TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ''Temný stín''

2 posters

Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 17, 2014 10:51 pm

Bar ''Temný stín'' I11
Bar kousek od MF.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 17, 2014 10:55 pm

*Vejde s Damonem dovnitř baru a rozhlédne se.* Měl by ses uvolnit.Nemá jak to zjistit... Kašlem na to. Neřeknu o tom ani tobě. *Trhne rameny a ušklíbne se. Sedne si k baru a objedná panáky na zahájení.* Na pánskou jízdu, kámo. *Mrkne na něj a ťukne si s ním.* A neboj se... Já Rose neřeknu, že bys fandil mně. *Kopne do sebe panáka a hned objednává další rundu.* Taaak.... co tu máme takhle navečer za princezny? *Otočí se líně od baru a koukne se po parketě, na kterém se svíjí pár holek a na dívčí skupinky u sedaček.Koukne na Damona.Dneska by chtěl někoho vysát.* Pij... Chcem zpátky zlobivýho Damona.Co se stane v ''Temným stínu'' nikdy nikdo nezjistí. *Mrkne na něj spiklenecky a kopne do sebe dalšího panáka.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Dec 17, 2014 11:13 pm

*Sedne si k baru a nechá Enza,aby něco objednal*Na pánskou jízdu*ťukne si s ním a vypije to na ex.Trochu se rozkašle,kdy Enzo řekne,že by fandil jemu*Sotva sem přijdeme,už koukáš po holkách..To je špatný*zasměje se*Ach,tak proto hned holky*řekne,když konečně pochopí o co Enzovi šlo*Fajn,to beru..*vezme si dalšího panáka a kopne ho do sebe*Tak co,vybral sis nějakou??*zeptá se ho,aby nebylo hned ticho.Je mu sice jedno,že by bylo ticho,ale dnes se chce bavit a to by v tichosti nebylo ono*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 17, 2014 11:19 pm

Super... Tak ještě jednoho. *Podá mu dalšího panáka a pozvedne ho.* Buď zlej, kámo. *Mrkne na něj a zakření se.Kopne do sebe panáka a seskočí z barovky.* Támhlety dvě se dívaj, že by chtěly.A parket je natřískanej lidma, co jsou mimo z extáze a chlastu.Dobrej bar. *Zazubí se a rozejde se za těma dvěma co sedí u stolečku a šuškají si o nich.Nasadí neodolatelný úsměv a opře se u stolku.* Čau kočky... tanec? *Nabídne ruku blondýnce a mrkne k parketu.Je si jistý, že bude tak mimo, že se napije nejednou za večer.Mrkne po Damonovi, jestli si odvede tu tmavovlásku a nahmatá nenápadně mobil v kapse.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Dec 17, 2014 11:27 pm

Nevím jestli dokážu být hned zase zlej,ale proč ne*kopne do sebe dalšího panáka a koukne na ty holky,o kterých Enzo mluví*Jop,úplně tě vslékají pohledem*zavrtí hlavou se smíchem a sleduje ho,jak za nimi odchází.Pozvedne obočí,když Enzo vyzve tu blondýnku na tanec a odejde s ní na parket.Chvíli tam jen tak sedí a sleduje ho.Nakonec se zvedne z baru  odejde pro tu tmavovlásku.Odtáhne jí někam doprostřed parketu a začne s ní tancovat*Proč tak doprostřed*zeptá se ho ta tmavovláska*Nikdo nás nebude od baru sledovat*vymyslí si rychle nějaký důvod a začne s ní tancovat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 17, 2014 11:35 pm

*Odejde s tou blondýnkou na parket a protočí si jí jako první pod rukou. Naštěstí pro něj hraje docela svižná písnička na rozproudění. Trochu se s ní seznámí, aby se neřeklo a koukne po Damonovi, který zrovna odchází tančit s tmavovláskou. Ušklíbne se pro sebe potěšeně a protočí znova blondýnku, která má pořád nějaké všetečné otázky.Na všechno jí ledabyle odpovídá a vytáhne z kapsy mobil.KDyž začnou hrát ploužák, dostane se s blonckou blíž k Damonovi a mrkne na něj.Přivine k sobě blondýnku a odhrne jí vlasy od krku.Přivoní si k její tepně a usměje se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Dec 17, 2014 11:42 pm

*Koukne na Enza když se objeví blízko něho a té tmavovlásky.Usměje se na něho a začne s tou holkou tancovat na ploužák.Když si na něho konečně položí hlavu,odhrne jí vlasy a rozhlédne se kolem sebe.Když se ujistí,že ho nikdo nesleduje,vyběhnou mu žilky pod očima a tesáky v puse.Zakousne se do ní a začne z ní pít*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Wed Dec 17, 2014 11:48 pm

*V momentě, kdy se Damon rozhlédne je mu jasné, co chystá.Nenápadně zapne natáčení na mobilu a jeho ''útok'' si nahraje.Sám se rozhlédne taky a dělá, že tu holčinu jen polibkuje na krku.Pak jí ovlivní a zakousne se jí do krku taky.Oddálí se od ní s pusou od krve a otře se.Mrkne na ní a dál s ní tančí na ten ploužák. Když skončí, pošle jí na záchodky, aby se ošetřila a neudělala mu fleky na oblečení a vypne natáčení na mobilu.Každopádně si mobil nechá v ruce pro případ, že by Rose mohl poslat něco pikantnějšího.Ten kopanec jí prostě osladí.Rozejde se líně k baru, kde se opře a objedná dva panáky.Jednoho vezme do ruky a upije.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Dec 17, 2014 11:57 pm

*Nasytí se z té holky a oddálí se od jejího krku.Utře si pusu od krve a ovlivní jí,aby si to šla ošetřit a poté odsud zmizela a na něho hned zapomněla.Chvíli tam stojí a sleduje jí,jak odchází z parketu.Potom se procpe mezi lidmi ven z parketu a odejde za Enzem k baru.Sedne si na židli a objedná si dvojtou whiskey.Hned jak jí od barmanky dostane,vypije jí na ex*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 12:00 am

*Zakření se na Damona. Dobře slyšel, co tý holce řekl. Jen nad tím zavrtí hlavou.* Mohl jsi mít rybku na celej večer... A tys jí zahodil... *Zvedne obočí a šoupne k němu panáka, co objednal.* Proč? *Zeptá se ho pobaveně a když za ním přicupitá ta blondýnka zpátky ze záchodu, odpálkuje jí s tím, že se pak staví. Koukne na Damona.* Slíbil jsi mi ukázat video.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 12:10 am

Proč?*Pozvedne obočí*Protože bych z ní pak dostal moc a nerad bych jí odsud odnášel na rukou někam,kde by se mohla v klidu prospat *zašklebí se a kopne do sebe panáka,kterýho objednal Enzo*Už ho chceš vidět?Fajn*vyndá z kapsy mobil a najde tam to video.Šoupne ho po baru k Enzovi*Zapni si ho....*usměje se a objedná další panáky,aby nebyli na suchu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 12:19 am

Srabe. *Uchechtne se a otočí do sebe panáka.Kývne, že chce vidět video a chytne mobil, který mu Damon poslal po baru.Uvelebí se spokojeně na židli a vezme si do ruky panáka, kterého objednal Damon.Zapne přehrávání a sleduje Rose s další tmavovláskou, jak tančí.Pohled se mu zamlouvá moc.Jen ta tmavovláska mu někoho připomíná.Vzpomene si, odkud jí zná v momentě, kdy se s ní Rose políbí. Vyprskne obsah panáka na bar a pustí si to ještě jednou. Jednak proto,že ten pohled je sen pro každýho chlapa a jednak proto, aby se ujistil.* Jessica..... *Pootevře pusu a objedná si dalšího panáka, kterého do sebe kopne.* Rose ve Whitmoru. Odkdy jsi záchranář???? *Koukne po Damonovi a znovu si to video pustí. Jestliže je Jessica v MF, brzy po něm půjde.Plácne se po tváři.Neví, jestli se má rozplývat nad tím videem, nebo mít nahnáno z Jessicy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 12:31 am

*Sleduje ho a čeká na reakci.Usměje se,když toho panáka vyprskne.Neví,co si myslí,takže to bere jako šok,co Rose dělá*Já??Od doby,co jsem potkal Rose?Tu holku jsem tam nemohl nechat.Za prvé Rose chtěla,abych jí pomohl a za druhé...Vím jaké to je,když je tam někdo zavřený,takže jsem jí nemohl jen tak přehlížet...Vadí ti na tom něco?*pozvedne obočí a vzápětí se usměje,protože se nejde smát tomu,jak Enzo přehrává video pořád dokola.Sám se nad tím rozplýval,když je viděl na živo*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 12:39 am

Od doby cos potkal Rose. *Zaprská naštvaně.* A baví tě to??? *Zvedne obočí.* Rose chtěla, ahááá... *Zavrtí hlavou.* Co ty bys bez ní dělal. *Protočí oči a znovu si přehraje to video.Přimhouří oči.* Jessicu jsem nechal do Whitmoru zavřít já.... Měnil jsem jí za Lexi.... Stejně jako jsem nedávno měnil Olivera za krev pro pokousanou Lexi..... *Polkne a koukne na Damona.* Takže teď se budu muset v MF vyhýbat ne jednomu, ale dvěma.Protože Oliver bude naštvanej a Jessica pravděpodobně taky. *Pousměje se neupřímně a kopne do sebe dalšího panáka, co si objednal.* Každopádně..... Rose je koťátko.... Jestli ti vodí domů ženský, tak proč bys s ní nebyl. *Trhne rameny a koukne na to video znovu.Když za ním zas přileze ta bloncka, připomene mu Lexi.Odežene jí od sebe a napije se z nově přistaveného panáka.Miluje Lexi nejvíc na světě.Ale asi neumí bejt jen hodnej.Zavrtí hlavou a pošle Damonovi mobil zpátky.Vytáhne svůj mobil a přemýšlí, jestli má Rose poslat to video.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 1:00 am

Cože jsi...??*pozvedne obočí šokovaně*Tak proto se po tobě ten chlap ptal...*vydechne a zavrtí hlavou.Jestli to byl ten Oliver,jako že by se tomu vůbec nedivil,tak všechno bylo kvůli němu.Kvůli němu dostal Rose a proto taky jel do Whitmoru,kde ho nakazil ten doktor.Vezme si ten mobil a uklidí ho do kapsy.Objedná si dvojtýho panáka a kopne ho do sebe*Bylo to poprvé,co tam někoho přivedla,navíc to byl i můj nápad,aby tam zůstala....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 1:04 am

Cože? Oliver se po mně ptal?? A jak přišel na tebe??? *Zvedne obočí a skrčí čelo.* A Rose, aby byla hodná přítelkyně souhlasila a předvedla ti divadýlko. No není to rozkošný? *Protočí oči a koukne na mobil, ve kterém mu pípne zpráva. Přečte si jí a zamračí se.*
kód:
Ledík na co? Já chlast radši bez ledu.
*Nechápavě se pousměje a odešle jí zprávu. Nakonec koukne na Damona a pošle video s ním a tou tmavovláskou Rose.*
kód:
O tohle díky tobě přichází.E.
*Připíše jí k tomu zprávu a schová mobil do kapsy.Koukne na Damona a objedná jim další panáky.* Chceš dovést novou sváču? *Pozvedne obočí.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 1:15 am

Jak myslíš,že na mě přišel?*pozvedne obočí*To kvůli němu jsem skončil ve whitmoru a to kvůli němu jsem byl nakaženej*odpoví na jeho otázku a nechá ho odepsat na zprávy*Nope,možná za chvíli a když,tak si něco seženu..Nejsem amatér*pousměje se a kopne do sebe dalšího panáka,kterého si objedná*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 1:21 am

Počkej a jak tě Oliver dostal do Whitmoru????Kámo... Já nechtěl, abys... Sorry. *Koukne na něj šokovaně a zavrtí hlavou.Omluvně se na něj podívá a svěsí ramena. Když mu znova pípne SMSka a uvidí, že mu odepisuje Rose, škodolibě se usměje.Nad její odpovědí ale polkne.S tímhle nepočítal.* Uuhmm..... *Zahuhlá a spláchne to dalším panákem.* Fajn... Tak jak chceš. *Trhne rameny.* Co San Francisco? Prej jste si s Rose užili zábavu.... *Nakousne trochu to, co mu Rose napsala.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 1:36 am

Můžeš být jen rád,že jsi byl mimo město,jinak kdoví,co by s tebou bylo...*vydechne a objedná si dalšího panáka.Když mu přijde zpráva od Rose,pozvedne nad tím obočí*Jop,užily jsme si zábavy hodně.Hlavně,když jsme[ si k svačině našli páreček dvou teenegerů*usměje se nad vzpomínkou na tu chvíli a hned se zarazí nebot mu dojde,proč to Rose psala*Neříkal jsi,že co se stane tady v baru,taky v baru zůstane..?*pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 1:43 am

*Koukne po Damonovi, když mu přijde zpráva a trefí čelem bar.* Našli jste si páreček teenagerů.... *Polkne a zavrtí hlavou.* (Jáá jsem debil!!) *Koukne na další zprávu a zase trefí čelem bar.* Nechceš se přesunout na párty do Penziónu? *Koukne na něj a Lexi už radši neodpovídá, připadá si jak osel.* Však taky jo... Nic se odtud nedostane ven. *Šlehne po něm očima a objedná si dalšího panáka. Exne ho a koukne na Damona.Doufá, že mu Rose nenapsala, co jí poslal.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 1:51 am

Dlouho jsme tady nebyly,ale jop,proč ne*usměje se*Bude tam víc soukromí a tak*kývne a kopne do sebe ještě posledního panáka*Tak jdeme*zvedne se židle.To,že se k Rose dostalo něco,co nemělo,už víc neřeší.Hlavně proto,že to Rose evidentně nevadilo.Neví sice,co přesně jí Enzo napsal,ale nehodlá to řešit a zbytečně si kazit večer*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Enzo Thu Dec 18, 2014 1:55 am

Tak se sem zas někdy vrátíme... Můžem sem vzít i holky... Párty ve čtyřech... *Pousměje se.* Tak jdem.... *Zvedne se a hodí peníze na bar.* Myslel jsem, že Rose naseru, když jí řeknu, že díky ní přicházíš o zábavu.... A asi jsem se spletl... Já myslel, že tě omezuje... *Hodí rameny a povzdychne si. Občas to podělá pěkně. Plácne Damona po rameni.* Jsem rád, že jste spolu spokojený. *Ušklíbne se a vyjde z baru k autu. Počká, až Damon odemkne auto a nasedne do něj.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Damon Salvatore Thu Dec 18, 2014 2:03 am

Někdy možná je sem vezmeme*kývne s úsměvem a jde s ním z bary*Nope,ona mě neomezuje.Jde tu jen o to,že se tenkrát chtěla přizpůsobit mě a pila z lidí,i když se jí to nelíbilo.Přestal jsem z nich pít kvůli ní,ale ne proto,že by si to ona nepřála*řekne mu pravdu a uchechtne se,když ho plácne po rameni*Jop,mám štěstí,že jsme se potkali....*Dojde s ním k autu a odemkne ho.Otevře dveře,nastoupí a nastartuje.Rozjede se do Penzionu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bar ''Temný stín'' Empty Re: Bar ''Temný stín''

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru