tím,jak si sedne naproti ní.*Ten bude ale zklamanej...*Hodí si nohu přes nohu a opře se do opěradla.*Já za ním dojdu.Vysvětlím mu to...Něco si vymyslím.Třeba že jsi nervózní,nebo tak něco...Že možná jindy.A místo jindy prostě odjedeme....*Pokrčí s úsměvem rameny.Zvedne se z křesla,hodí si do pusy další jahodu a rozejde se ke dveřím.Nebude těžké stewarda najít.Musí jí někdo říct,kde je,když je má na starosti.Na to,že už je převlečená do košilky zapomene.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 5:42 pm

To jsi žila se špatným pocitem*Usměje se*Tak ať*Pokrčí rameny s úsměvem*Nervózdní?Jindy?*Začne pokládat potázky,jak kdyby se toho opravdu bál.Zvedne se z křesla,když se Rose rozejde ke dveřím a chytne jí za ruku*Nope,nikam nechoď...Nech to být.Nějak to přes noc vymyslím a udělám něco reálnějšího.Nedělej ze mě takovýho zbabělce,to já totiž nejsem...A nikdy ani nebudu*Usměje se na ní*Stejně bych tě takhle pustit nemohl.Možná by ses mu zalíbila a byl by zase na tebe..A snažily jsme se,aby to nedělal,takže...Zůstaň.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 5:48 pm

Ou...Asi nějaká chyba..*Prohrábne si vlasy po jeho první větě.*Ano a ano...*Odpoví mu na obě otázky a zasměje se nad tím,jak to zní.Kdyby ho neznala,začala by se opravdu bát,že to myslel vážně.Překvapeně zamrká na svojí ruku,za kterou ho chytne a hned zvedne oči k němu.*Já z tebe přece nedělám zbabělce...Ani jsem neřekla,že bys byl...Jen bych to zahrála tak,aby tě prostě aspoň pár dní neotravoval a my pak mohli odjet...*Vykulí na něj trošku oči.Pak je hned přimhouří a shlédne na svojí košilku.*Aspoň by pak netahal tebe na večeři,neposílal ti jahody v čokoládě,který jsou mimochodem fantastický a ty bys z něj neměl trauma...*Usměje se.*A jaký možná???V tomhle by to bylo stoprocentní...*Zasměje se a pohoršeně zavrtí hlavou nad těmi pochybnostmi.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 6:14 pm

Vždyť říkám,že se ho zbavím nějak sám....*Vydechne*Buď ten doktor nebo něco jiného....Vymyslím to přes noc*Pousměje se*Aspoň,že ti chutnají..*Přikývne*A já z něho nemám trauma.Jen jsem v šoku,že do toho šel a ještě mi posílá jahody*Zavrtí lehce hlavou*Fajn,tak by to bylo stoprocentní.Šel by po tobě a už zase by jsme museli řešit,že se k tobě nemá přibližovat.Jednou už jsme ho od tebe dostali,tak mu nemůžeme dát tu možnost,dostat se k tobě zase zpátky.Nemám pravdu??*Pozvedne obočí.On se ho zbaví,ale dostávat ho od Rose po druhé už by byla složitější,vzhledem k tomu,že už by jim na to steward nemusel skočit*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 6:24 pm

Fajn tak dělej jak myslíš...*Pokrčí rameny a otočí koutky do podkovy.Hned se usměje.*Jsem na tebe zvědavá..*Mrkne na něj.*Jsou moc dobrý,měl bys taky ochutnat...Jistě,nemáš trauma,jen jsi v šoku...Kdybys dával pozor,když pan učitel vyprávěl,věděl bys,že trauma a šok jsou téměř totéž...*Vyplázne na něj škádlivě jazyk,vyprosí svojí ruku a vezme si další jahodu.Mezi prsty vezme další,namočí ji do čokolády a vloží mu jí do úst.Schválně ho opatlá kolem pusy.*Podruhé bych si to s ním mohla vyřídit sama...Přichystala bych si pomstičku...Já bych s ním tu večeři snesla a ponížila bych ho potom tak,že už by se k ani jednomu z nás nepřiblížil...*Zazubí se a slíbne mu čokoládu z koutku.*Takže co my?Jdem do pelechu,přemýšlet?*Zvedne tázavě obočí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 6:50 pm

Áááah...nevytahuj na mě školu a něco jako.Kdybys poslouchal učitele*Protočí oči.Opravdu nesnáší téma o škole.Chce uhnout od jahody,ale dostane jí do pusy dřív,než to dokáže*Mmmm*Zaprotestuje a trochu se zašklebí*Ty bys přichystala pomstičku,aha*Přikývne*A jaká pomstička by to měla jako být?*Pozvedne obočí a sní tu jahodu*Do postele přemýšlet?Fajn,to zní jako dobrý plán.Postel by se hodila.Dneska už toho všeho bylo nějak moc na to,kolik jsem toho málo spal..*Pousměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 6:59 pm

Kdyby to nebyla pravda,tak to nevytáhnu...*Mrkne na něj.Pobaví jí,jak se snaží uhnout jahodě,ale stejně jí dostane.Zasměje se tomu protestování,i šklebu.Ona má o zábavu postaráno.*Jo přichystala...a přestaň se na mě šklebit..*Zašklebí se na něj na oplátku.*Nevím... nechala bych ho se mnou povečeřet,během toho bychom si tak nějak povídali,pak bych se nechala vyzvat k tanci,nechala bych ho,aby se mě dotýkal po celé délce těla...*Přitiskne se k němu v taneční pozici tělo na tělo,aby věděl,jak to myslí,zadívá se mu přitom do očí.*A pak bych mu řekla,že není můj typ....*Přimhouří oči a oddálí se od něj.*Takže jdem spát...*Mrkne na něj,ladně se otočí k němu zády,natáhne se pro jahodu v čokoládě,kterou si hned lupne do pusy a rozejde se do ložnice.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat May 09, 2015 7:22 pm

Hele....Já nechodil do školy kvůli tomu,abych poslouchal učitele,jak mluví o něčem,čemu nikdo nerozumněl*Zavrtí hlavou*Oouu,tak to by bylo opravdu drsný.Jenomže bys k tomu všemu musela ještě něco přidat.Jinak by to mohlo vypadat jako čistě kamarádská schůzka a jeho by to neponížilo*Usměje se*Víš....když nás tak poslouchám.Zníme trochu jako sourozenci..*Zavrtí hlavou*Jdeme spát*Kývne a rozejde se s ní do ložnice.Cestou si otře pusu od té jahody s čokoládou.Těší ho,že se Rose tak baví,zatím co on přemýšlí,co z tím udělá a jak se stewarda zbaví*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat May 09, 2015 7:30 pm

To vidím,že proto jsi tam nechodil...*Poklepe si pobaveně ukazováčkem na spánek.*Však říkám,že bych ho navnadila...*Nakloní hlavu k rameni se sladkým úsměvem.*On by to určitě nebral jako kamarádskou schůzku po mém pozvání...*Mrkne na něj.*Zníme jako sourozenci??No pěkný,láska a vášeň se z našeho vztahu vytratila ani ne po roce společného života...To není moc dobrý...*Zasměje se.Jí to tak nepřijde.Je ráda,že s s ním může bavit jako s nejlepším přítelem,bráchou,blbnout jako s nikým jiným a přitom jí přitahuje jako její manžel a láska jejího života.Nechá ho k sobě dojít a dlouze ho políbí.Dá si přitom záležet na tom,aby se důkladně otřela o jeho tělo po celé délce.*Tohle by s bráškou nešlo...*Špitne,čapne Drákulu,rozpustí si vlasy z copu a lehne si do postele.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 12:53 am

Hele...*Řekne naoko uraženě a hned se usměje,aby viděla,že to nemyslí tak vážně*Aby ses nedivila.Nemůžeš vědět,co přesně by si on myslel a jak by to bral.To samé nemůžu odhadovat,bohužel,ani já*Vydechne*To ne.Láska ani vášeň nevyprchala.Jen to hodně málo ukazujeme na veřejnosti a tak si o nás lidé myslí to,co si myslí..*Pousměje se a odejde k ní.Opětuje jí ten polibek,který opravdu miluje a přijít o něho kvůli stewardovi nehodlá*Nope,to bys nemohla.Bylo by to divný*Zašklebí se nad představou,že se líbají sourozenci*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 12:59 am

Helám,co je??*Zasměje se.Pošťuchování s ním prostě zbožňuje.*Kdybych ho pozvala se svůdným pohledem na romantickou večeři,o samotě...Tak by si zajisté nepředstavoval přátelský pokec,miláčku....*Promluví k němu naschvál tónem,kterým se poučují malé děti.Hned se pobaveně zahihňá a doufá,že to vezme jako legraci a nebude z toho nic dělat.*Tak bychom to asi měli na veřejnosti ukazovat víc no...*Pokrčí s úsměvem rameny.Ona osobně s tím nemá žádný problém.*Bylo...*Zasměje se znovu.Poklepe vedle sebe na matraci a mrkne na něj.*Ale my nejsme sourozenci,takže.....*Přejede si konečky prstů po bříšku s vyzývavým,ale stále pobaveným pohledem na Damona.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 1:11 am

Já se toho moc učit nepotřeboval.Chodil jsem tam kvůli něčemu jinému.Navíc sem aspoň netvrdl sám.Podívej se na mě dneska....A nic ze školy nevyužívám*Pokrčí rameny*Nechtěj vědět,co bych si v tu chvíli představoval já,být na jeho místě*Vydechne*I když.Jestli mu to myslí,tak jako některým,co dělali pro Klause.Tak by na to skočil*Kývne*To bychom opravdu měli...*Potvrdí jí a usměje se*Nope,my nejsme sourozenci*Zavrtí hlavou s úsměvem na tváři.Tolik se mu chce spát a zároveň s Rose dovádět*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 1:17 am

Mně je úplně jasný,proč jsi tam chodil Damone,neříkej mi to prosím,nemusím vědět všechno...*Zvedne ruce v obranném gestu.Úsměv jí při té představě trošku opadne.Ona mu taky nevypráví jak se potkali s Elijahem a jak kolem ní tančili muži celých pět set let,kdekoliv se mihla.*Chci to vědět,co by sis představil?*Zvedne s úsměvem tázavě obočí.*Jistě,že by na to skočil...Dala bych si záležet...*Kývne.*Takže odteďka se začínáme muckat na veřejnosti....Juhůů..*Tleskne nadšeně do dlaní.*Jop Damí...Zapomněl jsi na krev...*Přimhoučí na něj oči.Teď když půjdou spát jí je jedno,jestli jí vysaje hodně nebo málo.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 1:24 am

Já taky nic konkrétního neříkám*Mrkne na ní s úsměvem*Takový věci jsou lepší držet v tajnosti...*Vydechne*Opravdu to chceš vědět??*Pozvedne obočí*No fajn.Buď,že po mě jdeš,protože by si tam mohla být na ostrově pořád,neboť tady pracuji a tak bych ti mohl zařídit nějakou tu slevu nebo tak.A nebo proto,že se vysmíváš mému vzhledu.Protože taková holka jako ty.Je pro mě až moc dobrá a jen těžko by to se mnou myslela vážně..*Pokrčí rameny*Jop,odteď se budeme líbat i na veřejnosti.*Pousměje se*To jako,že moje denní strava bude.Ráno trochu a večer zbytek,protože už si můžu být jistý,že do rána jí potřebovat nebudeš??
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 1:38 am

Jsem ti moc vděčná za to,že mě ušetříš detailů...*Usměje se na něj lehce.Tohle není nejlepší téma.*Chci,jinak bych se tě na to neptala,drahoušku.*Přimhouří na něj oči.Poslouchá pak jeho slova s hlavou nakloněnou k rameni,neboť jí opravdu zajímá,co by si myslel.Ke konci už jí ale začnou pobaveně cukat koutky.*No a víš co??Já bych to zahrála tak dobře,že by si to sice mohl myslet,ale během večeře by získal jiný dojem....a pak bych ho sundala tím nezájmem...*Zakření se.*No kdyby ses napil ráno pořádně,tak nic neřešíme,ale jelikož ses nenapil a slíbil jsi,že později si dáš...Máš na výběr...Dojdu ti pro sáček,nebo mi tady obíhá v žíle čerstvá...*Zvedne zvědavě obočí,pro co se rozhodne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 1:47 am

*Usměje se nad tím,že je mu vděčná za vynechání detailů*Právě tím,že bys mu na konci řekla svá slova.Tím bys potvrdila myšlenku číslo dva*Ukáže dva prsy do písmene "v"*Že ses jen vysmívala jeho vzhledu a že s ním nikdy,nikdo,nikam nepůjde...*Usměje se*Já vím.Doufal jsem,že na to zapomeneš.Sice říkáš,že na nic nezapomínáš,ale jednou se to stát mohlo..*Vydechne*Teď na večer stejně moc krve nepotřebuju,ale fajn..Pro tvůj klid a splnění slibu,který sem ti dal...*Polkne.Teď už ví,proč nikdy sliby nedával*Si krev dám..*Pousměje se*A nikam nechoď..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 1:55 am

Já bych se ale nevysmívala jeho vzhledu...tak ošklivej zase není...*Pokrčí s úsměvem rameny.*Ale aspoň by si příště dával pozor na to,o koho se pokouší...*Usměje se jako andílek a vlastně si tak i připadá.*Damí...Nerada tě zklamu ale slovo NIKDY u mě opravdu znamená NIKDY.... Takže stejně jako tě NIKDY neopustím,taky NIKDY nezapomenu..*Mrkne na něj.*Vím,že jí teď už nepotřebuješ,ale... oka...dobře,nikam nejdu...*Usměje se na něj.Sedne si na posteli a tázavě zvedne obočí,co bude dělat.Jestli si dojde pro sáček,nebo se zakouse do ní.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun May 10, 2015 2:11 am

Ale nevíš,jak on je na tom se sebevědomím*Pokrčí rameny*Jop,to je fakt.Určitě by si příště dal pozor.Bylo by to pro něho velké poučení a taky pokles sebevědomí na bod nula*Uchechtne se*Vždyť já vím,ale zkusit sem to musel.Menší naděje si dávat musím vždycky*Vydechne*Aspoň,že to víš...Poslední dva dny jí mám vždy večer.I když musím říct,že večer je mnohem lepší,protože i kůže tvého těla je teplá,od sluníčka*Usměje se spokojeně a zvedne se do sedu.Přitáhne si ji k sobě blíž a nakloní jí hlavu do strany.Bez dalších slov se do ní zakousne a začne pít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Rose Salvatore Sun May 10, 2015 2:20 am

No těžko říct...Když na něj vybalíme něco,tak koktá,ale zkouší to zrovna na nás dva...takže si buď věří mega moc,ale má problémy s řečí,nebo si nevěří vůbec,ale nemůže si pomoct...Bod nula a pro nás sto bodů....*Zasměje se.*No tak jsi to zkusil a nepochodil...deset bodů pro mě...*Mrkne na něj pořád se smíchem.*Mmmhh...Tak jsem ráda,že ti chutná...*Usměje se na něj zeširoka.Zachvěje se očekáváním,když se zvedne a přitáhne si jí k sobě.Zkousne si ret,když jí nakloní hlavu,aby trošku kontrolovala svůj dech,což jí ale stejně moc nepomáhá.Jakmile se do ní zakousne a začne pít,stiskne pevně prostěradlo v dlaních.Ze rtů jí unikne zasténání,které prostě nešlo potlačit.Zavře slastně oči,nikdy jí to neomrzí.Pootevře trošku rty,aby se jí lépe dýchalo.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Svatební cesta - Maledivy (Dose) - Stránka 28 Empty Re: Svatební cesta - Maledivy (Dose)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 28 z 29 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru