TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Mikaelson

+19
Maddox
Erik Dixon
Sara Evans
Hayley Marshall
Emmalyn Cohan
Katie Dellaney
Tyler Lockwood
Oliver Green
Enzo
Lexi Branson
Esther Mikaelson
Klaus Mikaelson
Rose Salvatore
Stefan Salvatore
Finn Mikaelson
Elijah Mikaelson
Kol Mikaelson
Rebekah Mikaelson
Admin
23 posters

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 7:18 pm

*Uchechtne se nad její úklonou*Není to nic špatného,když se bavíš..*Pokrčí s úsměvem rameny.Úsměv mu zmrzne,když pískne a ucítí najednou krev*Ano,lékárničku tady budeš hledat zbytečně.Zdá se,že budu muset pořídit pár věcí,které mi doteď přišli zcela zbytečné..*Vydechne a sleduje jí,jak si připravuje jídlo*Později půjdu do ulic a seženu pro tebe potřebné věci a zdá se i potraviny,abys měla co jíst.V ledničce toho moc není...
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 7:34 pm

Nemusíš shánět nic,Klausi.Je to jen říznutí. *Koukne na něj a ještě si prst opláchne.* Něco si seženu sama. *Pousměje se na něj.Krev už jí skoro neteče.Dopije sklenici vody a napustí si další.Sedne si ke stolu,dokud se jí neudělá jídlo.* Dáš si se mnou?Prosííííím... *Spojí prosebně dlaně a usměje se s prosíkem v očích.* Možná bych si mohla dojít na nákup sama.Dokud je Christian uspaný.Nehrozí mi,že se mi udělá zle.Teple se obleču,koupím si co budu chtít a ty se mnou nebudeš mít starosti navíc. *Kousne se do rtu a nakrčí nos.Vážně nechce,aby kolem ní musel běhat.Je jí jasné,jak ho tím štve.* Všimla jsem si toho,že v ledničce nic nemáš.A já mám přitom takový chutě. *Práskne sebou na stůl teatrálně zoufale,ale hned se narovná a zasměje.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 7:56 pm

Jen říznutí,které v tvém případě není dobré.Potřebuješ teď každou kapku krve...*Vydechne a zůstává stát mezi dveřma*KKdyž na mě zbyde*Pokrčí rameny*Dojdu něco sehnat.Zůstaneš raději tady.Je to tak lepší a bezpečnější.Kdyby ti chtěl někdo ublížit,já bych ti pomoci nemohl,takže...Já něco koupím*Usměje seVšiml jsem si,proto ti dojdu něco koupit,aby ses s tím nemusela tahat...*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 8:05 pm

Klausi prosím.... *Povzdychne si a promne si pramen vlasů,který se jí uvolnil z culíku mezi prsty.Cítí se tak špatně,když to vypadá,že o ní má starost.Nakrčí čelo a sklopí oči.* Já ti vážně nechci přidělávat starosti.Myslím,že se o sebe dokážu postarat sama.Připadám si potom jako nějaká tvoje přítěž. *Vzdychne a pak se usměje.* Určitě zbyde... *Slíbí mu.Vzápětí ale protáčí oči a bouchá hlavou do stolu.Přesně tuhle přednášku čekala.Je to nebezepečné Emmalyn.Musíš být opatrná,Emmalyn. Zvedne hlavu a podepře si bradu rukou.* Je zbytečné se s tebou hádat o tom,že nechci aby jsi se mnou měl nějakou práci a já bych si opravdu dokázala nakoupit sama,že? *Svěsí ramena a zavrtí hlavou.Zvedne se od stolu a vyndá hotové jídlo na připravené prkýnko.Vyndá dva talíře a nandá na ně brambory s masem.Donese talíře na stůl a založí si ruce vbok.* Kluci jídlo!!!! *Zavolá jakože do prostoru.Hned se rozesměje a sedne si.* Promiň už jsem v klidu. *Odkašle si a pokyne mu ke stolu.* Najíš se se mnou?Prosím?
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Mon Mar 23, 2015 9:17 pm

To si myslíš ty,ale všichni víme,že tady v tom městě není bezpečno.Mohl by ti kdokoliv ublížit...*Polkne.Kývne na to,že je zbytečné se s ním hádat*Ano,to je opravdu zbytečné.Nevyhraješ..*Zavrtí hlavou.Nějak určitě zařídí to,aby u něho měla vše potřebné.Zasměje se nad tím,jak řve,že je na stole jídlo*V pořádku*Usměje se a pozvedne obočí,jako,že přemýšlí zda má nebo ne.Po chvíli se rozejde za ní ke stolu*Dám si rád..*Zůstane stát u židle a pokyne jí,aby se posadila první*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Mon Mar 23, 2015 9:51 pm

Jako by ti na tom nějak záleželo... *Proběhne jí hlavou a přimhouří na něj oči.Zvedne ruce v obranném gestu a usměje se.* Fajn,taťko...Chceš alepoň,abych ti napsala seznam?Nebo prostě jen půjdeš a něco nakoupíš? *Nakloní s úsměvem hlavu na stranu.* Byl bys překvapený,jak se umím hádat... *Zamumlá pro sebe.Pořád si nezvykla na to,že Klaus slyší všechno,tak jí to před ním pořád ujíždí.Usměje se na něj,když se rozejde ke stolu za ní a udělá zdvořilé pukrle.* Snad ti bude chutnat. *Mrkne na něj a hned po jeho pokynu si sedne jako poslušná školačka.* Dobrou chuť,Klausi. *Zvedne k němu usmívající se oči a hned se pustí do jídla.Už měla opravdu obrovský hlad.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Bree Mon Mar 23, 2015 11:04 pm

*Dopraví se s poskoky až k domu Klause.Pošle poskoka k domu, aby Klause dostal ven z domu, když však se nemůže dostat ke dveřím tak pozná že je chráněný kouzlem.Chvíli ji to zabere, ale kouzlo se ji povede zrušit.Koukne na svoji pomocnici čarodějku a kývne na ni hlavou ať jde taky směrem za poskokem stejně jako ona.Když poskok zaklepe tak ho pošle pryč. Má s tou čarodějkou dohromady spostu moci takže nebude problém Klause položit.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Mar 24, 2015 12:04 am

Nepotřebuji seznam*Zavrtí hlavou.Usměje se nad tím,co zamumlá a jen lehce zavrtí hlavou.Stejně si stojí za svým,že by nevyhrála*Věřím,že mi chutnat bude*Koneckonů i kdyby ne,bude si muset na její jídlo zvyknout,pokud spolu budou,hlavně kvůli malému.Pevně doufá a věří,že jí Maddox s Anastasii dokážou zachránit a po narození Christiana jí vrátí zpátky život.Sedne si hned po ní ke stolu a vezme si do ruky příbor*Dobrou chuť*Zopakuje po ní a taky se pustí do jídla.Když už má skoro dojezeno,někdo zaklepe.Vydechne a odloží příbor*Omluv mě*Zvedne se od stolu a odejde ke dveřím,které hned otevře*Kdo si dovoluje rušit mě u jídla?*Koukne na Bree a její pomocnici.Nemá tušení co jsou zač,tak si ani nehlídá slovník*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Tue Mar 24, 2015 12:12 am

*Pokrčí rameny na ten seznam a usměje se nad jeho důvěrou.Umí vařit,starala se o chlapy skoro půlku života.Ale to Klausovi nikdy neřekla.Dlabe svojí porci a když dopapá,spokojeně se opře a pohladí si bříško se spícím Christianem.Po očku koukne na Klause a koukne ke dveřím,když se ozve z chodby klepání na vchodové dveře.* Jistěže... *Pousměje se na něj a odnese svůj prázdný talíř s příborem do dřezu,aby ho umyla.Nakoukne do lednici,protože by si dala něco dobrého,ale nic v ní nenajde.S povzdychem jí zase zavře a uzme pro sebe jedno jablko z mísy s ovocem.Je zvědavá,kdo za Klausem přišel,ale nechce strkat nos do jeho věcí.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Bree Tue Mar 24, 2015 12:27 am

*Ušklíbne se nad tím co vypadne z Klause. Nechápe jak on může být ten děsivý, ale podle popisu Lexi to je on.Koukne krátce na svoji pomocnici a trochu přikývne hlavou. Tím ji dá znamení že začí nají s kouzlem.Začne tedy tišeji odříkávat kouzlo a ruku natáhne k jeho srdci.Sleduje jak jeho nohy pomalu pod kouzlem povolují a on se kátí k zemi. Upřeně ho sleduje a dořekne celé to kouzlo. Tělo Klause vypadá jako doopravdy mrtvé a po tváři má naběhnuté tmavé žilkování.Pokyne poskokům, aby ho hned lapli a na ramena. Kouzlem je všechny skryje, aby je nikdo neviděl a odkráčí s poskoky a Klausovým tělem pryč od domu.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Klaus Mikaelson Tue Mar 24, 2015 12:59 am

*Kouká střídavě z Bree na její pomocnici a zase na Bree.Nechápe,co tam dělají a o co jim vůbec jde.Až teprve potom,co začne Bree odříkávat společně s tou její pomocnicí nějaké kouzlo,uvědomí si,co jsou zač a že je vlastně u jeho domu i přesto,že kolem domu bylo kouzlo.Zrušila ho.Už se chystal zmizet do domu,aby ochránil své dítě,když má najednou ruku Bree u svého srdce a začíná se cítit čím dál víc sláb.Otevře pusu do kořán,když jeho tělo začne pomalu propadat jejímu kouzlu a jeho nohy ho neposlouchají.V jeho očích je najednou vidět strach a bolest.Jakmile jeho tělem proběhne žilkování a on ztratí sílu,padne bezvládně na zem.Když ho pak poskoci zvednou,spadne mu z kapsy mobil,takže bude ke všemu pro všechny nedostupný a hodně těžko ho někdo najde*
Klaus Mikaelson
Klaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 709
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Tue Mar 24, 2015 12:59 pm

*Nelíbí se jí,že se Klaus tak dlouho nevrací.Jakmile uslyší ránu,kdy něčí tělo spadne na zem,vypadne jí jablko z ruky a hned se rozejde ke dveřím,které jsou dokořán.Otočí se e schodům a mobilu si prozatím nevšimne.* Klausi??? *Zavolá a otočí se ke schodům.Bojí se vylézt úplně před dům.Ví,že je okolo ochranná bublina.Vycupitá schody nahoru a zaklepe na Klausovy dveře.* Klausi???? *Zavolá už trochu nešťastně a prostě otevře dveře.Oči jí padnou na ten rozdělaný obraz a až se jí z toh zastaví srdce a dech.To on maloval všechny ty obrazy.A svůj pokoj má jako uměleckou galerii.Nicménně tady není.Při posledním pohledu na její rozdělaný portrét se jí sevře srdce a rychle zabouchne dveře.Seběhne schody dolů a dojde ke vchodovým dveřím.Zvedne do ruky jeho mobil,ale je rozbitý.* Klausi... *Špitne plačtivě.Rozhlíží se chvíli kolem domu,ale nemá šanci nikoho zahlédnout.Hned zabouchne a vyběhne pro svůj mobil do svého pokoje.Vytočí číslo Maddoxe,protože to on je Klausova pravá ruka.Musí vědět,když se s ním něco stane.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Tue Mar 24, 2015 4:37 pm

Maddoxi.... *Vydechne do telefonu a sleduje v ruce Klausův rozbitý.Chce se jí brečet.Hormony v ní se bouří.Cítí narůstající zmatek a strach.On by tu přece jen tak nenechal ani jí.Něco se muselo pokazit.Zrychlí se jí dech a dítě se díky stresu začíná probouzet z uspání.* Klaus... Klaus je pryč... Někdo... Někdo ho musel unést.Nevím co se stalo.Já... *Prohrábne si vlasy a sveze se podél zdi.* Jedli jsme a zničehonic někdo zaklepal,Klaus šel otevřít,ozvala se rána a Klaus je pryč.Dveře byly dokořán a před prahem byl jeho mobil..... *Vysype na něj všechno zadýchaně.Ani Christianovi se nelíbí,že je otec pryč.Chytne se za břicho,když ho cítí se pohybovat a vyteče jí několik slz.* Maddoxi musíme ho najít....Sejdeme se na náměstí? *Vzdychne do telefonu a semkne rty.Nesmí brečet.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Tue Mar 24, 2015 8:59 pm

Dobře... Počkám.... *Slíbí Maddoxovi se staženým hrdlem a když jí zavěsí,položí mobil vedle sebe.Pořád sleduje Klausův rozbitý mobil v ruce a spustí se jí slzy z očí.Nemůže uvěřit tomu,že ho někdo unesl.Prohrábne si vlasy a položí hlavu do dlaní.Christian se začne zlobit a začne jí způsobovat migrénu.S křikem se chytne za hlavu a položí se na záda.* Ne teď ne,prosím... teď ne.... *Zavzlyká s hlavou v dlaních vleže na boku.Musí se soustředit na to,aby Klause našli.Nechce aby se mu něco stalo.Vidí před očima ten obraz v jeho pokoji.* Maddoxi pospěš si... *Špitne skrz zataté zuby.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Wed Mar 25, 2015 1:46 pm

Uspat jí... *Povzdychne si.Je jasné,že bude vyšilovat.A to s ní byla jen poslední tři dny.Prohrábne si nešťastně vlasy,obejme Maddoxe kolem pasu,když si jí k sobě přitiskne a když dojdou k domu Klause,ani se nezastavuje a hned vběhne dovnitř.Její kouzla jsou zrušená.Nic jim nebránilo v projití,ani necítila žádnou magii okolo.* Emmalyn!!! *Zavolá do patra,aby věděla,kde je.Otočí se nešťastně na Maddoxe.* Někdo zrušil moje kouzla,Maddoxi.Ten dům není ničím chráněný.
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Wed Mar 25, 2015 7:01 pm

Když nebude jinačí šance jak ji uklidnit tak ji uspat budeme muset.*Pokrčí rameny.Bude to dělat sice nerad, ale jde o přežití Emmalyn.Vejde ihned za Anastasii do domu Klause.Chce zavolat na Emmalyn, ale předběhne ho Ana.*Musíme seslat nové kouzlo ochranné na tento dům a zůstaneme tu pro jistotu s Emmalyn dokud neseženeme Klause.*Koukne kolem sebe a čeká odkud přijde Emmalyn.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Wed Mar 25, 2015 7:08 pm

*Zaslechne Anu volat její jméno,ale Christian se bouří proti tomu,že je Klaus pryč.Cítí její strach.Slyší i Maddoxe a zase jí vyteče několik slz bolesti i strachu o Klause.* Nahoře!!To dítě!!! *Zavolá na ně a víc ze sebe nedostane.Musí počkat,až budou oba u ní nahoře.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Wed Mar 25, 2015 7:55 pm

Sešlu ochranná kouzla na dům a ty běž zjistit,co se stalo... *Obejme ho krátce,když se Emmalyn ozve z patra.Koukne na něj se starostí v očích a roztřese se,když tak sténá.Dítě je vzhůru.* Pospěš si,hned za vámi přijdu... *Políbí ho láskyplně na rty a pohladí ho po pažích pak se postaví na práh a znovu začne sesílat různá ochranná kouzla,aby se k domu a do domu nikdo nedostal.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Fri Mar 27, 2015 11:29 am

*Koukne nahoru ke schodišti, když se odtud ozve Emmalyn.*Jdu tam.*Kývne na Anastasii.Též ji obejme a pohladí po tváři.*Bude to dobré, uvidíš.*Mrkne na ni.Snaží se zůstat klidný.*Už běžím.*Rozejde se rychle ke schodišti a zamíří nahoru za Emmalyn.Přiskočí rychle k Emmalyn.*Bude to všechno dobrý, já se o to postarám.Ty se musíš, ale uklidnit.*Koukne na ni s vážnou tváří.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Fri Mar 27, 2015 6:54 pm

Maddoxi.... *Špitne,když si k ní klekne.* Christian....To dítě...Hrozně se zlobí.... *Zaskučí bolestí a vykašle krev.* Najdi Klause....Musíš najít Klause,někdo se musí o něj postarat....Prosím.... *Dýchá zhluboka a opravdu je navenek klidná,ale uvnitř se o Klause hrozně bojí.* Jdi hledat Klause,já to zvládnu.....
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Fri Mar 27, 2015 7:43 pm

*Vezme ji opatrně do náruče a odnese ji do pokoje ve kterém naposledy spala. Položí ji do postele.*Emmalyn, musíš se zklidnit.*Nakrčí čelo, když už mu řekne jméno toho dítěte. Pak trochu pozvedne koutky.Nelíbí se tomu jak vykašle tu krev.*Najdu ho slibuji, ale teď musíme to malé uspat kouzlem a tebe taky zklidníme.*Informuje ji o tom co se bude dít.*Toto sama nezvládneš. Nejdřív ti pomůžu a pak ho půjdu najít.*Začne říkat kouzlo k tomu, aby uspal Christiana v těle Emmalyn.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Fri Mar 27, 2015 9:07 pm

*Vydechne,když jí vezme do náruče a zašklebí se bolestí.* Snažím se... *Špitne vysíleně na to,že se musí uklidnit.* Jak se mám asi uklidnit,když Klaus je bůh ví kde a moje dítě se mě snaží zabít?!?! *Zakřičí na něj její podvědomí a steče jí slza po tváři.Nechce,aby jí viděl plakat,tak hned slzu setře.* Buď opatrný... Neubliž mu prosím... *Hlesne na to,že musí malého uspat.Polkne a zavře oči.* Maddoxi.... *Otevře oči a podívá se na něj s bolestí a strachem v očích.* Můžete... Klausovi vzkázat,že mu děkuju?Za všechno?? *Zašeptá a koukne na svůj zápisník s písněmi.Vytrhne list,kde je napsán text písně "Wherever you will go" a podá mu ho do ruky.* Dej mu to... Já už.... to asi nestihnu. *Znovu zakašle s krví a kývne na to,že jí pomůže.Jakmile ale začne odříkávat kouzlo na uspání Christiana,cítí,jak se v jejím těle něco děje.Christian si sám tvoří štít proti Maddoxově kouzlu.To ona ale neví.* Co se... Co se to děje,Maddoxi?
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Anastasia Clark Fri Mar 27, 2015 9:11 pm

*Dokončí kouzla kolem domu.Teď už je nikdo jen tak neporuší.Vyběhne pak nahoru do patra za Maddoxem a Emmou,když už jsou oba v jejím pokoji.Přejde rychle k posteli a položí Maddoxovi nenápadně ruku mezi lopatky.Nepotřebuje,aby Klaus s Emmou věděli,že jsou spolu.Jemně ho pohladí po zádech a nakrčí čelo,když Emma kašle krev.Podívá se přes jeho rameno na list papíru,co mu podává a přestane dýchat.Kouká na to s pootevřenou pusou a zamračí se.Ona se s nimi loučí.Prudce vydechne a koukne na Maddoxe,když zaklíná Christiana ke spánku a nic se neděje.Tázavě se na něj podívá,jestli mu má pomoct.Netuší,co se stalo.*
Anastasia Clark
Anastasia Clark

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 27. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Maddox Fri Mar 27, 2015 9:59 pm

Neublížím nikomu, když to nebude tedy nutný.*Tady to nutné rozhodně nebude.Pozvedne tázavě obočí, když ho Emmalyn osloví.*Co to říkáš? Takhle nemluv.Řekneš si mu všechno sama.Já ti ho sem dovedu.*Zamračí se.Klaus by určitě vyšiloval jako nikdy předtím.Vezme si od ni ten list a nakrčí čelo.Toto se mu nelíbí.*Stihneš to všechno.*Řekne to sebejistě a vážně. Zatím co dělá kouzlo tak cítí že se nic neděje.Ví že to malé má být čaroděj, ale že by mělo už takovou moc.*On se mému kouzlu brání.Nemůžu ho uspat.*Koukne na Anastasii starostlivě.*Zkusíme to spolu, třeba povolí, když to kouzlo bude tak silné.*Zeptá se ji pohledem jestli můžou začít.*
Maddox
Maddox

Poèet pøíspìvkù : 126
Join date : 23. 02. 15
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Emmalyn Cohan Fri Mar 27, 2015 10:08 pm

*Unaveně se pousměje a zavrtí hlavou.* Maddoxi...Oba víme,že mu to neřeknu.A chci,aby to věděl... Ten list mu dej hned jak ho najdeš. *Stáhne obočí a zkusí se na něj podívat přísně.Hned ale obličej povolí,protože jí všechno bolí.* Hlavně ho najděte... *Zažadoní a pousměje se na Anastasii,když tam přijde.* A ochraňte malého.... *Dodá a zvedne ruku,kterou hned položí na svoje bříško.Trhaně se nadechne a rozšíří se jí oči potom,co Maddox řekne,že se brání jeho kouzlu.* Brání??? Jak brání? *Otevře šokovaně pusu a zavrtí hlavou.Jak se může malý hybrid bránit čaroději?Nechápavě se podívá z Madda na Anu a zpátky.*
Emmalyn Cohan
Emmalyn Cohan

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Dům Mikaelson  - Stránka 38 Empty Re: Dům Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru