TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Místnost s Vánočním stromečkem

+3
Lexi Branson
Rose Salvatore
Admin
7 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Admin Mon Feb 23, 2015 10:30 pm

Místnost s Vánočním stromečkem 5030329-luxusni-vanocni-strom-az-k-vam-domu-1
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 23, 2015 10:42 pm

*Zasměje se nad tím,že Lexi neví,kde mají tu místnost a opětuje Eleně pohled.Zakření se přitom pobaveně a pokrčí rameny.* Chce jít zdobit stromek a neví kam...Miluju jí. *Zasměje se a mrkne na Lexi.* Tak honem,začínají mi tu mrznout moje obnažené části těla.Takže skoro všechno. *Znovu se od srdce zasměje a vydá se s holkama do místnosti.Když vidí ten obří strom a výzdobu v místnosti,skoro se jí zatají dech.* Ty voleeee a kdo to bude zdobit nahoře?? *Otevře pusu dokořán a pak se znovu rozesměje.Úsměv jí spadne v momentě,kdy k ní chlapík,co tam ještě oplendával podá štafle.Polkne a otočí se na holky se zdviženým obočím.Vyprovodí chlapíka pohledem a protočí oči.* Jestli z tohohle spadnu,tak jsem mrtvá,to vám říkám hned... A ne že se mi budete čumět pod sukni. *Zvedne výhružně ukazováček,ale směje se,takže hrůzu nepouští.Moc dobře si všimla,jak po nich ten chlap čuměl.* El,punč si s námi dáš... alespoň mallinko... na rozehřátí... *Mrkne na ní a pak na Lexi.* Tak jdem na to... šup šup... *Pustí se do zdobení stromečku,aby to měli co nejrychleji hotové.Vyšplhá až úplně nahoru na ty veleštafle a klepou se jí u toho nohy,jak má nabobkováno,ale ozdobí vršek a nakonec to ani tak dlouho netrvalo.* Hvězdu dámy... *Poprosí holky a skloní se pro ni,aby upevnila i tu.Už se těší na punč.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 23, 2015 10:56 pm

No co můj báječný muž mi nedal přesné souřadnice... Tak tě miluji kočičko moje... *Zasměje se zeširoka. Mrkne na Elenu.* Však máš odhalené jen svoje ladné nožky... *Podotkne s úsměvem. Rozejde se s nimi do místnosti kde je ten stromeček. Zatají se jí taktéž dech, když vidí ten mega strom.* Ty volé já to rozhodně nebudu... Měla bych závrať... *Zachechtá se. Koukne na toho chlápka jak podává Rose ty štafle. Potom za ním koukne až zmizí.* Já tě chytím, slibuji... Ne neboj nebudeme... *Zasměje se nevinně.*Jo žádný nechci mě nezajímá, prostě si dáš. *Koukne na Elenu s úsměvem a zamrká na ni.* Ano madam už letíme. *Zasměje se. Sleduje Rose jak leze nahoru po štaflích. Koukne jí schválně pod tu sukni.* Ty voléé, když si teď představím kolik chlapů by si se mnou vyměnilo místo a cpali by mi za to peníze a zlato. Bože byla bych bohatá... *Rozesměje se.* Ano, už se nese. *Vezme si od Eleny hvězdu, kterou ji podává a vyleze kousek na štafle, aby jí Rose podala.* Tady prosím, paninko... *Zasměje se a předá ji ju. Pak sleze a začne v rychlosti zdobit s Elenou ten zbytek stromu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 23, 2015 11:02 pm

*Koukne na Rose s úsměvem, když řekne že Lexi miluje. Taky by už raději šla někam se schovat, to jak po nich koukají se jí moc nelíbí, vlastně vůbec se jí to nelíbí.zadívá se na ten stromeček, když dojdou do místnosti s ním. Nikdy v životě nic tak velkého neviděla.*Páni ten je. *Řekne údivem.* No já se taky nahoru teda nehrnu, mám docela strach z výšek. *Spíš měla strach z toho že by spadla a ne že by měla závratě.* Ne já ti tam koukat nebudu. *Zavrtí hlavou a usměje se.* No tak dobře, jeden si třeba dám, ale více ne. *Nehcce se v tak krásný den opít, ještě navíc to jsou její první Vánoce se Stefanem. Chce si je pamatovat. Zasměje se nad tím jak Lexi koukne Rose pod sukni. Podá tu hvězdu, která je tak žádaná a dál pak zdobí stromeček.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 23, 2015 11:14 pm

*Musí se smát tomu,jak ani jedna na ty štafle a vrchol stromu nechce.Když jí pak Lexi opravdu čumí pod sukni a ještě k tomu má ty poznámky,spadne smíchy skoro z těch štaflí.* Lex jestli spadnu,tak si uvědom,že to ty to budeš muset mýmu manželovi vysvětlit.Proč nejsem u stromku.Já už to vidím.. "No víš Dame.. Tvoje žena se tak smála,když zdobila stromek na štaflích,že spadla a zlomila si vaz.Víš ona se probere,ale bůh ví kdy.Hele tamhle hajá." *Rozesměje se nad tou představou a musí se těch štaflí držet oběma rukama,aby sebou nepráskla na zem.Stírá si slzy z tváří od smíchu a vezme si od Lexi tu hvězdu.Upevní jí na vrcholek a sleze opatrně ze štaflí.Prohlédne si jejich společnou práci a zatleská jim.* Holky.... Jsme dobrý. *Nastaví oběma dlaně na placáka a zeširoka se usměje,když si s ní plácnou.Mrkne rozverně na Lexi.* a teď punč... *Pohladí si spokojeně bříško a nalije jim do vánočních kelímků všem vánoční punč.* Tak na dnešek.... *Usměje se zeširoka na obě a i s těmi kelímky si s nimi ťukne.Napije se a mlaskne.* Jop... je alkoholickej... *Zasměje se a vypije celý kelímek.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Lexi Branson Mon Feb 23, 2015 11:24 pm

Promiň Rosie. Já už se nebudu koukat.. *Zasměje se pobaveně.*Já bych mu to oznámila to by jsi viděla... *Potom co předvede Rose jak by to řekla Damonovi, tak se rozesměje až jí tečou slzy.* Bych tě naaranžovala hezky pod stromeček, dala bych na tebe stuhu, byla by jsi tím nejkrásnějším dárečkem... *Zasměje se zeširoka. Dozdobí s Elenou ten stromeček dolu.* Jsme nejlepší holky na celém světě... *Zaculí se na obě. Plácne si s Rose.* Joo, punč.. Dobře Eleno nebudeme tě nutit do pití.. *Zasměje se a koukne na Rose spikleneckým pohledem. Ťukne si s oběma punčem.* Na dnešek a na první Vánoce které trávím jako normální tvor... *Zasměje se a napije se z kelímku. Usměje se nad tím co řekne Rose.* No mohli by si sem zkusit přistavit nealko a to by jsi viděla jak by to tu lítalo.. *Zasměje se. Kopne do sebe zbytek obsahu kelímku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Elena Gilbert Mon Feb 23, 2015 11:28 pm

*Směje se těm dvěma, jak vtipkují o tom že by si Rose zlomila vaz a jak by to Lexi vysvětlovala Damonovi. Pokračuje ve zdobení stromečku dokud to není hotové. Prohlédne si ho jak je ozdobený a vážně je nádherný. Plácne si s Rose s úsměvem.* Na dnešek.. *Kývne a přiťukne si s nimi. trošku se napije z kelímku, ale nedá si moc. Líbilo by se jí více kdyby to bylo nealko, ale nahlas to nekomentuje.* Je skvělej ten punč. *Podotkne s úsměvem a ještě se trochu napije, ale nevypije ho jako Rose a Lexi na to nemá.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Feb 23, 2015 11:36 pm

Jo,věřím tomu,že by byl nadšenej... Aspoň bych chvilku nekecala a měl by klídeček... *Zasměje se a odsune štafle stranou od nich.* Lex má pravdu,nebudeme to do tebe lít násilím... *Usměje se na Elenu a pak spiklenecky mrkne na Lexi.* No.... nejsi jediná...Tohle jsou první Vánoce,které vůbec mám možnost nějak oslavit... Plus bonus mám kolem sebe dokonalou partu lidí a ještě k tomu jsem vdaná za nejbáječnějšího chlapa na světě... Těžko by jste hledali šťastnější osůbku. *Usměje se mírně a vzápětí se jí úsměv rozšíří a začne se smát tomu,co dodá Lexi.* Pomohla bych ti,aby toho lítalo ještě víc. *Přispěchá s pomocí a když i ona vypije svůj kelímek,oběma dolije.* Ať jsme veselý.... *Mrkne rozverně na obě holky a znovu pozvedne kelímek.* Fakt jsme boží....
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 24, 2015 12:19 am

Právě že by nebyl nadšenej vůbec.. Vím přesně co by udělal a hned toho mám několik verzí, ale jedno je jistý seřval by mě jak malou holku... *Zasměje se.* Má rád, když mluvíš, protože kdyby ne tak už by tě nějak umlčel.. *Mrkne na Rose s úsměvem. Koukne na Elenu, když s ní Rose souhlasí a pak se koukne na samotnou Rose.Zeširoka se na ni usměje.*To mi povídej, nikdy jsem je neoslavila tak jak je oslavím právě dnes a to je skvělé... No koukám jak celá celou dobu záříš... *Zasměje se nakonec.* Jsi zlatá.. *Zaculí se na Rose. Nechá si dolít.* Veselosti není nikdy dost, lij to tam,bejby... *Mrkne na ni s úsměvem a koukne po Eleně, která vážně odmítá pít.*To si piš že jsme... *Kývne souhlasně a napije se z kelímku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 24, 2015 12:25 am

*Usmívá se na to jak by reagoval Damon na Rose se zlomeným vazem. Damona moc nezná, jednou ji akorát opil ale nijak ho více nezná.*Jste hodné, že to do mě nebudete lít pod tlakem. *Usměje se na obě vděčně.*Já také, strávím poprvé Vánoce mimo domov a se skvělými přáteli a úžasným přítelem. *Usměje se na obě svým typickým úsměvem. Lokne si zase trochu punče.*Ať jsme veselé.. *S úsměvem to zopakuje a napije se opět punče.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 24, 2015 12:34 am

Já bych si ho pak srovnala,až bych přišla k sobě,po tobě mi řvát nebude. *Zamrká na ní rošťácky s úsměvem a koukne na Elenu,když se k tomu nijak nevyjadřuje.* Nooo... Občas mě i umlčuje... Ale to je takový sladký. *Poklepe si ukazováčkem zlehka na rty a šibalsky se na Lexi zatváří.Hned potom se rozesměje.Vážně zbožňuje Damonovy způsoby,jak jí umlčet.Koukne po obou,když jí přitakávají na to,že i pro ně budou tyhle Vánoce speciální a lehce zvedne jedno obočí na Elenu.Pak se sladce usměje a mrkne na Lexi.* Zářím jo?Jen jestli mnou neprobila elektřina,když jsem zapojovala světýlka. *Zasměje se.* Nejzlatější,ale až po tobě,má drahá. *Zamrká na Lexi a podívá se na Elenu ve stejný moment jako ona.Nebýt Lexi,připadá si tu jako alkoholička.Vylokne zbytek punče v kelímku a zaculí se na Lexi.* Než dojdou kluci,zkárujem se? *Uchichtne se škodolibě a koukne na to,jak jim začínají prostírat stůl k večeři.* Bude třeba ... *Odpoví si sama a znovu jim dolije punč.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 24, 2015 12:53 am

Aw, to je od tebe sladký.. *Zaculí se roztomile na Rose.* Chápu, tak to jsi šťastná žena když tě umlčuje takhle a neumlčuje tě třeba polštářem.. *Zasměje se na ni.*To určitě neprojela... Ty záříš skoro pořád... *Mrkne na ni s úsměvem.*Ale prosím tě.. *Mávne rukou nad že je nejzlatější až po ní.* Já nejsem zlatá vůbec, jsem zlá holka.. Věř mi... *Zasměje se zeširoka.*Myslíš že se nenaštvou, když budeme všechny opité? *Na slovo "všechny" dá důrazný tón. Koukne na to co chystají a kolik chodů tam bude. Jen nad tím protočí oči. Enzí z toho bude určitě v sedmém nebi.* To bude dlouhá večeře.. Bude to chtít hooodně alkoholu.. *Koukne na Rose s úsměvem. Dohltne obsah kelímku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 24, 2015 12:59 am

*Usmívá se na jejich slova jak stále komentují toho Damona a to umlčování. Má štěstí Stefan ji neumlčuje ani jedním způsobem. Mluví s ní asi podle všeho rád.* Já se vážně neopiju, to by totiž nešlo. Nezvládla bych to pak. *Zavrtí hlavou. Dopije svůj punč a kelímek odloží na stoleček k míse s punčem. Podívá se taky ke stolu kde jim to chystají už k večeři. Je hezký že nic nemusí připravovat, doma už by se určitě musela nějak zapojit a byl by tam chaos.* No vypadá to tak že bude dlouhá. *Přikývne na Lexiny slova s úsměvem.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 24, 2015 1:09 am

Neee,polštářem to rozhodně nedělá... *Zasměje se jen nad tou představou.Hned se jí rychleji rozbuší srdce,když si vzpomene na poslední umlčování se svázanýma rukama.Koukne po Lexi,protože jí určitě její tllukot srdce neunikne,jako Eleně a nevinně se uculí.Tváře jí lehce trošku zčervenají a zkousne si ret.* Ale prdek... I když... Kdo by nezářil... Mám všechno,co potřebuju.... Jsem šťastná. *Usměje se zeširoka.* Ty a zlá? *Vykulí oči a zavrtí hlavou.* Nikdy bejby... *Mrkne na ní a zavrtí pobaveně hlavou.* Leda ve snu... A kluci se zlobit nebudou... Však jsme jejich panenky. *Zamrká dlouhýma,nalíčenýma řasama a uculí se nevinně,takže opět vypadá jako andílek.Pak se koukne po Eleně,když odloží svůj kelímek a hned koukne na Lex s lehce pozvednutým obočím.Pokrčí rameny,dopije svůj punč a dolije si další.* No.... ta bude.... *Odfoukne si pramínek vlasů z čela a zasměje se.Jediný,kdo bude z té tabule skákat do stropu je Enzo.Jen při pohledu na to jídlo je jí špatně.Nalije do sebe další kelímek punče.* Jestli se odpravím stejně,jako v tom klubu,tak mě ten můj chlap pak odpraví taky.... *Mrkne na Lexi a upije z dalšího kelímku jen zlehka.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 24, 2015 1:19 am

Tak to máš jediné štěstí... *Zasměje se. Uslyší pak bušení srdce Rose a zvedne k ní svůj tajemný pohled. Je jí to tak nějak jasný a na nic se prostě raději neptá.* A my jsme šťastné z toho že ty jsi šťastná... *Usměje se a koukne po Eleně krátce.* By ses divila jak zlá dokážu být... Enzí by ti o tom mohl vyprávět celé hodiny.. *Zasměje se nevinně.*To možná jsme, ale myslím že když se semele v takovýto den tak že nám za to dají slušnou čočku... *Usměje se. Ví že to by jí Enzo do konce života neodpustil, kdyby se tento den podělal.* Myslím že já zažila tolik opilých Vánoc tak, že asi jeden rok vynechám...*Dodá s úsměvem. Ihned dolije Eleně jak postaví kelímek a plný jí ho pak podá.* Vidím že všechny jsme z ní doslova nadšené... *Rozesměje se. Dopije svůj kelímek a zase si ho hned doplní.* Jo myslím že to by tě už odpravil... *Přikývne souhlasně s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 24, 2015 1:36 am

*Poslouchá co ty dvě říkají.* Pravda Lexi, ty nejsi zlá.*Koukne na Rose souhlasně. Stefan by se s nikým zlým nekamarádil. Koukne na Lex, když ji podává doplněný kelímek. Chce odmítnout, ale když vidí ty jejich pohledy tak si ho bez řečí vezme a upije z něj. Doufá že už kluci přijdou, jinak se ty dvě opijou a jí opijí také.* Jo nadšené.*Kývne. Pobere to jak to Lexi myslela.* Ehm, nemám napsat Stefanovi třeba, že už mohou přijít. Všechno už tu je nachystané tak aby to nestálo ne?*Koukne na obě. Večeře už je taky nachystaná tak by už měli kluci dorazit.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 24, 2015 1:50 am

To je od vás moc hezký... *Usměje se zeširoka a kývne na to,že by dostali világoš,kdyby se ztřískali zrovna dneska.*No podle Enzího jsme zlý všichni....Já prý jsem mrcha....znova. *Povzdychne si trošku.*Usměje se nad tím,jak Lexi dolila Eleně a sama vypije svůj kelímek a dolije si.* Já Damonovi napíšu. *Mrkne na Elenu a pak spiklenecky na Lexi.* To je večeře jako pro celý hotel a ne pro šest lidí... *Protočí se smíchem oči.* Jenže on ví,že by mu bylo smutno,tak by si to rozmyslel.... *Zadoufá a vytáhne mobil z korzetu.Zazubí se na Lexi nad tou schovkou a najede na zprávy.*
kód:
Ahoj muži.Slyšela jsem Enza,tak mu řekni,že už bez tebe nemůžu vydržet a volám tě za sebou. :))))))) Dělám si srandu,večeře je na stole a stromek ozdobený.Máme s Lexi v sobě už šest punčů.Tak doražte.... Miluju Tě.R.
*Odešle zprávu Damonovi a zamrká na holky.* Odesláno...
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 24, 2015 11:59 am

*Jen mávne rukou nad tím že není zlá a už to dál neřeší.* To mi ani nepřípomínej, chtěla jsem mu za to plesknout že ti toto řekl... *Zamračí se krátce, ale pak se hned usměje.*Jo napiš Damonovi.. *Přikývne s úsměvem a krátce koukne na Elenu.* No to mi povídej, jedinej kdo z té večeře bude nadšenej je Enzo... *Zasměje se zeširoka.* Bylo... *Kývne souhlasně. Sleduje Rose odkud tahá mobil a pak se na ni ni usměje. Počká než napíše zprávu. Dohltne zatím svůj punč a ještě si dolije do kelímku.* Skvěle, tak teď jen čekat než se přiřítijou... *Zasměje se na obě.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 24, 2015 12:03 pm

*Poslouchá co říká Rose a když zmíní tu mrchu tak jen pootevře ústa a zavrtí nevěřícně hlavou.* Dobře, tak mu napiš. *Kývne souhlasně s úsměvem.*No toto nemáme šanci spořádat ani za týden. *Odfoukne si těžce při pomyšlení na to že by to museli všechno sníst a pak se zasměje.* Jo Enzo určitě bude nadšený. *Kývne se smíchem, pamatuje si jak spořádal ten celý dort na svatbě Damona a Rose.* Fajn. *Řekne jen Rose na to že už napsala. Koukne ke dveřím a nadechne se. Je trochu nervózní. Napije se ještě trochu punče.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 24, 2015 12:15 pm

*Pokrčí nad tou mrchou lehce rameny a usměje se.* Já si na to oslovení snad začínám i zvykat.... Sice mi tak nikdo neřekl už.... No dlouho.... *Dá důraz na poslední slovo.* Ale v posledním půlroce jsem docela často... *Pousměje se a zavrtí hlavou.Mrkne vděčně na Lexi.* Nemlať ho... On za to nemůže. *Zasměje se.Potom,co napíše Damonovi znovu uklidí mobil do korzetu a dopije svůj punč.Baví se s holkama nad tou večeří a jen pokýve hlavou,že Enzo bude nejšťastnější,až uvidí tolik žrádla.* Oh ano,teď nám nezbývá než čekat.... Takže ven.... *Koukne po nějakém týpkovi co zbytečně dlouho upravuje ubrousky na stole a čumí na jejich kostýmky.Ten zrudne a okamžitě cupitá pryč z místnosti.Jen se nad tím zasměje a dolije si punč.* Začínám být v náladě.... *Zasměje se na Lexi a Elenu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 24, 2015 12:48 pm

*Protočí oči nad tím,jak Enzo řval kvůli tomu klobouku.Kdyby mu ho nechal na hlavě,Rose by to zabila nebo by jí to při nejmenším bylo líto.Koukne na něho,když ho dojde a vezme kolem ramen*Nejsem,jenom už se těším až budeme vedle.Lexi už tě snad bude krotit*Zašklebí se a zavrtí s povzdechem hlavou,když ho nazve dámou.Vejde dovnitř a rozhlédne se kolem,jak to tam vypadá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Stefan Salvatore Tue Feb 24, 2015 12:58 pm

*Musí se zasmát nad tím kloboukem* Tak to je divný.Dal bych všechno za to,že dneska si klepal*Pousměje se a jde pomalu za nimi do té místnosti,kde už na ně čekají holky.Vejde dovnitř hned po Damonovi.Enzovo slova ignoruje.Už si zvykl,že si z něho dělají srandu,tohle ho urazit nemůže.Podívá se s úžasem na ten ozdobený stromeček*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 24, 2015 1:09 pm

Lexi?? Krotit mě?? Zase si nás pleteš s tebou a Rose,kámo... Prober se. *Otočí se spiklenecky na Stefana.* To dělá pořád. *Uchechtne se potichu a vejde za nimi do místnosti.Pootevře s úsměvem pusu a tleskne do dlaní uznale.* Pááániiiii.... Luxus holky... *Podívá se na ty tři u mísy s punčem.Když vidí ty oblečky,zazubí se ještě víc.* No to mě poser,jste dokonalý!!! *Zachechtá se a hned k nim přejde.Očima přelétne stůl a utře si slinu u koutku.Obejme Lexi kolem pasu a prohlédne si jí.* Vánočně sexy.... Vypadáte skvěle... Která z vás byla nahoře u hvězdy? *Přejede všechny pohledem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 24, 2015 1:20 pm

To teda může za to. U tohoto ho nic neomlouvá takhle ti nadávat prostě nebude.. *Zavrtí hlavou a usměje se.*Čekejme hlavně tiše... *Rozesměje se. Mrkne na Elenu.* To je skvělé, Rose.. *Zasměje se. Pak koukne na dveře kde se objeví ti tři. Zasměje se nad tím jak čumí na ten strom. Koukne na Enzího, když ji vezme kolem pasu.* Vánoční překvápko.. *Uculí se na něj.*Em, Rose.. *Zasměje se a koukne na Rose. Vidí ji jak se tam ještě před chvílí klepala.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Elena Gilbert Tue Feb 24, 2015 1:24 pm

*Zasměje se nad tím co říkají holky.Napije se svého punče. Pak koukne na kluky u dveří, vidí jak jsou udiveni. Rozejde se pak hned za Stefanem. Zasměje se nad tím, když se Enzo ptá kdo byl nahoře u hvězdy a vzpomene si jak se Lexi koukala Rose pod sukni. Říkat jim to ale rozhodně nebude.* Jak jste se měli? *Zeptá se jich a koukne na Stefana. Stále se uculuje a cítí na sobě tu nervozitu z toho co Stefan řekne na její obleček.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Místnost s Vánočním stromečkem Empty Re: Místnost s Vánočním stromečkem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru