TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bree's Bar

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Bree's Bar Empty Bree's Bar

Příspěvek pro Admin Sat Mar 14, 2015 12:59 pm

Bree's Bar Barout
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 153
Join date : 04. 08. 14

https://thevampirediarieczg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 4:00 pm

*Ráno přijde do baru.Sundá židle ze stolů. Stoly následně setře. Zapne nějakou hudbu a pak se zajde převléknout. Potom co se vrátí za bar tak zajde odemknout. Zatím něco dělá za barem než tam někdo přijde. Postupem času se tam nahrnou lidé. S úsměvem je obsluhuje a občas s někým prohodí pár slov.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 4:23 pm

*Přijede k baru zaplatí za cestu taxikáři.Vystoupí z taxíku a pomalu se rozejde do baru. Otevře dveře a vstoupí dovnitř. Koukne kolem sebe. Pak se usměje, když uvidí Bree. Rozejde se za ní k baru a usadí se tam tam.*Jednu whiskey...*Objedná si a je zvědavá na Bree jak zareaguje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 4:30 pm

*Je stále za barem a umývá skleničky, když v tom si někdo objedná whiskey.Moc nekouká a nalije jednu whiskey postaví ji před toho někoho.*Prosím..*Řekne.Pak zvedne pohled k té dotyčné a nakrčí čelo.Myslí si že s ní.*Alexia Bransonová, o můj ty bože.*Řekne se širokým úsměvem.*Už jsem myslela že jsi zapomněla na svoji dlouholetou přítelkyni.*Natáhne se k ní přes bar a obejme ji.*Co tě sem přivádí?*Zeptá se a nalije si také jednoho panáka.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 5:06 pm

*Usměje se zeširoka, když ji pozná a osloví.* Bree...*Řekne s úsměvem a také ji obejme.* Na tebe se nezapomíná.*Mrkne na ni.*Potřebovala bych od tebe něco, ale to teď počká. teď si dáme panáka...*Usměje se a pozvedne svého panáka.*Takže na setkání po dlouhé době..*Potom co to dořekne tak do sebe kopne panáka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 5:14 pm

No vypadalo to tak že už jsi zapomněla. *Usměje se a nakonec nad tím mávne rukou.*To máš jedno.Hlavně že jsi tu teď. *Řekne s úsměvem.*Něco jako s magií?*Optá se hned.sice moc už nečaruje, ale to se nezapomíná.*Líbíš se mi.*Zasměje se.I ona zvedne svého panáka.*Na setkání po dlouhé době.*Řekne to samé jako ona a kopne do sebe panáka na ex.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 5:28 pm

Promiň, já teď nějak prostě vynechávám staré přátelé...*Pokrčí omluvně rameny.Kývne na její další slova.*Jo něco jako s magií, jestli by to tedy bylo možné.*Doufá že ještě Bree nedala ruce pryč od toho.* To ty mě.*Zasměje se.*Nalij další zlato....*Kývne k prázdné skleničce s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 5:40 pm

A to proč?*Zeptá se ji.* Já si myslím že by to možné bylo. *Usměje se na ni svým typickým úsměvem.*Hned to bude.*Vezme láhev a nalije jim dalšího panáka.*Řekni mi co je u tebe nového.*Opře se o bar a čeká na její vyprávění.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 5:45 pm

No protože mám teď něco jakoby novou fázi života.*Pokrčí rameny a očima projede celý bar.*Tak super, pak se na tom domluvíme..*Usměje se.Kývne že to hned bude.Vezme si panáka, že už si připije znovu.Panáka položí, když žádá po ní nové informace.*No nového asi to že jsem omezila hodně večírky. Pak že bydlím v Mystic Falls, trvale.*Na to trvale dá takový důraz.*Mám přítele, tedy vlastně snoubence. Po svém boku ze starých kamarádů mám akorát Stefana.*Pousměje se a kopne do sebe panáka raději.*To je asi tak vše...*Ukončí tím svoje horké novinky.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 5:51 pm

Nová fáze života?*Nakrčí čelo nejdříve nechápavě, ale jak se rozmluví o svých novinkách tak to pomalu začne chápat.*Ty jsi se někde usadila?*Řekne překvapeně.*Cože? Snoubenec?To jako vážně? Kdo jsi a kde je ta stará Lexi, která si jen užívala života a propařila skoro každou noc?*Optá se a trochu pozvedne koutky.Je touto informací hodně šokovaná.*Stefana? To je ten bratr Damona?*Zeptá se.*Víš kde vůbec je Damonovi konec? Stále je takový toulavý?*Pozvedne zvědavě obočí.Nalije jim dalšího panáka a kopne ho hned do sebe aby vstřebala ty informace všechny.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 5:59 pm

No asi..*Pokrčí rameny, neví jak přesně by toto její životní období nazvala.Přikyvuje souhlasně na otázky Bree. Vidí že je tím šokovaná a ani se tomu nedivím.*Ta Lexi je stále tady a dokonce sedí před tebou.*Zasměje se.*Jo bratr Damona...*Přikývne. Nakrčí čelo nad tím že Bree zná.*Počkat počkat jak ho znáš?*Zeptá se s nakrčeným čelem.*A ne už není toulavý, je totiž ženatý..*Neví jestli toto už Bree nezabije.Otočí do sebe bezeslov taky panáka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 6:05 pm

No přijde mi spíše že tu sedí úplně cizí holka, která vypadá jako ta Lexi kterou znám už pár let. *Poměří si ji pohledem.Nalije další panáky.*Ten tvůj chlap musí být vážně něco jako bůh, protože jsem si nikdy nedokázala představit to že tě někdo takhle změní.Divím se že jsi se kvůli němu vzdala večírků.*Řekne prostě co si o tom myslí.Nerada něco předstírá.*Ale to tenkrát na vysoké jsem s ním měla menší románek.Byl úžasný, ale hodně často se zatoulával.*Pokrčí rameny.Kopne do sebe panáka, ale jak uslyší poslední větu Lexi tak vyprskne.* On je ženatý? No to si ze mě děláš srandu.*Kouká na ni jako na zjevení.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 6:12 pm

Ne vážně to jsem já, Bree..*Zavrtí hlavou a usměje se na ni.* Jo je skvělej a dokonalej, ale on mě nezměnil.Jsem pořád ta samá osoba. Já se večírků nevzdala.Pořád na ně chodím sice o dost méně než dříve, ale chodím tam...*Usměje se a v oči se ji rozzářili když mluvila o Enzovi.Zamračí se, když se dozví odkud se ti dva znají.*Cože ty a Damon?*Zavrtí hlavou.Zvedne ruce jakoby v obraném gestu.*Dál mi o tom raději neříkej.*Usměje se, když vyprskne pití z puse.* Nedělám.Je vážně šťastně ženatý.*Usměje se a otočí do sebe i toho dalšího panáka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 6:32 pm

Dobře dobře.*Řekne s úsměvem a zvedne ruku před sebe.*Já nevím, ale vážně mi přijdeš jiná, možná je to taky tím že jsem tě dlouho neviděla.*Pokrčí rameny. Dolije jim panáky a jednoho do sebe zase otočí.*No víš... Dobře mlčím o tom.*Zasměje se a větu už nedokončí, kterou nakousla.*Tak to bych mu měla pogratulovat. třeba se tu někdy taky zastaví, kdo ví.*Pokrčí rameny s úsměvem. Nalije dalšího panáka.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 6:42 pm

Jo to bude asi tím.. *Přikývne souhlasně s úsměvem.Ani ji nechybí ty večírky a opilá rána.Takhle jak je teď, ji je fajn.Je ráda že ji to dál nepopisuje.Nevěří tomu že má kamarádku, která měla s Damonem taky románek.*No to nevím jestli se tu zastaví, ale ráda mu tvoji gratulaci vyřídím...*Mrkne na ni s úsměvem a kopne do sebe panáka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 6:44 pm

To budeš moc hodná, jestli mu to vzkážeš.Sice bych ho i ráda viděla jak vypadá a tak, ale obejdu se i bez toho.*Usměje se zeširoka.Otočí do sebe taky panáka.*Takže co jsi to potřebovala po mě?*Zeptá se s trochou zvědavostí a opět jim dolije panáky.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 7:05 pm

*Odkýve ji to že by ho chtěla vidět, ale myslí si že to možné nebude. Damon se sem určitě nepohrne.* Potřebovala bych jestli dokážeš nějak zneškodnit původního hybrida.No zneškodnit ne ale spíš nějak uzavřít do rakve, ale aby stále žil akorát, aby byl neschopný pohybu a tak podobně.*Koukne na Bree teď už s vážnou tváří.Omluvně nani koukne v momentě, kdy ji přijde zpráva.Myslí si že je to Enzo ale je překvapena tím že to je Rose.Přečte si tu zprávu a usměje se.*
kód:
Ahoj beruško krásná. Ne ne už nespinkám. Vrrr...Velice ráda se přidám, ale momentálně jsem mimo a nemůžu hned přijít. Do hodinky bych tam,ale dorazit mohla. Co kdyby sis zatím dala někde nějakého panáka nebo drink ? L.
*Odešle s úsměvem zprávu Rose a mobil položí na bar.Displayem dolu. Pak už svůj pohled vrátí k Bree.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 7:08 pm

*Poslouchá co ji říká.Trochu nakrčí čelo a přemýšlí o tom zatím co ona někomu píše zprávu.*No možná by tu něco bylo, ale nevím jestli to kouzlo zvládnu a vlastně jestli vůbec seženu knihu s tím kouzlem.Ale to by nemusel být problém já to nějak zařídím.Načerpám sílu a udělám to. *Pousměje se na Lexi.* Takže já bych se ti ozvala kdybych to něco našla a dál by jsme se už na tom domluvili, hm?
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 7:11 pm

*se zájmem poslouchá Bree, jak mluví o tom kouzle.Je šťastná že něco takového existuje a že to sežene.*Tak to by bylo fajn, kdyby jsi ho sehnala.Docela mi a mým přátelům ten hybrid obtěžuje život a umřít nemůže, bohužel.Vážně to kouzlo zvládneš?*Zeptá se.Nechce, aby se Bree něco stalo to by si asi nikdy neodpustila.* Jo to by jsme se pak domluvili.*Přikývne souhlasně.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 7:14 pm

Jo v pořádku, já se o to postarám hned jak tu skončím.*Usměje se.Vezme ji za ruku.* Nemusíš si o mě dělat starosti, nikdy bych se nepustila do toho co bych nezvládla.*Ujistí ji.* Takže jsme domluveni?*Pozvedne panáka a kopne ho do sebe.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 7:17 pm

Nikdy bych na to nechvátala, ale vážně docela nám jde po krku...*Povzdychne si.Koukne na ruku Bree, kterou položí na tu její.*Dobře to jsem ráda.Věřím ti. *Usměje se.*Ano jsme domluveni..*Přikývne souhlasně.*A já bych měla zase jet než se po mě bude někdo shánět.*Pousměje se.*Takže na brzké shledání?*Pozvedne panáka a kopne ho do sebe.Pomalu se zvedne od baru.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 7:25 pm

Chápu, pokusím se to co nejdříve zařídit a sehnat.*Usměje se a pokýve u toho hlavou.*Tak super.*Mrkne na ni s jedním ze širokých úsměvů.Přikývne na to že by měla už Lexi jet.*Na brzké shledání.*Řekne po ni a kopne do sebe ještě jednoho panáka.Pak další nalije.*Ještě jeden na rozloučenou.*Usměje se a otočí do sebe dalšího panáka a zároveň posledního.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Lexi Branson Sun Mar 15, 2015 7:33 pm

Dobře, ještě na rozloučenou.*Usměje se a pošle do sebe i toho dalšího panáka.Hodí na bar nějaké peníze.*Takže zatím Bree... Doufám že se budeme vídat častěji.*Obejme ji s úsměvem.* Pa Bree... *Mávne ji a vyjde ven z baru.Měla tam docela dost panáků a trochu je na sobě ctí.Vytáhne mobil, když ji přijde další zpráva.*
kód:
Jo zatím si užívej, krásko moje... Zatím pa, zlatíčko. Pusu L.
*Odešle zprávu Rose a stopne si taxíka jím se nechá dovézt na letiště.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Sun Mar 15, 2015 7:38 pm

*Obejme taky Lexi.*To doufám taky.Zatím Lexi.. *chtěla by něco namítnout ještě na ty peníze,ale nestihne to protože to už Lexi mizí ve dveřích pryč.Povzdychne si. Vezme skleničky od panáku a omyje je.Peníze uklidí a dál už obsluhuje hosty.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Bree Tue Mar 17, 2015 7:04 pm

*Zavře bar o něco dříve, když musí sehnat to kouzlo, aby mohla pomoci Lexi s tím původním hybridem.Nechce totiž, aby ji bylo ublíženo. Sice se trochu od sebe odcizily, ale to na tom nic nemění stále ji má ráda.V rychlosti uklidí bar. Převlékne se a opustí bar.Zamkne za sebou ještě a po cestě si vyřídí pár telefonátů ohledně toho kouzla.Sejde se s jinou čarodějkou, která ji to kouzlo předá a řekne ji že s kouzlem pomůže.Je ráda že na to nebude sama.Vytáhne mobil.*
kód:
Ahoj Lexi, mám to kouzlo kterým toho tvého nepřítele uvězním.Mám i čarodějku která mi s kouzlem pomůže.Takže stačí napsat kdy a kde a já se tam dostavím. Akorát potřebuji ještě chvíli na přípravu kouzla. -Bree
*Odešle zprávu Lexi a mobil zase schová.Poté se vydá domů.*
Bree
Bree

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 12. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

Bree's Bar Empty Re: Bree's Bar

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru