TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLUEBERRY SKY

+3
Damon Salvatore
Lexi Branson
Admin
7 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Mar 25, 2015 3:07 am

Ne to je dobrý.. Jestli ti to nevadí,tak já zůstanu u toho,že jsem trochu dřevo a budu si s tebou povídat radši na baru,než abych oslňovala tanečními kreacemi. *Zasměje se a zatřese hlavou.Lexi s Enzem jim sice z očí zmizeli,ale na Rose a Damona pořád vidí.* Ty by sis taky mohl dát lekce u bráchy.Damon Rose pěkně protáčí.Pak bys mohl pařit s Lexi. *Mrkne na Stefana a napije se znovu džusu.Nerada by,aby jen proto,že ona nebude schopná stíhat jejich tempo a nikdy nebude tak tanceschopná jako ty dvě,Stefana nějak omezovala,nebo něco podobného.* No já bych to radši ještě chvilku nechala být,protože ten DJ se zdá se ještě netrefil úplně do mého vkusu. *Zasměje se.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 3:11 am

Ale já Rose miluju jinak než tebe...*Zavrtí hlavou s úsměvem.*To se dá chapat...*Přikývne na to. Možná mu nedává dostatek lásky a toho jak moc pro ni znamená.*Trochu jsi magor, ale můj..*Zaculí se na něj a jemně jo pohladí po tváři.Pak se spiklenecky usměje a rozejde se s ním za tím párečkem. Vezme si nastarost toho kluka. Ovlivního aby nekřičel a nezdrhal. Pak koukne ještee na Enza jak pije z té holky a nakonec se i ona zakousne do krku toho kluka. Užívá si to. Je to slast, cítí se jak někde mimo realitu jak úžasné toto je. I když si to skvěle užívá tak nad sebou kontrolu neztrácí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Mar 25, 2015 3:13 am

Nemám nic proti...*Pokrčí s úsměvem rameny a koukne na Damona s Rose,když Elena začne o lekci*Jenom se předvádí*Koukne zpátky na Elenu*Rose je dobrá tanečnice a Damon se předvádí,aby to nevypadalo,že je můj brácha....Víš,jak to myslím*Uchechtne se*Třeba by byl ochotný zahrát něco pro tebe,aby se trefil do tvého vkusu...*Pokrčí rameny*Stačí jen říct..
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 3:14 am

Waaa,jedna mínus za znalosti o tobě... Hrozný... To mě radši někam pohřbi... *Zasměje se a dá mu jednu eskymáckou s úsměvem na rtech.* Otráveně bys sledoval opuštěnou postel,zatímco bys mě tady nechal... Mohl bys mě unést sebou,aby ta postel nebyla tak opuštěná,přece... *Pokrčí s úsměvem rameny a zvedne tázavě obočí a znovu se mu protočí pod rukou.Prostě miluje tanec s ním.Vlastně miluje všechno s ním.V tom jim začnou hrát ploužák,který Damonovi zazpívala zhulená.Zasměje se té vzpomínce a přitáhne se k Damonovi blíž,jakmile začne znít písnička. * Mmmmm.... něco mi to připomíná.... *Usměje se zeširoka a pohladí ho po tváři.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Mar 25, 2015 3:18 am

Eehh..Asi jo,chápu.Je to prostě Damon. *Zasměje se a mávne nad tím rukou.Opravdu se jí líbí,jak spolu ti dva přede všemi vystupují.Chovají se k sobě moc hezky.Mrkne na Stefana s úsměvem a dopije džus ve skleničce.* No tak já zvládnu všechno,u čeho se nemusím přehnaně hýbat. *Znovu se zasměje a když začnou hrát ploužák,seskočí ze stoličky.* Třeba něco takového.To si přece nenecháme proklouznout mezi prsty. *Usměje se na Stefana zaširoka a odtáhne si ho na parket,kam se do něj zavěsí a začne s ním tančit.Mrkne přitom po očku na Rose a Damona a vzhlédne ke Stefanovi.* I na tohle tančí líp... *Zasměje se.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 3:21 am

*Zasměje se ještě nad tím,že je její magor a pořádně se nabumbá z té holky.Pak se od ní oddálí,uře si pusu a odstrčí jí,ať jde někam do prdele.Mrkne po Lexi a zaslechne tóny nějakého ploužáku.Počká,až dopije z toho frajera a pak si jí k sobě přitáhne.Slíbne jí zbytky krve ze rtů a pak jí vyzvedne a otočí se s ní dokola.Postaví jí na zem,chytne jí kolem boků a začne s ní tančit.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 25, 2015 3:22 am

Pohřbím tě v pokoji*Usměje se*Vysvleču tě do naha,protože co si budeme povídat..Těch šatů by byla škoda.Potom tě položím do vany a začnu vyšilovat,že jsem ztratil víko..*Zasměje se a opětuje jí eskymáckou pusu*Jop a Lexi by mi pak půl roku vyčítala,že jsem tě odsud unesl a nenechal tě tady,aby sis užívala tu zábavu..*Kývne s úsměvem.Koukne směr k DJ,když začne hrát písničku,kterou zpívala Rose u chatrče*Jop..A mě něco říká,že bys tam teď měla stát a zazpívat jim to živě....Vsadím se,že bys měla úspěch a pak tě každej chválil,zval na panáky a zbytek dne by ti utekl,ani bys nepostřehla jak..
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 3:28 am

Ty jsi děsnej... *Rozesměje se a potřese hlavou,když začne rozvádět to,jak by jí pohřbil v pokoji do vany.* Nahou do vany... *Pleskne se se smíchem do čela a zakryje si oči.* Ty jsi normální blázen... *Dodá ještě se smíchem a pokrčí rameny nad tím,že by mu Lexi vyčítala,že jí odvedl z párty.* Lexi ví,že si nejvíc užívám vždycky s tebou.Neříkám,že to chápe,to zas moc ne,ale ví to. *Zasměje se ještě jednou.* Uuuhmm.. Ne tak to ti něco říká špatně,lásko... Já si tam stoupat nebudu a zpívat taky nebudu. *Zasměje se.* Stačí,že jsem profláklá v Metropolitanu,nemusí mě znát v každým klubu v L.A. Navíc nepotřebuju zvát na panáky,mnohem radši budu,když mi den bude utíkat s tebou,než s nějakýma cucákama tady okolo. *Otřese se a sladce se na Damona uculí.* Snažíš se mě snad zbavit? *Nakloní hlavu k rameni a přimhouří oči.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Mar 25, 2015 3:29 am

Jo*Vydechne*Je to Damon*Usměje se a znovu si lokne Whiskey*Přehnaně hýbat??*Pozvedne obočí*Aha*Kývne s úsměvem.Koukne na ní,když seskočí ze stoličky*A co kdyby jsme...*Načne větu,kterou ani nepromyslel jak dokončí a už je odtáhnut na parket.Nijak se s Elenou nepral,když ví,že by jí stáhnul jedním tahem a bylo by to nefér.Položí jí ruce na boky a začne s ní tancovat*Promiň,já opravdu tančit neumím..
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Mar 25, 2015 3:34 am

*Kývne se širokým úsměvem na to přehnané hýbání i následné "AHA" a když jsou na parketu a společně plouží,pohladí ho palci po tvářích.* Neomlouvej se,Stefane.Mně se líbí,jak tancuješ... Já taky nejsem tanečnice. *Zasměje se a nakloní hlavu na stranu.* Nedopověděl jsi větu... Řekl jsi: A co kdyby jsme....?Kdyby jsme co? *Zeptá se ho a zadívá se mu s úsměvem do očí.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 25, 2015 3:42 am

Mělo by to jednu výhodu..Mohla by sis tam napustit teplou vodu a nebyla by ti zima...*Pokrčí nevinně a s úsměvem rameny.Uchechtne se nad tím,jak se směje.Takhle jí vidí nejraději*To mě nepřekvapuje....*Zavrtí hlavou*Možná by ses dostala i do novin*Uchechtne se a přimhouří oči*Neznámá dívka s neuvěřitelným hlasem se objevila ve městě L.A a zpívá v klubech jako profesionálka.Rozhovor nám bohužel neposkytla,ale my to nevzdáváme...Jednou zjistíme kdo jest neznámá dívka a odkud vlastně pochází..*Řekne to tak tajemně a hned se začne smát.Jeho nálada je hned o 100% lepší,než když seděl na baru s Enzou*Nope...to bych si nedovolil*Zavrtí hlavou a mrkne na ní*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Mar 25, 2015 3:48 am

Chtěl bych tě vidět tancovat s někým jiným.Jsem si zcela jistý,že by si tancovala skvěle..*Usměje se a vydechne,když začne o té nedokončené větě*Chtěl jsem říct,že bychom mohli ještě počkat.Možná by jsme měli štěstí a zahrál by takhle pomalou i později,ale už jsem na parketě.Teď už jsou moje slova k ničemu*pokrčí rameny*Myslím,že od zítřka už zase netancuju..*Zasměje se*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 10:13 am

*Když si vezme dost krve tak se od toho týpka odtáhne a ovliního, aby si nic nepamatoval.Potom ho sleduje jak odchází. Koukne na Enzího, když je k němu přitažena. Nechá si slíbnout tu krev ze rtů.Jak ji zvedne tak se zeširoka usměje a položí mu ruce kolem krku, když je zatočí dokola. Zvedne k němu pohled potom co je postavena a začne s ním taky tančit na tu pecku co právě hraje. Vypadá to že večer nakonec nebude tak špatný jak si už myslela. Je ráda že je tu s Enzem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 12:14 pm

*Nakrčí čelo s tím,že by jí nebyla zima a pobaveně se zasměje.Tyhle jeho nápady.Zavrtí nad tím hlavou.* Pohřbená ve vaně...Ani za nic. *Nakrčí se smíchem nos.Pak ho poslouchá,když začne mluvit tím tajemným hlasem a s přimhouřenýma očima a když to dopoví,vybuchne smíchy zároveň s ním.Musí na chvíli zaklonit hlavu,aby dala průchod zvukům z bránice hned jí zase srovná.Položí mu obě ruce na tváře a koukne se mu do očí,stále ješte se smíchem.* Damone Salvatore... Budeš příčina mojí smrti,ačkoliv se to zdá teoreticky nemožné. *Zablýskne jí pobaveně v očích a znovu ho políbí.Tohle zbožňuje.Chvilky,kdy jí prostě rozšvihá nějakou poznámkou nebo story,kterou si vymyslí a vysype z rukávu jako by nic.* Ale dovolil.. *Mrkne na něj,zeširoka se usměje a roztančí se na další song. Hned se rozesměje a zamrká na Damona se zkousnutým rtem koketně.* I want to be your obsession... *Vyplázne špičku jazyka a opře si jí o horní ret po těch slovech.Miluje tenhle song.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Mar 25, 2015 12:19 pm

Ne,prosím hlavně mě nikomu jinému na tanec nepůjčuj.Já opravdu neumím tancovat. *Zamrká poplašeně na Stefana a zatřese hlavou.* Tak zrovna tahle písnička byla taková hezká... Byla by škoda na ní netancovat. *Usměje se zeširoka,když poslouchá slova ploužáku a zvedne ke Stefanovi oči.Jakmile začne nějaká rychlejší,vrazí do ní nějaký taneční pár zezadu,protože to rozbalili hned.Poskočí Stefanovi do náruče a zasměje se.* Možná začnu netancovat dřív než zítra. *Zasměje se a v tom se jí někde v davu ztratí skřipec,který jí držel vlasy.* A ještě budu Rozárka... *Znovu se zasměje a udělá zoufalý obličej.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 12:22 pm

Jsi kouzelná,víš to?? *Usměje se zeširoka a setře jí palcem krev z brady.Tuhle její špatnou stránku ještě sice moc nezná,ale rád jí podpoří.Protočí si jí pod rukou a přitáhne si jí k sobě znovu.Zadívá se jí do očí a pak jí jemně líbne na nos.Když pak začne zase rychlejší song,přizpůsobí se hudbě.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 1:00 pm

Nevím...*Zavrtí hlavou s širokým úsměvem.Nechá si setřít i tu bradu na které tuší že je krev. Protočí se mu pod rukou a natiskne se k němu.Zadívá se mu též do očí.Jak ji políbí na nos tak nakrčí nos s úsměvem.Jak začne další song tak si lehce skousne ret a hned na to se zeširoka usměje. Jak se song rozjede tak se rozjede taky.Je to luxusní tady. Nejraději by se na tuto pecku setkala s Rose, protože s ní by to rozjela tak jak se sluší a patří.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 1:04 pm

*Zasměje se tomu,že neví a jakmile se rozjede na ten další song,pobaveně zavrtí hlavou.To,jak se vrtí mu připomíná její pařbu s Rose v Metropolitanu.Musí se omluvit Rose za to,že jí srazil na zem.Nakrčí hned čelo.Choval se jako kretén.Opět.Otočí se přes rameno a uvidí opodál trsat Rose s Damonem a na druhé straně Stefana s Elenou.Mrkne na Lexi s úsměvem a hned s e sní začne propracovávat lidma k Rose a Damonovi.* Chybí ti druhá tanečnice... *Zazubí se na ní.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Mar 25, 2015 1:18 pm

*Užívá si tu pecku.Pak, když ji Enzo vezme a začnou se probírat dave tak nejdřív neví kam jdou, ale po tom co řekne je jí to jasné.*Ano chybí...*Přikývne se širokým úsměvem na rtech.Už za chvíli to rozjede s Rose, ačkoliv neví jestli se Damon neurazí a neodplazí se zase k baru. Potom co se procpou až k Rose a Damonovi tak se na Rose spiklenecky usměje a naznačí ji pohledem že to rozjedou.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 25, 2015 1:54 pm

Fajn...pak po mě ale nechtěj,abych tě někam pohřbívat*Usměje se*Když nesouhlasíš s místem uložení*Uchechtne se.Usmívá se zeširoka,když se Rose směje tomu co řekl a čeká,než se trochu uklidní*Zabít tě?Nemožné.....*Zavrtí s úsměvem hlavou a opětuje jí polibek.*Nope,nedovolil....Možná jen chci,aby ses bavila....se všema*Pokrčí rameny a zasměje se nad tím vypláznutým jazykem.Koukne na Lexi a Enza,když se k nim připletou a vydechne,neboť mu dojde,co tam dělají.Hlavně po tom pohledu,co hodila Lexi na Rose*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Rose Salvatore Wed Mar 25, 2015 2:00 pm

Fajn,fajn... Nepohřbívej mě nikam radši... Ty jsi šílenec. *Zasměje se a potřese hlavou.* No ne moc nemožné,občas mám pocit,že se už nenadechnu,když se směju. *Nakrčí se smíchem nos.* Bavím se s tebou... *Pokrčí taky s úsměvem rameny a protočí se mu pod rukou,když si zpívá nahlas úsek "I want youuu (to need me).Koukne,kam kouká on a setká se s pohledem Lexi a spikleneckým úsměvem.Úsměv se jí znovu rozšíří a mrkne na Damona.Líbne ho na tvář,pustí jeho ruku a chytne se Lexi.Na Enza hodí jen vteřinový pohled,jestli jí zase nesejme loktem k zemi a pak chytne za packu Lexi a rozbalí to tam s ní na zbytek songu.Hned potom jim začnou hrát další song. .Zeširoka se usměje na Lexi,mrkne na ní a pohledem se jí zeptá,jestli se můžou začít kroutit tak,jak jim to jde společně.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Stefan Salvatore Wed Mar 25, 2015 2:03 pm

Spíše se toho bojíš....*Usměje se*ale jak chceš.Nutit tě nebudu*Pokrčí rameny*Dobře,možná by to byla škoda,ale určitě by hráli i jinou...*Znovu se usměje*Heej!*Křikne na ten pár,co do ní vrazil a pak na Elenu*V pořádku?*Zeptá se hned a zasměje se*Přestávám tancovat s tebou...*Vydechne a zavrtí s úsměvem hlavou,po jejích slovech*Vždycky se to dá nějak zachránit...gumičku sebou nemáš??*Pozvedne obočí*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Enzo Wed Mar 25, 2015 2:05 pm

*Zasměje se tomu,že se trefil s tím,že jí Rose k tanci chybía těší se,že je uvidí naživo pařit společně.Neměl Rose polívat šaty.Prohrábne si vlasy a mrkne na Dama,když k nim dojdou.Usměje se nad tím,jak si holky vyměnili pohledy.Počká,až se Rose s Lexi pustí do paření na song a zeširoka se zazubí,jakmile jim začne hrát další song a ony se na sebe zase podívají.Vezme nějakému okolojdoucímu týpkovi dvě sklenky s nějakým chlastem a jednu podá Damovi.* Na tenhle pohled. *Ukáže prstem na vrtící se zadky Lexi a Rose,zazubí se,ťukne se svojí skleničkou o jeho a vyexuje panáka.Prázdnou skleničku podá někomu do ruky a odešle ho do tmy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Elena Gilbert Wed Mar 25, 2015 2:12 pm

Spíš se mi prostě s nikým jiným tancovat nechce. *Udělá na něj roztomilý ksichtík a zatváří se nekompromisně.Zasměje se vzápětí.* Hráli,ale třeba ne tak hezkou. *Nevinně se pousměje a pohladí ho po paži.Když pak křikne na ten pár za nimi,co do ní vrazil,přiloží mu ukazováček na rty a usměje se zeširoka.* Jsem ok.Aspoň jsem ti zas o něco blíž. *Zasměje se a trošku se od něj odtáhne,aby na něj lépe viděla.Pak zatřese hlavou.* Nemám... Měla jsem jen ten skřipeček. *Znovu se zasměje a rozhodí rukama.* Aspoň mě nepřehlédneš,když za mnou budou vlát vlasy. *Rozesměje se a v očích jí znovu pobaveně zasvítí.Prohrábne si vlasy,rozhodí si je na záda a alespoň si upraví čelenku v nich,aby nějak vypadala.Nakloní hlavu k rameni a při další,ještě zběsilejší písničce,která vyžaduje kroužení boků se na Stefana podívá a rychle zavrtí hlavou.Rozesměje se a otočí se,jestli uvidí Rose a Lexi.Vidí je pařit obě společně.* Fajn... Od zítřka si beru od těch dvou nějaký lekce tance... *Otočí se se smíchem na Stefana.* Chceš jít za nimi? *Zvedne tázavě obočí.*
Elena Gilbert
Elena Gilbert

Poèet pøíspìvkù : 838
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Damon Salvatore Wed Mar 25, 2015 2:17 pm

Jen malinko*Přimhouří oči a palcem a ukazováčkem naznačí malou vzdálenost*ale vždycky se ti nadechnout podařilo,takže to tak tragické nebude*Zasměje se a protočí trochu či nad tím,že se baví s ním*Jop,ale..*Vydechne*To je fuk..*Protočí jí pod rukou.Usměje se po tom,co ho líbne na tvář a pustí jí,aby mohla tančit s Lexi.Přijme od Enza tu skleničku a ťukne si s ním*Na ten pohled*Zopakuje po něm a vypije obsah té skleničky na ex.Prázdnou jí dá nějaké holce a donutí jí zapomenout,kde jí vzala*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

BLUEBERRY SKY  - Stránka 3 Empty Re: BLUEBERRY SKY

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru