TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wickery Bridge

4 posters

Goto down

Wickery Bridge Empty Wickery Bridge

Příspěvek pro Admin Tue Aug 05, 2014 1:12 am

Wickery Bridge P61
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Katherine Pierce Wed Aug 06, 2014 5:58 pm

*Prejde cez námestie a zamieri ku Wickery Bridge. Pomalými krokmi sa prechádza po okraji a sleduej vodu.*
Katherine Pierce
Katherine Pierce

Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 15, 2014 7:13 pm

*Po cestě jí přijde MMSka od Enza, musí se nad ní zasmát.*
kód:
No to klidně můžeš. No to jsi. Od teď mi budeš vybavovat šatník novými módními věcmi. Miluji tě. Pusu, Lexi....
*Zasměje se nad psaním SMSky. Textovku odešle a mobil strčí zpět do kapsy. Damona nevidí ani nikde z dálky ani tam. Opře se o zábradlí a kouká před sebe na druhou stranu mostu.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 15, 2014 9:35 pm

*Přijde na místo,i když měl málo času,nijak nespěchal.Když zahlédne Lexi,rozejde se za ní.Stoupne si vedle ní a tak jako ona,se opře.*Za prvé,nevím čí to byl nápad,ale zabavit Rose bylo fajn...A za druhé *Nadechne se.* O jakých pravidlech to Klaus mluvil?Jaký pravidla má ta jeho válka?A proč tě chtěl zbavit přátel?A neříkej,že mi do toho nic není...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 15, 2014 9:57 pm

*Koukne na Damona, když se opře o zábradlí mostu vedle ní*No nemá se nic dozvědět a určitě by bylo těžký, aby ses jí zbavil. Takhle jí aspoň nelžeš. Takže není za co. *Pousměje se a pokrčí rameny. Koukne před sebe, když se zeptá na pravidla.* No pravidlo je jen jedno.... A to je že jeden jeho mrtvý hybrid je jeden můj mrtvý přítel... To proč mě jich...tedy vás zbavil byla jen ukázka toho jak to asi bude vypadat, potom co nebudu mít nikoho.... *Sklopí pohled do země a nadechne se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 15, 2014 10:08 pm

Jop,nemá se nic dozvědět,tak doufám,že se ani nedoví.Kdyby se dozvěděla o tobě a o tom,že jsem pro ní do studny šel já,už bych poslouchal*Zastaví se.*ooups,tohle si nevěděla *Vydechne a sklopí hlavu,tohle říct nechtěl.*emm...takže jeden hybrid,jeden tvůj přítel *Najede rychle na téma o Klausovi.Koukne na ní.*Neměla sis s ním nic začínat,možná si to jen zhoršila...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 15, 2014 10:21 pm

Proč by jsi za to měl něco poslouchat? Však si se zachoval správně nebo snad ne ? Počkat do studny, proč ? *Koukne na Damona. Pousměje se, když řekne že tohle nevěděla.* Přesně tak. *Přikývne.*Kdybych s ním nezačala tak tvůj brácha teď někomu rve hlavu. Takhle je aspoň doma.. Navíc já žádnou z jeho dohod neporušila měl vás nechat všechny být na pokoji. Takže jí porušil on a já jsem teď už aspoň taky volná... *Vydechne...* Takže na jeho hybridy sahat nebudeme a bude to všechno dobrý...
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 15, 2014 10:45 pm

Protože jsem jí o tom neřekl?*Pozvedne obočí.*Byl další problém a já jí z toho vynechal.I já si myslím,že jsem udělal správnou věc,ale vysvětli jí to...*Vydechne.O té studně dál nemluví.*Jop,necháme jeho hybridy a on si najde jiný důvod,proč nás provokovat...*Zavrtí hlavou.*Bojím se,že jeho se jen tak nezbavíme...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 15, 2014 11:06 pm

No neměl by jsi právě že nic poslouchat za to, protože jsi se zachoval správně. *Pokrčí rameny.* Myslíš že ho to bude pořád bavit si něco na nás vymýšlet ? *Pozvedne obočí a mírně pootočí hlavu směrem k němu.* Tak pak prostě odtud všichni vypadneme a nebudeme mít už žádný strach z toho podělanýho hybrida... *Poslední slovo procedí skrz zuby.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 15, 2014 11:15 pm

Fajn,stejně jí o tom neřeknu*pousměje se a pokrčí rameny*Já nevím,nečtu mu myšlenky ani neznám jeho plány,jen usuzuju,že si jen tak nedá pokoj*koukne na zem*Odsud všechny nedostaneš Lexi.Mě,Rose,sebe a Enza jop,ale pochybuju,že půjde i Stefan..hlavně kvůli Eleně.Takže to neprojde*zavrtí hlavou*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Lexi Branson Sat Nov 15, 2014 11:25 pm

To asi nedá no. *Pokrčí rameny.* No víš Elena by odtud měla vypadnout jako první. Pro Klause je jako pochodující krevní konzerva. *Koukne před sebe.* Promluvím o tom se Stefanem ještě. Elena moc možností nemá... Buď by musela zmizet a nebo se stát upírkou. Kdyby z ní byla upírka tak by se tu už neobjevil žádný hybrid, její krev by byla nepoužitelná. *Koukne na Damona.* Je to všechno o čem sis chtěl promluvit ?
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Damon Salvatore Sat Nov 15, 2014 11:45 pm

Jop,jenže to by náš útěk byl důležitý,protože by přišel o hybridy...A sama si říkala,že jeden hybrid,jeden tvůj přítel*polkne*A když byl schopný honit Rose několik let,myslím,že by totéž čekalo i nás*koukne na ní*A já nevím jak ty,ale já si to z radostí nechám ujít....A Rose určitě taky,takže by to chtělo jiný plán*kývne*jop,všechno...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Nov 16, 2014 12:00 am

Říkal mrtvý hybrid o tvoření hybridů jsme měli jinačí dohodu, ale ta neplatí takže teď Elena může být upír a vy v klidu. *Pokrčí rameny.* Tak to udělám já sama nebo k tomu někoho ovlivním. To už je jedno nějak se to domyslí... *Koukne na Damona.* Tak jo, měj se tedy... *Postaví se na nohy a rozejde se pryč od mostu*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Damon Salvatore Sun Nov 16, 2014 12:08 am

Fajn,jelikož o tom moc nevím,musím ti věřit..*vydechne*s Elenou si dělej co chceš...ale jestli z toho bude větší problém,než je teď*zavrtí hlavou a neřekne zbytek.Ví,že to pochopí*ty taky..*kývne a sleduje jí,jak odchází pryč.Počká,než se mu vytratí z dohledu a teprve potom se rozejde pryč i on*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Wickery Bridge Empty Re: Wickery Bridge

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru