TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stáje s koňmi

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Stáje s koňmi Empty Stáje s koňmi

Příspěvek pro Admin Fri Feb 27, 2015 6:19 pm

Stáje s koňmi 15a3c5fdbb_55827244_o2
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 6:25 pm

*Zvedne obočí a kývne hlavou.* Na co sis vzpomněl...? Na jízdu? *Uchechtne se a jakmile se Damon zastaví před stájemi,polkne a smích ho přejde.Po jeho posledních slovech se na něj vážně podívá a zvedne trochu nedůvěřivě obočí.* Vítám.... Tak.... Jdem na to. *Silněji polkne a vydá se do stájí.* Hele,to jsou holky našich holek. *Zazubí se,když vidí Elisabeth s Lillian ve stájích.Otočí se na Damona,ale ke koním se zatím nepřibližuje.Při jeho štěstí by mu ukousli hned nos.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 6:35 pm

Nope..*Zavrtí hlavou*To je jedno,jdeme..*Jde s Enzem do stáje a usměje se,když uvidí Elis a Lill*My bereme jiný..*Rozejde se dál od holek a zastaví se u jednoho,co zrovna vystrčí hlavu*Nějakého si vyber,aby to pak nebylo na mě,když bude divokej...*Usměje se na něho mile a odejde zatím najít uzdy.Neví sice,jak se to nasazuje,ale doufá,že to nebude tak těžký*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 6:44 pm

Jiný... Jasně... Bylo by divný rajtovat na koních svejch přítelkyň,který jsme nechali osamocený v hotelu.Kočičky naše malý. *Ušklíbne se a hned se usměje,když mluví o holkách.Zvedne obočí a oklepe se.* Divokej... Fakt dík za podporu kámo. *Uhne hlavou před tou koňskou hlavou,co vybafla na Dama a otřese se.* Tak ti nevim...Možná bych za váma jel třeba autem,to by nešlo? *Koukne po něm,když jde hledat něco a povzdychne si.Podívá se na jednoho koně,co si tam tak stojí,kouká na něj skoro netečně a přežvykuje.Vypadá docela mírumilovně.Zkusí k němu udělat pár kroků,když si ten kůň přešlápne.Hned couvne a rozhodí rukama.* Prostě beru tamhle toho. *Ukáže na koně,podobného tomu,co má Rose a mrkne na Damona.* Jestli se zabiju.... Tak ožiju a zabiju tebe.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 6:53 pm

Sorry,jen na sebe neberu zodpovědnost za to,co si vybereš*Najde konečně uzdy a vezme zatím jednu pro Enza.Rozejde se s tím za Enzem*Takže jeho,jí? To je fuk*Mávne rukou a rozejde se k tomu koni*Fajn,počítám s tím*Kývne na to,že ho zabije.Hodí to na toho koně a ten si hned stoupne na zadní.Udělá pár kroků dozadu,aby ho nezašlápl*Okey....sorry*Omluví se mu a asi půl hodiny mu utahuje uzdu*Tohle byl vážně hloupej nápad..*Zašklebí se a koukne na Enza*Je tvůj..*Rozváže ho a vyvede ven*sem nohu a lez nahoru*Ukáže kam má dát nohu a čeká,až na něho vyleze.Jako učitel je taky dost mizernej*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 7:11 pm

Nebudeme se koukat jestli jeho nebo jí... prostě tohle. *Ukáže Damonovi na toho koně a založí si ruce na prsou.Pobaveně ho sleduje do té doby,než si stoupne na zadní.Škubne sebou a skoro si uprdne,jak se lekl.* Sakra kámo,dávej bacha.... *Zavrčí a rychle se srovná,aby nebylo znát,že se skoro pomočil.Sleduje ho,jak utahuje uzdy a sedlo a promne si oči.Pokýve souhlasně hlavou na to,že to byl hloupej nápad a zvedne k němu překvapeně oči.* Jo to byl... Fakt... Počkej,cože? Já a co ty??? *Vyvalí na něj oči a polkne.Kouká kam má dát nohu a po slovech "lez nahoru" se na něj nevěřícně podívá.* Děláš si prdel??Ja mám jako... *Mávne rukou a dá jednu nohu tam,kam mu ukázal Damon.Postaví se na ní,odpíchne se od země a ten kůň udělá pár kroků dopředu,takže ho shodí.Padne na zadek a zvedne se na loktech a podívá se na Damona.* Končím... *Prskne a chvilku jen tak leží.Pak se zvedne a znovu dá nohu tam,kam mu ukazoval Damon.Vyšvihne se nahoru,ale protože tam dal špatnou nohu,posadí se na něj obráceně a ten kůň se rozejde.* Hej,hej,hej.... Hej vole zastav ho!!!
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 8:23 pm

*Semkne rty,aby se nezačal smát,když Enzo spadne na zadek*Přeci to hned nevzdáš*Zavrtí hlavou.Sleduje ho,když zase leze na koně a nadechne se,že skončí špatně,ale pak raději mlčí.Dá si ruku před pusu a má co dělat,aby se nezačal smátTy jsi horší,jak já..*Zavrtí hlavou se smíchem a pak se za nima rozeběhne.Chytne toho koně a zastaví ho*Tak se obrať...Já na toho koně dneska nelezu.S tebou to bude dlouhý..*Uchechtne se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 8:34 pm

*Když Damon konečně zastaví toho koně,oddechne si a při otáčení si opravdu uprdne strachy.Otočí se hned na Damona a zavrtí hlavou.* Ty bláho,ještě si prdí.... *Ušklíbne se a otočí se tak,jak má.* To nemyslíš vážně,že mě v tom necháš.Dělej najdi si svýho,já to tady s tím.... koněm.... zvládnu sám. *Poposedne si a ujistí se,že se nepodělal.Pousměje se a koukne na Damona.* Co mám dělat aby ta bestie šla??
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 8:39 pm

Fajn*Oddálí se od koně*Nehýbej se*Rozkáže mu a odejde pro uzdu i sobě.Svému vybranému už uzdu nandá lépe,protože ví,jak to tak nějak udělat.Vyvede ho ven,postaví k Enzovo a vyleze nahoru.("Hlavně klid,víš jak na něho") říká si v duchu a koukne na Enza*Jedeme*Pohne se v sedle a kůň se s ním rozejde.Zavře na moment oči a nadechne se.Hned oči otevře a koukne znovu na Enza,jak mu to jde*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 8:44 pm

Jako kdybych se mohl hýbat.... *Protočí oči nad tím jeho rozkazem a znuděně ho sleduje.Jakmile se pod ním kůň pohne,chytne se sedla křečovitě a podívá se na Dama,jak se dostane na koně.* Cože?? Jak???? *Houkne za ním,když se prostě rozjede s tím koněm a zavrtí hlavou.* Jdi,koni.... *Promluví na toho koně a zavrtí hlavou.* Mně to nefunguje!! *Poposedne si a kůň se rozejde.* Kriste,pomalejc!! *Pleskne toho koně po zadku a ten se rozeběhne.* Kámo!!!!!! *Zavolá na něj,když kolem něj prosviští zoufale a přitiskne se ke krku toho koně.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 8:57 pm

*Koukne na něho,jak kolem něho prosviští a vzdychne.Opravdu je horší,než on když na tom seděl poprvé.Rozhlédne se kolem protože vůbec netuší,jak to Enzo udělal.Chvíli tam přemýšlí jak to udělat a nakonec se mu to podaří,jen vůbec netuší jak.Doběhne ho a zasměje se*Vážně jsi horší,než já...*Vytáhne mobil a rozsvítí display.Všimne si,že má od Rose zprávu,ale přeskočí to.Teď by jí stejně nedokázal odepsat.Nakliká tam video a natočí to na Enza*Vzpomínková*řekne to,jako by ho jenom fotil,ale přitom ho pár minut nahrává.Po chvíli to vypne a vyjede z toho.Mobil uklidí do kapsy a zase se chytne oběma rukama*řeknu ti teď špatnou zprávu...*Nadechne se*Neumím to zastavit!*křikne trochu*Rose říkala něco,že mám zavrčet nebo co...něco že...vrrr...nebo brrr*Pokrčí rameny*něco z toho zkus...Mě ho zastavila Rose.*Jak by si teď přál,aby tam s nimi byla*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 9:04 pm

Vole nefoť si mě a zastav tu bestii,nebo přísahám,že skočim!!! *Zaskřehotá a koukne na něj se zašklebením.* Tak brrrr nebo vrrr? Ty vole....Ty vole....Já tu umřu... *Zaúpí koni do hřívy a narovná se ztěžka.* Vrrrrrrrrrrr.... *Zavrčí na toho koně a nic.* Brrrr!!!!!!!!!! *Zkusí další zvuk a pořád nic.* Já chci naše holky!!! *Zaskučí.* Heeej prrrr!!! *Houkne na koně a ten se uklidní a přejde do chůze.Skoro se skácí úlevou na zem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 9:16 pm

Neumřeš*Zavrtí hlavou a sleduje ho,jak to zkouší.Když se mu to povede,je řadě on.Vydechne a koukne se před sebe*prrr*použije stejný zvuk,jako Enzo a díky bohu ten kůň zpomalí*řekl bych,že to nejhorší máme za sebou*Koukne na Enza*Co říkáš?*Vyndá zase mobil a přečte si zprávu od Rose*A já jsem v háji...*mluví na display.Potom koukne z displaye na Enza*Rose je vzhůru...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 9:23 pm

Hele....dobrej pokrok... Víme jak se rozjet... Teda...stačí se pohnout a ono to běží... A důležitá věc..... *Zvedne ukazováček a usměje se.* Zjistili,jsme,jak se to zastavuje. *Uchechtne se a poprvé si to,že na tom sedí užívá.Nakonec to není tak hrozný.Když se to nepohybuje moc rychle.* Takže bych řekl,že dobrý,kámo. *Zazubí se a zamračí se,když mluví na displej.* A proč jsi v háji?Snad se nemáš v plánu teď vracet?Prostě jsme šli na skleničku... Přece není žádná hysterka. *Pokrčí rameny.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 9:32 pm

Jop a zítra je můžeme vyzvednout před hotelem a někam odvést*Usměje se*Prrr*Zastaví toho koně úplně a klikne na odpověď*
kód:
Šli jsme s Enzem zapít Vánoce a nechtěl jsem tě vzbudit.Taky tě miluju
*Odepíše jí a sotva to odešle,pohne nešikovně nohou a koně kopne do slabin.Ten se hned splaší a zase se postaví na zadní*áá*Stihne zařvat a než se ho stihne chytit,leží na zemi s mobilem v ruce*Auu*Zašklebí se*Nemá rád mobily...*Uklidí mobil do kapsy a zůstane ležet,protože ten kůň normálně zůstal stát*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 9:46 pm

Jo....to bude fajn. *Uchechtne se a sleduje ho,jak odepisuje.Sleduje s vykulenýma očima,jak se najednou kůň zvedá a shazuje ho ze sebe.Chvilku nedýchá a když Dam promluví,rozchechtá se a sevře koně nohama.Ten se rozeběhne a jelikož to nečeká a nedrží se ho,sletí z něj taky.Zůstane ležet kus od Damona a povzdychne si.Má naraženou prdel.* Nemá rád ani smích.....Končím s nima. *Vydechne a lehne si na záda.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 9:58 pm

To už po druhé,co od tebe slyším,že s nimi končíš..*Koukne na něho*Musíme to zítra zvládnout...Víš,jak z toho budou mimo?*Pozvedne obočí*Hlavně,když ty jsi na tom nikdy neseděl...a po mém posledním představení v San Franciscu..*Vydechne.Vážně nerad vzpomíná na tu trapnou chvilku,kdy ho Rose musela zachraňovat z koně.Kdyby jí napsal ve zprávě pravdu,nevěřila by mu ani písmenko*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 10:04 pm

Tak já zkusím nasednout... ať je to zítra bez trapasů... *Vyhrabe se na nohy a koukne na toho koně.* Tak pojď.... *Vzdychne a nasedne na toho koně jako zkušenej jezdec.* Hele dobrý.... A teď jak dolů.... *Rozhlídne se kolem sebe.* Zůstaň...... *Hlesne ke koni a pokusí se z něj slézt.Nakonec se svalí na zem a zůstane tam sedět.* Okay,to ještě dopiluju. *Uchechtne se.* Rosie bude mrkat. *Zasměje se a mrkne na něj.Posbírá se na nohy a podá Damonovi ruku,aby se taky zvedl.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 10:13 pm

Fajn,zkus to*Kývne a sklopí jen hlavu,aby na něho viděl*Když slezeš mimo ně,tak to nikdo neuvidí.U hotelu je nabereme,u hotelu je i vysadíme..*Chytne se jeho ruky a i když by tam raději zůstal spát,postaví se na nohy*Jdeme ještě jezdit nebo už to balíme...?*Zeptá se ho a vyndá mobil,jestli má zprávu.Přečte si zprávu od Rose a mobil zase uklidí.Nato nemá co odepsat*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 10:19 pm

Další dobrej nápad... Přijedeme na koních a vysadíme je na koních.Pak s koňma odjedeme za roh a tam sesedneme. *Zazubí se na něj a založí si ruce vbok.* Hele... mně tři pády stačily,ale klidně se projeď,ať před manželkou zaválíš... já se pokochám. *Ukáže k jeho koni a uchechtne se.On by si nejradši lehl do trávy a chrápal.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 10:24 pm

Nope..my je potom odjedeme vrátit do stáje*Koukne na svého koně*Myslím,že mám pro dnešek natrénováno dost....*Kývne*Jdeme*Vezme svého koně a odvede ho pomalu zpátky do stáje,kde mu začne sundávat tu uzdu.Tohle bude jednou jeho noční můra.Sundá uzdu a vyjde s ní ven.Koně zase zavře a uzdu odnese tam,kde jí vzal.O Enza se zatím nezajímá*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 10:31 pm

Okay....Okay..... *Uchechtne se a sleduje ho,jak bere svého koně a odvádí ho do stájí.Když se pokusí natáhnout ruku k tomu svému,tak cukne a on automaticky taky.* Tak tohle bude ještě problém.... *Zamumlá pro sebe a pomalu se k němu blíží.* Zůstaň malá....malej.... *Pokrčí rameny a čapne ho za otěže.Oddychne si a odvede ho do stájí za Damonem.Ukotví ho na jeho místo a koukne na Dama.* Zbytek zařiď ty... Mně to stačilo. *Zvedne ruce a uchechtne se.Poodejde od toho koně a opře se o stěnu za sebou.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 10:35 pm

*Vzdychne a odejde k Enzovo koni.Zase jeho největší můra.Sundá z toho koně uzdu a odejde ven.Zavře koně a odnese uzdu na místo*Tak..a teď si musím dát někde skleničku,jinak mi Rose neuvěří,že jsem byl pít....Půjdeš taky?*Pozvedne obočí a rozejde se pomalu ze stájí.Pro dnešek měl koní dost,i když už u to dneska docela šlo,oproti San Franciscu*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Enzo Fri Feb 27, 2015 10:37 pm

*Uchechtne se a sleduje jak odstrojuje jeho koně.* Jasně,že jo... Rose ti všechno odpustí,když zjistí,cos pro ní udělal. *Mrkne na něj a rozejde se ze stájí.* Tak jdeme...kámo. *Zazubí se a vezme ho kolem ramen.Rozejde se s ním zase zpátky do ulic.* Tak kam?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Damon Salvatore Fri Feb 27, 2015 10:45 pm

Jestli bude co odpouštět.Budu cítit alkoholem...nelhal jsem jí,že piju,když teď jdeme*Pokrčí rameny a jde s ním pomalu do ulic*Někam zalezem,aspoň na jedno...Jen ne do toho klubu,tam už mě nikdo nedostane*Zavrtí hlavou*Takže lezem do prvního baru,který najdeme...*Pousměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Stáje s koňmi Empty Re: Stáje s koňmi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru