TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice MF

+4
Bonnie Bennett
Lexi Branson
Meredith Fell
Admin
8 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 23, 2014 5:51 pm

*Kyvla hlavou.* Máš pravdu. *Pobavene na ní koukla.* Zkazila jsem ti plány? To me tak mrzí. *Hodila konverzaci konecne do vtipu. Byla ráda, že si s Gill nakonec porozumnela. Ta holcina jí prišla v pohode.* Koncím ve 2. Bude to stacit nebo mám prijít pozdeji? *Zamyslela se, jestli se nemá nekde zdržet.* Tak mi napiš. Myslím, že celou smenu budu pekne nervózní. *Zasmála se.* Mej se. *Rozloucila se s ní zrovna ve chvíli, kdy dovnitr vešel doktor.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 23, 2014 6:46 pm

*Zasmála se.* Končím dřív, ale ještě půjdu nakoupit. A mám nápad... *Zatvářila se šibalsky a zvedla prst ve znamení nápadu.* Ve dvě na tebe počkám před nemocnicí. Způsobíme našemu milému Oliverovi menší infarkt. Vy si zatím vše vyříkáte a já uklohním něco k tomu kuřeti, hm?*Usmála se. Když se objevil doktor, jen mu kývla na podrav a naposledy se otočila na Ammu.* Zatím. *Řekla, otočila se na podpadku a odešla pryč.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Sat Aug 23, 2014 9:09 pm

*Poslouchala jí a s úsmevem prikyvovala.* Doufám, že našemu drahému Oliverovi nezpusobíme smrt. Aby to rozdychal. *Zasmeje se a souhlasí s jejím nápadem. Když pak Gill odejde, vrhne se na práci. Už ted je z odpoledne nervózní.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 27, 2014 12:55 am

*Směna se jí přehoupla ke konci. Ještě dodělala poslední věci, vyměnila se s kolegyní a šla směrem do šatny se převléct. Cestou jí přišla sms od Gill. Jen se usmála a pokračovala dál. Převlékla se a pomalu šla ven ke svému autu a čekala no Gill. Jenže, když se dlouho neukazovala, začala být nervózní. Zkoušela jí několikrát volat a nic. Nevěděla, co se mohlo stát. A nepředpokládala, že by Gill změnila plány a nic by jí neřekla. Proto na nic nečekala, nasedla do auta, v kabelce vyhrabala adresu a rozjela se na místo.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Sun Sep 14, 2014 5:13 pm

*Došla do nemocnice,šla rovnou do šatny,převlekla se do doktorského oblečení,potom si vzala i doktorský plášť a potom se šla podívat na pár pacientů,chtěla vědět jak se mají,jestli jim je lépe a jestli je něco nebolí*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Tue Sep 30, 2014 8:53 pm

*Dojede před nemocnici, kde zaparkuje. Vystoupí, vezme si osobní věci a zamíří dovnitř. Hned se se všemi kolegy přivítá, protože tu docela dlouho nebyla. Zajde si hned na své oddělení, kde se potká s nějakou kolegyní a zakecá se.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Wed Oct 01, 2014 7:12 pm

*Dívá se po nemocnici,kouká na pacienty a občas kouká i do oddělení,uvidí Ammu* Ahoj..dlouho jsem tě tu neviděla...*řekne a prohlídne si jí*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Wed Oct 01, 2014 7:21 pm

*Když kolegyně odejde, všimne si Meredith.* Ehm, ahoj. Promiň, brala jsem si teď pár dní volno. *Pousměje se.* Něco nového? Nepotřebuješ pomoc? *Ví, že by neměla, ale její aktivita jede zase na 100%.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Wed Oct 01, 2014 8:04 pm

Jo,všimla jsem si ,že jsi tu nebyla...*Řekne lhostejně,i když není moc ráda*No tak znáš to...*Pokrčí rameny*Stalo se něco,že jsi tu nebyla? *Zeptá se zvědavě*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Wed Oct 01, 2014 8:16 pm

*Omluvně se na ní koukne.* No, bylo toho teď moc. Osobní a rodinné problémy. *Řekne tak nějak neurčitě.* Tak já se jdu převléct a trochu tu pomůžu. *Pousměje se a zaběhne se převléct do pracovního. Ještě v šatně přemýšlí, zda napsat Oliverovi, ale pak to zavrhne a jde zpátky za Meredith.* Tak jsem tu. Co mám dělat?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Wed Oct 01, 2014 8:24 pm

Aha..*Pokýve hlavou a čeká až příjde*Mněla by jsi naklepat pacientům polštář a převléct nějaké postele..no však to znáš..*Lehce se na ní usměje*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Wed Oct 01, 2014 8:28 pm

*Kývne chápavě hlavou.* Už na to jdu, slečno doktorko. *Řekne se smíchem a pak začne obíhávat oddělení a kontrolovat pacienty. Zatím to zvládá. Rozdává úsměvy a snaží se být milá.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Wed Oct 01, 2014 8:31 pm

*Zasměje se tomu co řekla Amma,nechá jí jít,sáma jde na oddělení a ošetřuje pacienty,kteří jí tam chodí*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Wed Oct 01, 2014 8:33 pm

*Občas se lehce zadýchává, když převleče asi třetí postel. Ale nakonec to přejde a ona pokračuje dál. Když má všechny pokoje docela zkontrolované, jde za Meredith.* Tak už jsem obletěla všechny pokoje. Můžu rozdat léky nebo tak něco? *Je strašně hyperaktivní, ale nemůže za to.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Wed Oct 01, 2014 8:40 pm

*Když za ní jde zase Amma ,tak se lehce usměje*Jo..to bys mohla...dej prášky paní Novotné,paní Pekařové a paní Láskové...*řekne *To by mněli být všechny co by mněli dostávat tuhle hodinu..*usměje se na ní*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Wed Oct 01, 2014 8:53 pm

*Poslouchá "rozkazy" od Meredith. A chápavě přikyvuje hlavou.* Jasně. Jdu to hned rozdat. *Vezme léky v krabičkách pro určené pacientky a jde je rozdat. Po cestě se jí mírně zamotá hlava, ale hned to zase přejde. Pak se vrátí na oddělení.* Potřebuju se napít. Nějak nejsem zvyklá tak pracovat po té dovolené. *Zasměje se a jde si nalít do skleničky vodu a hned se napije.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Lexi Branson Wed Oct 01, 2014 9:56 pm

*Staví se v nemocnici pro balíček krve. Jelikož ho před Enzem brát nemohla a do penzionu taky raději nejde. Nechce teď potkat Stefana. Když má jeden sáček tak opustí nemocnici a vyrazí do sklepení v lese, kde čeká Damon. *
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Thu Oct 02, 2014 3:27 pm

*Prohlídne si jí* Tak si na chvíli odpočiň...*mrkne na ní a lehce se usměje* Já tady doošetřím pacienty a stavím se na sesternu na kafe...uvidíme se tam? *zeptá se jí*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Anonymní Thu Oct 02, 2014 5:34 pm

*Pousměje se.* Děkuji, možná nejsem zvyklá po delší době pracovat. *Oznámí.* Jasně, budu tam. *Řekne a odejde na sesternu, kde si sedne a trochu odpočine.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Fri Oct 03, 2014 9:47 am

*Přikývne hlavou,když Amma odejde,tak doošetří posledních 5 lidí a pak jde pomalu na sesternu,cestou si všímá všeho kolem,kdyby tam náhodou nějaký pacient kolaboval.Když dojde k sesterně tak otevře dveře,vejde,zavře dveře a jde pomalu k Ammě*Stačila jsis odpočinout? *Zeptá se jí a lehce se usměje*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Oct 04, 2014 8:26 pm

*Příjde do nemocnice s menší bolestí hlavy. Sedne si do čekárny a čeká až na ni příjde řada.*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Sat Oct 04, 2014 8:42 pm

No nic..budu muset zase jít..kafe si dám později...*Řekne sestřičkám a Ammě,jde zase na pacienty,nikdo tam nění krom Bonnie,sestřička jí pošle dovnitř,mezitim si Meredith vstoupne k lůžku,na ,kterym ošetřuje*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Oct 04, 2014 8:46 pm

*Když jí sestrička pošle dovnitř s úsměvem kývne hlavou a vstoupí dovnitř. Sedne si na léhatko a podívá se na Meredith.* Dobrý den.
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Sat Oct 04, 2014 8:58 pm

*Čeká než příjde další pacient,má na tváři úsměv ,aby nepůsobila zle* Ahoj...Co tě trápí? *Zeptá se Bonnie*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Bonnie Bennett Sat Oct 04, 2014 9:00 pm

Noo...trochu mě bolí hlava. Já vím že to je jenom maličkost, ale potřebuju se na dnešní večer cítit dobře. *Vysvětlí a pousměje se. Doufá že ji Meredeth pomůže.*
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

Poèet pøíspìvkù : 161
Join date : 06. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru