TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penzion Salvatore

+11
Tyler Lockwood
Caroline Forbes
Elena Gilbert
Enzo
Rose Salvatore
Lexi Branson
Damon Salvatore
Katherine Pierce
Klaus Mikaelson
Stefan Salvatore
Katie Dellaney
15 posters

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 6:46 am

Jak jste ho vyřídily??*pozvedne obočí*Proč jste to vůbec dělali??Ne,že by mi na tom záleželo..Já sám jsem se ho šetřit nechystala,ale...*vydechne a sleduje Enza,jak má pořád Rose*Enzo vážně,pusť jí...Jak by se tobě líbilo,kdybych já tohle dělal s Lexi??
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 6:50 am

Dejme tomu, že jsme mu řekli něco, po čem už nebude nikdy nikomu z nás dělat nějaké nepříjemnosti. *Uchechtne se zase a na Rose ani nereaguje, když se cuká a vyhrožuje mu.* Kdybys tohle dělal s Lexi?? *Zvedne obočí a zacukají mu koutky, skoro Rose upustí, když se rozesměje, ale udrží sebe na uzdě a ji v náruči a zazubí se.* Prvně bych asi zíral,na čem frčíš. A nemrač se. Jen s váma laškuju... Víš, jak ti sluší úsměv. *Zachechtá se a přejde s Rose ke gauči.* Uděláme hauspárty, ne? *Koukne na ní a pak na Damona.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 6:55 am

*Sleduje rozhovor mezi Damonem a Enzou a povzdychne si. Už jí to vážně nebaví, ještě se pokusí mu vykroutit a pak prostě kapituluje.Počká si, až se dostane z jeho rukou a pak mu nandá.* To by mě zajímalo, co jste mu nakecali. *Odtuší s nezájmem a když s ní odpochoduje ke gauči, znovu sebou trhne.* Enzo!!!!! Mě to bolí, jak mě drtíš, tak mě pusť!!! *Zakřičí, když jí ryje prsty mezi žebra.* Laškuj si s někým, kdo je na to zvědavej, my na to zvědavý fakt nejsme! *Křičí dál, protože je vytočená.* Prosííííím.... *Zaúpí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 7:01 am

Vzal bych Lexi do náručí a hned bych měl na něčem frčet?*pozvedne obočí*auuuč...*řekne a dál ty dva sleduje*A víš,jak tobě by slušeli střepy??*kouká na něho vážně*A co máš v plánu na té párty dělat? Pozvat Lexi a vyměnit si holky??Když nepočítám,pití,tanec,hudbu a tak...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 7:06 am

*Když Rose úpí, že jí to bolí, jen na ní koukne a zavrtí hlavou. Myslí si, že to jen hraje.* Vyměnil by sis? Jen na jednu párty. *Uchechtne se a zvedne obočí.* Nevím proč by mi měly slušet střepy. *Zatváří se udiveně.* Rose, když se nebudeš cukat, nebude tě nic bolet.Mimochodem, bez těch džín byla ta košile lepší. Nezdá se ti Damone? *Sjede jí od hlavy po paty a znovu se zazubí na Damona. Jelikož už má unavené ruce, postaví Rose na nohy a než stihne utéct, čapne jí kolem pasu a chytí jí za břicho.Přitiskne jí k sobě zády.* Líbí se mi, když se brání. *Uchechtne se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 7:09 am

Nikdo si nic měnit nebude! *Zavrčí.* A nečum na mě, sakra. Kdyby tady byla Lexi,mohl by ses podělat, aby jsi se nekoukl jiným směrem než na ní, tak na mě přestaň hrabat! *Pronese a opravdu už toho má dost.Když jí pak postaví, chce si oddechnout a zmizet k Damonovi, ale chytí jí za břicho a přilepí jí k sobě zády.* Enzo!!!!!! *Zakřičí a ožene se po něm loktem.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 7:22 am

Nope,jen jsem doufal,že jí pustíš...Tobě by vážně nevadilo,kdyby na Lexi šahal někdo jiný??*pozvedne obočí a vydechne*proč by ti měli slušet?Protože se asi hodně brzo proletíš oknem*zavrtí hlavou a hned poté kývne*jop,ale takhle aspoň nevidíš to,co nemáš...*pousměje se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 7:27 am

Myslím, že si Lexi ohlídám, aby mi na ní nikdo nešahal. Hmmmmm... Oknem? *Otočí se k oknu a zazubí se.* Chceš snad zasklívat? *Zvedne pobaveně obočí a zakývá s Rose, když se mu vzpírá pod rukou.* Nevidím... Ale má je roztržený, koukej... *Ukáže na díru na stehně.* Ty jsou k ničemu. *Povzdychne si hraně a vezme je za pas, jednou škubne a zbytek z nich odhodí.Možná neměl vypít tolik whiskey.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 7:30 am

Když nechceš, aby ti hrabali na Lexi, tak nehrabej ty na mě, Enzo a myslím to smrtelně vážně. Co to s tebou je??? *Zamračí se a otočí k němu hlavu, jak jen může, pak se podívá zpátky na Damona.* Zašlapu tě do země... *Zavrčí na něj zase a když jí strhne kalhoty, začne sebou házet, aby jí konečně pustil.* Děláš si srandu?!?! Jsi idiot, Enzo, idiot!!! *V očích se jí zalesknou slzy vzteku a ponížení.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 7:39 am

Jedno oknu už vyměněný mám,s tím druhým už takový problém nebude*začíná mít na něho nervy.Když mu ukáže díru,pokrčí rameny*To nevadí,kolik holek to no..*nedořekne to a už jen vidí,jak ty kalhoty mizí z jejího těla a letí někam na zem*tohle už si trochu přehnal,Enzo!*u.r se k nim přemístí a pokusí se ty jeho ruce aspoň trochu povolit,aby se Rose dostala z jeho sevření*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 7:42 am

*Roseiny slzy nevidí, ale když se k nim Damon přemístí a pokouší se mu povolit ruce, pustí Rose a nedbá na to, že to nečeká. Idiot je možná moc silný slovo,nemyslíš? *Koukne na Rose a pak na Damona. Zvedne ruce a pobaveně ho sleduje.* Už jí nedržím, modroočko. *Zaculí se.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 7:46 am

*Je ráda, že se Damon pokusil jí od Enza dostat,když jí nečekaně pustí, ztratí rovnováhu a padne na kolena, hned se ale postaví a neví, jestli má nejdřív přizabít toho idiota, nebo zmizet. Otře si oči a u.r. zmizí do patra. Opře se tam o zeď a snaží se trochu uklidnit, protože by momentálně Enza stoprocentně zabila, pokouší se nerozplakat se nad tím ponížením, ale oči jí pořád vlhnou.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 7:51 am

*Otočí se a koukne na Rose,když odtamtud zmizí*zbláznil ses?*otočí se zpátky na Enza*Dobře,to objetí bych ještě ustál,tu,že si jí vzal do náručí,ještě taky šlo,ale strhávat jí kalhoty??*pozvedne obočí*Já bych se teď měl ptát tebe,na čem frčíš...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 7:55 am

Byla snad ve spodním prádle, ne? *Zvedne obočí a sleduje Damona.* Na čem bych frčel, snad se bavíme,ne? *Uculí se a přejde ke stolku, nalije si whiskey a vyexuje skleničku.* Mám jít za ní? *Ukáže ke schodům a zase cukne obočím s úsměvem.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 7:57 am

*Chvilku je dole poslouchá a když se pořád nemůže uklidnit, dojde tišše do Damonova pokoje a zavře za sebou. Sedne si ke zdi na zem a přitáhne si kolena k sobě. Je naštvaná a nejradši by tam vlítla a utrhla mu hlavu. Zavrtí hlavou a opře si čelo o kolena.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 8:02 am

Ty se možná bavíš,ale Rose se moc nebavila,jestli Jsi to nepostřehl*koukne na něho,jak vyexuje skleničku whiskey*Nevím,jestli je to dobrý nápad,když jsi jí naštval...*přimhouří oi*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 8:07 am

Myslel jsem, že si dělá srandu, ře jí to bolelo, nijak jsem jí neubližoval. *Zamračí se a nalije si další sklenku, kterou následně vypije.* Tak počkáme, až slečna uražená přijde dolů. *Sedne si na gauč a opře si loket o opěradlo.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 8:13 am

Já nevím,jestli jí to opravdu bolelo,to říct nemůžu,ale věř mi,že víc jí naštvat nechceš...*zavrtí hlavou a když si sedne,odejde si nalít skleničku a sedne si na sedačku*Já si myslím,že dokud tady budeš ty,tak dolu nesleze..*koukne na něho a napije se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 8:16 am

Tak to tady spolu zůstaneme sami asi hoooodně dlouho. *Zazubí se.* ROSE!!!!! Přestaň si hrát na uraženou a pojď za námi. Držíme ti tu fleka! *Zahuláká na ní do patra a poklepe si na stehno.* Né, dělám si srandu, neposadil bych si jí na klín. Už jí nebudu štvát. *Uchechtne se a zaposlouchá se, jestli Rose nahoře uslyší.* Třeba utekla oknem.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 8:21 am

Proč si myslíš,že tady budeme hodně dlouho.Myslíš,že Lexi přijde až třeba za*zamyslí se*dvě tři..hodiny?*pozvedne obočí*Jak dlouho může trvat,říct někomu,že mu unesli přítele...*znovu se napije.Jeho poklepání na stehno radši ignoroval *tak tom pochybuju,když má na sobě jenom košili.....
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 8:25 am

Myslím, že Lexi se s Elenou zdrží, protože mi říkala, že mi napíše. Ale uvidíme... *Zakření se a líně se opře zády, protočí oči nad tím, že Rose nahoře trucuje.* Počkej... ona tady nic jinýho nemá?? *Koukne na něj překvapeně, teď se cítí docela blbě.* Chlapi po ní aspoň budou vejrat, no. *Usměje se pak a zamyslí se. Možná to zas přepískl.* Asi tam pro ní dojdu a přinesu jí za náma . *Zvedne se a vydá se ke schodišti.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 8:37 am

Záleží taky na tom,jak hodně si sednou*pousměje se a dopije obsah skleničku*nope*zavrtí hlavou*to sis myslel,že se sem nastěhuje po čtrnácti dnech?*pozvedne obočí a odloží skleničku na stůl*Enzo...nech jí tam*zvedne se ze sedačky a přejde ke stolu s pitím.popadne celou flašku*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Enzo Mon Oct 20, 2014 8:40 am

Nevěděl jsem, jak jste na tom.Myslel jsem,že spolu chodíte.... *Poškrábe se zezadu na hlavě.* Lexi se ke mně stěhovala po týdnu. *Pokrčí rameny a když jí řekne, ať jí tam nechá, mávne rukou a sedne si zpátky na pohovku.* Doufám, že mi tou flaškou nejdeš rozbít hubu. *Zvedne obočí, ale pousměje se přitom.* Přece se zas tak moc nestalo, proboha.... ROSE!!! *Zavolá na ní znovu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Rose Salvatore Mon Oct 20, 2014 8:43 am

*Poslouchá ten jejich rozhovor dole jen tak napůl,pořád je rozčílená, ale už nemá chuť trhat hlavy. Když slyší, že pro ní Enzo chce jít, odfrkne si a je ráda, že mu to Damon rozmluvil. Když na ní podruhé zavolá, zvedne se a sejde schody dolů, zůstane u nich stát a založí si ruce na prsou.* Co je??? *Zeptá se naštvaně.* Nemohl bys mi dát pokoj? *Přimhouří oči a koukne na Damona.* Měla bych se zajít převléct a rozmístit nábytek. Stěny snad už zaschly. *Podotkne.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Damon Salvatore Mon Oct 20, 2014 8:50 am

Já neříkám,že spolu nechodíme,ale ne každý se k sobě stěhuje hned po týdnu*pousměje se a vrátí se z flaškou na sedačku*nope,na to je toho pití škoda....*usměje se a nalije si do skleničky.otočí se,když Rose promluví*To chceš jít takhle??*pozvedne obočí*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Penzion Salvatore  - Stránka 2 Empty Re: Penzion Salvatore

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru