TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Lockwood

+11
Vicki Donovan
Damon Salvatore
Lexi Branson
Enzo
Rose Salvatore
Carol Lockwood
Elena Gilbert
Stefan Salvatore
Mason Lockwood
Tyler Lockwood
Admin
15 posters

Strana 12 z 22 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Sep 02, 2014 7:20 pm

*Pousměje se na Enza, když přijde.* Jo já vím, zařizování s Damonem. *Kývne.* Nesledovala jsem tě neboj, jen jsem si šla pro pití a uviděla jsem vás. *Vysvětlí mu to hned.* Jinak tady nic nového. *Pokrčí rameny.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Tue Sep 02, 2014 7:30 pm

*Podívá se na ní s pobaveným výrazem.* V pohodě.Při hledání toalet jsem našel mrtvou holku.Zakousnutou.Tak jsem si s Damonem hodil řeč. *Odvypráví jí.* Třeba se srovná. *Pronese tajemně a upije ze skleničky s whiskey.* Fuj,co je tohle za ředěnej sajrajt?
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Tue Sep 02, 2014 7:39 pm

Copak? *Koukne na Rose. Když uvidí ten lesk na jejím prstu.Když se Rose otočí k odchodu, chytne jí za paži.* Rose, počkej. Není to tak jak si myslíš. *Řekne rychle.* Prosím neodcházej. *Řekne prosebně.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 02, 2014 7:47 pm

*Polibek opětuje. Když zaslechne další poznámku, jen protočí oči.* On to zvládne. *Zasměje se.* Princezna? Vážně? Hmmm... *Pousměje se a poslouchá, co si Rose s Masonem říkají. Jenže úsměv jí brzo opadne.* No to si snad dělá srandu, ne? *Zamračí se na Masona. Koukne na Rose.* Rose... *Než stačí cokoliv říct, kamarádka "uteče".* Bože, to je blbec. *Řekne naštvaně a vůbec jí nevadí, že tak mluví o příbuzném Tylera.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Sep 02, 2014 7:56 pm

Jo to zakusování by na něj odpovídal. *Kývne.* Srovná ? Co jsi mu udělal? *Zeptá se s koutky pozvednutými k úsměvu.* Dej si tohle. *Podá mu svojí sklenku ve které je pravej Bourbon.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Tue Sep 02, 2014 8:09 pm

*Než Lexi odpoví,cucne si z její skleničky a koutky se mu roztáhnou do širokého úsměvu.* Mmmmm,mňaminka. *Mrkne na Lexi a nakloní se jí k oušku.* Utopil jsem ho. *Zašeptá jí a tiše se zachechtá.* A mám pro něj připravené lázně na unavené nožky. *Dodá a zákeřně se usměje.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Tyler Lockwood Tue Sep 02, 2014 8:24 pm

Masone.. *Řekne, ale pak to nechá ať si to spolu vyřeší sami.* Je to blbec. *Přikývne k Vicki.*Myslím si ale že to vážné nebude, určitě k tomu má dobré vysvětlení. *Řekne Vicki.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Sep 02, 2014 8:26 pm

*Usměje se když jí pochválí pití. Ďábelsky se usměje když jí zašeptá že Damona utopil.* Počkej, ty jsi ho někam zavřel nebo co ? *Koukne na něj s pozvednutým obočím.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Sep 02, 2014 8:36 pm

*Když jí u dveří chytne za paži,otočí se k němu a rychle zamrká aby rozehnala slzy,co se jí tlačí do očí.* Vážně?A jak to tedy je,Masone. Pověz mi to prosím. *Zapíchne do něj svoje pronikavě zelené oči a založí se ruce na prsou.* Chceš mi říct,že jsi omylem upadl na zmalovaný ksicht náhodně přicházející slečny? *Zamračí se,ale spíš než aby byla naštvaná,je jí to líto.* Masone.... *Svěsí smutně ramena i hlavu.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Tue Sep 02, 2014 8:43 pm

Tak nějak. *Zazubí se na Lexi.* Mám ho doma...ve sklepě....v řetězech. *Zatancuje si ''oslavný tanec'' a podívá se na Lexi.* Ale nech mi ho tam prosím.Jen pár hodin. *Podívá se na ní štěněčíma očima.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Tue Sep 02, 2014 8:50 pm

Víš napsala mi Katherine ať vylezu ven, chtěl jsem jí nejdříve něco říci za to co udělala tobě. *Kouká jí do očí.* Pak chtěla pozvat do domu, ale jelikož tu nebydlím poslal jsem jí za starostkou a doufal že jí sem nepustí, ale jak vidím tak pustila. *Řekne naštvaně.* No a ještě než odešla dala mi letmou pusu na tvář. *Koukne k zemi provinile.* Já ji od ní, ale vůbec nechtěl. Musíš mi věřit. *Koukne znovu na Rose a její obličej si vezme do rukou.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 02, 2014 8:58 pm

*Povzdychne si.* Chudák Rose. Nezaslouží si to. *Koukne na Tylera.* Jestli to tvůj povedený příbuzný táhne s více ženskýma, tak mu urvu hlavu. A ano, chtěla jsem říct něco jiného, ale budu slušná. *Tváří se vzdorovitě.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Sep 02, 2014 9:00 pm

*Poslouchá ho se sklopenou hlavou.Oči k němu zvedne až když vezme její obličej do dlaní.* Já ti věřím.... *špitne a neposlušnou slzu,co jí uteče z koutku oka rychle setře.* Prostě jí urvu hlavu. *řekne se smrtelně vážným výrazem a pak se smutně pousměje.* Já jen....prostě.... *Neví jak Masonovi vysvětlit,že to,jak ho Katherine vyhledává jí ubližuje.Rozhodí rukama.* Jí snad nic nezastaví.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Sep 02, 2014 9:04 pm

*Ďábelsky se usměje když jí Enzo oznámí že má Damona doma svázaného.*Neboj se nebudu ti ho brát. Konečně ho někdo potrestá. *Usměje se na něj. Je na něj hrdá že toto udělal.* Ráda bych si do něj zašla píchnout. *V očích jí jdou vidět čertíci.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Tue Sep 02, 2014 9:08 pm

Rose zlato neplakej. *Řekne se smutným pohledem.* Neboj se nemusíš z ní mít strach, já ji nechci. Chci jen tebe, věř mi. *Dívá se jí do očí s nadějí.* Katherine je pro mě minulostí. *Dodá ještě na konec.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Tyler Lockwood Tue Sep 02, 2014 9:11 pm

Já si myslím jen že je to nějaké nedorozumění. On nikdy nebyl.. ehm.. děvkař. *Koukne na Vicki.* Nepůjdeme si zatančit? Než to ti dva vyřeší. *Nastaví Vicki ruku.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Enzo Tue Sep 02, 2014 9:15 pm

*Její výraz ho nadchne.* Dovol mi pozvat tě na exkurzi. *Usměje se záhadně a zavolá jim taxík,který je dopraví k Enzovi domů.* Budeš mít právo prvního šťouchance. *Zazubí se a promne si ruce. Damon by se měl pomalu probírat.Venku na obloze jsou vidět červánky a když s Lexi vyjdou na vzduch,chytne jí za ruku.Pak jí otevře gentlemansky dveře a počká až nastoupí.Sedne si z druhé strany a vydají se k Enzovi domů.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 02, 2014 9:21 pm

*Pokrčí rameny.* Fajn, je mi to vlastně asi jedno. Ale vůči Rose mě to mrzí. Snad se to vysvětlí. *Pousměje se.* Teď? Tak jo, ale někde jsem ztratila boty. *Zaculí se nevinně.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Sep 02, 2014 9:31 pm

*Chytne Masona za ruku,kterou jí drží.* Věřím ti...Kdyby to alespon nebyla ona... *Pronese smutně.* Zase jsem vyšilovala....Promin. *Povzdychne si.Z toho alkoholu,tance a šoku kvůli Katherine si připadá najednou hrozně unavená.Zamotá se jí hlava a ona se zapotácí a chytne se Masona za paži..*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Tyler Lockwood Tue Sep 02, 2014 9:57 pm

*Kývne.* No jsem rád že jsi neztratila hlavu, zlato. *Zasměje se. Dovede jí k tanečnímu parketu a začne s ní tančit.* Doufám že ti nepřišlápnu nohu. *Řekne s obavami.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Tue Sep 02, 2014 10:08 pm

Chápu tě Rose, mám vztek i na sebe. *Přikývne.* To je v pořádku. *Políbí ji na "usmířenou". Když se ho najednou Rose chytne.Koukne na ní trochu ustrašeně.* Jsi v pořádku, zlato ? *Zeptá se starostlivě a vezme ji k době do náruče.* Vyspíš se dneska tady u mě. *Neptá se jí, jen jí to prostě oznámí a nese jí nahoru do pokoje.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Vicki Donovan Tue Sep 02, 2014 10:12 pm

*Zasměje se.* Ztratila, ale už dávno. *Políbí ho.* No to nesmíš, jinak uvidíš. *Nechá se vést po parketu.* Pomalu to tu řídne, že? *Rozhlídne se kolem.*
Vicki Donovan
Vicki Donovan

Poèet pøíspìvkù : 352
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Sep 02, 2014 10:36 pm

To je v pořádku. *Pokusí se o chabý úsměv.* Když jí Mason vezme do náruče,položí si na něj hlavu.* Jsem jen unavená... *špitne a nechá se odnést do jeho pokoje.* Masone...budu v pořádku.
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Tyler Lockwood Tue Sep 02, 2014 10:50 pm

Tak v tom případě, když nemáš boty tak spíš u mě. *Usměje se lišácky.Polibek jí opětuje.* Vynasnažím se. *Kývne.* Jo, řekl bych že je už ráno. *Usměje se.*
Tyler Lockwood
Tyler Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 479
Join date : 06. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Mason Lockwood Tue Sep 02, 2014 10:51 pm

Není, zlato. Jsi úplně bez energie. *Kouká na ni starostlivým pohledem. Položí ji do postele.* V klidu se prospi. *Mrkl na ni a pohladil jí po tváři. Zůstal u ní sedět.*
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Poèet pøíspìvkù : 400
Join date : 05. 08. 14
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Lockwood - Stránka 12 Empty Re: Sídlo Lockwood

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 22 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru