TheVampireDiariesRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metropolitan Nightclub

5 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 6:20 pm

Vyhodila mi rameno...*Vydechne*Po druhý už to bolelo*Zašklebí se a koukne na něho,když řekne,že brečela*Proč?*Pozvedne obočí nad tím,že je Rose na světě omylem.Pustí volně hlavu na zeď a vzdychne*Podělal jsem to.Je na mě určitě naštvaná za to,že jsem se popral s tím klukem,ale on si o to přímo říkal..*Zavrtí lehce hlavou*Teď už se snad poučí...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 6:24 pm

*Všechno Enzovi odkýve. Koukne na Rose, když za nimi přijde uslzená. Kývne i na to že ona má Rose. Polibek mu opětuje. Koukne na Rose která do sebe už láme vodku. Sere jí to že to takhle dopadlo a Rose brečí.* Zlato, všechno bude v pohodě uvidíš. *Pohladí ji po zádech.* Roztočíme to a uvidíš všechno jinak... *Mrkne na ni. Nechá si poslat tequilu od Fredyho. Kopne do sebe panáka.*Jdeme do davu nebo si dáme zase bar? *Koukne na ni s lehkým úsměvem.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 6:26 pm

Au.... *Zašklebí se bolestí po jeho slovech a zavrtí hlavou.* A to jako schválně?Jako že bitka? *Zvedne obočí a vykulí oči.Nečekal by,že by se Rose s Damonem prala za to,že se jí zastal.* Co já vím,proč brečela a proč to řekla? Přišla,nechala si nalít panáka,neřekla nic jinýho,než že je tady na světě omylem a lámala do sebe jednoho za druhým.... Věděl bych trefnější slovo,Damone... takhle totiž naštvanej člověk nevypadá a ty víš,co dělá Rose,když je naštvaná.... Takhle vypadá nešťastnej člověk.... *Pokrčí rameny a vzdychne po tom,co řekne o tom klukovi.* Zasloužil si to.... udělal bych úplně to samý... Divím se,žes ho nezabil,ale je mi jasný,že by to tak dopadlo,kdybych tě neodtrhnul... Nemá si na tebe co dovolovat.... *Odfrkne si.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 17, 2015 6:31 pm

Nebude.... vyhodila jsem mu rameno.... *Povzdychne si do baru a zvedne hlavu.* Nesnáší mě.... *Zatřese se jí brada i hlas a koukne po Fredym.Požádá ho o něco tvrdšího a tak dostane Tullamorku.Pousměje se na Lexi když jí pohladí po zádech a vydechne.Popotáhne a otře si oči.* Zlato já teď nechci tancovat.... *Sklopí oči a dá si tvář do dlaní,přičemž znovu opře lokty o bar.* To je hnusnej pocit... *Zaúpí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 6:37 pm

Ne,ale ten kluk mi ho vyhodil a já neměl čas na to,abych ho nahodil zpátky a víš jaký rychlovky jsou v léčení nějaké rány*Polkne*No prosim...A já nevím proč*Vzdychne*Ona se prostě sebrala a odešla pryč,aniž by mi řekla proč.Někdy těm ženám vážně nerozumím.Nejdřív mě tam ošetřuje,jako malý dítě,co spadne z kola a udělá si bebí a pak prostě odejde*Zavrtí hlavou a vydechne*To si piš,že bych ho zabil,kdybys mě nezastavil.Ani by mi to v tu chvíli nebylo líto....*Zašklebí se*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 6:38 pm

Vyhodila jsi mu rameno? *Pozvedne obočí trochu šokovaně.* Ale co to povídáš... On tě miluje... *Zavrtí hlavou. Když vidí jak popotáhla a bere si tvrdší pití tak jí pevně obejme. Setře jí palci slzy. Ví že je to špatný, když už nechce ani tancovat.* Zlatíčko... *Šeptne v objetí. Je jí Rose líto.*Bude to dobrý věř mi, Enzo s ním promluví... Ty sis to jen špatně vyložila.. Kdyby tě nesnášel tak už je dávno někde v prdeli a na tebe kašle a to neudělal... *Odtáhne se od ní a podívá se jí smutným pohledem do očí. Nechá si nalít to samé jako Rose.* Opijeme se.. To bude nejlepší... *Mrkne na ni. Kopne do sebe panáka a hned jim nechá od Fredyho nalít dalšího panáka. Rose ještě pohladí jemně po zádech.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 6:46 pm

Fuuu...pěkně...To ti nezávidím.. No a tak ti ho vyhodila znova,nahodila a pak jste na sebe řvali,nebo co já tomu asi nechápu. *Rozhodí rukama a nechápavě se na něj podívá.Protočí oči a odlepí se ode zdi.* Vole,to já taky nevím.Slyšeli jsme s Lex řev,tak jsem za váma chtěl jít,přišla zelenooká,já šel za tebou a teď ona leží ksichtem dospod na baru,slintá tam na ní barman a ty stojíš před barem a myslíš si,že je naštvaná.Já se z vás na mou duši poseru... Pojď dovnitř... A sundej si tu náplast z čela,vypadáš jak debil. *Sundá mu tu náplast a zahodí jí na zem.* Damon Salvatore s náplastí na čele.... Čeho já se ještě nedožiju... *Protočí oči a kývne k baru.* Jde se zjistit,proč odešla.Už jsi dejchal dost. *Udělá krok ke dveřím a otočí se na něj.* Jo to chápu...Aspoň si snad bude pamatovat,že na zadaný se nesahá.... *Pokrčí rameny a uchechtne se.Stejně to byla dobrá podívaná.* Dělej,jdem dovnitř,protože přísahám bohu,jestli se na ně začne někdo lepit jen proto,že na ně nevidíme,tak to tam vymlátím všechno.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 17, 2015 6:50 pm

Vyhodila... Jsem hodná manželka,co? *Povzdychne si a koukne na Fredyho.* Taky bys chtěl,aby ti manželka vyhazovala rameno? *Zvedne obočí a než jí odpoví,mávne nad tím rukou.* Miluje no... *Prohrábne si vlasy a pousměje se na Lexi.Opětuje jí pevné objetí a znovu se pousměje,když jí setře slzy.* Děkuju,zlato... Zas to asi přežijem... *Znovu si povzdychne a mrkne jí do očí,když se od ní odtáhne.Usměje se nad tím,že se opijí a přikývne.Zvedne dalšího panáka Tullamorky a otočí ho do sebe.Pohladí jí po rameni vděčně a nechává jim dolévat hned jak dopijí.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 7:04 pm

*Vzdychne*My jsme na sebe neřvali.Křiknul jsem jenom já.Nic jsem jí neudělal*Pokrčí rameny*sorry,já šel na vzduch,abych se trochu uklidnil.Když jsem kolem viděl všechny ty lidi,nemohl jsem tam déle být.Prostě jsem potřeboval na vzduch....a ona naštvaná je.Sice nevím proč,ale je*Vydechne a zvedne oči,když mu sundá tu náplast*Říkám,že kolem mě lítala jako kolem děcka,co má bebí..a pak prostě utekla.*Pokrčí rameny*Já ti to řeknu,porval jsem se s klukem.Víš jaký tam doteď měli obě dobrý pověsti.Zničil jsem to.Tečka*Odpoví mu,jako by to věděl na sto procent*Aby se oni místo toho nevrhli na tebe.Jsou proti tobě přemnožený...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 7:08 pm

Ale tak určitě jsi mu ho nevyhodila úmyslně, ne? *Pozvedne obočí. Je jasný že Rose by toto neudělala jen tak pro zábavu.*Jo chtěl by ho vyhodit a já taky.. *Mrkne na ni a pousměje se.*Jo miluje.. *Kývne na to.*Vy dva přežijete všechno a vždycky.. *Pohladí ji znovu. Usměje se, když Rose jí přikývne na to opití. Kopne do sebe panáka. Hned co jim Fredy dolije tak pozvedne panáka směrem k Rose a kopne ho do sebe opět.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 7:10 pm

Tak ... pfff... *Vyfoukne unaveně.Prohrábne si vlasy.* Pojď do hajzlu dovnitř.Ty jsi magor,ty jí znáš nejlíp.Víš,jak vypadá naštvaná.Kope mě do koulí a podobně.Chápu,proč jsi šel ven... A ona tě chtěla nechat v klidu.Bože... Já vám snad budu dělat manželskýho poradce.Divím se,že spolu můžete vydržet na pokoji. *Protočí oči a ušklíbne se.* No,jak kolem děcka... Jako děcko se chováš... stejně jako ona...přestaň mě štvát,nebo tě dovnitř donesu. *Broukne na něj a zvedne obočí.* Ty jsi hovad... Zničil jsi jí pověst tím,že jsi si jí bránil před dotíračem... Myslíš,že by bylo lepší,kdyby po něm skočila sama?Páč vypadala,že to udělá sekundu předtím,než jste byli v sobě. *Prohodí a pleskne se do čela.* Přemnožený.... Dělej Damone,já nebudu čekat,až mi po Lex někdo poleze.
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 17, 2015 7:16 pm

*Zvedne na ní jedno obočí a kopne do sebe dalšího panáka.* Vyhodila jsem mu ho úmyslně.... A pak mu ho nahodila... *Natáhne se k jejímu uchu.* Ten klučík mu ho při bitce vyhodil,špatně mu srostlo a já to napravovala. *Zašeptá jí do ucha a sladce se usměje na Fredyho.Mrkne na Lex a pokrčí rameny.* Jsem mrcha,jak říkal mladej Lockwood,ať se mu sladce prdí do hlíny,hajzlovi. *Zvedne dalšího panáka a cítí,jak jí alkohol příjemně tupí mysl.* Do bezvědomí. *Usměje se na Lexi a kopne do sebe dalšího panáka.Znovu dolévá.* To bych ráda... *Pokýve hlavou na to,že přežijí vždycky všechno a znova otáčí panáka do sebe.Objednává další lahev.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 7:30 pm

Kope tě,když jí naštveš ty.Mě to nikdy neudělala*Zašklebí se*Ty nám manželskýho poradce??*Pozvedne obočí*Pěkně rychle si zapomněl,jak to vypadalo mezi tebou a Lexi před pár hodinama.Nejste manželé,ok....ale stačilo málo a váš vztah by byl víš kde?My se aspoň dáme zase dohromady a budeme OK..časem*Polkne*Ty ses v tu chvíli choval jako malej,když si kvůli ní chtěl vypnout.Hned si to všechno vzdal,aniž bys jí psal,zavolal nebo počkal třeba nějakou tu dobu.....A mě tady budeš vykládat něco takovýho??Vážně??*Zavrtí hlavou*Já jsem viděl,jak se tvářila.Skočil jsem po něm dřív,aby to neudělala sama.Měl prostě odejít a nechat jí být...*Vydechne*Já tě tady nedržím.Jdi si za ní do baru a hlídej si jí,když myslíš,že se ti to povede...Nebo tě snad někdo platí za to,abys mě tady hlídal??Já teda o nikom nevím...
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 7:36 pm

*Zalape po dechu po tom jeho proslovu.Právě ho ranil na nejcitlivějším místě.Semkne rty a zvedne ruce nad hlavu.* Sorry..."kámo"... *Odplivne si ironicky.Takovou podpásovku od něj nečekal.* Zajímalo by mě,co bys dělal ty v momentě,kdy by ti Rose řekla,že je konec a odešla... Už vidím tebe,jak jí voláš a píšeš a někde jí hledáš...Ne,sorry,tobě by to bylo jedno.Na kom ti zálěží kromě sebe samotnýho? *Zamračí se a otočí se k odchodu.* Nechtěl jsem,aby byla smutná....Zatímco tobě je to u prdele. *Mávne nad ním rukou a vejde zpátky do baru.Nezamíří ale hned za Lexi a Rose,ale jde si sednou na opačný konec klubu.Musí prodýchat to,co mu Damon řekl.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 7:42 pm

*Vyvalí oči, když řekne že to bylo úmyslně. Poslouchá jí když se natáhne k jejímu uchu. Dá si ruku na hruď, když řekne že to nebylo prostě schválně.* Ty jsi teda agresivní a násilnická manželka ti povím... ale stejně tě miluju... *Zasměje se. Koukne po Fredym, který valí oči.* Hele tak to teda nejsi. Na malého Lockwooda se vyser.. Vidíš kam to dopracoval s těma svejma kecama... *Zavrtí hlavou.*Jedeme do bezvědomí... *Kývne. Je jí to jedno. Oni je pak vyzvednou na baru žárlivci jejich. Kopne do sebe dalšího panáka.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 7:45 pm

*Zavrtí hlavou nad tím,že mu záleží jen na něm a všichni kolem jsou mu ukradený.Dřív to tak bylo,ale to už teď není pravda.Záleží mu na Rose a to hodně.Po chvíli odejde do baru stejně jako Enzo,ale zamíří na druhou stranu baru,než je Enzo.Posadí se k baru a objedná si Bourbon.Kolem něho je docela dost lidí,co čekají na pití,takže má chvíli plášť a není vidět.Vezme si do barmana tu flašku a otevře jí.Okamžitě se z ní napije nemalým lokem.Teď už to podělal i u svého nejlepšího kamaráda.To je jeho nejhorší druhý nejhorší den v životě*
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 17, 2015 7:47 pm

Jsem..bestie... *Zasměje se po dalším panáku a koukne na Fredyho,co po nich pořád slintá,když nejsou kluci poblíž.Mrkne na Lexi a usměje se.* Já miluju tebe,bejby. *Chytne jí kolem krku a poňufňá jí nosem na tváři.S úsměvem se odtáhne a znovu do sebe kope panáka.* Fredy nekoukej tak a dávej další lahev.... *Odmávne ho rukou,když vyprazdňují společně i druhou lahev Tullamorky a cítí,jak se jí rozostřuje vidění.* No ale v tom,že jsem mrcha měl pravdu... mrzačím svýho manžela... nechala jsem zdechnout svýho bejvalýho,jeho strejdu.... *Pokrčí rameny a zavrtí se smíchem hlavou.* Jsem zvědavá,kam to dotáhneme.... *Přimhouří jedno oko,protože začíná špatně vidět.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 7:56 pm

*Objedná si láhev whiskey se skleničkou a nalije si po okraj.Chvilku tu plnou sklenku pozoruje a přemýšlí nad tím,co mohl říct Damonovi takoýho,že se do něj takhle hnusně opřel.Skloní se ke stolku a kopne do sebe whiskey.Položí skleničku na stůl a vezme do ruky láhev.Měl by jít za Lexi.Nechce se nechat zviklat tím,co mu Damon řekl."Když myslíš,že se ti to povede..."Ušklíbne se a napije se z lahve.Odendá hrdlo od rtů a zavrtí hlavou.Už tak se dneska choval jako žárlivej idiot.Promne si oči a opře se lokty o stůl.Vytáhne mobil a položí ho před sebe na stolek.Potom,co rozsvítí displej se mu tam ukáže Lexino a Roseino společné selfie.Usměje se nad tím a znovu do sebe naklopí whiskey z lahve.Zhasne displej a opře se zády do židle.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 8:05 pm

No největší... *Přikývne, ale myslí to ze srandy. Ví že Rose taková není a nikdy si to o ní ani nemyslela. Fredyho si už moc nevšímá. Zaculí se, když jí Rose poňufňá. Kopne do sebe taky panáka. Když pak Fredyho pošle pro dalšího panáka tak se na ni podívá.*To teda neměl.. neudělala jsi to schválně. Rose za smrt jeho strejdy nemůžeš... Je mrtvej kvůli mě, protože to mě narval svůj slizkej jazyk do krku... *Při té vzpomínce se otřese.*Dneska? Nikam... *Zasměje se zeširoka. Už občas vynechá panáka, protože to na sobě začíná pociťovat. Chce zůstat trochu při smyslech, aby se bez komplikací dostaly domů.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 8:07 pm

*Narovná se a vytáhne zbytek lahve na tři loky.S výdechem opře lokty o stůl a znovu vezme do ruky mobil.Nehodlá to takhle nechat.Ještě s Damonem neskončil.Chvilku si hraje s mobilem v ruce a sleduje lidi okolo sebe.Přeříkává si všechno,co mu chce říct.Vytočí Damonovo číslo a zvedne se od stolku.Vezme prádznou lahev od whiskey a vymění jí za plnou.Z té se zhluboka napije a rozejde se napříč barem,aniž by přemýšlel nad tím,že může potkat Lexi,Rose nebo i Damona.Čeká,až mu to ten neřád zvedne,aby si to s ním vyříkal alespoň po telefonu.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 17, 2015 8:15 pm

Křičel bolestí,Lex... pak bouchl do baru pěstí,zařval a ani se na mě nepodíval... A Mason.... pffuuuu... *Odfoukne si pramen vlasů z čela a odhodí si vlasy přes rameno na záda.Kopne do sebe dalšího panáka.Otřese se při té představě,jak Mason strká jazyk Lexi do krku.* Bleeeh... Neříkej mi to... Bože,s tímhle člověkem jsem chodila.. Dokonce to byl můj první chlap... Ježíší... *Položí si hlavu do dlaní a když se Fredy začne víc zajímat,zamračí se na něj.* Je mi teprve 22 let... tak nečum... *Odpálkuje ho a koukne na Lexi.Vlastně si ani neuvědomuje,co právě řekla,díky tomu,že je dost pod parou.* Fakt si myslím,že do tohohle světa nepatřím.... *Porčí s povdzechem rameny a rozhlédne se okolo.Nad tím,že se dneska už nikam nedostanou se zasměje.Naklopí do sebe vrchovatého panáka a podrbe se ve vlasech.* Eemmm... Nemáme kluky... Mám si dělat starosti? *Nakloní hlavu ke straně,když se na Lexi podívá a usměje se.* Asi neee... *Odpoví si sama,zeširoka se usměje a to,že Lexi vynechává panáky nepostřehne.I tak k ní ale jednoho přistrčí a sama si dá dalšího vrchovatého.Už ani neví,když se naposledy ztřískala do mrtě a dneska to potřebuje.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Damon Salvatore Tue Feb 17, 2015 8:19 pm

*Vypije skoro celou flašku,když mu v kapse začne vibrovat mobil.Vyndá ho z kapsy a koukne se na display,kdo mu volá.Vzdychne,když si všimne,že mu volá Enzo.Chvíli to jenom sleduje a nakonec to zvedne a mobil položí k uchu.Nadechne se,že mu něco řekne,ale hned vydechne.Rozhodne se,že první slova nechá na něm.Stejně mu volá Enzo ne on jemu.
Damon Salvatore
Damon Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3663
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Lexi Branson Tue Feb 17, 2015 8:26 pm

Jen ho to prostě bolelo, zlato.. u tohoto by křičel každej a ještě určitě byl naštvanej na toho kluka co tě obtěžoval... *Koukne na Rose, jak do sebe posílá dalšího panáka.* No chodila, když byl ještě v pohodě... *Nakrčí čelo nad tím že byl její první. Je jednou tak starší než ona a byl první. Neptá se jí na nic a ani to nijak nekomentuje. potom co odpálkuje i Fredyho, tak je ji jasný že už je Rose trochu lízlá. Možná trochu více. Odkýve to že jí je 22.* Ale ano patříš sem, zlato... *Pohladí ji po zádech tak nějak utěšujícím stylem.*Ne nedělej si je. Oni jsou určitě v pohodě.. *Mrkne na ni a pousměje se. Dalšího panáka nechá stát. Když do sebe Rose klopí dalšího panáka tak toho svého nalije někomu vedle sebe do pití a dělá jako že ho vypila.*Nepůjdeme pokračovat v pití do hotelu? *Zeptá se ji dokud ještě vnímá trošku.*
Lexi Branson
Lexi Branson

Poèet pøíspìvkù : 3059
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Enzo Tue Feb 17, 2015 8:26 pm

*Překvapeně zamrká,když mu to Damon zvedne.Vlastně to ani nečekal.Zničehonic mu vypadne všechno,co mu chtěl říct z hlavy.Opře se o bar lokty a zadívá se před sebe.* Jsi pěknej hajzl... Damone.... *Vybalí na něj nakonec a doufá,že mu to hned nepoloží.Promýšlí si zatím další slova.Tohle rozhodně není jediná věc,co na něj měl připravenou.* Jak můžeš takhle pindat do něčeho takovýho?Já ti chtěl kurva jenom pomoct.... *Povzdychne si a odmlčí se.Mluví z něj alkohol a to by se mělo utnout.* Já myslel,že jsme kámoši,ty vole.... *Zadrhne se mu hlas a tak to zapije dalším lokem whiskey.*
Enzo
Enzo

Poèet pøíspìvkù : 2807
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Rose Salvatore Tue Feb 17, 2015 8:35 pm

Mno... Bolelo...já ale fakt nechtěla... Však.. *Mávne rukou a promne si spánky.* Já to nechápu...jak do mě šel... Já myslela,že Damon nežárlí.A nechtěla jsem,aby se kvůli mně pral.Zvládla bych toho blbečka sama. *Zamračí se krátce.* Jasně,že byl naštvanej.Sáhl mi na zadek...blbeček... *Protočí oči a usměje se na Lexi,kdy jí pohladí po zádech.Obejme jí kolem pasu a zavrtí hned hlavou.* Jsem taková.... jiná... nějak tomuhle světu nerozumím. *Stáhne rty a odsune tu lahev od sebe.Když jí Fredy znovu dolije,koukne na něj tak nějak podezíravě a mrkne na Lexi.* Všímáš si toho,že mě opíjí tohle stvoření? *Ukáže na Fredyho a kopne do sebe dalšího panáka.* Jo....určitě jsou v pohodě... *Odloží skleničku a zvedne k Lexi oči.* Emmm... já mám asi dost... do hotelu?? Jenže kluci jsou někde tady a my jsme ještě ani netancovali. *Vykulí na ní oči a znovu si prohrábne vlasy.Koukne pod židli na zem a představí si,jak si stoupá.Jen z toho se jí zamotá hlava a skoro políbí zem,jak se nahne.Radši se zase srovná.* Už nepiju. *Odmítne další skleničku co jí jejich osobní barman,na kterého se Fredy pasoval, nalije.*
Rose Salvatore
Rose Salvatore

Poèet pøíspìvkù : 3668
Join date : 05. 08. 14
Location : Mystic Falls,Virginia

Návrat nahoru Goto down

Metropolitan Nightclub - Stránka 6 Empty Re: Metropolitan Nightclub

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru