TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Tom Avery

+2
Tom Avery
Admin
6 posters

Strana 30 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Goto down

Dům Tom Avery - Stránka 30 Empty Re: Dům Tom Avery

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat May 09, 2015 11:22 pm

Nooo začarovaný...To je to správný slovo...*Zamrká na něj nevinně po tom jeho pohledu.Sladce se uculí,aby zakryla cukající koutky.*No to teda je pravda...*Vpluje do domu a sundá si boty.*Mmmmhh...No Stefan není z těch,co by někomu ublížili...Můžeš být v klidu.Navíc máš u sebe několik talismanů,které tě ochrání.Plus každý den piješ sporýšovou vodu.To tě taky ochrání.*Mrkne na něj rozkošně.Nechtěla mu o tom,jak moc ho chrání říkat,ale teď je vhodná příležitost.*Uklidnňuje tě to?To jsem ráda...Kdekoho by to znepokojilo...*Zasměje se.*Nesměj se mi... Za to nemůžu,že jsem taková...*Nakrčí nos.*No fajn,já teda radši kašlu na cirkus...*Zasměje se znovu,sundá si svetr a odhalí tak obvázanou ruku.Dojde až do kuchyně,kde si nalije sklenici vody a celou jí vypije.Opravdu se jí motá hlava.*Od tří mám hodinu,takže za...*Koukne na hodiny.*Třičtvrtě hodiny bych tam měla být.*Vzdychne.Opravdu se jí tam nechce.Prohrábne si vlasy.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Tom Avery - Stránka 30 Empty Re: Dům Tom Avery

Příspěvek pro Tom Avery Sun May 10, 2015 2:47 am

Noo, bych řekl.. A oba víme kdo tu umí začarovat právě i tkaničky...*Zasměje se nad tím jak na něj nevinně zamrká.*Pff... Není to pravda a dál o tom nehodlám debatovat...*Udělá nejdříve vážnou tvář, ale po chvíli se rozesměje.* No jsem klidnější, když vím že Stefan je "vzorňák".*Usměje se a zavrtí u toho hlavou.* Počkat...Cože? Talismany? Sporýšová voda? Kde jsem k tomu všemu přišel?*Zeptá se ji s nakrčeným čelem a s úsměvem na rtech.* Mě to taky právě znepokojuje, ale mojí přítelkyni to nějak nezajímá...*Pokrčí rameny a nepřestává se na ni usmívat. Došourá se až do kuchyně, kde si z lednice vytáhne vodu a napije se. Nevidí tak zatím tu její ruku ovázanou.*Konečně správné rozhodnutí...V cirkusu by tě ještě navíc byla škoda..*Zasměje se. Potom co oznámí čas tak mrkne po hodinách. Tak to mají ještě chvíli čas. Koukne pak na Katie.*Tak to..*Odmlčí se v momentě, když vidí tu ruku obvázanou. Přejde k ní a vezme ji za tu ruku jemně.* Co se ti stalo?*Zeptá se ji, ale hned i začne rozvazovat tu ránu. Je mu jasný že by mu určitě zase nějak lhala, aby se o ni nestrachoval. Je to pro jistotu že se dívá.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Tom Avery - Stránka 30 Empty Re: Dům Tom Avery

Příspěvek pro Katie Dellaney Sun May 10, 2015 3:10 am

A proč se přitom tak díváš na mě??Ty srando...*Zasměje se a jemně ho cvrnkne do nosu.Nad debatama jen zvedne ruce v obranném gestu,zatímco se směje.*Stefan je hodný kluk,nemusíš se bát,že by vaše podoba zapřičinila nějaký problém...A kde jsi k tomu přišel???No většinou tak,že jsem tě ochránila pár kouzly,když jsi spal a do vody ti přidávám sporýš kdykoliv jdu kolem lednice a zjistím,žes dopil lahev.*Usměje se nevinně*Tohle...*Ukáže na jeho náramek.*Je třeba proti veškerým kouzlům jiného čaroděje s normální mocí.Víš...kdyby to byl nějaký mocnější čaroděj,než jsem já,tak by to dokázal prolomit,ale jinak na tebe nemůžou.Plus je v tom sporýš,takže když ti nestihnu dát sporýš do vody,tohle tě ochrání před tím,aby tě nějaký upír ovlivnil a nutil tě dělat něco,co nechceš...Je to složité,nebudeme to sáhodlouze vysvětlovat si...Takhle to stačí...Máš je ode mě...*Usměje se na něj sladce a políbí ho na rameno.Výš nedosáhne a na židli si stoupat nebude.*Náhodou mě to zajímá a moc...Když tě něco znepokojuje,ale tohle je zbytečné,lásko moje....nemusíš se o mě bát...*Pohladí ho.Nad cirkusem se zasměje a zčervená.*Proč škoda??*Pípne s červenými tvářemi.Jakmile si všimne její ruky,chce jí schovat za zády,ale je rychlejší.*Nic Tomí,to je v pohodě...*Polkne,když jí začne tu ruku rozvazovat.*Auu...opatrně prosím...*Špitne.*Říkala jsem ti přece,že se Elena musela napít lidské krve,aby se stala upírem...*Zvedne k němu na vteřinu oči,ale hned je zase sklopí ke svojí ruce,přičemž se zakousne do rtu.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Tom Avery - Stránka 30 Empty Re: Dům Tom Avery

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 30 z 30 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru