TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Bradley

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Dům Bradley  - Stránka 2 Empty Re: Dům Bradley

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Feb 14, 2015 7:13 pm

*Kývne na ni s úsměvem. Nahoře jí začne ukazovat pokoje.* Tak toto je můj pokoj. Tady vedle je volný také pokoj a naproti to samé. Takže si můžeš vybrat který chceš... *Usměje se na ni.* Samozřejmě se do každého koukni... *Dodá ještě s úsměvem.* Je docela pozdě musíš být ještě navíc unavená... *Podotkne.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Bradley  - Stránka 2 Empty Re: Dům Bradley

Příspěvek pro April Young Sat Feb 14, 2015 7:19 pm

*Celou dobu ji s úsměvem na tváři poslouchá a pokyvuje. Když zmíní pokoje, tak do všech nakoukne a detailně si je prohlédne. Bude těžké si vybrat jeden pokoj z těch dvou, protože oba dva jsou moc krásné.* Asi si vezmu pokoj naproti tobě. *Oznámí nakonec a pousměje se.* No jo, to jsem. *Kývne hlavou a zívne.* Měla jsem náročnou cestu. *Ušklíbne se.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Bradley  - Stránka 2 Empty Re: Dům Bradley

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Feb 14, 2015 7:22 pm

*Počká než si April vybere pokoj.* Dobře, tak já ti ho tedy připravím.. *Usměje se.* Tak to já si přichvátnu. Zatím si můžeš dát sprchu... *Koukne na ni jestli souhlasí. Rozejde se pak do toho pokoje a začne jí povlékat postel.* Kdyby jsi cokoliv potřebovala tak řekni..
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Bradley  - Stránka 2 Empty Re: Dům Bradley

Příspěvek pro April Young Sat Feb 14, 2015 7:45 pm

To by jsi byla hodná. *Uculí se. Když zmíní sprchu, tak vůbec neprotestuje, protože se vážně potřebuje vysprchovat. Tak jo. *Usměje se a bez dalšího slova zamíří do koupelny. Když vstoupí dovnitř, tak se na sebe nejprve podívá do zrcadla a následně si opláchne obličej. Vysleče se a vleze do sprchy, kde na sebe nechá padat kapy teplé a zároveň příjemné vody.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Bradley  - Stránka 2 Empty Re: Dům Bradley

Příspěvek pro Jessica Bradley Sat Feb 14, 2015 7:56 pm

*Jen nad tím mávne rukou, že je hodná. Dopovlíkne jí zatím postel během toho co se April sprchuje.* Máš to hotové. Já jdu k sobě... *Oznámí ji a mluví tak, aby jí slyšela.* Hezky se vyspi a ráno u snídaně se sejdeme... *Pousměje se. Opustí její pokoj a přejde do toho svého. Osprchuje se a oblékne si tričko s kraťásky na spaní. Lehne si do postele a po chvíli usne.*
Jessica Bradley
Jessica Bradley

Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Bradley  - Stránka 2 Empty Re: Dům Bradley

Příspěvek pro April Young Sat Feb 14, 2015 8:57 pm

*Sprchuje se poměrně dlouhou. Většinu svého sprchování strávila hlavně přemýšlením o její nové spolubydlicí a hlavně o svém novém bydlení. Vyleze ze sprchy a obmotá kolem sebe ručník. Uslyší jak na ní volá Jess. Neodpoví ji a vyleze z koupelny. Zamíří rychlými kroky do svého pokoje. Vstoupí do svého pokoje a zavře za sebou dveře. Je ráda, že si nakonec vybrala tenhle pokoj. Kdyby právě neotevřela skříň, tak by málem zapomněla, že má své věci stále na hotelu. Oblékne si zase své spodní prádlo a své dlouhé tričko. Bohužel dnes musí spát v tomhle. Zalehne do postele a k jejímu překvapení ihned usne.*
April Young
April Young

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Bradley  - Stránka 2 Empty Re: Dům Bradley

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru