TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Ammy Venus

5 posters

Strana 2 z 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 4:57 pm

Už jsem myslel, že to nikdy nepřiznáš. *Mrkne na ní se smíchem.* Óóóóó no dobrá, když ti nebude vadit občasné zachrápání. Tak tě i pohlídám. *Zasměje se.* Taky mi přijdou horory, kde jsou děti hrozivější. Občas se pak dětí bojím. *Uculí se a po Ammině otázce mu trochu zčervenají tváře.* No tak zaprvé... Jsi skvělá hostitelka a za druhé. Mám vlastně všechno, co potřebuju. *Zazubí se na ní vesele.* A na chutě se mě radši neptej. *Uchechtne se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 5:18 pm

*Zasmeje se spolu s ním.* A myslíš, že te snad bude pres ty dvere slyšet? Ale jo, hlídat me mužeš klidne celou noc. *Zaculí se.* Jo, vždycky jsou v tom deti. Já to ríkám porád. *Rekne a zasmeje se.* Vážne? Klidne si vymyšlej, v pohode. *Koukne na nej a pak si ho začne trochu zvedave prohlížet.* Máš snad nejaké netypické chute, které by me porazili? *Stále z nej nespouští zrak.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 5:37 pm

*Mrkne na ní.* Tak fajn, pohlídám si tě. *Usměje se a pak se zadívá na film. Má z něj husí kůži, ale mnohem větší mrazení má z blízkosti Ammy, cítí její vůni a vnímá každý její pohyb. Zadívá se na ní s vážným výrazem.* Předně mi nepřijde vhodné o chutích, které mnou momentálně cloumají mluvit. *Pousměje se a vezme mezi prsty pramínek jejích vlasů a promne je. Podívá se jí přímo do očí.* Ještě bys mě označila za úchyla a vykopala mě z domu. *Zazubí se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 5:49 pm

*Kyvne souhlasne.* Jen me hlídej, at ti treba neuteču. *Pousmeje se a zase se na chvíli ponorí do filmu.* Myslíš, že bych to neustála? *Podívá se na nej, když mluví o tech zvláštních chutích.* Jsem silná holka, zvládnu všechno. *Její tvár zvážní a líčka dostanou červeny nádech.* Zkus to. *Zašeptá. Dál z ní už nic nevypadne. Jako by ztratila hlas.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 5:56 pm

Myslím si, že ustojíš všechno. *Mrkne na ní zamyšleně a přiblíží své rty k jejím. Přivře oči a když se nestahuje dozadu, zlehka jí políbí. Vlastně jí jen pohladí rty těmi svými a odtáhne se.* Ehm... Pardon? *Zaculí se nevinně.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 6:12 pm

*Pousmeje se.* To je pravda. *Dodá a pak se zájmem sleduje, co se chystá udelat. Mela by asi uhnout nebo mu vrazit a servat ho, že si dovoluje. Ale nejak se nemužu pohnout. Jako by ji nejaká nadpozemská síla "nutila" se nebránit. Automaticky privre oči, když se jejich rty setkají. Tep má tak zrychleny, jako by behala maraton. Když se Oliver odtáhne a začne se jí omlouvat, jako by ji zase neco postrčilo. Pritáhne si ho zpátky a začne ho s vášní líbat. Pak se odtáhne a snaží se popadnout dech.* Ehm, já... *Koukne na nej a pak vstane.* Jdu si dolít víno. *Rekne první co jí napadne, ikdyž má skleničku plnou a odejde jako v tranzu do kuchyne.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 6:18 pm

*Po tom,co se od ní odtáhne, čeká facku nebo řev, ale Ammin vášnvý polibek ho překvapí, takže jí ho po prvotním šoku opětuje. Nicménně když se Amma zvedne a odejde do kuchyně, vstane a jde za ní. Bije mu srdce a on teď nehodlá pouštět šanci. Přijde k ní a vezme jí kolem pasu, otočí si jí k sobě čelem a vysadí jí na kuchyňskou linkou, kde jí znova políbí. Teď to ale není oťukávací polibek ale rukou jí zajede do vlasů a druhou jí podepře záda a zakloní jí, pohladí jí rty jazykem a začne jí vášnivě líbat.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 6:39 pm

*Nejak neví, jak se má chovat nebo reagovat. Proto ten zbabely "útek". V kuchyni se zastaví a začne se pro sebe usmívat. Jako by jí to došlo, co se stalo, ale nevadilo jí to. Prekvapene sebou mírne trhne, když ucítí Oliverovi ruce kolem svého pasu. Za jeho pomocí se k nemu otočí a nechá se vysadit na kuchynskou linku. Nohama se obtočí kolem nej a tím se k nemu dostane i blíž. Polibky ješte víc prodlužuje. Začíná pro ní ted jen existovat ona a Oliver.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 9:06 pm

*Nechá se zcela pohltit sílou toho okamžiku a mimoděk odloží její sklenici stranou, rukou jí hladí po boku a užívá si ten polibek. Pak se odtáhne, věnuje jí ještě jeden lehký polibek na rty a usměje se.* S tím jsem nepočítal. *Zazubí se na ní a jakoby omluvně pokrčí rameny.* Dostanu přes držku? *Usměje se nevinně a nechá svoje ruce položené na jejích bocích.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 9:29 pm

*Je jako uhranutá. Vubec není schopná vnímat. Jako by se čas zastavil. Ruce obtočí kolem jeho krku a pak s nimi sjede po jeho vypracované hrudi. Když se po té nekonečné chvíle od sebe odtáhnou, snaží se popadnout dech. Začne se usmívat, protože jí to teprve ted začíná docházet.* Ne? A já myslela, že jsi to mel naplánované. *Zaculí se a tím dá najevo, že jí to vubec nevadilo. Naopak.* No jasne, že jo. Líbat cizí holky. To se nedelá. *Porád se tak pobavene usmívá.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 11:05 pm

*Zasměje se a zavrtí hlavou, pak nastaví tvář.* Jsem připraven za tu chvilku ráji nést následky. *Zazubí se a mrkne na Ammu.* Mimochodem, ta výmluva s dolitím vína ..... Nic moc.... *Koukne na její plnou sklenici a zase na Ammu.* Ale aspon jsem si tě tu mohl ulovit. Bez kyje. *Dodá a zasměje se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Tue Aug 19, 2014 11:16 pm

*Pobavene se zasmeje. Pak sleduje, jak k ní nastavuje tvár. Chvíli premyšlí a nakonec si ho pritáhne blíž a dá mu na tvár pusu.* Se mnou a v ráji? Jsi blázen. *Odtáhne se a opre se.* Tak zkus zdrave premyšlet s nekolika promilemi v krvi a ješte když jsem oblbnutá jedním drzym blondákem. *Pokrčí nevinne rameny.* Jo, tak ty si myslíš, že jsi me ulovil? *Kouká na nej a uculuje se. Natáhne se po skleničce a napije se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Tue Aug 19, 2014 11:51 pm

*Po té puse na tvář se mu ještě o něco rozšíří úsměv.* No promiň, jaká oblbnutá? *Zachechtá se.* Já ti do pití nic nedal. *Zvedne na vteřinu ruce z jejích boků a pak se zasměje.* Jasně, že ulovil. Sleduj. *S těmi slovy jí zvedne do náruče a odnese do obýváku na gauč, kde zrovna končí film.* No to jsme z toho filmu měli hodně. *Pronese omluvně k Ammě.* Tak teď co
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 20, 2014 12:01 am

*Prohlídne si ho zkoumave.* No já nevím. Podle me za to muže ten parfém, je to jasné afrodiziakum. *Rekne strašne vážne, ale nakonec se musí smát.* Heeeej. *Tak tak se ho chytne, když je nedobrovolne zvednutá a odnesená na pohovku.* To už je konec? Wow... *Udivene koukne na bežící titulky na obrazovce televize. Pak koukne na Olivera.* Tak ty jsi host, tak si rekni, co by jsi rád. *Usmeje se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 20, 2014 12:13 am

*Vezme si ze stolu skleničku vína a napije se. Pak se na Ammu zkoumavě zadívá.* No na spánek je ještě docela brzo. Dle mého názoru, takže bych pustil klidně ještě nějaký film, co říkáš? *Usměje se a zvedne se aby vyměnil disky. Vybere protentokrát nějaký děsivější horor, jasnou lekačku a z jedoho křesla vezme odloženou deku. Sedne si vedle Ammy a přikryje je oba tou dekou a přitáhne si jí kolem ramen k sobě, aby se o něj mohla opřít. Dá jí pusu do vlasů a přitom do sebe nasaje její vůni.Přimhouří oči.* Tak a jsem nejspokojenější na světě. *Zazubí se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 20, 2014 12:18 am

*Koukne se smerem k oknu.* No, ješte je dost brzo. Takže s filmem souhlasím. *Kyvne hlavou. Odbehne si do kuchyne pro svou skleničku a novou láhev.* Co jsi to pustil? Ani nevím, že neco takového mám. No, to zase neusnu a budou se mi zdát zly sny. *Rekne na oko vystrasene a pak se zasmeje.* Já si taky nemužu stežovat. *Pritiskne se k nemu a občas sebou trhne, když vidí nejakou lekavou scénu. V jedné chvíli si musí dokonce zavrít oči.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 20, 2014 12:27 am

*Nevinně pokrčí rameny.* Líbil se mi obal tak jsem to pustil. *Zazubí se vesele.* Neboj se, princezno. Budu strážit tvoje sladké snění. *Usměje se něžně na Ammu a přivine si jí k sobě. Vždy, když sebou trhne tak jí jemně stiskne rameno aby věděla, že je tam s ní. Když si zakryje oči, pousměje se a pohladí jí po vlasech.* Ale no tak. Jsem tu s tebou. *Zavrní spokojeně a zachumlá je oba více do deky.* Nemusíš se bát. Žádnýmu bubákovi tě nedám. Vlastně tě nedám nikomu. *Poslední větu sotva slyšitelně zašeptá Ammě do vlasů a na moment přivře oči. Trošku klimbne.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 20, 2014 12:39 am

*Koukne na nej na oko podezrívave.* No tak to jsi pekny zvrhlík, když se ti zalíbila holčička s krvavyma ručičkama. *Zasmeje se a Nechá se vtáhnout víc do filmu.*  Ale já vím, jen te zkouším jestli me hlídáš. *Dodá s pobavením v hlase. Vlastne na nem už skoro leží, když se k nemu víc a víc tiskne. Je jí najednou dobre. Dlouho jí takhle nebylo.* Panebože, jestli tam ten chlap znova pujde, tak mu už fakt neco reknu. *Komentuje film asi moc nahlas. Neslyšela ani, co jí Oliver rekl.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 20, 2014 1:57 pm

*Uchechtne se z polodřímoty jejímu komentování.* Měli bychom spolu zajít do kina. Mohla by to být docela švanda. *Zasměje se.* Ale máš pravdu, ať tam ksakru neleze. Néé nelez tam!! Proboha, on tam vlezl. *Nechal se trošku unést dějem a ozvalo se hlasité plácnutí do čela. To když se chytal za hlavu.* To je blbec. No... a teď umře.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 20, 2014 3:31 pm

*Jemne do nej strčí.* Smeješ se mi? Jsi drzy, to je hruza. *Samozrejme, že se nezlobí. Smeje se.* No, tak se podívej na toho blbce. *Ukáže na televizi a dramaticky začne zase komentovat.* Vsadím se, že za chvíli si muže kopat jámu. *Zase to komentování. Ale pak se začne smát, tím jak nakazila svymi rečmi i Olivera.* Ne, nás by do kina asi nepustili. *Dodá nakonec vážne, ale uculuje se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 20, 2014 3:44 pm

*Když mu dojde, že komentují film oba dva a stejně rozhořčeně, musí se začít smát.* To máš pravdu, tak nám nezbyde než si pořádat soukromé kino večery ve dvou. *Usměje se na ní a zase jí pohladí ve vlasech.* Né, že byc si stěžoval. Vlastně jsem se líp už dlouho necítil. *Dodá s vážnou tváří a jen se něžně pousměje.* Lepší než pohádka na dobrou noc.
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 20, 2014 3:57 pm

*Začne se smát spolu s Oliverem.* A kdo je tu potom vetší blázen. *Rekne a koukne na nej.* To bychom mohli. Ale až nám dojdou filmy, tak potom máme smulu. *Rekne a zatvárí se tak, jako že premyšlí.* Máš pravdu. Dlouho jsem nemela společnost. Málem jsem zapomnela, jaké to je. *Chvíli na nej kouká, jako by ješte neco chtela ríct, ale pak uhne pohledem.* Tak nevím, jestli usnu. Ale jo, dám si dlouhou sprchu a bude mi nejlíp. *Zasní se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Wed Aug 20, 2014 4:10 pm

*Zamyslí se.* Filmy se dokoupí nebo....Pššt. *Nahne se jí k uchu.* ..si zahrajeme na piráty a stáhneme je. Muhaha. *Zašeptá jí a zakončí to ďábelskýmsmíchem, který vzápětí přejde do normálního.* Mmmmm, tak sprchu říkáš. *Zasní se taky a jen na malý okamžik si představí Ammu nahou.Rychle zatřese hlavou a podívá se na Ammu s nevinným úsměvem jako by měl strach, že si přečte jeho myšlenky.*Mno sprcha tě uspí, tím jsem si jistý. *Usměje se.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 20, 2014 5:58 pm

*Na oko pohoršene na nej koukne.* Copak jsem nejaká rebelka, která jde proti zákonum? *Zamyslí se a nakonec se začne smát.* Jdu do toho. *Souhlasí s jeho šílenym nápadem. Film už pomalu končí, takže začne premyšlet co ted. Dopije víno ve skleničce.* Jo, sprcha. *Rekne a vstane a pak na nej tak nejak koketne koukne.* Tobe by taky mohla dlouhá sprcha pomoc usnout. *Zaculí se. Začne ji zvonit mobil, proto se na nej omluvne koukne a vybehne schody do druhého patra a jde do své ložnice. Vyrídí telefonát a začne si pomalu uklízet vše, co si koupila.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Oliver Green Thu Aug 21, 2014 2:48 pm

*Když film skončí a Amma vstane. Sleduje každičky její pohyb jako by byl v hypnóze. Když mu nabídne sprchu tak ztěžka polkne.* Společná? *Zeptá se se zájmem a nakloní hlavu na stranu.Přimhouří oči a cítí, jak se mu začíná vařit krev.* A co když tě tam sním?! *Houkne na ní když se mu ztratí ve druhém patře. Vstane, složí deku pod kterou leželi, vezme prázdné skleničky a odnese je do myčky. Pak vyndá disk z přehrávače a vypne televiti, následuje Ammu do patra.* Nějaký milenec? *Zakření se a opře se mezi futry.*
Oliver Green
Oliver Green

Poèet pøíspìvkù : 399
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Ammy Venus - Stránka 2 Empty Re: Dům Ammy Venus

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru