TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel L.A.

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 23 z 36 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29 ... 36  Next

Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Feb 16, 2015 8:30 pm

Házet s kým??*Pozvedne obočí a koukne očkem na Rose*Nikdo neříká,že nám budeš dělat míč ty...*Koukne na Rose s úsměvem a pak hlavu narovná.Když přijedou do přízemka,vystoupí společně s Rose a míří za Lexi a Enzem.Moc se mu tam nechce,o něco víc,když vidí,jaká panuje nálada.Vydechne a beze slov s nimi kráčí do baru*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Mon Feb 16, 2015 9:12 pm

*Usměje se na Lexi po tom oslovení a dá jí pusu do vlasů.Očkem mrkne po Rose,když se nenechá rozhodit a pořád se směje.Majetnicky Lexi obejme a koukne na Damona.* Jak nikdo?Já to říkal.... Schválně,kdo by jí dřív upustil.... *Uchechtne se a vystoupí s ostatními z výtahu.Rozejde se s Lexi ruku v ruce do ulic ke klubu.Nechce bejt hnusnej,ale jde to z něj nějak samo.A to,že to Rose a Lexi ignorují ho docela překvapuje.* Ne,že se někam zdejchnete vy dva.... *Otočí se na Damona a Rose.* Já si beru tebe,kámo a Lexi si bere Rose,žádný zašívání.. *Ušklíbne se a otočí se zase zpátky dopředu,aby nehodil masku.Teď by se mu to moc nehodilo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 1:57 am

Hlavně,že k tomu máš vysvětlení*Zavrtí hlavou a taky koukne na hotel*Já nevím jestli se mám bát.Jednou Rose vezme věci dost zle a jednou to prostě bere tak,jak to je a neřeší to.*Pokrčí rameny a vejde s Enzou do hotelu*Domov bych viděl jinak,ale jako náhradní dům to beru*Kývne a jde pomalým krokem k výtahu.Vlastně pořád nemění svou rychlost chůze.Nemá kam spěchat,jestli na něho Rose bude křičet,rád si cestu trochu prodlouží*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 18, 2015 2:02 am

Třeba je v bezvědomí a spí... *Pokrčí rameny.Byl by velice rád za to,kdyby spaly obě dvě,ale tuší,že u Lexi mu to jen tak neprojde.Dojde s Damonem k výtahu a usměje se.* Mám rád tenhle náhradní domov.... *Pokýve hlavou a u výtahu se zasekne.* Uummm... Nechceš to vzít radši po schodech? *Koukne na něj krátce.* Víš jak... jestli jsou vzteklý,ty dvě nahoře,tak aspoň stihnou vychladnout,nebo ještě líp usnout.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 2:08 am

Myslíš,že těch pět minut nebo o trochu déle,co půjdeme nahoru po schodech,nám pomůžou?*Pozvedne obočí*Proti schodům nic nemám.Klidně to vyšlápnu po schodech,ale nevím jestli nám to pomůže.Jestli jsou vážně naštvaný,budou na nás čekat,aby si to s náma mohli hezky po jejich vyřešit.*Vydechne a rozejde se tedy ke schodům*ale zkusit to můžeme*Dodá a začne šlapat po schodech nahoru*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 18, 2015 2:13 am

Každá minuta navíc se počítá. *Pokrčí s úsměvem rameny a kývne na něj.* Fuj nemluv o tom tak nahlas.V hlavě to zní míň nebezpečně,než takhle nahlas. *Orosí se mu čelo jen z té představy a šlape mu do schodů po boku.* Za zkoušku nic nedáme a kdyby to vyšlo,ani nedokážu říct,jak šťastnej bych byl.... *Dupe do těch schodů jako lemra a opravdu si dává na čas s každým dalším krokem.Za prvé je ještě pod parou,za druhé je ještě dobitej od Dama a za třetí mu začínají cvakat půlky o sebe z té představy,co se asi nahoře děje.* Teď zrovna... bych bral,abychom bydleli v mrakodrapu a museli šlapat až do nebe. *Zasupí na těch schodech a s jazykem na vestě doleze do jejich patra.Nejradši by si kleknul a šel po čtyřech.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 2:21 am

Fajn,jako bych nic neřekl*Pokrčí rameny a šlape po schodech*Jop,to nejsi jedinej...*Vydechne a pokračuje s ním do schodů.Možná kdyby tolik nepil,šlo by mi to šlapání do těch schodů o mnoho lépe a rychleji,bez problémů*Mě teda stačí těch pár pater,protože momentálně nejsme ani jeden v moc dobrý kondici,aby jsme mohli šlapat až na nebe za holkama.To by jsme tam došli možná až zítra ráno..*Zastaví se nahoře v patře a uklidní trochu dech*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 18, 2015 2:25 am

*Zastaví se,když stojí i on a opře se zády o stěnu.* Víš... jakou by to mělo.... obrovskou výhodu? *Zafuní než se vydýchá a odlepí se od zdi.* Do rána by na nás rozhodně nečekaly... *Usměje se.* Teda.... Snad. *Zvážní hned a promne si bradu.* Tak jo... jdem na to... *Vyrazí s povzdechem přes chodbu k jejich pokojům.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 18, 2015 2:33 am

Aby nás naopak..... ráno nečekali... už odpočatý.... a plný energie*Mluví na něho taky s těží,než se vydýchá.Po chvíli se i on odlepí*Schválně,kdo na tom bude líp*Rozejde se k jeho pokoji s myšlenkama,že míří za Rose a bude to buď a nebo.Enza už si moc nevšímá.Je myšlenkama jen u svého pokoje a u Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 18, 2015 2:36 am

Fajn... doufám,že je tvoje žena naživu a bez kusu mobilu v lebce... A že budete ok... Zatím,kámo... *Mávne mu u jeho pokoje a sám vyrazí ke dveřím jeho pokoje,který obývají s Lexi.Jemně ťukne na dveře a počká,jestli mu Lexi otevře,nebo jestli bude klid,což by znamenalo,že spí a on by byl v suchu.Pootočí se ještě na Damona a otře si pot z čela.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 1:36 am

*Obleče si u bundu a rozejde se za Lexi k výtahu*Jo,Elena ještě spí*Kývne*Můžu jen doufat,že jsem jí nevzbudil těma dveřma*Pousměje se*ale chvíli to na pokoji sama zvládne.Snad pochopí,že se musím občas věnovat i své kamarádce*Usměje se a přivolá výtah.Když pak přijede do jejich patra,pobídne Lexi aby vešla první a nastoupí do výtahu po ní*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 1:40 am

Jo, dobře.. No kdyby byla vzhůru tak mohla jít klidně s námi.. *Mrkne na něj s úsměvem, ale pak jen mávne rukou. Nepůjde jí budit, když spí tak spí.* Myslím že jsi ji nevzbudil...No kamarádce která na tebe měsíc prděla... *Koukne na něj s trochu omluvným obličejem. Vejde do výtahu potom co jí Stefan tam pokyne. Počká než sjedou pak až dolu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 1:44 am

Nebudeme jí tahat z postele*Usměje se.Opře se ve výtahu o stěnu*Já jsem se taky neozval,takže je to chyba nás obou*Vezme část i na sebe a když výtah sjede dolu,tak vystoupí*Kam vlastně jdeme?*Zeptá se,když už jsou dole a skoro venku z hotelu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 2:03 am

Ne to rozhodně nebudeme... Jen ať si odpočne..*Zavrtí hlavou s úsměvem. Koukne na Stefana, když promluví a vezme část i na sebe. Byli tolikrát venku a Stefanovi se ani jednou neozvala. Je špatná kámoška. Dokonce se více stýká i s Damonem.*To je sice pravda, ale i tak...Měla jsem se ozvat... *Príkývne.* No teď jdeme nakupovat a pak se můžeme někde zastavit.... *Usměje se. Koukne na něj zajímá ji jak se bude teď tvářit, když ví kam ho zlákala.* Neboj se nebude to na dlouho. Jen prostě seženu dárky a hotovo...*Dodá, protože nechce, aby jí náhodou Stefan nevzal roha.*A vůbec co si přeješ od Santy?*Pozvedne zvědavě obočí. Opustí s ním hotel a zamíří do ulic, které vedou přímo do obchoďáku. Docela slušná kosa je venku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Stefan Salvatore Thu Feb 19, 2015 2:20 am

Co to prostě přestat řešit*Pousměje se a poslouchá,kam mají právě namířeno*Jdeme na nákupy?*Pozvedne obočí*Už chápu,proč si byla ochotná vzít i Elenu*Kývne s úsměvem*Dobře,tak jdeme*Měl se Lexi zeptat už nahoře,kam jdou,ale aspoň s ní stráví trochu času*Já?*Zamyslí se*Emm...Já nevím*Pokrčí rameny a vyjde s ní z hotelu.Jde po jejím boku do ulic*Já nemám žádné přání nebo věc,kterou bych si přál.Nepotřebuju nic....*Vydechne*Takže nade mnou ani nepřemýšlej.Já beru jako dar,že sis na mě vzpomněla*Usměje se.Opravdu neví,co by měl chtít.Je spokojený s tím co má a koho má při sobě.Nic víc nepotřebuje*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Thu Feb 19, 2015 2:47 am

Skvělej nápad.. *Přikývne hlavou a s úsměvem na tváři.* No...*O něco tišeji promluvila. Neví jestli jí teď nefoukne zpátky do hotelu.*Nebylo to jen kvůli tomu to, vzala bych jí vždycky, aby nebyla sama...*Mrkne na něj s úsměvem.*Jsi vážně ten nejlepší kámoš...*Uculí se a vezme ho spokojeně za paži.*  Ne asi ten za tebou...Jasně že ty...*Usměje se zeširoka. Čeká jestli jí řekne něco konkrétního, ale neřekne.* Ale no tak nebuď skromnej... Jsou Vánoce a já jsem Santa.. Tak si něco přej chlapečku...Hohouuuu... *Poslední slovo řekne hrubším hlasem. Rozesměje se pak.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 19, 2015 4:24 pm

*Otočí se na chodbě za známým hlasem a zeširoka se usměje na Elenu.* Jé ahoooj... *Mrkne na ní,když k ní dojde a koukne na její svetr.* Já tebe taky ne... Asi od... svatby. *Zasměje se.* Luxusní svetřík... Takovej vánoční.Mám se dobře,zrovna zdrhám od manžela a jeho téměř siamskýho dvojčete,protože mě začínala bolet hlava. *Zakření se pobaveně.* A co ty?Kde máš Stefana a kam jdeš? *Nakloní s úsměvem hlavu na stranu a zvědavě si jí prohlédne.Opravdu dlouho jí neviděla.Dokonce pojala podezření,že už se Stefanem vzali krovky.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Feb 19, 2015 6:10 pm

No a to už je pěkně dlouhá doba.. Mimochodem ještě jednou gratuluji.. *Usměje se na ni. Projede si rukou vlasy.*Děkuji.. Jsem si ho koupila nedávno se Stefanem....*Pousměje se. Přejede si rukou po svetru, aby si ho poupravila.*Siamské dvojče? *Nakrčí čelo nechápavě.* Jo já se mám dobře.. No Stefan šel s Lexi někam. Já jsem vyrazila ven, musím sehnat Stefanovi dárek. *Usměje se a pak jí úsměv spadne.* Ale nevím co mu mám dát. *Povzdychne si.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 19, 2015 6:25 pm

Díky... *Usměje se na ní za tu gratulaci a pousměje se nad tím svetrem.* Taky bych si měla koupit něco teplejšího. *Zasměje se a protočí se smíchem oči nad tím nechápavým výrazem.* Siamský dvojče Enzo... Přijde nečekán,nezván a oxiduje dokud mě nevyštípe... *Zavrtí pobaveně hlavou a povzdychne si.* Jo tak proto je Enzo nakýblovanej u nás... Lexi je v prachu... *Pousměje se a nakrčí čelo nad tím dárkem.* Mmm... kdybych Stefana znala lépe,snad bych ti i poradila,ale na to,že jsem s jeho bratrem se spolu my dva moc nevidíme. *Usměje se zeširoka.Je ráda,že má všechny dárky z krku a nemusíš se o nic starat.* Co třeba něco univerzálního? Parfém,ponožky... *Uchechtne se potichu nad těmi ponožkami a rychle nahodí vážnou tvář.* Já si dám asi někde kafe a pak půjdu nakopat Enzovi prdel. *Prohrábne si se smíchem vlasy a pokyne Eleně k výtahu,do kterého s ní nastoupí a sjede dolů do recepce.Vystoupí a vydá se ven z hotelu.* Než jsem sehnala dárek pro Dama,skoro jsem si vytrhala vlasy.Vůbec jsem netušila,co mu dát.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Feb 19, 2015 6:46 pm

Taky tě překvapil ten sníh tady? *Zeptá se s úsměvem.*Aha, Enzo... Trochu oprsklej ne? *Zašklebí se s úsměvem.*Asi se sám bojí..*Pokrčí rameny.*Jo jasně, chápu.. On Stefan asi všechno má. Tak já nad tím venku popřemýšlím.. Ale i tak děkuji.. *Mrkne na ni s úsměvem.* Ponožky?*Rozesměje se.* To asi ne.. Já něco vymyslím.. Snad. *Zasměje se.*No tak to se má Enzo na co těšit, ale co nemá vás obtěžovat.. *Přikývne a usměje se. Rozejde se s ní k výtahu a nastoupí do něj.* No myslím že ty vlasy si vyrvu taky nad dárkem pro Stefana. *Zasměje se pobaveně. Vyjde ven z hotelu.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Thu Feb 19, 2015 7:03 pm

No to bych řekla,že překvapil... *Zasměje se.* Navíc Enzo plánuje nějaký bobování a jestli se mu podaří Damona ukecat,tak budu muset jít taky a že by se mi chtělo mrznout jen ve svetru?? uuuhhmmm... to se mi teda nechce. *Zasměje se a zatřese hlavou.* Ani netušíš jak moc je oprsklej... Ale já si to s ním vyřídím ručně,stručně. *Usměje se ďábelsky.* Tak si má pořídit nějaký zvířátko,aby se nebál...a neděkuj mi,nijak jsem ti nepomohla... Zkus mu koupit třeba CD Bon Joviho... Lexi říkala,že je milovník. *Zasměje se nad tím a mrkne na ní.* Hlavně si ty vlasy netrhej,byla by to škoda. *Usměje se zeširoka a vyjde s ní před hotel.* Tak já jdu pro to kafčo a uvidíme se buď odpoledne nebo u stromečku... Hodně štěstí při shánění dárku. *Mrkne na ní a pak se vydá do ulic.Koupí si po cestě kávu a zapluje do obchodu s oblečením,který našla po cestě.Nakonec si ale nic nevybere,protože se jí prostě nic nelíbí.Při cestě zpátky ale najde něco,co by se mohlo líbit Damonovi.Koupí to,nechá si to zabalit a vrátí se zpátky do hotelu,protože je jí v tom svetru šílená zima a flákat se jí po obchodech díky tomu nechce.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Elena Gilbert Thu Feb 19, 2015 8:14 pm

No to se ti nedivím, taky bych na ty boby nešla..*Zavrtí hlavou.*No CD by šlo, ještě to promyslím.. *Usměje se.* No tak bych měla aspoň pro Stefana dárek alá plešatá přítelkyně.. *Zasměje se tomu.*Děkuji, tak se zatím měj... Večer se potkáme.. *Rozloučí se s ní a zamíří do obchodů. Vybere dárek pro Stefana po nějaké době a pak se zase vrátí do hotelu. Vejde do pokoje a dárek nechá schovaný v batůžku.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Thu Feb 19, 2015 8:35 pm

*Než stačí reagovat na to,odkud spadnul,uchechtne se nad tím jejím syčením.* Ale já nechci bejt na pokoji sám,tak mi sežeň Lexinku... *Udělá smutný ksichtík a v tom už ho Rose chytá za flígr a posílá ze dveří.Ušklíbne se,když práskne dveřmi a založí si trucovitě ruce na prsou,jako když vytočítě pětileté děcko.Našpulí hubu a zavrtí hlavou.* Mrcho!!! *Křikne na ní přes dveře a odkráčí do svého a Lexina pokoje.Lehne si do postele,skopne ze sebe boty a zaleze pod peřinu.*
kód:
Ahoj,kdy se vrátíš?Rose je na mě zlá a Damon někam zdrhnul,je mi smutno.MT
*Napíše Lexi SMSku a položí mobil vedle hlavy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 19, 2015 9:59 pm

*Je před hotelem v té zimě a jen tak přemýšlí nad tím,jak jinak by mohli s Rose dnešek prožít bez toho,aby mu někdo připomínal Vánoce nebo mu někdo připomínal ne moc dávnou minulost.Sleduje přitom lidi kolem sebe,jak se usmívají,smějí a jsou šťastní.Po asi deseti minutách strávených venku před hotelem schytá pár koulí,který po sobě hází banda dětí.Oklepe ze sebe ten sníh a jen se na ně vražedně podívá.Po tom,co schytá dalších pár koulí a jeho vlasy vypadají,jako by právě vyšel ze sprchy,se otočí a odejde do hotelu.Vyšlápne ty schody nahoru*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Feb 19, 2015 11:33 pm

*Přijde zpátky do hotelu a položí tu krabici pult od recepce.Ovlivní recepční,aby mu dala náhradní klíč a papír s tužkou.Když to dostane,napíše na papír vzkaz*
kód:
Řekl bych,že ti bude slušet,ale když ho vezmeš a vyhodíš z balkónu,pochopím to.Z láskou Damon
*Vloží ten papírek do krabice a rozhlédne se kolem sebe po hotelu.Vyčíhne si nějakého osamělého chlápka a přejde k němu.Nakloní se a ovlívní ho,aby to odnesl do pokoje jeho a Rose a Rose to předal.Dá mu klíč s tím,že kdyby mu odmítla otevřít,aby si otevřel a odnesl jí to a že dokud si to Rose nevezme,nesmí odejít.Až opustí pokoj,aby mu přinesl ten klíč a pak na všechno zapomněl.Chlápek jen přikývne,vezme si tu krabici s tím klíčem a odejde udělat to,co mu Damon řekl.On zatím vyjde před hotel a čeká,kdy ten kabát poletí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 23 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 23 z 36 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29 ... 36  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru