TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice MF

+4
Bonnie Bennett
Lexi Branson
Meredith Fell
Admin
8 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Tue Dec 16, 2014 8:53 pm

*V nemocnici obejde všechny pokoje a rozdá léky a zkotroluje pacienty. Pak se koukne na mobil a přečte si zprávy od Katie.*
kód:
I ty mě chybíš. No tak můžeme tam zajít, jestli chceš. Půjdu s tebou kamkoliv. Studentko moje, jsem ještě v práci, ale za nedlouho budu doma s tebou, slibuji.Doma na tebe čeká oběd tak si dej. Miluji tě, Tom.
*S úsměvem jí odešle zprávu a dodělá tu práci a pak ještě doplní na ambulancích věci.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Tue Dec 16, 2014 10:46 pm

*Přečte si od Katie zprávu, usměje se, ale už jí na ni neodepíše. Zajde se převléknout do civilního oblečení, když má všechno hotové. Po nedávném chaosu tady měl kratší směnu. Rozejde se na parkoviště, nastoupí do auta a rozjede se směrem domů za Katie.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Lexi Branson Fri Dec 19, 2014 2:21 am

*Dostane se k nemocnici. Nenápadně se vkrade do místnosti s krví. Pobere tam sáčky do nějaké tašky co tam ležela. Dostatečně jí napěchuje pak se nenápadně vytratil ven a venku se pak up. rychlostí přesune k Rose domů.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Jan 17, 2015 3:14 am

*Dojede s Tomem k nemocnici a když před ní zaparkuje,rychle zamrká aby rozehnala slzy v očích.Nakloní se k němu a zlehka ho políbí na tvář.* Nemusíš tu čekat,já to zvládnu.... *Odtahne se a pohladi ho po paži.Pak rychle vyskočí z auta a rychlým krokem vyrazí do budovy.Chvilku se orientuje v tabuli,kde co je a zamíří rovnou na gynekologii.Tam se během chvilky dostane na řadu.Její obavy z toho,že se bude stydět jsou během chvilky pryč.Doktor ji prohlédne,udělá test,který vyjde k její úlevě negativně a pro jistotu ji dá prášek kvůli dnešnímu dopoledni.Domluví se s ní na antikoncepci a píchne ji antikoncepční injekci,která bude za týden fungovat po dobu tří měsíců.Pak bude třeba opakovat.Vymění si údaje,čísla a když vyjde z ordinace i s prášky,kdyby to na ni a na Toma přišlo během týdne znovu a zapomněli na jinou ochranu,sesune se a úlevou na sedadlo v čekárně.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Sat Jan 17, 2015 3:22 am

Počkám tu na tebe. *Stihne jí ještě říci než odejde. Potom co odejde tak si položí ruce nahoru na volant a na ně si složí hlavu. V hlavě mu běží různé myšlenky. Je z toho celej špatnej a to čekání mu ještě akorát tak přidává. Má strach o Katie. Myslel si jak dnešek bude krásný den, ale na druhou stranu by si nejraději nakopal že nemyslel na to na co myslet měl.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Jan 17, 2015 4:31 am

*Až když ji sestra upozorní,že může odejít,vzpamatuje se a vyskočí na nohy.Tom na ní čeká.Rychle seběhne schodiště dolů a vyběhne z nemocnice.Rychle se rozejde za Tomem do auta s sedne si k němu.Pevně ho obejme a políbí ho na rameno.Pohladi ho po vlasech a něžně se usměje.* Pojedeme domů,lásko?*Prohrabne mu vlasy a zkousne si spodní ret.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Sat Jan 17, 2015 4:44 am

*Zvedne hlavu z volantu, když se otevřou dveře u auta. Koukne na Katie a vůbec ji nepoznává. * Bolelo tě to? *Zeptá se ji a v očích má stále ten strach. Myslí si že sní, když vidí jak se usmívá. Taky jí obejme.* Jo jedeme domů, zlatícko.. *Přikývne lehce hlavou. Vidí jak si skousla spodní ret. Nakonec nastartuje a rozjede se směrem domů.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Katie Dellaney Sat Jan 17, 2015 6:37 am

*Sevře se jí srdce,když ho vidí takhle ztrápeného se strachem v očích.Pohladí ho něžně po tváři a usměje se.* Mmhhh...Nevím co myslíš.Polykání tabletky "Kdyby náhodou" nebo injekce s antikoncepcí? *Zatančí jí jiskřičky v očích a spokojeně se usměje znovu.* Test vyšel negativně.Doktor byl opatrný.Všechno je ok a k tomu,čeho jsme se oba báli nedošlo... Dal mi pro jistotu tabletku, kvůli dnešku a dal mi jich pár sebou, "kdyby náhodou" během týdne, než začne působit ta injekce. *Vysvětlí mu ve zkratce a když nastartuje a vyjede k domu,pohladí ho po stehně jemně a opře se do sedadla.Hned se připásá a sleduje cestu k domu ze svého okýnka.*
Katie Dellaney
Katie Dellaney

Poèet pøíspìvkù : 753
Join date : 11. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Sat Jan 17, 2015 1:57 pm

*Koukne na její ruku, kterou ho pohladí po tváři. Potom prudce zabrzdí, po jejich slovech.*Počkej... *Zatají se mu dech a v očích má najednou radost.*Uff... Lásko ani nevíš jak se mi ulevilo že to dopadlo takhle... *Vydechne. Nakloní se k ní a dlouze a něžně jí políbí.* Jsem rád že tě to nebolelo a nemusela jsi podstupovat tu hroznou věc. *Znovu si oddychne. Od příště si už bude dávat pozor. Potom se rozjede domů.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 03, 2015 7:54 pm

*Přijede k nemocnici.* Odpoledne.. těším se.. Pa. *Rozloučí se s ní. Mobil strčí do kapsy a vystoupí z auta. Rozejde se do nemocnice a pak se převlékne. Po nemocnici zajde rozdávat léky všem pacientům.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Tue Feb 10, 2015 12:03 am

*Potom co mu skončí směna tak se zajde převléknout. Koukne na mobil než ho dá do kapsy. Nemá tam žádnou zprávu, to mu přijde trochu divný. Neřeší to, pobere svoje věci a opustí nemocnici. Nasedne do auta a rozjede se směrem domů.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Sun Feb 22, 2015 8:20 pm

*Dojdede i se sanitkou do nemocnice.Vystoupí a jde se převléct,Erika nechá jinýmu doktorovi a jde se převléct.Když dojde za tim doktorem co ho vyšetřoval a díval se na něj,tak od něj zjistí nějaký informace.Dá si ruce do kapsy od kabátu.Rozhodne se,že se podívá do mobilu na nějaký jeho kontakty a uvidí tam "miláček" ,opíše si na papírek číslo a mobil mu dá do stolku vedle něj.Pak jde na chodbu a namačká do mobilu telefoní číslo.Nakonec si dá telefon k uchu a čeká jestli to někdo vezme.*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Sun Feb 22, 2015 9:23 pm

*Než jí ta dívka zvedne mobil,tak se kouše do rtu a přemýšlí,jak to řekne.Když to zvedne tak se zhluboka nadechne.*Tady doktorka Meredith Fellová...*Zatim se představí.*Jste přítelkyně Erika Dixona? *Zeptá se do.mobili,musí se ujisti jestli to náhodou neřekl někdo jiný,aby ty informace nevykládala cizímu člověku.Nachvilku se kousne zase do rtu a čeká na to co z tý holky vypadne.*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Sun Feb 22, 2015 10:01 pm

*Slyší jak se jí třese hlas.*Našla jsem vašeho přítele...ležel u lesa a byl v bezvědomí...už je v nemocnici,je podchlazený...*Oznámí jí,snaží se to říct,tak nějak v klidu,aby jí ještě víc nerozrušovala.*Ztratil hondě krve...*Řekne,aby tak nějak naznačila,že to byl upír,ale kdyby nevěděla o upírech,tak jí to nejspíš nedojde.*Jen jsem vás o tom chtěla informovat,aby jste to věděla a nestrachovala se,když vám nepříjde domů...*Oznámí a čeká jestli Katie ještě něco řekne nebo jestli se na něco bude ptát.*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Meredith Fell Sun Feb 22, 2015 10:36 pm

Děje se něco?*Zeptá se když zakleje.*Umm..no..má kousance na krku...nejspíš ho pokousal nějaký...asi ho pokousalo nějaký zvíře...*Dostane ze sebe.*No mohla bych se jít podívat k němu na pokoj,jestli užje při vědomí...*zamumlá a pomalu se tam rozejde.Otevře dveře,když uvidí,že je vzhůru,tak se usměje.*Volá vám vaše přítelkyně pane Dixone...*řekne a podá mu mobil.* příjdu si sem pro něj zachvíli...*řekne a jde se podívat na jiný pacienty.*
Meredith Fell
Meredith Fell

Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 27. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 10:42 pm

*Probere se a najednou mu do pokoje vběhne doktorka?!*(Kde to kurva...)*rozhlídne se ,ale najednou mu podává mobil a říká přítelkyně.*(Přítelkyně? Cože?)*Koukne na číslo a pozná ho.Pamatuje si Kateino číslo nazpaměť.*Uhm...*zamumlá,když odchází a pak si dá mobil k uchu .*Haló?*zamumlá nejistě a čeká na odezvu.Mezitim pohledem koukne zase po pokoji.Je tam zatim sám.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 10:56 pm

*Když uslyší Katie hlas,tak se mu zlepší nálada a najednou,jako by byl vyléčen.*Katie ...*Zašeptá její jméno.Zrychlí se mu tep a tak přístroje rychleji pípají.*No...byl jsem na náměstí a tam si ze mně postupně dva upíři udělali svačinku...*Zamumlá do telefonu.*Nejspíš sem to už po druhý neustál...*řekne tišeji a znovu se tam rozhlédne.Povzdychne si.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 11:16 pm

*Doßiroka se usměje,když mu začne nadàvat,ale pak mu zase úsměv zmizí.*Víš Katie ...*Vydechne a chvilku dělá pauzu.*Já se ani nebránil...nechtěl jsem...nemněl jsem proč...*Zamumlá,tak nějak,bojí se reakce.*(Jen ty jsi byla ten důvod proč jsem chtěl žít,Katie...)*Dokončí větu v mysli.*To já už sem jednou nohou v hrobu,Katie...*Zasmál by se,ale to se teď nehodí.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 11:32 pm

*Zase se usměje,ale pak posmutní.*Katie,myslim,že větší noční můry než je realita nemůžou být ...*Zamručí.* A nerozčiluj se...jinak ti na čele vyleze vráska a to by ti neslušelo ... *Řekne a zase se usměje.*Fajn beru tě za slovo...přijď...*Zarazí se nad tim,jak řekla,že je od něj daleko.*Um...přijeď a strč mi do hrobu i tu druhou nohu...*Zazubí se i když to nevidí.*Katie...prosím už se nezlob ano? *Zeptá se nadějným hlasem,Chce si dát ruku na krk,ale místo toho si sáhnul na ten kousanec,má to zalepený,ale i tak ho to bolí.Tiše zasyčí bolestí,nechce,aby to Katie slyšela a strachovala se.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Erik Dixon Sun Feb 22, 2015 11:56 pm

*Ignoruje její otázku jestli se něco děje.*(Ano děje...puká mi srdce...)*Řekne si větu v duchu a zakroutí hlavou,pak se zasměje.*Myslíš si,že bych tě chodil strašit jo? Možná tak ty,který by ti chtěli ublížit...*Povzdychne si a opře si hlavu do polštáře.*Ty mně zabít? Dovol mi se zasmát ...*Krátce se zasměje.*Nic ti slibovat nebudu...*ušklíbne se.Vstane,aby se do zrcadla podíval na svůj krk,zapomene na hadičku od sáčku s krvý a zasyčí znovu bolestí,štíplo ho to,jak se mu to vytáhlo z ruky,pak bylo slabě slyšet jak ta jehla i hadička narazili o stojan i postel.Mávne nad tim rukou.*Jsem v pořádku...*řekne tišeji.*(Až na to,že mam srdce rozlámaný na tisíc kousků ...)*Zase větu dokončí v mysli.Tak nějak čeká,že brzo to dokončí nahlas.Jde k zrcadlu a odlepí si kousek náplasti.Má to svůj typickej zvuk.Pak si se zhnusením zkoumá krk.*Fuj.  .*zašeptá.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Erik Dixon Mon Feb 23, 2015 12:21 am

Katie co se děje? Proč jsi sykla?*Zeptá se a v jeho hlase je slyšet starost a strach o ní.*Kdo je debil?*Zamračí se,nelíbí se mu,že nevidí co se tam děje.Pak když slyší,jak říká jeho jméno a ten tón hlasu.Nic na to neřekne.Na její otázku se usměje.*Ále...jdu se podívat do zrcadla na ten kousanec...*Řekne a zamyslí se.*Kousance...*Hned se opraví.*A vypadla mi jedla z ruky...*Ušklíbne se,protože zacítí to štípnutí znovu.*Ať si kde si...nechci ti to kazit...*Zamumlá.*A navíc ty to víš...stačí se jen hluboce zamyslet...*Řekne,tak,aby jí došlo co myslí..ty city a že toho stále lituje a tak.*Um...no...*Prohlídne si to,není to hezkej pohled.Má to docela hnusný.*Není to tak...*Znovu se na to podívá.*zlý...*Zalže jí,nechce,aby se strachovala i když se mu trochu líbí,že se o něj trochu zajímá..Ni bude to dokud nebude zdravej,povzdychne si nad tou myšlenkou a volnou rukou si palcem a ukazováčkem promne kořen nosu.Pomalu se zase šourá k posteli.Trochu se mu motá hlava,protože do něj zatim moc krve nedostali,nemněl to tam píchlí v tý ruce dlouho,ani ne pulku sáčku.Dojde k posteli,tam si rychle sedne na postel.*Kurva...*Zakleje a promne si hřbetem volný ruky obě oči.*To nic...vše je ok...*řekne Katie automaticky,řekl to docela rychle.Znovu se zvedne a jde k umyvadlu.Vstal docela prudce a tak zavrávorá.Dojde k umyvadlu a položí nachvilku mobil na umyvadlo,udělá to zvuk,hako by mu spadl mobil,napije se rychle,utře si ruce do sebe a zase si vezme mobil do ruky.*Promiň...já...napil jsem se...mněl jsem žízeň...*Řekne co si teď vymyslel,naoil se jen,aby se mu netočila hlava.Dojde k posteli a lehne si.Vydechne a dá si volnou ruku loktem přes obličej přes oči .Stále si u ucha drží mobil a poslouchá Katie.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Erik Dixon Mon Feb 23, 2015 2:13 pm

*Jen ji poslouchá a nic neodpovídá.Když ho začne hojit na dálku,tak se zamračí.Dá si ruku na krk.*Katie...*Zavrčí do mobilu.*To už nikdy nedělej rozumíš?*Zamračí se ještě víc.Pak poslouchá to co mu řekne Tom.Na pár sekund se mu zastaví srdce.Pak jen uslyší zvuky vytípnutí a položí mobil na stolek.Dojde mu až teď co řekla o tom Klausovi,tak to ho dopálilo snad ze všeho nejvíc.Za tohle Klaus zaplatí.Zamračí se a bouchne pěstí do postele.Zvedne se a obleče.Jde pryč z nemocnice bez ohlášení,je nasranej.Rozhodl se najít Klause a vyřídit si to s nim.*
Erik Dixon
Erik Dixon

Poèet pøíspìvkù : 303
Join date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Tue Apr 28, 2015 10:06 pm

*Zaparkuje u nemocnice, zamkne za sebou auto a rozejde se pomalu dovnitř nemocnice. Fakt se spíše táhne, protože se mu opravdu nechce. Pozdraví sestřičku, která pozdravila jeho a pak už prostě míří rovnou na lékařák. Na lékařáku se převlékne. Vytáhne mobil.*
kód:
Lásko, už se těším až budeme zase spolu.. Chybíš mi... -T.
*Odešle zprávu Katie a pak mobil strčí do kalhot. Opustí lékařák a zajde roznést pacientům léky a udělat převazy a tak podobně.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Tom Avery Sat May 02, 2015 11:22 pm

*Potom co mu skončí směna, tak se zajde na šatnu převléknout do normálního oblečení. Projede si rukou vlasy a pak vezme mobil s peněženkou a klíčky od auta. Opustí šatnu a po cestě ven z nemocnice na parkoviště koukne na zprávu, kterou tam má od Katie. Usměje se nad tou zprávou. Nic ji na to neodepisuje. Mobil si strčí do kapse. Naskočí do auta a odjede od nemocnice směrem k Penzionu.*
Tom Avery
Tom Avery

Poèet pøíspìvkù : 519
Join date : 07. 11. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice MF - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice MF

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru