TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel L.A.

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 18 z 36 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next

Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Jan 18, 2015 2:36 pm

*Chytne se rukou toho zábradlí o které jí opře, aby se udržela na nohou. Hodí po něm taky pohledem v ten samý moment jako on po ní. Všimne si v jeho tváři toho naznačení úsměvu aji toho jak to hnedka skryl, pozvedne nad tím koutek. Její dech je uz o dost klidnější. Vidí ten jeho pobavený výraz. Vezme si od něj svoje kahotky, které ji před chvílí roztrhnul. Nakloní hlavu mírně na stranu, když na ní zůstane koukat. Začíná se utápět v jeho očích, ale snaží se to nedávat najevo.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sun Jan 18, 2015 2:39 pm

*Když výtah cinkne v jejich patře,vezme její kufr a s významným pohledem na ní kývne hlavou k jejich pokoji.Jelikož jsou klíče stále v zámku,rozejde se hned k pokoji a odnáší ten kufr s jejími věcmi zpátky.Odmítá promluvit jako první,i kdyby měli zbytek dne mlčet.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 23, 2015 8:40 pm

*Zeširoka se usměje na Lexi,když jí zahlédne jak se k ní řítí přes chodbu a zamává jí.* Ahoj princezno.... *S úsměvem jí taky obejme a prohlédne si ji.* Wow,moc ti to sluší.Jako bych tě neviděla věčnost. *Zamrká a znovu se usměje,takže odhalí zuby.Nastoupí s ní do výtahu a zmáčkne přízemí.* Taaaakže.Co podnikneme když máme teď volno a po mně se nikdo nebude shánět???
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 23, 2015 8:55 pm

*Prohlédne si jí s úsměvem.*To tobě to sluší krásko.. Princezna jsi jen a jen ty. *Mrkne na ni a zeširoka se usměje. Vleze za rose do výtahu.* No já bych to viděla na nějakou menší akcičku, v nějakým skvělým baru, co ty na to ? *Zeptá se jí s úsměvem. Už se těší až zase spolu zapaří.* Jaká byla první noc, novomanželů ? *V očích se jí objeví malí ďáblíci, když jí položí tu otázku a zlehka se usměje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 23, 2015 9:05 pm

Ale jdi ty.... Myslím,že přeháníš... *Mávne rukou a zasměje se nad tím.* Fiiihaaa,skvělý nápad.Takže první úkol-najít bar,kde dobře hrajou a mají parket pro dvě kočky,co to umí rozbalit.... *Zavlní se smíchem boky a našpulí rty.* A taky aby měli dobrý pití! *Zvedne výhrůžně ukazováček a znovu se vesele zakření.* Mmmmmhhh,první novomanželská noc byla...... *Zamysli se se zamilovaným úsměvem a pohledem na chvilku a zasněně vydechne.* Byla moc krásná.Všechno bylo krásný.V posteli se spinká jako v nebi,ani se mi jí ráno nechtělo opouštět.A víš jak.... s ním je mi prostě krásně všude. *Mrkne na ní a lehce zčervená.* Za včerejšek děkuju....A co vy?Jak bylo? *Zeptá se zvědavě a nakloní hlavu k rameni.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 23, 2015 9:37 pm

Já nikdy nepřeháním... *Zavrtí lehce hlavou s úsměvem.* Ano, ano a ano.. *Všechno jí to souhlasně odkývne. Zasměje se potom co našpulí rty a zavlní se.*Já tě žeru holka... *Řekne se smíchem.* Jo to je ta nejvíc hlavní věc.*Přikývne uznale hlavou a úsměv jí nemizí z tváře. Sleduje ji jak se zamyslela s tím jejím zamilovaným úsměvem.* Tak to je super... Jo chápu tě.. *Přikývne a zeširoka se zasměje, když vidí jak se začervenala.*Neděkuj za něj... *Zavrtí hlavou.* No my jsme dole trsali se Stefanem a Elenou, trochu popili. No a dneska bylo no... skvěle... *Pokusí se o ten nejhezčí úsměv a nedává na sobě nic znát. Strčí si ruce do kapes u kalhot, aby neviděla že nemá už na ruce prstýnek.* A teď to spolu završíme tak že to bude luxusní den. *Usměje se zeširoka na Rose. Už se těší až budou v baru.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Jan 23, 2015 9:53 pm

*Zakření se vesele a přimhouří jedno oko.* Taky tě žeru,bejby....Nemůžu se dočkat té akce... *Zasměje se a když dojedou do přízemí,pozorně se na ní zadívá.* Jsem ráda,že jste zapařili za nás.A omlouvám se,že jsem tak odpadla,ale na druhou stranu jsem stejně přemýšlela,jak s manželem zmizet.... *Zeširoka se zasměje poté,co řekne slovo manžel.Pořád jí to přijde zvláštní,ale je za to čím dál radši a cítí se tak hrozně šťastná.Pozdraví se mile s recepční a rozejde se s Lexi ven z hotelu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Jan 28, 2015 4:26 am

*Než se naděje,stojí s Lexi před hotelem a vesele se na ní kření.* Pěknej trik.Tak pojď honem dovnitř,protože mi začíná téct slina a svrbí mě ruce,jak bych to chtěla otevřít.Musíme se toho rychle zbavit.Je to jako odjistěnej granát. *Přirovná krabici dortíků se smíchem k něčemu trefnému a rychle se vydá s Lexi dovnitř a na recepci,kde potkávají pošťáka,co zrovna odchází.Koukne se smíchem na Lexi.* A do prdele. *Uleví si a rozesměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Jan 28, 2015 4:34 am

Já prostě musela, protože jsem věděla že by jsme tu cestu jinak nezvládli bez toho aniž by jsme to sežrali. *Zasměje se zeširoka.* Dělej... makej... šup šup nebo to spapám i s tvojí rukou... *Rozesměje se a popohání ji do hotelu. Úsměv jí spadne když uvidí odcházet pošťáka.* A jsme v totální prdeli... *Rozesměje se. Přivolá jim výtah a pak do něj společně s Rose nastoupí. Stiskne tlačítko do jejich patra.* Doufám že si ty noviny Enzo ani Damon nestihnou vzít... *Zasměje se a výtah pomalu začíná zastavovat v jejich patře.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Jan 28, 2015 5:41 pm

*Chce se tvářit vyděšeně,ale musí se řehtat tomu,že jsou vážně v prdeli.Vcupitá s Lexi do výtahu a když se rozjedou,znovu zabublá smíchy.* Ach prosím,modlím se aby si Damon dneska přispal a ty noviny tam nebyly. *Zasměje se anetrpělivě sleduje naskakující patra na displeji.* Dělej,dělej,děleeeeeej!! *Popohání výtah se smíchem a když konečně zastaví,vezme Lexi za ruku a vyběhne s ní do jejich patra.Přede všemi dveřmi jsou noviny.Koukne na Lexi a neví,jestli se má smát,nebo brečet.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Jan 28, 2015 6:24 pm

*Zakření se na Lexi.* (Uuuff,Dam spí.) *Ztuhne v momentě,dy se ozve Enzo.* A do prdele. *Zacukají jí koutky,když ho tam vidí stát s novinama v ruce a podá Lexi do ruky zákusky.* Dobré ráno Enzo. *Zacvrliká s andělským úsměvem a jemně drcne do Lexi.* My jsme s Lexi byli společně pro snídani pro naše dva milované muže.Damon ještě spí? *Znovu zpěvavě promluví a s úsměvem docupitá k jejich pokoji a sebere noviny,co před ním leží.* Snad bys to nečetl? *Zakření se vesele.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Jan 28, 2015 7:50 pm

*Chtě nechtě se musí pořád zubit nad tím,jak s Lexi plácaj.Mrkne na Enza pobaveně a přikývne.* Zaslechla jsem,že prý jste nám nechali zbytek z dortů,co se do tebe už nevešlo.Vezmu si to a jdu za manželem. *Uchichtne se a proklouzne kolem nich do jejich pokoje,vezme do náruče vázu i dortíky.* Zajdeme s Damonem,aby jste se mohli o ty dortíky podělit. *Zakření se vesele na Lexi,když prochází kolem nich zpátky a zčervená,když jí Enzo pochválí nové vlasy.* Dík,doufám,že se budou líbit i Damovi. *Zaculí se a zamrká rozverně na Lexi.* Huh?? Ty chceš od nás učit tančit? *Zvedne pobaveně a překvapeně obočí a přimhouří oči.Opětuje pohled Lexi a pokrčí rameny.Odemkne si opatrně dveře od jejich pokoje a rychle do něj vpadne,aby náhodou něco neprokecla.Je ráda,že si nerozbije hubu,jelikož přes obrovský pugét růží v náručí prd vidí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 30, 2015 3:10 pm

Nebude, protože se dívej co on dělá... Okay okay... Nebudu ho brát vážně.. *Povzdychne si.* Já ji to vymlouvat ani nechci. Ona na to třeba dojde časem sama... *Pokrčí rameny. Přejde s ním do výtahu a zmáčkne patro na kterém mají všichni pokoje.* To je jedno co říkala.. Nic se nedělo.. Nezabývej se tím... *Mávne nad tím rukou nechce mu to říkat ne teď. Vystoupí s ním z výtahu. Ruku v ruce se s ním rozejde po chodbě k pokojům.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 3:15 pm

Tak to si nemyslím.... Kdyby Damon neměl tyhle zatmění.... *Procedí skrz zuby a zamračí se.* Já bych to ale rád věděl.... zajímá mě,jak jsi teď přišla na to,jak to myslela.... Takže mi to prosím řekni.... *Podívá se na ní zkoumavě a prosebne zároveň.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Jan 30, 2015 3:56 pm

Kéž by je neměl... *Podotkne. Koukne na něj, když tak prosebně na ní kouká po jeho slovech zájmu.* Prostě má strach ze samoty... *Pohodí rukama.Začne si kousat zevnitř tvář, protože za tyto pocity její může Damon.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Jan 30, 2015 6:01 pm

Jo.... kéž by.... *Povzdychne si a poškrábe se na hlavě.Trochu vykuli oči poté co mu Lexi řekne,čeho se Rose bojí a polkne.* Samoty?? Proč by se bála samoty? Má přece Damona...a nás... *Koukne na ní trochu omluvne,protože je mu jasný,jak to Rose myslela a mrzí ho to.* Jdi za ni... zavolám Damonovi.... *Zahučí a skočí se na pokoj obléct do džin a vezme si bundu.Hned jak vyjde z pokoje,vytočí Damonovo číslo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sat Jan 31, 2015 6:10 pm

*Už na Damona radši nijak nereaguje,když zmíní tu facku.Ví,že si ji zasloužil mnohem větší.Dojde do hotelu a rukama v kapsách a myšlenkama na to,co se dozvěděl.Teď bude muset s Lexi probrat pořádně zbraně proti Klausovi a začít jednat,aby byli připraveni až se vrátí i na nejhorší.Nechá Lexi s Rose samotnou,stejně by jim tam akorát křenil.Zajde do baru v hotelu a objedná si whiskey.Sedne si k baru a zatímco upíjí,myslí na to,jak by všem zlepšil den.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 03, 2015 6:16 pm

*Přijde do baru po chvíli. Rozhlédne se a u baru uvidí sedět Enza. Rozejde se za ním. Sedne si na volnou stoličku vedle něj.* Od Katie jsem nic nezjistila asi jí vyhmátl Stefanův dvojník.. *Pousměje se.*Ale co by jsi řekl na výlet na hřbitov v Charlotte ? *Zeptá se ho s úsměvem na tváři. Doufá že tam nenajdou žádnou jeho mrtvolu ani nic podobného.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 03, 2015 8:17 pm

ahááá,žárlivý přítel na pozoru. *Usměje se na Lexi a objedná jí panáka whiskey,když si sedne vedle něj.* Takže ho našla?Perfektni... Asi jsem jí fakt křivdil... *Uchechtne se a vypije dalšího panáka na ex.* Souhlasím... budeme o tom někoho informovat?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 03, 2015 9:14 pm

Tak to určitě... *Usměje se.*Jo našla, ale doufám jen že je stále živej a nenajdeme jen jeho části... *Napije se ze skleničky.* Ne raději nebudeme... *Zavrtí hlavou lehce.*Nechci jim dávat planý naděje..*Pokrčí rameny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 03, 2015 9:22 pm

No musíme být pozitivní... A nemyslet hned na nejhorší... sss.. *Sykne a nakloní se k ní.* Mám pocit,že mě Rosie nakazila tím svým dobráckým přístupem ke všemu a všem. *Uchechtne se a vyexuje panáka.* Jedem hnedka,abychom se stihli vrátit a užít si pařbu v klubu? *Usměje se na ní a přikývne na to,že ostatním radši nic neřeknou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 03, 2015 10:18 pm

Jo jasně, budu teda doufat že si jen na tom hřbitově zdříml.. *Zasměje se. Potom poslouchá co jí říká, zvedne na něj jedno obočí a usmívá se.* Jo, myslím že to, jen nebude pocit, ale čistá pravda... *Usměje se.* Jo jedeme hned. Večer bude zase totiž nezapomenutelnej... *kývne s rošťáckým úsměvem. Kopne do sebe panáka.* Valíme... *Řekne s úsměvem.Seskočí ze stoličky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 03, 2015 10:30 pm

No to mě potěš... Budu jí muset změnit k obrazu našemu.Uděláme z ní hajzlíka. *Uchechtne se a přikývne.Zaplatí jejich panáky a seskočí z barovky.Čapne jí za ruku.* Valíme,nemůžu se dočkat večera. *Mrkne na ní a vydá se s ní z hotelu.Stopne si před ním taxík a nechá Lexi,aby mluvila.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 03, 2015 11:22 pm

no já sama jí nakazit nedokázala, takže musíme zapojit všechny síly, aby jsme si jí změnili... *Zasměje se. Ruku v ruce s ním odejde z hotelu.* Jo taky se těším.. *Vleze s ním do taxíka a nechá je odvézt na letiště. Letenky problém nebudou, ovlivní tam pár lidí a bude to v pohodě.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Feb 06, 2015 7:23 pm

*Děkovně na něj koukne potom co řekne že jí povede. Rozejde se za ní a vyjde až ven. Nastoupí s ním do taxíka, který je odveze k hotelu. Následně vystoupí jak taxík zastaví u hotelu.*Jdu to teda zkusit.. *Oznámí mu a vytočí číslo na Katie.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 18 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 36 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 36  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru