TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Rose a Trevora

+5
Klaus Mikaelson
Mason Lockwood
Enzo
Rose Salvatore
Damon Salvatore
9 posters

Strana 13 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 3:32 pm

*Koukne na Stefana a přikývne.* Není to s ní jednoduchý. *Zašklebí se, ale s úsměvem.Na Klause už radši nic neříká. Pořád si vybavuje chvíli, kdy jim Katie řekla, že je Rose mrtvá a pak jí s Damonem tahali ze studny.Otřese se a rozhlédne se po domě.Když uslyší Lexi, zacukají mu koutky. Je rád, že jí vidí. Nehodlá to ale hned dát znát.Je rád, že tu s Rose je.* Lexi....? *Zvedne obočí naoko káravě a založí si ruce na prsou.* Co tu děláš? *Pronese a otočí hlavu ke schodům.* Jak je na tom? *Kývne hlavou nahoru.*


Naposledy upravil Enzo dne Fri Dec 19, 2014 3:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 3:35 pm

*Vyleze z vany a ani nevnímá co se okolo děje, Enzův hlas uslyší v momentě, kdy si suší vlasy.Zarazí se a zastaví se jí krev v žilách.* (kuuuaaaa Lexi bude mít průser.) *Zakleje v duchu a vyžehlí si vlasy.Hodí na sebe kalhoty, tričko se spadlým ramenem, boty a trochu se nalíčí, aby nevypadala jak mrtvola. Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 L .Seběhne schody dolů a zastaví se před Stefanem a před Enzem.* Enzo, Lexi za nic nemůže... Nezlob se na ní, já jsem jí poprosila, aby mi pomohla. Promiň... *Koukne krátce na Stefana a kývnutím ho pozdraví.Pak zavrtá pohled do podlahy.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 3:43 pm

Není,ale to nijak nezměníš.Už je taková*pokrčí rameny.Koukne na Lexi,když se tam objeví.Těší ho,že tam je a aspoň někdo mohl Rose pomoci.Když se tam pak objeví i Rose a vypadá o mnoho líp,než když s ním byla v Penziónu,pousměje se.Také jí kývne na pozdrav a vydechne.*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 3:53 pm

*Koukne na Enza když řekne její jméno. Vidí že na ní čumí káravě.* Dělám tu ošetřovatelku... *Pokrčí rameny.* Už mnohem líp... *Řekne jim Rosein stav. Když pak přijde dolu Rose tak na ní koukne.Poslouchá co říká Enzovi.* Ne přišla jsem sem sama, protože jsem měla divnej pocit. Ještě že jsem sem šla, protože ona by tu dřív pošla, protože se její starej na ni vysral a lítá si bůh ví kde... *Pohodí rukama. Nechce, aby do toho Rose byla nějak zatažena a Enzo jí za to zjebal, tak raději řekne pravdu. Koukne na Stefana a trochu se pousměj.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 3:59 pm

*Koukne na Lexi, když řekne, co tu dělá a pousměje se.Hned se otočí na Rose a přimhouří oči.* Rose, já sem nepřišel řvát.Přišli jsme tě zkontrolovat, jestli jsi v pořádku. *Koukne na Stefana a hned zas na Lexi.Musí se usmát nad tím, jak jedna brání druhou.Zarazí se, když Lexi řekne, že by Rose pošla, páč se na ní Damon vysral.Koukne na Stefana a usměje se.* Dostal přes držku.... Od bráchy. *Poplácá Stefana po rameni a koukne na Rose.* Takže jsi okay?? *Zvedne obočí a hodí okem po Lexi.* Jsem rád, žes mě neposlechla. *Doběhne k ní a vyzvedne jí v objetí do vzduchu.* Sorry, že jsem takovej vosel občas.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 4:03 pm

*Usměje se na Stefana a koukne na Enza.* Jsem... Díky Lex. *Přikývne a podívá se na Lexi, když naopak ona brání jí.Sklopí oči, když začne o Damonovi a kousne se do rtu.Když Enzo řekne, že dostal přes držku, zvedne hlavu a koukne na Stefana.Pootevře pusu.* Vy jste ho potkali?? Takže je ve městě? Kde? *Ptá se hned a koukne na Enza, když se jí zeptá.* Jsem v pohodě, ale řekni mi, kde je Damon. *Přešlápne a když Enzo vyběhne po Lexi, oddychne si.Stoupne si vedle Stefana a usměje se na něj.* Děkuju..... *Pohladí ho jemně po paži.Je ráda, že se jí zastal.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 4:11 pm

*Koukne na Enza,když jim poví to o Damonovi a sklopí oči.Není na to moc hrdej,ale musel to udělat.Když ho pak Enzo poplácá po rameni,koukne na něho a pousměje se*Jo,potkali jsme ho.Kousek odsud*Odpoví za Enza a polkne.Koukne na Enza,jak zvedl Lexi.Usměje se lehce a koukne na Rose*za co?
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 4:24 pm

*Když Enzo řekne že dostal přes držku tak s pozvednutým obočím koukne na Stefana. Pak se na něj usměje. Je dobře že mu dal.* Já nerada poslouchám... *Pokrčí rameny s nevinným úsměvem. Dá mu ruce kolem krku, když jí vyzvedne.* V pořádku, jsi můj vosel. *Mrkne na něj a sladce se usměje. Přimhouří oči na Rose, když se tolik zajímá o Damona. Nemyslí si že by za ním měla chodit. Měla by ho nechat vydusit za to co jí dělá.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 4:28 pm

*Koukne po ROse, když se vyptává na Damona a zavrtí hlavou, když jí Stefan řekne, kde ho potkali.Zazubí se na Lexi a líbne jí na nos.* Já se polepším, slibuju. *Zasměje se a podívá se na Rose a Stefana.* Chceš ho nahánět, Rose? Nevypadal zrovna komunikativně.... *Pokrčí rameny.Damon by si zasloužil, kdyby ho Rose nechala podusit.Mrkne na Lexi a pustí jí na zem.* Jinak kára jezdí luxusně, co Stefe? *Zakření se vesele.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Rose Salvatore Fri Dec 19, 2014 4:34 pm

Kousek odtud?? *Pousměje se lehce a vezme si z police kabelku. Hodí do ní mobil, ne kterém si přečte pozvánku na párty v Grillu a koukne po Enzovi a Lexi.Viděla Lexin pohled, tak jen omluvně pokrčí rameny.Musí ho najít.Přejde za nimi, když jí Enzo pustí a přikývne.* Chci... Musím ho vidět. *Polkne a prohrábne si vlasy.Hodí si tašku přes rameno a obejme pevně Lexi.* Děkuju za pomoc, Lexi... Vážně moc. A za to všechno... Uvidíme se. *Odtáhne se od ní a koukne na Enza.Kývne vděčně a pak se zastaví u Stefana, když kolem něj prochází.* Tobě taky za všechno. Za to ráno a za to zastání před Damonem.Vím, že tě to mrzí. *Sklopí oči na chvíli a nadechne se.Vůbec neví, jestli s ní Damon bude mluvit, ale zkusit to musí.Zvedne oči ke Stefanovi a usměje se.* Uvidíme se.... *Hlesne, otočí se k Enzovi a Lexi a mávne jim.Pak zmizí do ulic najít Damona.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 4:51 pm

*Nadechne se,že jí k tomu něco taky řekne,ale nakonec vydechne.Neví,jestli je dobrý nápad aby za ním šla,ale zakázat jí to taky nemůže*Enzo má pravdu Rose.Nebyl moc komunikativní*dá Enzovi za pravdu,protože to je jediné,co ze sebe dokáže dostat.Pak už jen sleduje,jak objímá Lexi a tak*Jo,auto jezdí dobře*kývne*vybrala jsi dobře,Lexi*usměje se a koukne zase na Rose,když k němu přijde*To ráno byla maličkost,už jsem ti to říkal*vydechne*A to zastání..*pokrčí rameny a víc k tomu nedodá*Určitě.Zatím...a hodně štěstí*koukne na ní,jak odchází pryč a potom otočí hlavu směr Enzo a lexi*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 6:30 pm

Kvůli mě nemusíš... *Mrkne na něj s úsměvem.* Rose vážně za ním chceš jít ? *Pozvedne obočí. Usměje se na to že kára jezdí luxusně.*Jsem ráda že jsem vybrala dobře.. *Zasměje se.Obejme pak taky Rose.* Ale prosím tě to byla maličkost.. *Mrkne na ni s úsměvem na tváři.* Zatím... *Řekne, když Rose mizí z domu. Moc s jí nelíbí že za ním hned letí.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 6:35 pm

*Mávne rukou nad tím, že Rose chce Damona hledat a usměje se na Lexi.Koukne na Rose a Lexi jak se objímají a protočí nad tím oči.Pobaveně se zaculí na Stefana a když se Rose vydá pryč a zastaví se u Stefana, vezme jí kolem pasu.* Vybrala jsi nejlepší na světě. Je skvělá. *Mrkne na ní a přitaká Stefanovi.* No a co my budeme dělat? Má Rose něco dobrýho v lednici? *Dojde do kuchyně a koukne na ty krevní konzervy.Pootočí se na Lex a usměje se nad tím.Vezme si klobásu a strčí si jí do pusy.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 7:00 pm

*Usměje se nad tím,že Enzo hned jak Rose odešla,šel vybrakovat její ledničku*To jsi z toho řízení tak hladovej?*Neví,co jiného by mu na to měl říct.Opravdu ho to pobavilo.Je to sice podle něho neslušný,ale pobavil se*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 7:51 pm

No já nevím co... Nic v plánu nemám. *Pokrčí rameny. koukne na Enza, když zase jde rose vyjídat lednici a zavrtí nad tím hlavou. Pak se zasměje na Stefana.* Ne on má hlad pořád, protože já mu všechno vždycky sním a on pak čoruje ostatním.... *Řekne se smíchem.* Takže hlídej si doma svůj žvanec jinak ti ho taky sní... *Dodá směrem ke Stefanovi stále s úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 7:59 pm

*Koukne na Lexi a Stefana a rozhodí rukama.* Víte jak jsou tyhle klobásy dobrý?? Musíme se Rose zeptat, kde je kupuje, protože to je mňamka. *Zahuhlá s plnou pusou a zazubí se.* A Lexi mi nedává najíst, takže vážně... Dávejte bacha na ledničku v Penzionu. *Zachechtá se.* Heeem, tak já nevím co budeme dělat mazlíkové. *Kousne si klobásy a znovu otevře ledničku a líně do ní čumí, co by Rose mohl sežrat. Najde tam nějaké plněné košíčky, zabalené a vyndá je na linku.* Dokonce mi i dala sladkost k narozeninám. *Pohladí si Milana, slupne zbytek klobásy a roztrhne obal od košíčků. Přičichne k nim a když nesmrdí, jeden strčí do pusy.* Chfete tachy???? *Zahuhlá a nabídne Stefanovi a Lexi.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 8:11 pm

Je to vidět*řekne s úsměvem k Lexi a koukne zase na Enza*Já se o naší ledničku nebojím.My tam toho tolik nemáme.Nemá co tam vzít*pokrčí rameny*Já taky ne.Možná bych měl jít domu a počkat,jestli se Damon vrátí s Rose nebo bude pořád někde pryč,což bude znamenat,že ho Rose nenašla nebo,že to nevyšlo..*vydechne a pozvedne obočí nad tím sladkým*Ne*zavrtí hlavou s úsměvem*Já nechci,děkuju....
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 8:33 pm

Jo nedávám mu najíst to je pravda... *Přikývne s úsměvem.* No mazlíku odpoledne bych to viděla na Grill. *Mrkne na něj. Když vytáhne košíčky ještě z lednice tak protočí oči a zasměje se.* Ne díky, nechci.. *Zavrtí hlavou.* Tak pozor v Penzion se nenapapáš... *Zasměje se.*Ehm, on je těhotnej... *Řekne Stefanovi tišeji se smíchem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 8:37 pm

Pfff... *Odfrkne si se smíchem a sežere všechny košíčky sám.Vyhodí obal do koše a koukne na Lexi.* Odpoledne na Grill? Jde se pít? *Mrkne po Stefanovi a zamračí se.* Nepřipouští se možnost, že by to nevyšlo. Jen doufám, že Rose už je v cajku a nenajdeme jí ležet někde v ulicích nebo na hřbitově, viď Stefane? *Zvedne obočí a zacinká klíčkama od auta.* Tak jedem do Penzionu asi, vysadíme tam Stefana a pak... No nevím, uvidíme... Nasedat!! *Zavelí a otočí se na Lexi.* Já tě slyšel!! *Zachechtá se a pohladí si břicho.* Bude to František. *Mlaskne a vyjde ze dveří.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 8:53 pm

*Sleduje je oba střídavě a poslouchá jejích slova.Když zahlédne,že se na něho Enzo dívá,zastaví na něm pohledem*Jo,doufejme,že tam už někde ležet nebude*kývne*To je v pořádku Enzo*koukne na Lexi a usměje se,když řekne,že je těhotnej.Hned poté zase na Enza,když řekne,že to slyšel.Nad Františkem jen zavrtí hlavou a rozejde se za Enzem ven.Zastaví se u auta*Já to dojdu,je to kousek,navíc se tam všichni nevejdeme.Jeďte sami a brzy se uvidíme*usměje se*Mějte se...A děkuju za svezení.*poděkuje mu sice na poslední chvíli,ale lepší pozdě než vůbec*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 9:51 pm

Pije se každý den, tak proč dnes vynechávat... *Pokrčí rameny s úsměvem.* Je v nejlepší stavu, nemějte o ní strach... Ona to už teď zvládne. *Mrkne na ně. Rozejde se ven, když Enzo zavelí.*To je dobře že jsi mě slyšel... *Zasměje se.* František ? Tak to určitě nejsem otcem... *Zavrtí hlavou se smíchem.* Stefane tak teď jsi urazil můj zadek... *Řekne na oko uraženě s cukajícími koutky.* To ti neodpustím... *Zavrtí hlavou na Stefana a jemně se usměje.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 9:56 pm

Pije se každý den... To je fakt. *Uchechtne se a protočí oči.* Nelíbí se vám jméno?!?! *Houkne na ně a zašklebí se.* Joo však jo. Je to babča, bude v pohodě. *Zakření se na Lexi a vyběhne k autu, které hned odemkne a naskočí do něj.Koukne na Stefana a hned na LExi a zavrtí hlavou.* Já klidně pojedu sám, vy dva skromňáčci. *Zavrtí pobaveně hlavou a kývne na Stefa.* To byla radost pro mě, kámo. *Mrkne na něj.* Vyřiď Damonovi, že mi dluží v Grillu panáka,tak ať se laskavě ukáže, nebo mu nakopu prdel. *Uchechtne se a nastartuje.Prohlídne si přes okýnko Lexin zadeček a pobaveně se zasměje.* Já mám tvůj zadek rád.... Jedeme???? *Houkne z auta a zatroubí na celé MF.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Stefan Salvatore Fri Dec 19, 2014 10:16 pm

Urazil jsem tvůj zadek?*pozvedne obočí a usměje se*Čím jsem ho urazil??*nechápe,jak mohl urazit její zadek.Koukne na Enza a pousměje se*Dobře,ale i tak..děkuju*usměje se nad Enzovo dalšíma slovy*Já mu to vyřídím*kývne s úsměvem*Tak se mějte*rozloučí se s nimi znovu*Uvidíme se zase brzo..*dodá a otočí se na patě.Rozejde se pomalým krokem do Penziónu*
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 1266
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 10:46 pm

Nelíbí, ale moje dítě to není takže si mu dej jméno jaký chceš... *Pokrčí rameny s úsměvem. Zasměje se tomu jak je Enzo nazve.*Urazil jsi ho tím že jsi řekl že se tam nevejdeme. *Kývne hlavou k autu a zavrtí hlavou se smíchem nad poznámkou Enza.*Uvidíme, zatím.. *Usměje se na Stefana. Koukne pak na auto a nakonec nastoupí.* Jedeme... *Usměje se.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Enzo Fri Dec 19, 2014 10:48 pm

*Protočí oči nad tím, že se Lexi zříkává jejich dítěte a zachechtá se.* Zatím, Stefe! *Mávne na něj a mrkne na Lexi.Líbne jí, když k němu nasedne a když projíždí kolem Stefana k jejich domu, znov zatroubí.Sešlápne plyn a valí to k jejich domu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Dům Rose a Trevora  - Stránka 13 Empty Re: Dům Rose a Trevora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru