TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obchod se svatebními šaty

3 posters

Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Admin Sat Jan 03, 2015 12:39 am

Obchod se svatebními šaty  Prodejna-svatebnich-satu
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 12:51 am

Awww.. *Zasměje se zeširoka.* No a ještě náhodou by mi vypil tebe a co já bych pak dělala? *Pohodí rukama a trochu svěsí ramena, ale pak se hned usměje.*Přesně, žádná hádka žádnej stres... *Zasměje se.* Vybereme nějaké šaty, aby to nebylo tolik poznat že jsou svatební. Bude to sranda... Damon to pochopí. *Koukne na ní se smíchem a představí si to jak to s Damem jebne.* Nechci, ale chci si z něj vystřelit malinko, když má tu dobrou náladu. *Mrkne na ni trochu spiklenecky a doufá že jí na to kývne.* Super, už se taky těším...Mmm... Bude to boží.. *Rozplyne se trochu.* Jo no docela přituhlo za tu chvilku... *Přikývne jí na to že je zima. Trochu se otřese. Přeběhne s Rose silnici, když se jí chytne a pak s ní naráz vejde do obchodu s šaty.* Je to tu samej krásnej kousek... *Usměje se a rozhlíží se dál po šatech.* Tak do kterých skočíš, princezno? *Zeptá se jí zvědavě.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 12:59 am

Nooo musela by sis pak hledat jinou kámošku a kdo je tak miglej jako já?? *Zasměje se a zamrká na ní vesele.* Ta jeho nálada je skvělá, mám radost... Třeba se bude bavit, když mě v tom uvidí... *Usměje se zeširoka.* Jdu do toho... *Mrkne na ní spiklenecky a odkýve jí, že to bude boží.Stále se zeširoka usmívá a když konečně jsou v obchodě se šaty,uvolní se. Za tu dobu nezvykle prochladla, takže si drží ruce u těla a koukne se po těch šatech.* Fuuu všechny vypadají tak nádherně... *Usměje se nad tím.Když si představí, do čeho jí chtěli navlíkat rodiče na svatbu s Trevorem, zavrtí nad tím pobaveně hlavou.* Uuuhhm... Já ti nevím... Nějaký mi pomoz vybrat... *Usměje se na Lexi a začne si prohlížet vystavené šaty na figurínách.* Jaké se ke mně hodí? *Mrkne na Lexi s úsměvem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 1:20 am

No právě to by bylo těžký, protože nikoho tak miglého jako ty jsem nepoznala a ani poznat nechci. *Zaculí se na ni.*No já právě doufám že se bude bavit. *mrkne na ni s úsměvem.* Supeeer... *Krátce jí obejme a na tváři má spokojený úsměv.* Jo a ty by jsi ve všech vypadala nádherně. Je to těžký vybrat ty pravý... *Usměje se na Rose. Začne se koukat po figurínách.* Hledám hledám... *Řekne s úsměvem. Když se jí zeptá, které by se k ní hodili tak uvidí jedny šaty ve kterých ji úplně vidí.* Tyto Obchod se svatebními šaty  L se k tobě hodí. V nich budeš jako dokonalá princezna. *Otočí se na Rose a ukáže na ty krásný šaty. Požádá prodavačku, aby je Rose sundala a ona si je mohla vyzkoušet.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 1:26 am

Aaawwwww.... Ty jsi zlatíííí.... *Obejme jí taky s úsměvem a mávne rukou.* Ve všech?Nepřeháněj... *Zasměje se a zčervená.Prohlíží dál ty šaty a podívá se na ty, které ukazuje Lexi.* ooouuuu ty jsou krásný... *Dá si užasle ruku před pusu a koukne na Lexi s úsměvem.* Myslíš?? Okay, tak je zkusíme... *Pousměje se na prodavačku, když jí je sundavá a odejde si je vyzkoušet do kabinky. Vyleze v nich ven a nervózně se koukne na prodavačku i na Lex.Prohrábne si vlasy a rozpaží ruce.* No?? Tak co myslíte? *Pousměje se s ruměncem ve tvářích a sklopí pohled na ty šaty.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 1:32 am

Ty jsi moje zlatííí.. *zasměje se na ni miloučce.* Nepřeháním, jen říkám pravdu.*Mrkne na ni s úsměvem na tváři.* Myslím, šupkej, krásko. *Usměje se na ni vesele.Kouká ještě na další šaty, ale ty už jí tak nenadchly jako ty co si Rose právě zkouší. Když jí pak položí otázku Rose. otočí se na ni. Dá si ruku na hruď a pootevře pusu.* Jsi nádherná až jsi mi vyrazila dech. *Usměje se a pak zavře tu pusu. Prodavačka přikyvuje na její slova, nad čímž se usměje.* Myslím že jsme vybrali. Co říkáš ?*Koukne na ni a doufá že je spokojená s nimi.* Měla by sis tu vybrat ještě botičky a pak tě ještě necháme učesat. *Mrkne na ni a nepřestává se usmívat.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 1:36 am

*Sleduje obě, jak si jí prohlížejí a zčervená ještě o něco víc.Potěšeně se na Lexi usměje a zavrtí hlavou.* Ale no tak... Tak moc zas ne... *Zasměje se nervózně a když jí prodavačka říká, jaká bude nádherná nevěsta, protočí se smíchem oči.* Jo, myslím, že jsme vybrali... Jestli bude Damon reagovat podobně, budu spokojená.... *Usměje se zeširoka a když Lexi zmíní boty a prodavačka je začne nosit, zasměje se nad tím.* Cože? Budu se i česat? Nestačilo by do toho prdnout nějakou čelenku?? *Zvedne se smíchem obočí a nakonec si vybere střevíčky jako pro Popelku.* Aaawww.... Ty se mi líbí... Co říkáš? *Mrkne s úsměvem na Lexi a nasadí si je na nohy.Zvedne sukni od šatů a prohlédne se v zrcadle.Musí se nad tím, jak vypadá usmát.* Máme i botičky... *Zasměje se.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 1:47 am

Žádný no tak. je pravda co říkáme a vlastně sluší ti to mnohem mnohem více. Nedá se to ani popsat slovy. *Mrkne na ni a usměje se roztomile.* Damon z tebe padne až na zadek jak bude okouzlen. *Zasměje se.* No možná že by i ta čelenka stačila, vlasy máš nakroucené tak to by mohlo jít. *Přikývne souhlasně a usměje se. pošle ještě pak prodavačku pro nějaké čelenky a tak podobně. Koukne na nohy Rose.* Ty jsou krásný. Myslím že se ti do rána ztratí z pokoje. *Podotkne se smíchem.* Tak skvěle... Ještě si vyber nějakou čelenku. *Mrkne na ni a ukáže k hromádce čelenek, které tam nanosila prodavačka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 1:52 am

*Musí se smát tomu, jak jí Lexi vychvaluje.* Já se z tebe zblázním, krásko... *Zavrtí se smíchem hlavou a koukne na ní, když souhlasí s čelenkou.Docela si oddechne, protože načesávání vlasů nikdy neměla ráda.* uuufff... super.... *Oddychne si a pořád se usmívá jako sluníčko.* Jo ztratí se mi z pokoje?? Tak to abych si na ně opatřila alarm... Ale ne, samozřejmě, že ti je budu půjčovat, kdykoliv si řekneš, ''ségra''. *Zasměje se a znovu jí krátce obejme.Dojde k té hromadě čelenek a pár si jich na hlavě vyzkouší. Když jí pak prodavačka poradí a sama jí na hlavu nasadí čelenku ve stylu korunky, zeširoka se na sebe usměje a mrkne na Lexi.* Nooo?? Co říkáš? *Zapózuje jí a vyplázne rošťácky špičku jazyka.Hned se v šatech zatočí a vlasy si prsty sčeše dopředu přes ramena.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 2:26 am

Ne nesmíš se zbláznit... *Zavrtí hlavou a rozesměje se.* Nemáš snad ráda česání vlasů? *Zeptá se jí s úsměvem na rtech, potom co si Rose oddychne.* No alarm si pořid nebo už je nikdy nenajdeš. *Zasměje se.* Ooo sestro ty jsi tak hodná... *Začne se až rozplývat po jejich slovech a nakonec se jen zasměje.Pak jí shlédne čelenkou a musí se zasmát nad tím jak vyplázne rošťácky jazyk.*Sluší ti a skvěle se k tomu hodí.  *Pochválí jí to a nepřestává se usmívat. Z kabelky vytáhne mobil, když jí tam přijde zpráva.*
kód:
Rose už je skoro taky kompletní. Budeme tam včas, miláčku. Miluji Tě  
*Odešle zprávu Enzovi a s úsměvem.* Takže máme všechno? *pozvedne obočí a koukne na prodavačku a pak na Rose. Ještě na rychlo vybere kytici Rose a nechá ji zaslat do hotelu na recepci, kde si jí pak vyzvednou. Mobil strčí do kabelky a plně věnuje svoji pozornost Rose.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 2:36 am

Neee nemám to ráda... *Zasměje se a prohrábne si lehce vlasy.* Jak říkám, kdykoliv je budeš chtít... Klidně hned. *Zasměje se a pohladí si tu čelenku ve vlasech.* Připadám si vážně jako princezna... *Usměje se zeširoka a sleduje Lexi, jak někomu odepisuje.Když se zeptá na kompletnost, rozhlédne se a přikývne.* Myslím, že ano...Tak můžeme jít? *Usměje se na Lex a zvedne obočí.* Nechceš si taky vzít nějaké šaty?
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 2:52 am

Já moc taky ne... Takže se ti nedivím... *Zasměje se a mrkne na ni.* Hned určitě ne. Teď si je nechej..*Zvedne ruce před sebe a zasměje se.* Ne jako, ty jsi vážně princezna. *Mrkne na ni a lehce se usměje.* Jo můžeme. *Přikývne na slova Rose s úsměvem. Pak se zastaví, když řekne jestli nechce taky šaty.* No svatební ne, ale možná bych si na ten ples mohla vzít nějaké více vhodnější... *Usměje se a koukne na ty své šaty.* Ale beru první po kterých sáhnu.. *Oznámí jí se smíchem. Natáhne se pro jedny a vytáhne je /Obchod se svatebními šaty  L/. Docela se jí i líbily.* Tak mám vybráno...Zajdu se do nich obléknout.. Moment.*V rychlosti se oblékne do šatů upraví si trochu vlasy. obuje si hned k nim i boty.*Co na ně říkáš ? Nebudu dělat ostudu ? *Zeptá se s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 2:56 am

Princezna a jdu za svým šaškem... *Zasměje se potichu, když si vzpomene na to, co řekl Damon,když čekali na Enza než vyleze z pokoje a podívá se na Lexi.* Dobře, dobře, čekám... Těším se co vybereš... *Usměje se na ní mile a sleduje, co bere do rukou.Počká, než vyjde z kabinky převlečená a nachystaná a zatleská.* wuhuuuu vypadáš překrásně... *Vezme jí za ruku a protočí si jí pod ní.* neee moc ti to sluší... Tak šupeme, ať to stihneme a nečekaj tam na nás princátka?? *Zasměje se a koukne na Lexi.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Jan 03, 2015 3:02 am

Princezna a šašek.. No proč ne... *Pokrčí rameny se smíchem.* Ale no tak, nech toho prosím tě. *Zavrtí hlavou se smíchem. Protočí se jí pod rukou.* No děkuju ti.... Jasně už šupkáme nebo nás ti dva sežerou i s botama. *Zasměje se tomu, když Rose řekne princátka. Prodavačku pak ovlivní, aby všechno dostali darem a pak vezme Rose za ruku a vyjde s ní z obchodu. Rozejde se zpátky s ní k hotelu. Není to tak daleko tak to dojdou pěšky.* Už se těším na reakci Damona. *Řekne po cestě s úsměvem.* Vlastně oni se tam všichni z tebe posadí na zadek. *Dodá a mrkne na ni s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Rose Salvatore Sat Jan 03, 2015 3:06 am

Neděkuj za pravdu, krásko... *Usměje se, chytne jí za ruku a rozejde s ní z obchodu, když ovlivní prodavačku a nic neplatí.Musí se tomu zasmát.* Já se taky těším... Ale snad to s ním nešlehne doopravdy... *Usměje se zeširoka a mávne rukou.* Aby se neposadili z tebe... Moc ti to sluší... *Mrkne na ní a znovu se k ní nalepí, když vyjdou ven a je tam znovu o něco chladněji.* Brrr... V těch botech se nedá ani utíkat. *Zasměje se a přidá do kroku.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Obchod se svatebními šaty  Empty Re: Obchod se svatebními šaty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru