TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel L.A.

+4
Damon Salvatore
Enzo
Lexi Branson
Admin
8 posters

Strana 26 z 36 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 36  Next

Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 25, 2015 2:12 pm

*Rozesměje se nad tím,že to nejde dohromady a pokýve hlavou.* Máš pravdu...Že mě to vůbec napadlo.. *Nakrčí nos se smíchem a zamrká na ní.* Vylepšená verze holého plánu.Teď tam rychle naběhneme,posbíráme dárky,aby se s tím kluci nemuseli rvát a při odchodu zatřeseme zadečkama a vyzývavě na ně pohodíme obočím..Takhle. *Předvede jí provokativní pohled s pohozením obočí a zasměje se.* Pak rychle na pokoj,prohřát se a užít si tu nejkrásnější vánoční noc.Co myslíš? *Mrkne na ní pobaveně,zacukají jí koutky a položí ruku na kliku.Čeká na Lexin signál.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 25, 2015 2:19 pm

No tak jsi možná v to doufala, proto tě to třeba napadlo... *Zasměje se. sleduje jak to Rose předvádí a rozesměje se.* No tak s tím plně souhlasím.. *Přikývne s úsměvem.* Myslím že ano, ne počkej určitě ano.. Jdeme na to... *Mrkne na ni spiklenecky.* Otvírejte paní... *Zasměje se zeširoka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 25, 2015 2:33 pm

Otvírám,madam. *Zasalutuje jí se smíchem a rozrazí dveře do síně.Snaží se nedrkotat zubama a po očku mrkne na Lexi.Jestli jí následuje.* Ahoj lásky... Jdeme jen pro nějaké dárky,aby jste se s tím netahali sami... *Zazubí se na Lexi přes rameno a prohrábne si vlasy,když se otočí Damonovi.* A počkáme na vás v pokojích.... *Usměje se zeširoka,nabere do náruče nějaké dárky,aby toho Damon neměl na nošení moc.Zamrká na Lexi,aby spustili pohozením obočí a vrtění zadečků a vydá se s ní zase ke dveřím ven.Dává si záležet,aby to vrtění bylo do očí bijící a zatímco se šibalsky usměje na Lexi,koukne na Damona přes rameno a pohodí obočím.Pak vyjde s Lexi ze síně ze stromečkem a vydá se k výtahu.Zmáčkne tlačítko a jen se modlí,aby se kluci nesebrali a nesbalili hned.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 25, 2015 3:02 pm

*Zasměje se nad jejími slovy. Dělá že jí je strašné teplo a vejde s Rose do místnosti. Jen přikyvuje na slova Rose, nepotřebují to slyšet určitě dvakrát. Mile se celou dobu usmívá. Pobere taky nějaké dárky. Kývne na Rose, když to chce už spustit a stejně jako Rose si i ona dává záležet na zavrtění. Pak taky zamrká ve stejnou chvíli jako Rose.*  Pa.. *Řekne sladce s úsměvem než opustí místnost s Rose. Pak s ní rychle prchne k výtahu. Do něj s Rose nastoupí a rozesměje se.* Vyšlo to, krásko...*Řekne se smíchem. Vystoupí z výtahu, když dojedou do jejich patra a zamíří s Rose k pokojům.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Feb 25, 2015 3:08 pm

*U výtahu se musí smát tomu,jak to zmákly.* Vyšlo,jsme nejlepší... Krása.... *Zamrká na ní rozverně a nastoupí s ní do výtahu.Opře se o stěnu a oklepe se zimou.* Musíme se ryyyychle zahřát. *Uculí se a vyjde s ní z výtahu,který zastaví v jejich patře.Rozejde se i s ní k jejich pokojům a u svého se zastaví.* Krásko děkuju za dnešní večer....A za dárky... Moc si toho vážím. *Přidrží dárky v jedné ruce a obejme jí druhou.Políbí jí na tvář a pohladí po rameni.* Šup do teplý vany. *Zasměje se,když se od ní odtáhne a otevře loktem dveře od jejich pokoje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Feb 25, 2015 3:17 pm

Jsme frajerky... *Zasměje se zeširoka.* To musíme, mám obavy aby nám nešli hned v patách... *Kývne s úsměvem na Rose.* Já ti děkuji za krásný večer a krásný dárky a hlavně za Lillian... I já si toho moc vážím... Děkuji.. Jsi nejlepší.. *Usměje se. Obejme ji také. Též ji políbí na tvář.* Jasně, hned tam letím.. *Mrkne na ni s úsměvem a zmizne hned v pokoji.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 25, 2015 7:23 pm

Já vím,ale nemusí mě s těma dárkama vidět moc lidí.Je toho hodně,i když už něco vzala Rose*Usměje se a nastoupí s ním do výtahu,kde hned zmáčkne jejich patro.Opře se o stěnu výtahu*Mám otázku*Koukne na Enza*Jezdil si někdy na koni??*Pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 25, 2015 7:34 pm

Jen se tím chlub... Ty vole,kdo něco takovýho dostane? *Zazubí se a očima se zapíchne do té Kámasútry.Zacukají mu pobaveně koutky a zazubí se na pár lidí,co potkají před výtahem.* Dostal od manželky ostrov.... *Pokýve veledůležitě hlavou a baví se tím,jak ta babča,které to řekl čumí.Mrkne na ní se smíchem než se zavřou dveře od výtahu a snad by se i počural smíchy.Koukne na Damona,když řekne,že pro něj má otázku a přestane se jako na povel smát.* Na koni? *Zopakuje po něm jako retard.* Mmmm... Ne.Myslím,že ne.Nevzpomínám si,takže asi stoprocentně ne... Proč?Ty jo? *Koukne na něj s pozvednutým obočím.Nějak nechápe jeho otázku.Chce snad čórnout holkám jejich kobylky?*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 25, 2015 7:56 pm

*Protočí oči a pobaveně zavrtí hlavou nad tím,jak Enzo rozhlašuje,že on dostal ostrov*Jop,jednou....*Vydechne*Chtěl jsem si dát s holkama výlet,ale myslím,že posadit tě na to,je to stejná katastrofa,jako když jsem na tom seděl prvně já...Asi budeme muset místo nakupování a baru,chodit trénovat.Jak se to dělá vím,jen se ho naučit ovládat...Bereš?*Koukne na něho s pozvednutým obočím*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 25, 2015 8:01 pm

Tys už na něm seděl?Dobře ty....A nedopadlo to? *Soucitně se ušklíbne.* Hele,já to vidim na obrázku a mám strach...Ale když tak o tom mluvíš,bylo by super dát vejlet s holkama.... *Pokýve zamyšleně hlavou.Musí uznat,že to Damon vymyslel přepychově.* Beru,kámo... Super plán... Pak jim ještě ukážem jak se.... Kluše..... *Zacukají mu koutky a mrkne po něm,než výtah zastaví.* jak je to dlouho,cos na něm seděl?a bylo to... hodně zlý? *Zvedne obočí.Už teď vidí,jak si na toho koně sedne a po pěti vteřinách bude sedět na zemi a kůň bude na druhý straně zeměkoule.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 25, 2015 8:18 pm

Jop,seděl....Rose ho pak musela zastavovat,ale v klidu....To zvládneme*Řekne,jako by tomu sám věřil*Bude to v pohodě,věř mi...Jen to nesmíme říct holkám,jinak budou chtít s náma a my budeme jejich terčem posměchu*Vydechne a uchechtne se,nad tím,že jim ukážou jak se kluše*Seděl jsem na něm v San Franciscu s Rose...Chtěla na koně,tak jsme šli*Pokrčí rameny*Zvládneme to....jak říkám.Základ si pamatuju,jenom se to naučit..*Pousměje se a když výtah zastaví v jejich patře,tak vystoupí*Tak zítra,kámo...*Rozejde se ke dveřím od pokoje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Wed Feb 25, 2015 8:26 pm

Ty kráso... Pěkný.Rose z tebe měla prdel,co? *Uchechtne se,ale obrazí ho pot při představě,že by byl v situaci jako Damon.* Hele,tohle ze mě nedostanou ani kdyby prosily na kolenou.Obě. *Zvedne významně obočí a zasměje se.* Fajn,já souhlasim.Dobrej plán.A výlet pak bude fajn.Zpátky ke kořenům. *Uchechtne se.*No aspoň díky Rose víš základ.Já vím,že to má hlavu,trup,nohy a hřívu... Jo a vocas. *Uchechtne se.* Na zuby a uši jsem zapomněl. *Zazubí se a následuje ho z výtahu.* Prima... Užijte si večer,kámo. *Mrkne na něj a vydá se do pokoje za Lexi.Než otevře dveře,ještě na Dama kývne a usměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Feb 25, 2015 8:47 pm

Jop,proto říkám,že jim o tom neřekneme...*Pousměje se*Bude fajn*Kývne.Zasměje se nad tím ocasem,hlavou a tak*Aspoň,že víš jak to vypadá*Řekne pobaveně*Taky si ho užijte*Usměje se na něho naposledy a pak už zmizí za Rose do pokoje*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 4:45 pm

*Koukne na Damona a kývne hlavou.* jasně,šéfe...Tvoje žena taky spinká? *Uchechtne se.Jestli jí uspával stejně jako on Lexi,tak se asi počurá smíchy.Když ale škobrtne a skoro si rozbije hubu,zavrtí hlavou.Tyhle škodolibý myšlenky ho přijdou jednou pěkně draho.Následuje Damona k výtahu a nastoupí do něj.* Do dna a dělej.Znám tě i tu malou.Oba jste máklý a nepijete.Takže pij. *Přikáže mu a vysosne svůj sáček,který pak zmuchlá a strčí zatím do kapsy u bundy.* Kam jdeme? *Zeptá se ho pak zvědavě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 5:02 pm

Jop,Rose taky spí*Kývne a nastoupí do výtahu.Koukne na ten pytlík krve a vrátí mu to do ruky*Nech si to,máme svojí..*řekne trochu otráveně.Vážně nesnáší,když mu někdo takhle rozkazuje,jako by byl malej a nic sám nezvládal*Na koně*Opře se o stěnu,než je výtah zaveze dolů*Obě spějí,nemusíme nikomu vysvětlovat kam jdeme*Pokrčí rameny*Takže doufám,že jsi dobře naladěnej....*Usměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 5:07 pm

*Zamračí se po tom jeho otráveným ksichtě a odstrčením toho pytlíku krve.Sleduje ho a vyvalí oči.* Teď v noci na koně?Pěkně.... Okay no. *Zazubí se.* Počkej až se některá z nich vzbudí a bude se shánět.To zas budou teorie.Že chodíme za babama. *Mrkne po něm a po dveřích.* Jsem výborně naladěnej... Ty taky? *Zazubí se při představě,jak se nalazoval a zatřese hlavou,aby to neměl před očima.* Ještě radši budu,když to vypiješ... vážně,máme krve mraky a bez toho,aby ses napil tě tam nepustím.Tak buď od té dobroty a nenech mě se s tím vláčet nebo to vyhazovat a napij se.Díky. *Podá mu ten sáček zpátky..*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 5:15 pm

Rose se jen tak nevzbudí,o to strach nemám*Pokrčí rameny a hned se usměje*Kdybych nebyl,nenapsal bych...nemyslíš?*Pozvedne obočí*Nebudu čekat na tvoje povolení,Enzo.Jsem dospělej a můžu se rozhodovat sám.Nemusíš se o mě starat*Vezme si od něho ten pytlík zpátky a roztrhne ho.Vypije ho skoro na ex.Vážně tu krev potřeboval.Párkrát ten sáček složí a hodí do kapsy,někde venku to vyhodí.Vystoupí z výtahu,když s nimi zastaví.Hned se rozejde z hotelu ven*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 5:19 pm

Jo tak nevzbudí... *Zvedne pobaveně obočí a zakření se.Hned se ale přestane tvářit jako úchylné čuně a pokýve hlavou.* Super... Fajn nápad,kámo.Dneska záříš. *Uchechtne se s rukama nad hlavou v obranném gestu.Spokojeně ho sleduje a kýve hlavou na jeho slova,když si od něj bere ten sáček a pak ho vypije.* Hladovej... *Zazubí se a jen po něm švihne očkem.Pak ho následuje ven z hotelu.Ani neví,kde tady jsou nějaký stáje.Koukne k nebi,když furt sněží a něco nespokojeně zabrblá.Vyhodí sáček od krve před hotelem do popelnice,jako by to byl obal od sušenky a koukne na Dama.* Tak kam?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 5:26 pm

*Zašklebí se nad jeho poznámkou,že je hladovej.Stejně jako Enzo,i on vyhodí sáček před hotelem a ukáže směr,kudy ke stájím*Tudy..*Rozejde se tím směrem.Ani nepřemýšlí nad tím,kolik je vůbec hodin a kdy se dostane do postele,aby se trochu prospal.Má dobrou náladu a zaspat jí nemíní.Dobrá nálada je na učení nejlepší.Možná mu to i půjde lépe*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sat Feb 28, 2015 5:44 pm

No,snad se k tomu nikdy nedopracujete.... Fakt bych ti to nepřál. *Poplácá ho přátelsky po rameni.Vážně by nerad,kdyby se Damon ocitl na stejném dně jako on,když ho opustila Lexi.A je si jistý,že Damon by na tom byl stejně,ne-li hůř.Po očku na něj zamračeně mrkne,aniž by si svůj hloubavý pohled uvědomoval.* Ježíš to je sladký. *Zachechtá se.* V tvé hlavě je místo jen pro dvě dámy.Tvá žena a její klisnička.Nádhera. *Zasměje se,nastoupí do výtahu a mrkne na něj.* Budeš si muset zamilovat koně stejně jako ona a vyrážet s ní.Aby jsi jí občas vídal. *Znovu se uchechtne a prohrábne si vlasy.Zmáčkne číslo jejich poschodí a mávne rukou.* A no jo prosímtě...Doufám,že se vám na tý rozhledně bude líbit.... Pláž,prosklená střecha nad váma.Romantika.Takže bych první dal rozhlednu a pak teprve seskok.Protože jestli to nepřežijete,t rozhledny by byla škoda.Jo a mimochodem... Kdybys ten seskok nepřežil,můžu si ten ostrov přivlastnit? *Zazubí se a když výtah zastaví,vystoupí v jejich patře.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Feb 28, 2015 6:15 pm

*Zvedne ukazováček*Řekl jsem momentálně...pozor*usměje se a ruku dá zase podél těla a vejde s Enzem do výtahu*Já ještě začnu jezdit na koni*Zavrtí hlavou*To si myslím nechám ujít.Lexi jí bude stačit...Já si najdu jiný záliby,jestli to tak bude*pokrčí rameny*Vždyť jo..Nejdřív rozhledna a potom seskok.Ten totiž z radostí odložím na později*Zašklebí se a koukne na něho s pozvednutým obočím,když se zeptá na ostrov*Pokud to přežije Rose,budeš mít smůlu...Protože bude pak patřit jí*Vystoupí z výtahu*Takže nic neslibuju,ani s ničím nesouhlasím...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sat Feb 28, 2015 6:24 pm

Jo momentálně....Sorry,kámo. *Uchechtne se a zvedne ruce.* Rose by si na tebe měla dávat bacha. *Pokračuje se smíchem a promne si kořen nosu.* Okay,jestli mi tvoje žena přebere snoubenku,budeme chodit někam spolu.Viděl bych to na poznávací zájezdy po barech.To nezní nejhůř ne?Tamhle vypít toho,tamhle tuhle,občas si zařádit.Holky nebudou mít šajnu. *Uchechtne se zase a přimhouří oči.* To by mohlo být fajn. *Pokýve hlavou a zeširoka se usměje.Ačkoliv by Lex nevyměnil nikdy za nic.Taky by se necítil,kdyby měl až moc volnosti.Zná se.Vydá se pomalu od výtahu k jejich pokojům.* Rose vypadala,že se na seskok těší.Bude to dobrodružka. *Zasměje se nad tím spojením a zvedne jednu ruku.* Nebo dobrá družka? *Zeptá se ho a zazubí se.* Ou sakra... Takže jestli budu chtít ostrov,budu muset odstranit Rose.... *Zamíří pohled ke stropu a usměje se.* Nema problema.To se zvládne. *Zasměje se a když dojdou ke dveřím pokojů,ztiší hlas,aby nebyli slyšet.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Feb 28, 2015 6:44 pm

Nemyslím si*Pousměje se*Jop,něco jako..Já tě nemůžu mít přes den,ty mě nebudeš mít v noci??*Zasměje seJop,vypadala a asi se i těší,jenom já to s ní nesdílím*Pokrčí rameny*Nope..Jestli budeš chtít ostrov,domluvíš se s ní..žádný odstraňování*Zašklebí se a odejde ke dveřím svého pokoje*Tak zítra,kámo...Napíšu ti.*Nechce říkat přímo o co mu jde.Kdyby holky odposlouchávali.Moc by se tomu nedivil*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Enzo Sat Feb 28, 2015 6:55 pm

Jo,něco takovýho... Pomsta.... *Zasměje se.* Aby věděly,holky,jaký to je... A jaký nám bylo smutno. *Zakření se a pokrčí rameny.* Jo takhle,já myslel,že sdílíte všechno... Od jistý doby. *Mrkne na něj a narazí na to,jak Rose poskytl svojí krev.Usměje se a kývne hlavou,když dojde ke svým dveřím.* Zítra,kámo... těším se. *Mrkne na něj a mávne mu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Feb 28, 2015 6:59 pm

A za chvíli to bude,jako bychom žádný neměli*Usměje se*Nope,úplně všechno rozhodně ne...Jsou jistý věci,který spolu nesdílíme*Vydechne a sáhne na kliku*Já taky*kývne,mávne mu a vleze do pokoje,které zavře opatrně a potichu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Hotel L.A. - Stránka 26 Empty Re: Hotel L.A.

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 26 z 36 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 36  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru