TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Neli Townson

3 posters

Strana 15 z 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sat Jan 31, 2015 4:58 pm

Ale ty víc...*zašeptá mu do ouška a pak ho jemně kousne do lalůčku.Když se roztomile usměje,tak se nad tim rozplývá.* Páni...*řekne skoro až omámeně a nakloní hlavu lehce ke straně.
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 31, 2015 5:24 pm

Hádat se nebudu *Nechá jí aby ho kousla do lalůčku a zase se roztomile usměje* Páni? *Když Nela lehce nakloní hlavu ke straně tak její krk zahrne polibky do kterých přidá i vášeň*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sat Jan 31, 2015 5:32 pm

Jo...jsi tak roztomilejm...*řekne znovu omámeně.Když její krk zahrne polibky,tak se jen usměje.Trochu ji to lehtá.Začne se mu vrtat prsty ve vlasech.* Mněli by jsme dělat něco jiného jinak tady na posteli zase skončíme nazí...*řekne s mírným úšklebkem.* Nemáš hlad? *Zeptá se ho.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 31, 2015 6:14 pm

Když myslíš *Když mu vrtá ve vlasech tak se jen usměje* Mě by to nevadilo ale když myslíš *zazubí se* Jo docela mám hlad a potom si musím dojít proto oblečení, takže bychom mohli zkombinovat příjemné s užitečným. Nejdřív se někde venku najíme a potom si dojdu pro oblečení
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sat Jan 31, 2015 9:26 pm

Jo to je dobrý nápad! *Zvolá a usměje se na Kola.Dá mu ruce kolem krku,3 pusy na rty a pak vstane.Natáhne se pro svetr a následně si ho obleče.* Mmm...takže jdem hned nebo máš ještě něco v plánu? *Zeptá se.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 31, 2015 9:33 pm

*Když Nela vyleká tak se lekne, nechá si od ní dát 3 pusy na rty a sleduje ji* Já? To spíš když nebudeš ty provokovat tak můžeme jít ihned *usměje se*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sat Jan 31, 2015 9:41 pm

*Zasměje se tomu.* Já neprovokuju...*šibalsky se usměje,pak nahodí svůdnej výraz a pak provokativní.Nakonec se slabě zasměje a zase je najednou vážná.* Vidíš,že bych snad provokovala? *Zeptá se ho a nevinně se usměje.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 31, 2015 9:52 pm

Ale ano *sleduje její výrazy nad všemi se skoro rozplývá a potom se taky slabě zasměje* Jo vidím *kouzelně se usměje na její neviný úsměv* Dělat ze mě blázna by ti šlo *usměje se* Příště tě přihláyím na konkurrz do nějaké komedie *trochu se zasměje*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sat Jan 31, 2015 10:35 pm

*Zasměje se nad všim co řekl.* Jo šlo...já to vím...*zazubí se.*Heeej! *šťouchne do něj kuli tý poslední větě.* Kole nedělej si ze mně legraci...*povzdychne si a pak ho cvrnkne do nosu.* Ty mně provokuješ úplně k tomu,abych provokovala já tebe...*zakření se a zase mu cvrkne do nosu.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 31, 2015 10:42 pm

Je to vidět *taky se zazubí* Žádný heeej *když do něj šťochune tak málem spadne na zem* Nelo já si z tebe nedělám legraci *usměje se když ho cvrkne do nosu* Ale ty sis začala a každou hru můžu hrát dva *Trochu se zasměje a potom co ho cvrkne do nosu tak jí dlouze políbí*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sat Jan 31, 2015 11:13 pm

Nojo simtě ...*provokativně se usměje a sedne si na postel.* Nedráždi mně Kole...*Zašeptá a povzdychne si.Lehne si na záda a natahuje ruce nad sebe,jako by se natahovala na druhý konec postele.Nachvilku se i prohne v zádech.Svetr i tílko se jí povytáhnou trochu výš nad pupík.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sat Jan 31, 2015 11:18 pm

Žádný simtě *usměje se* Já tě nedráždím *Sleduje ji jak si lehá na postel a natahuje ruce, veme ji za ně. Vydechne když se prohne v zádech a jde ji vidět výš nad pupík, polkne už ví kam to směřuje*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sun Feb 01, 2015 12:18 am

*Jen se usměje a stiskne mu ruce.Stále je prohnutá v zádech.Po chvilce toho nechá,lehne si normálně a vydechne.Stále má věci vytáhnuté nad pupík.Neví jestli si to má stáhnout.Nestáhne si to,baví ji Kola takhle provokovat.Zatváří se nevinně,ale při tom je to provokativní.Jednu nohu pokrčí a druhou nechá natáhlou.Leží se jí tak docela dobře.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun Feb 01, 2015 4:45 am

*Sledujeji jako ostříž ksždý její pohyb nakonec se usměje. Ten její neviný výraz ho rozesměje i tak ví že když bude spolupracovat tak ho bude provokovat dál. Když pokrčí tu jednu nohu a druho nechá natáhlou tak ji rukou přejede po vnitřní straně stehna pokrčené nohy a políbí jí na její pupík*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sun Feb 01, 2015 9:54 am

*Jen ho sleduje,jak se směje.Má perverzní náladu,takže jí to pohlazení i políbení na pupík vzruší.Ví,že by už mněli jít pro ty věci a jít se najíst,ale rozhodla se,že to ještě chvilku počká.Vydechne pomalu a dlouze,nachvilku u toho i zavře oči a pak je otevře.Tim dala Kolovi najevo,že se jí to líbilo.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun Feb 01, 2015 10:10 am

*Když Nela pomalu a dlouze vydechne tak mu dojde že mu tím dává najevo že se jí to líbí. Několikrát ji políbí na pupíku a hladí jí na stehně. Ví že by se měly jít najíst a pro nějaké jeho věci ale řekl si že to počká. Půjdou až ona bude chtít*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sun Feb 01, 2015 10:34 am

*Nejdřív to vypadá,jako by se jen prohybala v zádech,ale pak se posadí a pohladí ho po tváři,pak i políbí.* Mmm...*Vydá ze sebe a prstem mu přejede po hrudi.Chce,aby byl vzrušený.Přejede mu ukazováčkem po rtu a zase ho políbí.Chytí mezi zuby jeho spodní ret a drží ho.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun Feb 01, 2015 10:38 am

*Potom co ho pohladí po tváři tak se usměje a políbení jí oplatí* Hmm... *Trochu ho vzrušuje jak mu přejíždí prstem po hrudi, políbení jí zase oplatí. Seduje ji když chytí jeho spodní ret tak ji špičkou jazyka oblízne horní ret a čeká co udělá*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sun Feb 01, 2015 11:04 am

*Co jí olízne horní ret,tak pustí ten jeho ret.Usměje se.Skouskne si ret.Zajede mu rukou pod tričko a pohladí ho po hrudi.Ruku mu pod tričkem nechá a až pak zase zvedne pohled ke Kolovi.*Myslím,že by jsme mněli jít pro ty věci...no nějak se mi nechce...*Zazubí se.*Zatim tu můžeš chodit nahej...mně to nevadí...*Provokativně se zatváří.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun Feb 01, 2015 11:31 am

*Je rád že pustils jeho ret, usměje se a zamračí se hned co di Néa skousla ret. Nechá jí aby mu zajela pod tričko a pohladila ho na hrudi* Myslíš scela správně... tak to nejsi sama *sladce se zatváří* Ale ty tu budeš chodit nahá semnou....mně to taky nevadí *na její provokativní zatváření ji políbí na rty a potom na její nosík*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sun Feb 01, 2015 11:36 am

To jsem ráda,že nejsem sama...*slabě se zasměje.* No tak to neeeee...*ušklíbne se a lehne si na záda,tak aby ležela před nim.* Jen ty tu budeš chodit nahej...já mam oblečení...jedině,že by sis půjčil moje oblečení...*Při tý představě se začne smát.*To je legrační si tě představovat v mých věcech...*říká trhavě a směje se při tom.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun Feb 01, 2015 12:00 pm

Já taky *usměje se* Ale anooo *zazubí se* Tak to fakt nehrozí *urazila ho tím jak ho teď zesměšnila. Odejde z pokoje a sejde folů do obýváku* Zapomeň mě nikdp zesměšňovat nebude ani ve svých představách *řekne naštvaně a rozhlédne se po obýváku*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sun Feb 01, 2015 12:06 pm

*Slyšela to.Zaboří hlavu do polštáře.Jen nad nim zakroutí pobaveně hlavou,ale raději nic neříká.Vstane,stále se usmívá,když jde kolem Kola,tak nahodí vážnej výraz a nic neřekne.Na chodbě si nasadí boty a výjde ven před dům.Zhluboka se nadechne a sleduje všechny lidi kolem jejího domu.Hledá si někoho do koho by se mohla zakousnout *
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Kol Mikaelson Sun Feb 01, 2015 12:12 pm

*Hledá nějakou flašku alkoholu, kterou ihned nachází* (Hm.. whiskey, takto vypadá že sem si nabrkl alkoholičku *pomyslí si a trochu se zasměje. Flašku vypije na ex a položí jí na stolek. Potom co Nela vyjde ven tak zavrtí hlavou a jde ven. V chodbě si obuje boty a vyjde ven, všimne si Nely jak si hledá oběť*
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 504
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Nela Townson Sun Feb 01, 2015 12:33 pm

*Koukne na Kola,který taky vyšel z domu.Když jde nějakej kluk a nikdo kolem není,tak na něj kouká.*(Mm...je i pěknej...) *Pomyslí si.Upíří rychlostí se před něj postaví a zakousne se do něj.Chvíli saje,ale pak jí začne něco pálit a hodně jí to oslabí.Odtáhne se a spadne na zem.Začne kašlat krev toho kluka.* Kurva...*zakleje.Napila se docela dost jeho krve,když ten kluk utíká,tak chce vstát,ale nejde jí to.Je slabá.Podívá se prosebně na Kola,aby něco udělal.*
Nela Townson
Nela Townson

Poèet pøíspìvkù : 405
Join date : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Dům Neli Townson - Stránka 15 Empty Re: Dům Neli Townson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru