TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Hemmings

3 posters

Goto down

Dům Hemmings Empty Dům Hemmings

Příspěvek pro Admin Mon Feb 16, 2015 5:03 pm

Dům Hemmings 6230388603_4e1e3c7dd1_o
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Dům Hemmings Empty Re: Dům Hemmings

Příspěvek pro Luke Parker Wed Feb 18, 2015 10:57 pm

*Sledoval, jak Carter odemyká a nenápadně mu koukal přes rameno.* Proč jsme nakonec šli k vám? *Zeptal se kdyz Carter konečně odemknul dveře a pustil ho dovnitř.* Nic proti vašemu domu, ale k nám to bylo blíž.
Luke Parker
Luke Parker

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 31. 12. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Hemmings Empty Re: Dům Hemmings

Příspěvek pro Carter Hemmings Wed Feb 18, 2015 11:14 pm

Protože si myslím, že tvoje sestra by nebyla moc ráda, kdybychom tam šli, když to vypadlo, že bude mít společnost. *Řekl jednoduše a sundal si kabát a položil klíče. Věděl, že jeho táta je ještě v práci a byl za to celkem rád. Měl tu šanci si promluvit s Lukem o tom všem, co se stalo, ale ještě před tím než může vůbec něco dalšího říct, pocítí zvláštní pocit v jeho hlavě. (Prosím jen to ne. Říkali, že už je to pryč. Že už jsem zdravý.) Otočí se na Luka chytne se za hlavu.*
Carter Hemmings
Carter Hemmings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 15
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Dům Hemmings Empty Re: Dům Hemmings

Příspěvek pro Luke Parker Thu Feb 19, 2015 3:48 pm

Jsi v pořádku? *Zeptá se Luke a odloží svůj kabát. Vidí, jak se Carterovi z očí hrnou nekontrolovatelné slzy, ale jeho výraz ho mátl. Nevypadal smutně ani bolestivě. Jeho tvář byl bez výrazu a slzy mu prudce stékaly po lících. Sestřel mu slzy a chytil jeho tvář.* Podívej se na mě. *Přikázal mu a Carter ho poslech. Ucítil, jak Carter chytil jeho ruce a zvláštní pocit zahalil celé jeho tělo. Věděl, že Carter je normální člověk, ale cítil, že s ním není něco v pořádku.*
Luke Parker
Luke Parker

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 31. 12. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Hemmings Empty Re: Dům Hemmings

Příspěvek pro Carter Hemmings Thu Feb 19, 2015 5:19 pm

Jo. Všechno je v naprostém pořádku. Víš co? Myslím si, že by jsi měl jít domů. Já ti potom zavolám. Vzpomněl jsem si, že mám hodně nedodělanejch věcí, co musím dodělat. *Řekl Carter chladně a odstrčil Luka. Pak se pokusil o úsměv, ale nepodařilo se.* Prostě jdi. *Řekl velmi potichu a otevřel Lukovi dveře. Ten nechápavě vyšel ven a otočil se k němu. Carter zabouchl dveře a opřel se o ně. Cítil se hrozně, ale přesto mu to připadalo správné.*
Carter Hemmings
Carter Hemmings

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 15. 02. 15
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Dům Hemmings Empty Re: Dům Hemmings

Příspěvek pro Luke Parker Thu Feb 19, 2015 5:25 pm

*Stál před zabouchnutými dveřmi a koukal na místo, kde před chvílí stál Carter. Z ničeho nic slyšel ránu a pak spoustu nadávek.* Cartere, já.. pak ti zavolám. *Řekl a pak se jen otočil a namířil si to zpátky domů.*
Luke Parker
Luke Parker

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 31. 12. 14
Location : Mystic Falls, Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Hemmings Empty Re: Dům Hemmings

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru